Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Chcę się pochwalic że moja malenstwo już po drugiej stronie brzuszka, mialam cc dziś rano. Malutka ma 2920 i 48 cm czyli jest drobniutka, musze dokupic male ciuszki. Już się przyssala, choc jeszcze leze na sali pooperacyjnej pod kroplowkami. Jest sliczna, ma czarne dlugie wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zew - wspaniała nowina :) gratuluje!!!! ucałuj malutką od cioci!! odpoczywaj i szybko wracaj do dobrej kondycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki gratuluję maluszków! Wspaniale! Kurcze aż Wam zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka i zew gratulacje mamuski :) wszystkiego dobrego dla Was i Waszych maleństw ;) Ja jeszcze 4 dni ,wielkie odliczanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie..... hihih ZEW gratuluję!!!! miałaś miec planowana cc czy tak wyszło??opowiadaj jak złapiesz ciut wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla kolejnych Mamuś! Strasznie Wam zazdroszczę, że macie już swoje maleństwa przy sobie. Dziękuję za informacje na temat maści Cepan - kupiłam wczoraj zaraz po tym jak przeczytałam że może poradzić sobie z istniejącymi już rozstępami. Co prawda strasznie śmierdzi ale czego się nie robi dla urody. Ale za to nie jest droga więc jeśli tylko coś zdziała to będzie super. Wiem, że te pręgi nie znikną zupełnie ale niech chociaż będą mniej widoczne. Mam je dosłownie od 2 tygodni więc jeszcze świeże. Poza tym ból tam na dole nie do wytrzymania, nie wiem, chyba za par dni mąż będzie mnie nosił do łazienki w nocy te 6 czy 7 razy - a to by było zabawne takiego słonia podnieść :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka i zew gratulacje!!!! super macie już swoje maluszki po tej stronie brzuszka super!! dużo zdrówka dla Was:):) u mnie też maleństwo ma dziś chyba lepszy dzień niż wczoraj bo bardziej go czuje mimo że ja nie nadaje się do niczego:( a musze prace mgr pisac...eh nie chce mi się.. trzymajcie się dziewczyny miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zew gratulacje!!!niezła agentka z Ciebie jeszcze z pooperacyjnej pisac :) - Czekamy na wieści Ja dziś też rybkę wyciągnęłam już się rozmroziła ale nie mam siły jej smazyc jestem na etapie picia kawy może pomoże zwlec się z wyrka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Gratuluje świeżo upieczonym mamusiom :) U mnie dzis na odwrót niz u was - jakos tak dobrze sie czuje lzej duzo niz ostatnio. Chodze sporo wiec mala żadziej sie odzywa - ale daje czasem znac mamusi, że jest na miejscu. A ... no i u mnie gulasz - pewnie znów dostane opiernicz od gorliwych pomaranczowych katoliczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evvve u mnie ryba na obiad, ale nie dlatego, że piątek. Mam ochotę na frytki i surówkę z kiszonej kapusty, więc tak sobie pomyslałam, że ryba najbardziej będzie pasowała ;) skoro teraz pozwalają jeść mięso nawet w Wigilię, to w zwykły piątek w czasie postu tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zew i Migotka serdecznie gratuluję nowym mamusiom 🌻 Moja noc w sumie całkiem niezła, ale co raz częściej mam takie niezbyt bolesne skurcze. Dzisiaj przez to nawet się obudziłam. Mam nadzieję, że to tylko ćwiczenia, bo chciałabym dotrwać co najmniej do połowy kwietnia. Pozdrawiam i życzę więcej energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zew GRATULACJE!!!! :) Dużo zdrówka dla Was dziewczynki :) Fajnie, po chłopcu kolejna dziewuszka. Czyżby teraz kolej na kolejnego chłopca? ;) Zamówiłam wreszcie fasolkę do karmienia :) Dzięki za info o laktatorze, coś czuję że go jednak kupię przed porodem :> Zawsze to przez internet parę groszy taniej. A tak to po porodzie mąż musiałby kupić go w sklepie...a wiadomo w sklepach niestety ceny są różne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zew
