Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Cześc dziewuszki:) Jejku znów mnie nie było jeden dzień a tu tyle dzieciaczków nam przybyło -gratuluje wam dziewczynki bo już sie pogubiłam z tymi gratulacjami-zdrówka dla Was i maluszków. Oj widzę że chyba jedyna jestem której do terminu nie spieszno???J Jutro mój wielki dzień- ściąganie pessara i moj M juz mnie straszy że on czuje że to będzie w tym tygodniu ale ja nie jestem gotowa niby wszystko mam przygotowane poprasowane itd, itp. ale teraz bym chciała chwilę odpocząc i psychicznie się przygotowac o ile się wogóle da. Mój M znów poszedł na motor bo tak czuje że to jego ostatni wypad na jakiś czas, a ja probuje zabic myśli i ciągle sie krzątam, nie sądziłam że tak szybko zaczniemy się sypac. Idę przygotowac obiadek i później do Was zajrzę może znów dojdzie jakieś maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam spytac a gdzie macie robione ktg u swojego gina czy w szpitalu w którym chcecie rodzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam u gina, zawsze przed wizytą, więc podczas wizyty od razu je na bieżąco ocenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tylko przed wizyta u mojego gina, jutro idę teoretycznie na ostatnia wizytę i KTG, ostatnio mi powiedział ze potem to juz będziemy tylko czekać aż mała będzie chciała sie urodzić a o KTG nic nie wspominał , zobaczymy generalnie jest tak ze po 37 tc można iść jak sie chce gdziekolwiek maja KTG i musza nam je zrobić, wystarczy powiedzieć ze mało ostatnio ruchów czuje sie czy coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info, w takim razie zapytam jutro gina jak to wygląda u niego bo wolałabym już jeździc do szpitala mam dużo bliżej a do tego nie będę musiała placic bo do gina chodze prywatnie, a mój to kasuje dosłownie za wszytko nawet jak tylko zajdę po receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pisalam, że druga cesarke znioslam znacznie lepiej, tj bolalo mniej, jak puszczalo znieczulenie i szybciej bylam na chodzie, szybciej zaczelam karmic. Za to skurcze laktacyjne w drugiej ciazy sa mega straszne. Polozna mi powiedziala, że przy drugim dziecku sa mocniejsze, ale czasem, jak mala się przyssie to zwijam się z bolu, caly brzuch jak na mega ciezki okres. Najgorsze, że nawet nie ma sensu brac przeciwbolowych lekow, bo to chwilowe, tylko podczas karmienia. Tak że ostrzegam te, co sa przed, że moga się spodziewac po drugim dziecku znaaaacznie silniejszych boli przy karmieniu. Pocieszam się tym, że za to bede miala szybko plaski brzuszek :-) Tabelki nie uzupelnie bo nie mam komp: termin byl 4.4, imię: Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pisalam, że druga cesarke znioslam znacznie lepiej, tj bolalo mniej, jak puszczalo znieczulenie i szybciej bylam na chodzie, szybciej zaczelam karmic. Za to skurcze laktacyjne w drugiej ciazy sa mega straszne. Polozna mi powiedziala, że przy drugim dziecku sa mocniejsze, ale czasem, jak mala się przyssie to zwijam się z bolu, caly brzuch jak na mega ciezki okres. Najgorsze, że nawet nie ma sensu brac przeciwbolowych lekow, bo to chwilowe, tylko podczas karmienia. Tak że ostrzegam te, co sa przed, że moga się spodziewac po drugim dziecku znaaaacznie silniejszych boli przy karmieniu. Pocieszam się tym, że za to bede miala szybko plaski brzuszek :-) Tabelki nie uzupelnie bo nie mam komp: termin byl 4.4, imię: Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Już dawno mnie nie było, ale jakoś teraz mniej czzasu mam bo maluszek pochłania mój ncaly czas. Gratuluje Wszystkim nowym mamusiom. Życzę powodzenia i dużo zdrówka dla was i waszych pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki :) U mnie bez zmian, nadal 2 w 1 :) Weekend zleciał mi błyskawicznie. A propos dotrzymania