Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Jeszcze tylko powiem że lekarze też mają rozna opnie na ten temat. Moj sam kazał mi sie zgłosic do szpitala, tam skierowal mnie na 2 dodatkowe usg i jakiś test kondycji płodu... a ordynator na wizycie prawie mnie wysmial i potraktował jak panikarę. Powiedział, że takie rzeczy sie moga zdarzac i tyle. jak oni nie sa zgodni to co my mamy myśleć? nie chce byc paikara ale nie chce tez nic zaniedbac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczątka wiem ze dawno sie nie odzywałam ale staram sie was czytac:) przede wszystkim gratulacje dla rozpakowanych:) u mnie 38tydz wszystko w porzadku bylismy wczoraj na ktg i moze za tydzien Michaś juz bedzie po zewnetrznej stronie brzucha.:) Bardzo prosze wyslijcie mi nick i hasło do galerii bo jest zmienione chcialabym zobaczyc wasze malenstwa i oczywiscie wrzuce Michasia jak juz bedzie z nami. kajusia13@op.pl zaraz wpisze sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK.......MIASTO........TP......KTÓRE ?.......PŁEĆ/imię Wiosenna mama 25.....Kraków............23.03......3...........Karolinka Anitka75........35.......Dębica..............29.03....1. ..........Mikołajek aaaaaaanula83..27.....Włodawa..........30.03......1..... ......syn Judyta10......28........Szczecin..........01.04......1... .......Alicja Jenny 29 ......29.......Lublin ...............4.04.......1.........Magdalena Jordan.pl......24........Poznań.............4.04.......1 ..........córeczka paula8122.....29.......Warszawa..........4.04.......1. ...........Michał nikolina82.....29.......Warszawa..........6.04.......1... .........Pola iissaabel.......33.........Radom............07.04......1. ..........Wiktoria kajusia99......24........Żywiec............09.04.......1...........Michaś aprlils mother11..28....Lublin.............10.04......1............M ateusz jeloonka.......26........Poznań...........10.04.......1. ...raczej córeczka szpilka85......25.........Konin.............11.04......1. ..........Wojtuś Kasieńkaa_...21........Sosnowiec.........11.04......1... ......Aleksander Ines_85.......25............Śląsk...........12.04...... .1..........?..... Karolina20204....23....Zielona Góra......13.04......1.............synuś aga021..........28......Rzeszów...........13.04......1.. ...........Oliwia Malwiska25....25.......K-lin.................13.04...... 3...........Nataniel agneszka......28.........Warszawa........16.04......1.... .......córeczka A_B.............26.........Kielce..............17.04..... .2.............Laura Awa666.......26.........Częstochowa.......17.04.... 1.............Ignacy Pijawa2.......32..........Olsztyn............17.04......2 .............Emil OnaIskierka..25........Śląsk.................17.04..... ..1 ...........syn Lolita1980....31.......Łódź..................17.04.... ...1...........Szymon Evvvve........29.......Mikołów...............18.04..... .1...........Maja Ems............24.........UK...................20.04..... ..1.............syn karolp.........31........Niemcy.............21.04........ 1............Maja? Mikołajka83..27.......Szczecin..............22.04......1 ..........Dominik --etka--........26........P-ce ................22.04.......1..............Filip Viki58a.........28.......Wrocław............22.04....... 1..........Patryk żaka_86.......25........Gdynia..............24.04....... 1............Maja mamuli..........32.......Śląsk..................26.04.. ....2...........Agatka mojmaluszek..25........Wieluń...............27.04......1 ..........Mateusz ewelinkab........25........konin..............28.04...... 2.........Gabrysia oliwka86........24.......Norwegia............29.04......1 ............córka ROZPAKOWANE NICK...............TP/Data porodu........waga-cm....CC/SN.......imię nowa788219223....01.04/06.03.11.....2650g-52cm....SN..... ....Nina mania 487...........01.04/10.03.11.....3150g-54cm....SN........Ksa wery Ditta7................07.04/16.03.11.....2710g-52cm...SN. ..Dziewczynka basik1978...........07.04/19.03.11.....3100g-56cm....CC.. .....Marysia Martka77........... 