gratulacje ale przyznam że podziwiam że po cc ty potrafisz skrobnąc coś na neta choćby nawet przez komórkę no ale ważne że czujesz się ok bo inaczej byś nie miała siły pisać pozostałym mamom też gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE MAMUŚKI!!! Piszcie szybko jak wszystko się odbyło jak tylko wrócicie ze szpitala. Ale wam już fajnie! Wysypywanko zaczęło się jak nic-aż trudno za tą lawiną nadążyć. Jak ja wkońcu urodzę,to już żadnych emocji nie wzbudzę:),pewnie jako ostatnia wogóle.U mnie samopoczucie super,żadnych dolegliwości,abosultnie żadnych, jeden dzień bolały mnie pachwiny,bo zbyt szybko wystartowałam żeby drzwi otworzyć i mój krok miał ze 2 metry. No ale przeszło. Mały ma w sumie jeszcze ok.4 tygodni,ale za 2 to już bym mógł wyleźć.A co tam marudzę, większość z Was tuż przed terminem,a ja tyłek zawracam z 22.04;). U mnie też dzisiaj dzień leniwca,ale życzę wszystkim poprawy formy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było. Widzę, że coraz więcej was ma już szczęście przy sobie. My zaliczyliśmy szpital bo dopadło mnie jakieś świństwo, a teraz mój maluch daje fałszywe alarmy. Skurcze, ból brzucha a rozwarcia zero. Muszę cierpliwie czekać na mojego synka. Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamusiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwiska25 A co ze szpitalem w k-linie , masz złe doświadczenie że tu nie chcesz, też jest cały oddział wyremontowany , i nowy. jak samopoczucie u Ciebie/.? U mnie nic sie nie dzieje :( cisza nawet jednego skurczu:( a do terminu 10 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanka30--ja rodziłam w Miastku 2 krotnie wiec na temat Koszalina nie wiem kompletnie NIC!! a co nieznane to dla mnie magia i strach hihi-ale może teraz sprubuję??niewiem Koszalin powoduje u mnie jakiś lęk-a niewiesz czy w Koszalinie mozna znieczulenie zzo kupic?bo wiem ze Miastko tego nie praktykuje jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zew i Migotko wielkie gratulacje 🌼 Coraz więcej maluszków :) U mnie nadal cisza. Lolka się uparła, ze nie wyjdzie i koniec :) Jutro KTG i znów mam nadzieję, że może lekarze postanowią coś zadziałać, a jak nie to czekam do poniedziałku. W weekend mam męża w domku więc czas szybko zleci :) Najgorzej wleką się dni tygodnia. Pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie 🖐️ U mnie nic się nie dzieje czasami tylko ból brzucha i twardnienie no i pachwiny bolą :( Gratulacje dla zew i migotki 🌼 Wiosenna mamo my chyba pochodzimy z ciążą do maja hi hi mój maluszek fakt ze ma jeszcze 5 dni ae siedzi twardo. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko się przywitać:) Super wieści:) Migotka i Zew serdeczne gratulacjie:):):)Dużo zdrówka i szybkiego powrotu do formy dla was kochane i dla waszych pociech:) Pozdrawiam i młego dnia życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn które ostatnio rzadziej czuły ruchy maluszków - jak długo trwał brak tych ruchów? Zdałam sobie sprawę, że dzisiaj właściwie mój synek jest nieaktywny - nie wiem co się dzieje. Wczoraj wieczorem jeszcze jak zwykle dawał mi popalić a dzisiaj póki co spokój. Mam się martwić? Czy poczekać co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilka - moja mała teraz o wiele mniej sie rusza niż kiedyś, czasem kilka godzin nie daje znać. Kiedy mnie coś niepokoi to kłade się i ją zaczepiam, przedtem lepiej coś zjeść. Spróbuj może popukać po brzuszku, pomasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilka85-->mój mały przestał sie ruszać około wtorku wieczora--w srode byłam na wizycie to tętno było ok-ale ruszył sie dosłownie 3 razy w ciagu dnia-w czwartek to samo-po 18 pojechałam na ktg-zapis prawidłowy-i dopiero dziś sie śpioch raczył obudzić-buszuje aż miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwiska25 , nie ma tego znieczulenia , to wiem napewno, moja przyjaciólka pracuje na tej porodówie , i mówi ze nawet szans nie ma bo sama chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie powinnyśmy mieć wybór , jak chcemy , co chcemy. Mi by to dało komfort psychiczny , chociaż bym się tak bardzo nie bała bólu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilka ja miałam podobnie jak Malwiska, wieczór noc i przedpołudnie mala ruszała sie bardzo sporadycznie... czasem nie wiedzialm czy faktycznie cos tam sie przesuneło, czy sobie wmawiam. O 14:00 poszlam na ktg, podczas ktorego zapis tetna prawidłowy i chyba ze 3 ruchy. zostałam na obserwacji. Na wieczornym ktg ruchów jakies 5-6 , w nocy cisza i na porannym około 10 ruchów. Potem sie juz normalnie ruszala. Czyli że czesto dzidzie robia nam takie numery chociaz jest ok. Ale jednak z jakis powodów lekarze kazą liczyc ruchy i kieruja na ktg jak tych ruchów nie ma. Ogolnie to lepiej isc sie sprawdzić i miec spokoj. Jakby cie chcieli zatrzymac na obserwacji to zawsze możesz zrobic tak jak Malwiśka i sie wypisac na własne życzenie. Ja zaliczyłam jedna noc całkiem nieprzespana i jestem pewna że jakbym nie poszła na ktg to kolejna noc byłaby taka sama - nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×