Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

super że jesteś:) u mnie wszystko ok, mała rośnie czekam aż zacznie chodzić:) nooo i w październiku spodziewam sie kolejnego malucha! kilka dni temu sie dowiedziałam i ciesze sie bardzo. A jak Twoje maluchy się mają? jak zdrówko? ja przeziębiona od kilku dni siedze w domu i się nudze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan.pl gratuluje !!!! Super. Laura tez powoli garnie sie do chodzenia....narazie krąży wokól mebli. Kacper nadal zachwycony siostrą :) A na którego dokladnie masz termin porodu?? Jesteś na prywatnym forum nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jordan.pl witaj w klubie:) tez bede pazdziernikowa..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordan gratulacje
i oliwce też. Paulinka i Nikola będą miały rodzeństwo ;) AB dużo zdrowia dla Laury. Pozdrawiam Was kwietnióweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia gratuluje ! Ale fajnie :) A jak się czujecie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej A_B :) czujemy sie bardzo dobrze w sumie to pierwszy miesiac, wiec zobaczymy jak bedzie dalej. Fajnie ze u Laury takie postepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Oliwka i Jordan spokojnej ciąży Wam zyczę dziewczynki i szczęśliwego rozwiązania ;) pozostałym zaciążonym mamuśkom również i wszystkiego dobrego dla moich kwietniówek(tęsknię za W#ami dziewczynki) -nie odzywałam się długo i chyba jestem zablokowana bo mnie wyrzuca z forum niestety ;( Mój synuś rośnie jak na drożdżach,raczkuje na całego,stoi przy meblach,wcina wszystko i dalej przylepa mamusi ;) za to w małżeństwie kryzys ;) no nie mozna mniec wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 7 październik:) Oliwka idziemy łeb w łeb :D:D:D A_B ja nigdy nie byłam na tym prywatnym forum, jakaś tu się pod koniec dziwna atmosfera zrobiła że nawet nie zależało mi bardzo na udzielaniu się tam.. Poza tym zajęłam się małą i jakoś tak nie miałam już tyle czasu na neta.. Dziekuje kochane za gratulacje mam nadzieje że jakiś kantakt jednak tu będzie utrzymany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest początek i tak jak w ciąży z Paulinką dokuczają jedynie mdłości.. Ale powiem Wam, że teraz zupełnie inaczej sama do siebie podchodze - nie cackam się już tak ze sobą :D No będe sie starała tyle nie pochłaniać jedzenia bo miałam problemy z powrotem do wagi wyjściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jordan.pl a jak rodzina zareagowala, chwalilas juz sie?? a ty karmisz piersia (jestem ciekawa jak to w ciazy jest, a nie pamietam czy wogole karmilas ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jordan.pl a jak rodzina zareagowala, chwalilas juz sie?? a ty karmisz piersia (jestem ciekawa jak to w ciazy jest, a nie pamietam czy wogole karmilas ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) cieszę się że ktoś jeszcze tu pisze. A_B pamiętasz mnie? Jestem z Twoich okolic... ja też już nie udzielam się na prywatnym, zresztą przy moim łobuziaku rzadko mam chwilę dla siebie. Wojtuś raczkuje staje przy meblach i już puszcza się rączkami ale zaraz muszę go łapać.... zresztą późno zaczął raczkować dopiero jak miał 9 mcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) cieszę się że ktoś jeszcze tu pisze. A_B pamiętasz mnie? Jestem z Twoich okolic... ja też już nie udzielam się na prywatnym, zresztą przy moim łobuziaku rzadko mam chwilę dla siebie. Wojtuś raczkuje staje przy meblach i już puszcza się rączkami ale zaraz muszę go łapać.... zresztą późno zaczął raczkować dopiero jak miał 9 mcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajeczka pewnie ze pamietam :) Widze ze nas coraz wiecej :) Moze niedlugo znow tu zagoscimy na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka75!!!!