04.04/21.03.11.....3300g-54 cm....CC........Adaś migotka3.............02.04/22.03.11.....3490g-55cm....SN. .......Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze kwietniowe dzieciaczki wola byc marcowymi. migotka i zew GRATULUJE !!! juz na 100% w poniedzialek mam miec cc. zwioza mnie z neurochirurgii od razu na blok operacyjny na poloznictwie o 7:00 !!! aha dziewczyny pisalyscie o piatku jako dniu postnym. ja nie jestem wierzaca ale jest takie cos jak wyjatek dla kobiet w ciazy - kobiety w ciazy nawet w wielki piatek (wtedy chyba jest ten scisly post) moga jesc mieso. pisze to jakby rzeczywiscie jakas pomaranczka chciala cos napisac madrego hehe a ja kurcze mam od wczoraj malego dola.... wkoncu zadowolona z ustalenia konkretnej daty i godziny cc spotkal mnie maly zawod. moj maz ktory przyjezdza co jakis czas do mnie w odwiedziny zatrzymywal sie na nocleg u znajomych (jedni mieszkaja w domku jednorodzinnym, drudzy w mieszkaniu). obydwie te pary same zaproponowaly noclegi wiedzac jaka mamy sytuacje. i teraz maz mial przyjechac do mnie na tydzien bo jak dziecko sie urodzi to ja nawet nie bede miala jak do niego wstac i niestety okazalo sie ze jedna para (ta z domku) powiedziala (przez osoby trzecie) ze oni nie chca aby maz spal u nich bo nie sadzili ze to tak czesto bedzie (a spal u nich 2 razy w przeciagu 6 tyg) a drudzy niby ok ale hmm tez wydaje mi sie ze nie chca (a chcielismy im zaplacic tak z 500zl za tygodniowy nocleg). no i zrobila sie nieciekawa sytuacja bo noclegi w jakims hostelu ok, ale strach zostawic rzeczy w takim 6 osobowym pokoju a jak trzeba bedzie przeprac malenstwu ciuszki to tez nie bedzie jak. kurcze ja nigdy bym nie zostawila kogos w takiej potrzebie...ale widac ze chyba jestem nienormalna z moja ofiarnoscia w tych czasach jakie mamy. jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja już w domu z Ignasiem!!!!:) W pon byłam w szpitalu, najpierw badanie gin i usg, później ktg na którym okazało sie, że małemu spada tętno, więc lekarze postanowili zrobić cc. W ogóle się nie spodziewałam porodu, tym bardziej cesarki! Na szczęście wszystko się dobrze skończyło. Mały urodził się z wagą 2200, 48cm i 9/10 punktów Apgar, więc nieźle. Ogólnie ze mną ok, rana po cesarce jeszcze boli, miałam spadek psychiczny przez obsługę w szpitalu, ale już jest ok. Kończę bo mały płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)a Ja dziś wróciłam ze szpitala byłam trzy dni na cholestaze.Wszystko już dobrze maleństwo woli posiedzieć w środku .Gratuluje nowo rozpakowanym mamusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A__B super że w końcu ustali Ci termin :) a znajomi to faktycznie nie fer się zachowali w takiej sytuacji nie śmialabym odmówic ale cóż tak to w życiu jest jak czegoś potrzebujesz to dopiero widzisz na kogo tak naprawdę można liczyc ja przez ostatnie miesiące też się zawiodłam na wielu oasobach nawet tych z najbliższej rodziny, to prawda, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. mam nadziej że uda sie coś znaleśc Twojemu mężowi a jakieś kwatery prywatne??na kwaterach napewno będzie możliwośc wyprania ciuszków i zawsze wyjdie taniej niz hotel czy nawet hostel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awa gratuluje:) ale niespodzianka tyle maluszków już mamy :) czekamy na fotki Ignasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awa, ale niespodzianka 🌻 tak myślałyśmy, że coś się u Ciebie dzieje, bo milczałaś tyle dni. Super, że z Ignasiem wszytsko dobrze. GRATULUJĘ i życzę szybkiego powrotu do formy 🌻 A_B dobrze, że znasz już termin cc. Mam nadzieję, że już nic nie wymyślą i w poniedziałek zobaczysz swoją Córcię :) co do sytuacji ze znajomymi, to faktycznie niezbyt ciekawie :O jakoś tak niefajnie się zachowują. Znają Waszą sytuację przecież. Ech ludzie to chyba serca nie mają :( Trzymaj się... już niedługo będziesz w domu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awa... ojej... a Ty miałaś termin dzien przedmną.... a mi sie wydaje ze to jescze tak daleko. Dobrze że wszystko sie skończyło powodzeniem i jestescie w domku. Gratuluje !!! :) A_B Ty leżysz w Wawie, tak? Ja tam często korzystałam