Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Polaris345 ja przy pierwszej ciazy mialam ustalona date cc. akurat wtedy pojawil sie u mnie katar i kaszel. oczywiscie cc byla wykonana, a w karcie wypisu ze szpitala mialam napisane ze mialam "stan kataralny". minus dla mnie byl taki ze przy kaszlu musialam sciskac poduszka brzuch aby mnie nie bolal. basik ja po cc niestety musialam lezec dobe (cc zrobiona o 9 rano a wstalam z lozka na nastepny dzien rano) ale to zalezy od szpitala. u mnie akurat laktator byl zbedny bo mleko (w sumie siara) zaczela plynac od razu...dziecko mialam odrazu przy sobie i karmilam jak tylko mnie zwiezli z sali operacyjnej do mojej sali czyli po jakis 20 min od wyjecia dziecka z brzuszka :) ale za to laktator przydal mi sie na 2 dobe jak zaczelam czuc ze piersi robia sie pelne sciagalam po trochu aby nie dostac zapalenia itp wiec u mnie nawal przeszedl calkowicie bezbolesnie, potem ilosc pokarmu unormowala sie. co do masci cepan - podobno dobra, ja mialam zalecona do smarowania dloni po poparzeniu jej wrzacym olejem, ale nie uzywalam jej bo strasznie smierdzi cebula (jest wlasnie na wyciagu z cebuli). ja jak narazie nie mam ani jednego nowego rozstepu-jedynie te po poprzedniej ciazy. ja niestety znow zostalam sama, maz dopiero przyjedzie w niedziele...chcial zostac ale niestety okazalo sie ze niemialby gdzie nocowac i dupa blada. ta odleglosc jest wykanczajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuciłam kilka zdjec swojej niunki ...............................akurat ssak ciagnie cyca juz zapomniałam co to bolace brodawki rany i ciagniecie . A nawał mleczny ze hej sciagam pokarm i zamrazam w pojemniczkach na siku sterylnych z apteki w razie czego kto wie czy sie nie przyda wole zeby pila moje mleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuiyui=yuioyuio
zastanow sie ....czy ten pojemnik jest przystosowany do zamrażania??? moim zdaniem: nie! niektóre tworzywa sztuczne nie mogą kontaktować się z tłuszczami, bo wydzielają substancje niebezpieczne. nie wiem czy te na mocz są z takiego tworzywa, ale bałabym się jeśli nie mają certyfikatu na kontakt z żywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprils dzieki wredotka troche ale najukochansza na calym świecie......jak dla kazdej mamy swoje dzieciatko ditta nie odzywała sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Miło mi, że o mnie pamiętacie. Niestety u mnie nadal nic. Pól dnia spędziłam w szpitalu bo się popsuło im KTG, zrobiła się ogromna kolejka i czekałyśmy wszystkie, a później najpierw przyjmowali rodzące i zeszło kilka godzin, ech. W efekcie zamiast 40 minutowego zapisu miałam 15 minutowy, na którym na razie nic specjalnego się nie pisze. Skurcze aż 2, ale słabe, a malutka ok. Kolejne badanie w sobotę. Kazali mi przyjść na porodówkę, na KTG bo nie wiadomo co z tym KTG w ambulatorium i czy go jutro naprawią, ale nic więcej nie wiem i raczej wątpię że mnie zostawią jak nic się nie ruszy. Basik słodka ta Twoja Marysia :) Cudo kochane malutkie :) Pozdrawiam Was i życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik śliczniutka niunia!!!! Podobna do mamy :) No właśnie Ditta jeszcze się nie odzywała :( Aprils super foteczki! Mamy podobne piłeczki ;) Mikołajka mi dał 95%, zdjęcie niby też jest...ale w przypadku dziewczynek nigdy nic nie wiadomo ;) Ja wstrzymałam się z laktatorem do czasu porodu ale coraz bardziej się zastanawiam czy go nie kupić :/ Czy są jakieś mamuśki co nie kupowały laktatora? Może sama jestem? ;) Wiosenna mamo a już miałyśmy nadzieję... Ja to tylko jestem ciekawa czy w ogóle będę miała jakieś KTG, mój gin nic na ten temat nie mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane wasze tez beda cudenka ale bardzo sie ciesze ze mam to juz za soba mała po prostu zadecydowała sama ze juz chce ze mna byc poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna mamo-głowa do góry,leniwa ta twoja karusia:)ale w końcu będzie musiała pojawić sie na swiecie!trzymaj się. basik-twoja córeczka jest prześliczna i ma fajowe czarne włoski.i taką myśląca minkę-cudo!ciekawa jestem po kim moja niunia będzie miała włoski-po mnie blond czy po tatusiu czarne? i dziękuję ci za odpowiedzi na wszystkie pytania.zawsze boję się tego co nieznane a jak wiem co mnie czea to trochę mniej.pewnie w niedzielę wieczorem