Aneta nie jesteś zablokowana, próbuj z innej przeglądarki, może ona blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wracajcie
Piszmy z powrotem na starym kafe.. tak fajnie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kwietniowka
O co chodzi z tymi blokadami na prywatnym forum, dziewczyny coś przeskrobały i dlatego zostały zablokowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie by było gdyby można było tu popisać:) kwietniówki zapraszamy na stare śmieci. A_B co tam u Ciebie? Jak tam Laurka? Z mojego Wojtusia to niezły łobuz jest. I wszystko chce wymusić płaczem, szczerze powiem że nie wiem jak sobie z tym poradzić. A tak poza tym to straszny niejadek z niego, wszystko na siłę. karmię jeszcze piersią ale powiem szczerze że to uciążliwe się robi i chciałabym już przestać ale kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Anitka!!!! Próbuj dalej wejść na Phorum, bo nie jesteś zablokowana! To coś chyba z Twoją przeglądarką, albo jakimiś ustawieniami. Sama nie wiem. A jaki komunikat masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rady i porady:)
Witam przyszłe mamusie, zapraszam do odwiedzenia strony www.9miesiecy.blogspot.com gdzie znajdziecie ciekawe artykuly na temat ciazy, gratuluje wszystkim przyszlym mamusią oraz pozdrawiam www.9miesiecy.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajeczka - ja tez nadal karmie Laure piersia i chce karmic jak najdluzej, moze nawet do 2giego roku , zobaczymy. ona w przeciwienstwie do twojego Wojtusia pochlania wszystko, jak tylko widzis jedzenie u kogos wyciaga rączki i sie oblizuje. wsztystkie kaszki, zupki itp. ladnie zjada oprocz ryby...ewidentnie jej nie smakuja. Teraz wlasnie wyzynaja jej sie 2 gorne jedynki bo jak do tej pory miala tylko dwie dolne jedynki wiec ciezko bylo jej cokolwiek gryzc. Nadal siedze z nia w domu, do pracy nie wiem kiedy wroce bo do konca lutego jestem na zwolnieniu lekarskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B no niestety nie karmiłam długo Paulinki, tylko ok 2 miesiące i to na zmianę z mm. Tym razem nie poddam się tak szybko i mam nadzieje, że dłużej dam radę! Olivka - odwiedź październik 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzinka się cieszy, powiedziałam tak jak poprzednio - w dniu kiedy sama się dowiedziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan a planowalas drugie tak szybko ?? dzieciaczki beda mialy super roznice w wieku :) Pamietaj tylko zebys sie nie meczyla za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planowałam, mysle że łatwiej za jednym razem 2 odchować, dzieciaki tez bedą miały wspólny język. Udało nam się za pierwszym razem, nie sądziłam że tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, gratuluje zaciazonym, alescie sie szybko postaraly. U mnie to by nie było mozliwe, bo dopiero co w zeszlym tygodniu dostalam pierwszy okres :-). Nadal karmie piersia, ale mój Kisielek je już praktycznie wszystko. Chodzi po meblach i za raczke, wspina się wszedzie , tylko czekamy na pierwsze samodzielne kroczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zew :) No ja jak narazie tez bym nie mogla miec kolejnego dzidziusia :) No i wogole juz nie planuje. Dzis popatrzylam na stare zdjecia Laury prawie z przed roku...ale zlecialo. Takie malutkie byly nasze dzieciaczki a tu niedluo urodzinowe torty bedziemy zamawiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się ciesze że nasz topic ożył!!!!!!to ja Anka1976!! ale fajnie-byłam tak ciekawa co u was dziewczyny!!!jakiś czas nie zagladałam na to prywatne forum i już potem nie mogłam sie zalogować!!!Moja Weronika rosnie zdrowo,chodzi za jedną rączkę,mała szczuplitka i baaardzo energiczna osóbka mi się trafiła. Nie wiem czy pamietacie ale miałam problemy zdrowotne-jestem 3 tygodnie po amputacji szyjki macicy-miałam złośliwy nowotwór,wycięli całą zmianę czekam na konsultację u radiologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka milo Cię widzieć!! jak już A_B napisała nasze dzieciaki tak szybko rosną, za chwile już będą chodziły samodzielnie! Anka dbaj o siebie i odpoczywaj choć wiem jak ciężko przy maluchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×