z tanich noclegow. Najlepszy jaki znalazłam (w sensie ceny do warunków) jest w hotelu stegny http://www.9494.pl/Hotel-Stegny.5.118724.html - tu są dane... nocleg cos koło 45 zł i pokoje jednoosobowe. Łazienki co prawda na korytarzu ale to jest hotel sportowy a w takich zwykle jest czysto - tak wynika z mojej praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że za mną nikt nie zatęsknił, ja tak na szybko jednaj słowa dotrzymam do terminu robią swoje 23.03 o 15.10 zobaczyliśmy 56 cm szczęścia i 3100 g miłości. Pozdrawiam ja już rozpakowana NICK..............WIEK.......MIASTO........TP......KTÓRE ?.......PŁEĆ/imię Wiosenna mama 25.....Kraków............23.03......3...........Karolinka Anitka75........35.......Dębica..............29.03....1. ..........Mikołajek aaaaaaanula83..27.....Włodawa..........30.03......1..... ......syn Judyta10......28........Szczecin..........01.04......1... .......Alicja Jenny 29 ......29.......Lublin ...............4.04.......1.........Magdalena Jordan.pl......24........Poznań.............4.04.......1 ..........córeczka paula8122.....29.......Warszawa..........4.04.......1. ...........Michał nikolina82.....29.......Warszawa..........6.04.......1... .........Pola iissaabel.......33.........Radom............07.04......1. ..........Wiktoria kajusia99......24........Żywiec............09.04.......1 ...........Michaś aprlils mother11..28....Lublin.............10.04......1............M ateusz jeloonka.......26........Poznań...........10.04.......1. ...raczej córeczka szpilka85......25.........Konin.............11.04......1. ..........Wojtuś Kasieńkaa_...21........Sosnowiec.........11.04......1... ......Aleksander Ines_85.......25............Śląsk...........12.04...... .1..........?..... Karolina20204....23....Zielona Góra......13.04......1.............synuś aga021..........28......Rzeszów...........13.04......1.. ...........Oliwia Malwiska25....25.......K-lin.................13.04...... 3...........Nataniel agneszka......28.........Warszawa........16.04......1.... .......córeczka A_B.............26.........Kielce..............17.04..... .2.............Laura Awa666.......26.........Częstochowa.......17.04.... 1.............Ignacy Pijawa2.......32..........Olsztyn............17.04......2 .............Emil OnaIskierka..25........Śląsk.................17.04..... ..1 ...........syn Lolita1980....31.......Łódź..................17.04.... ...1...........Szymon Evvvve........29.......Mikołów...............18.04..... .1...........Maja Ems............24.........UK...................20.04..... ..1.............syn karolp.........31........Niemcy.............21.04........ 1............Maja? Mikołajka83..27.......Szczecin..............22.04......1 ..........Dominik --etka--........26........P-ce ................22.04.......1..............Filip Viki58a.........28.......Wrocław............22.04....... 1..........Patryk żaka_86.......25........Gdynia..............24.04....... 1............Maja mamuli..........32.......Śląsk..................26.04.. ....2...........Agatka mojmaluszek..25........Wieluń...............27.04......1 ..........Mateusz ewelinkab........25........konin..............28.04...... 2.........Gabrysia oliwka86........24.......Norwegia............29.04......1 ............córka ROZPAKOWANE NICK...............TP/Data porodu........waga-cm....CC/SN.......imię nowa788219223....01.04/06.03.11.....2650g-52cm....SN..... ....Nina mania 487...........01.04/10.03.11.....3150g-54cm....SN........Ksa wery Ditta7................07.04/16.03.11.....2710g-52cm...SN. ..Dziewczynka basik1978...........07.04/19.03.11.....3100g-56cm....CC.. .....Marysia Martka77........... 04.04/21.03.11.....3300g-54 cm....CC........Adaś migotka3.............02.04/22.03.11.....3490g-55cm....SN. .......Jakub iissaabel..........07.04/23.03.........3100g-56cm......SN...Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awa-gratulacje!faktycznie w końcu będzie więcej marcowych dzieci niż kwietniowych... A_B-to nasze córeczki będą miały urodzinki w tym samym dniu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju dziewczyny co tu się dzieje??? Naprawdę w marcu będzie więcej rozpakowanych niż w kwietniu jak tak dalej pójdzie :P Iissaabel GRATULACJE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje rozpakowanym dzieciaczków , bo nie bardzo mam czas żeby poczytać widzę tylko to co w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalin
issaabel gratulacje! Napisz prosze czy zauwazylas jakies pozytywne skutki z picia herbatki z lisci malin? Czy szybko przebiegl porod, rozwarcie itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szok:)awa issabel wielkie gratulacje:)super ze macie malenstwa przy sobie:) A_B takie głupie czasy, niby otaczamy się znajomymi niektórzy uważają się za przyjació a później w razie potrzeby często człowiek sam pozostaje. Tyle przeszliście,wiec dacie sobie i teraz radę:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki maalin, dzięki aprilis. Malin wiesz o 4 rano odeszły mi wody, do szpitala pojechaliśmy ok 6, bez bóli, dostałam kroplówkę ok 10 może po 10, od 12 coś tam zaczeło się dziać o 12.30 rozkręciło się potem 3 parte i mała z nami o 15.10, szybko choć bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalin
no brzmi ciekawie :) niestety na bol tez sie nastawiam, byleby tylko wszystko poszlo w miare szybko i sprawnie. Mam nadzieje, ze u mnie efekty beda podobne do Twoich! Duzo zdrowka dla Ciebie i malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW kochane gratuluje migotka, awa, issssabel, zew, no to sie posypalo:) faktycznie zrobilo sie marcowo:) A_B fakt, ale bedzie dobrze, a Ci znajomi to powinni sie zastanowic czego od zycia chca, przeciez Twoj maz jest dorosly, raczej zajmowac sie nim nie musza. super ze msz ustalony juz termin cc. ja mam dzisiaj klucia w okolicy macicy, sa nieprzyjemne. pewnie macica cwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awa i isabel serdeczne gratulacje! Kurcze,aż boję się tu zaglądać, bo stres mnie łapie jak tylko czytam,że znowu rozpakowanie;) Aaaale ja mam jeszcze sporo czasu:). A_B- prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie niestety.Z uwagi na Twoją sytuację, to jestem w szoku czytając o zachowaniu znajomych. Masakra...Rozważcie jakąs prywatną kwaterę-bardzo często z obcymi lepiej się wyjdzie niż z, jakby się mogło wydawać, znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera wiecie co-mój Gin nic kompletnie nie wspominał o ktg...Mam termin na 22.04 i jak coś, to może spotkamy się w szpitalu,a gdy się nic nie będzie działo,to mam iść do niego na wizytę najpóźniej 18.04. Czy Wy wszystkie robicie badania tym ktg?Można samemu zgłosić się do szpitala w tym celu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanka30--a powiedz mi kochana-jak w K-linie z odwiedzinami?? czy ktos bliski zobaczy maluszka? czy jest tylko sala odwiedzin bez dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za slowa wsparcia. o kwaterach prywatnych tez mysle, najlepiej na bialolece, w markach, lomiankach lub targowku bo by bylo najblizej. iissaabel gratuluje !!!!! dziewczyny dopiszcie pozostale dziewczyny ktore urodzily do tabelki co by nam sie nie pogubily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)!!!!!!!!!!!!!! Dzięki iissaabel -trochę mnie uspokoiłaś:) A powiedz mi, zapomina się o tym bólu podczas porodu, czy jest taki,że mimo wszystko się to pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde A_B powiem szczerze ze faktycznie padalce z tych znajomych-ja nawet dziś gdyby zaszła potrzeba przyjeła bym i pomogła w tym by przenocować kogoś -w razie takowej potrzeby-bo to naprawde wyjątkowa sytuacja!!!i jeszcze znajac siebie pomogłabym we wszystkim-czy to pranie czy poprasowanie ciuszków!!! ale tak jak to pisały dziewczyny-prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabel i Awa GRATULUJE !!! dużo zdrówka dla Was i waszych dzieci. Jejku co to się dzieje, chyba zmienimy temat forum na marcówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko nadzeije ze jak sie juz wszystkie rozpakujemy to nadal bedziemy sie wspierac na forum:) i radzic sie siebie w sprawch pieluszkowych i itp::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×