inaczej będę śpiewać:) malwiśka -jakby co to siedzę na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam laktatora ale jakby była potrzeba w szpitalu mój M podjedzie do naszej położnej z SR ona handluje medelą mini electric i mi dowiezie, ale chyba na 100% tak będzie i też mam pomału watpliwości czy nie kupic wczesniej. JA chcę kuipc takie woreczki do mrożenia pokarmu sa ponoc w tesco w różowym opakowaniu, właśnie wpisałam na listę zakupów. Basik śliczna córcia właśnie podziwiałam ją i wybacz ale musiałam pokazac mężowi i już też nie możemy się doczekac naszej małej perełki:) Aprils mother śliczny brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta, Ditta jest jeszcze w szpitalu ze swoja Malutką. Ma nadzieję wyjść w sobotę, wtedy nam wszystko opowie. Pozdrawiam Was cieplutko z sypialni, nadal się wygrzewam. Byłam dziś u internisty i dostałam antybiotyk, ale mam nadzieję, że gorączkę już zbiłam definitywnie. Zdjęcia podejrzę jutro, jak wstanę do kompa. Bywajcie zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam laktator reczny TT-zobaczymy jak sie sprawdzi, w komplecie dostalam, pudelka do mrozenia pokarmu. mam nadzieje ze tej nocy bede spala lepiej niz poprzedniej. jutro zadzwonie do poloznej w sprawie tych uplawow, dzisiaj nie miala dyzuru. ale poszukalam w neciena ten temat i byc moze macica sie czysci. ale wole miec pewnosc. ide chyba spac, jestem bardzo senna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka-macica się czyści??jak??przecierz w macicy jest maluszek w wodach wiec jak ma się czyścić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwiska25 wiem tak wyczytalam, a moze raczej szyjka......dzwonilam do mamy i stwierdzila podobnie, ale i tak zadzwonie jurto do poloznej, zmykam dziewczyny, wogole dzisiaj jestem jakas osowiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK.......MIASTO........TP......KTÓRE ?.......PŁEĆ/imię Wiosenna mama 25.....Kraków............23.03......3...........Karolinka Anitka75........35.......Dębica..............29.03....1. ..........Mikołajek aaaaaaanula83..27.....Włodawa..........30.03......1..... ......syn Judyta10......28........Szczecin..........01.04......1... .......Alicja Jenny 29 ......29.......Lublin ...............4.04.......1.........Magdalena Jordan.pl......24........Poznań.............4.04.......1 ..........córeczka paula8122.....29.......Warszawa..........4.04.......1. ...........Michał nikolina82.....29.......Warszawa..........6.04.......1... .........Pola iissaabel.......33.........Radom............07.04......1. ..........Wiktoria aprlils mother11..28....Lublin.............10.04......1............M ateusz jeloonka.......26........Poznań...........10.04.......1. ...raczej córeczka szpilka85......25.........Konin.............11.04......1. ..........Wojtuś Kasieńkaa_...21........Sosnowiec.........11.04......1... ......Aleksander Ines_85.......25............Śląsk...........12.04...... .1..........?..... Karolina20204....23....Zielona Góra......13.04......1.............synuś aga021..........28......Rzeszów...........13.04......1.. ...........Oliwia Malwiska25....25.......K-lin.................13.04...... 3...........Nataniel agneszka......28.........Warszawa........16.04......1.... .......córeczka A_B.............26.........Kielce..............17.04..... .2.............Laura Awa666.......26.........Częstochowa.......17.04.... 1.............Ignacy Pijawa2.......32..........Olsztyn............17.04......2 .............Emil OnaIskierka..25........Śląsk.................17.04..... ..1 ...........syn Lolita1980....31.......Łódź..................17.04.... ...1...........Szymon Evvvve........29.......Mikołów...............18.04..... .1...........Maja Ems............24.........UK...................20.04..... ..1.............syn karolp.........31........Niemcy.............21.04........ 1............Maja? Mikołajka83..27.......Szczecin..............22.04......1 ..........Dominik --etka--........26........P-ce ................22.04.......1..............Filip Viki58a.........28.......Wrocław............22.04....... 1..........Patryk żaka_86.......25........Gdynia..............24.04....... 1............Maja mamuli..........32.......Śląsk..................26.04.. ....2...........Agatka mojmaluszek..25........Wieluń...............27.04......1 ..........Mateusz ewelinkab........25........konin..............28.04...... 2.........Gabrysia oliwka86........24.......Norwegia............29.04......1 ............córka ROZPAKOWANE NICK...............TP/Data porodu........waga-cm....CC/SN.......imię nowa788219223....01.04/06.03.11.....2650g-52cm....SN..... ....Nina mania 487...........01.04/10.03.11.....3150g-54cm....SN........Ksa wery Ditta7................07.04/16.03.11.....2710g-52cm...SN. ..Dziewczynka basik1978...........07.04/19.03.11.....3100g-56cm....CC.. .....Marysia Martka77........... 04.04/21.03.11.....3300g-54 cm....CC........Adaś migotka3.............02.04/22.03.11.....3490g-55cm....SN........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero się dopisałam do rozpakowanych, bo dopiero wróciliśmy dziś do domku :) Jakub jest ślicznym słodziakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny te przed i już po ;) Mikołajka tak jak pisałaś ja Was podczytuję, ale niebardzo mam czas i siły pisać ;/ Powiem tylko, że w ostatnim tyg strasznie mi brzuch wyskoczył... Dotąd był malutki a teraz sterczy jak bambaryło jakieś... Mimo wszystko w porównaniu do waszych jest mały a mimo to wczoraj na usg lekarz powiedział, że mała waży 3200... przeraziło mnie to troszkę, bo jak by nie było to king kong jak dla mnie i boję się, czy dam radę, do tego jeszcze stwierdził, że jest już duża i zmienił tp na 6 kwietnia ;/ Mam nadzieje, że jednak urodzę planowo ... Jak fajnie poczytać, że na świecie są już niektóre Maluszki ;) niestety nie mam dostępu do nowej galeri więc ich nie obejrzę, ale zapewne są słodkie... już się sama nie mogę doczekać kiedy ujrzę swoją Zuzię ;) Jeśli o mnie chodzi, to nie mam jeszcze żadnych skurcz, rozstępów też nie, żadnych bóli ani nic ;/ ciężko mi tylko i strasznie niewygodnie już... mimo to jakoś nie specjalnie czekam na poród, bo zwyczajnie się boję ;/ pozdrawiam wszystkie świeżo upieczone Mamusie i ich Dzidzie oraz te, które czekają jeszcze na swoje Maleństwa... Podejrzewam, że teraz odezwę się dopiero jak urodzę, bo niebardzo mam chęci, czas i siłę coś skrobnąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki w ten pochmurny dzień!! Ja sama w domku ale jakoś nie mogę spac a do tego dziwnie sie czuje tak słabo ale to chyba przez pogodę bo jestem niskociśnieniowcem a ta pogoda to potęgje. Migotka gratuluje!!!napisz proszę jak znajdziesz czas kiedy pojechałas do szpitala tzn. co ile miałaś skurcze a może w inny sposób rozpoczął sie poród?Pozdrowienia dla Ciebie i maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolina nie wiesz czemu Ditte tak długo trzymają w szpitalu??może jej malutka żółtaczke przeszła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie-u nas też ponuro i pada!! Migotka gratuluje-i zazdroszczę... Boshe.......ale mam nerwy dziś-od rana jak tylko wstałam-normalnie deprecha jakaś mnie łapie-nie dosc ze juz bym chciała mieć małego przy sobie bo mi najzwyczajniej ciezko z brzuchem-to do tego to przesilenie wiosenne-szokkk. chodzę z kąta w kąt i nie wiem za co się wziąść-wszystko mnie drażni... poodkurzałam -wstawiłam gary do zmywarki-umyłam podłogi-obiadek jest z wczoraj wiec luz-pranie też się pierze a mi odwala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwiska to wpadaj do mnie razem głupa popalimy bo mi też odwala, ja z kolei nie mogę się dziś za nic zabrac a bym chciała ale nie mam na nic siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy kolejną rozpakowaną. Opowiadaj jak po? Ja dziś śpiąca jestem strasznie. Jakoś mały mało coś się rusza, może to faktycznie ciśnienie pogoda niewiem już co. Wczoraj miałam tyle siły a dziś jak flaczek się czuję. Pranie wstawiłam. Zaraz muszę zacząć smazyć rybę. Ale tak strasznie nie chce mi się wstać! Normalnie jestem bez sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołaczam się do dzisiejszych leni.noc chodzona i teraz ciężko mi 4 litery ruszyć...wypadałoby się uczesac... migotka czekamy na zdjęcia i opowieści :)gratuluję i zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Migotka to super!!!! GRATULACJE!! :) Dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka :) Czekamy na relacje! Ze mną też dzisiaj kiepsko, strasznie jestem słaba :/ Ja też z tych niskociśnieniowych... Miłego dnia dziewczynki i lepszego samopoczucia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×