terminu to ja też pisałam, że mam zamiar dotrwać! ;) Mało tego! pisałam, że jak już przyjdzie mi pościel to niech się dzieje co chce. Pościel przyszła :> Jestem gotowa, pozostało czekanie ;) Może później wrzucę jakąś foteczkę z łóżeczkiem. Dostałam też kolejny komplet ciuszków, już powoli zaczyna mi brakować miejsca w szafach ;) Chyba będę musiała przebierać malutką kilka razy dziennie ;) Kajusia świetne zdjątka! :) Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór.ja już siedze jak na igłach,spakowana i lekko przestraszona,miałam dziś ciężki dzień,bo mimo iż jestem dzień przed porodem teściowie wpadli tylko niby na kawkę urodzinową do mojego-urodziny są jutro i dopiero wyszli bo jak tu kolacji gościom nie zrobić.potem jeszcze córa mojego z mężem i dzieckiem i miałam co robić.wreszcie poszli.a miałam takie romantyczne plany na dziś wieczór i lipa:( odezwę się jak najszybciej będę mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymam kciuki za Was dziewczyny, ciekawa jestem ile dzieci jutro powitamy na forum. Moja kruszynak smacznie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być kruszynka bo znowu jakaś pomarańcza mi dowali, że pisać nie umiem albo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełniam informacje od zew NICK..............WIEK.......MIASTO........TP......KTÓRE ?.......PŁEĆ/imię Wiosenna mama 25.....Kraków............23.03......3...........Karolinka Anitka75........35.......Dębica..............29.03....1. ..........Mikołajek aaaaaaanula83..27.....Włodawa..........30.03......1..... ......syn Judyta10......28........Szczecin..........01.04......1... .......Alicja Jordan.pl......24........Poznań.............4.04.......1 ..........córeczka paula8122.....29.......Warszawa..........4.04.......1. ...........Michał nikolina82.....29.......Warszawa..........6.04.......1... .........Pola kajusia99......24........Żywiec............09.04.......1 ...........Michaś aprlils mother11..28....Lublin.............10.04......1............M ateusz jeloonka.......26........Poznań...........10.04.......1. ...raczej córeczka szpilka85......25.........Konin.............11.04......1. ..........Wojtuś Kasieńkaa_...21........Sosnowiec.........11.04......1... ......Aleksander Ines_85.......25............Śląsk...........12.04...... .1..........?..... Karolina20204....23....Zielona Góra......13.04......1.............synuś aga021..........28......Rzeszów...........13.04......1.. ...........Oliwia Malwiska25....25.......K-lin.................13.04...... 3...........Nataniel agneszka......28.........Warszawa........16.04......1.... .......córeczka A_B.............26.........Kielce..............17.04..... .2.............Laura Pijawa2.......32..........Olsztyn............17.04......2 .............Emil OnaIskierka..25........Śląsk.................17.04..... ..1 ...........syn Lolita1980....31.......Łódź..................17.04.... ...1...........Szymon Evvvve........29.......Mikołów...............18.04..... .1...........Maja karolp.........31........Niemcy.............21.04........ 1............Maja? Mikołajka83..27.......Szczecin..............22.04......1 ..........Dominik --etka--........26........P-ce ................22.04.......1..............Filip Viki58a.........28.......Wrocław............22.04....... 1..........Patryk żaka_86.......25........Gdynia..............24.04....... 1............Maja mamuli..........32.......Śląsk..................26.04.. ....2...........Agatka mojmaluszek..25........Wieluń...............27.04......1 ..........Mateusz ewelinkab........25........konin..............28.04...... 2.........Gabrysia oliwka86........24.......Norwegia............29.04......1 ............córka ROZPAKOWANE NICK.................TP/Data porodu........waga-cm....CC/SN.......imię nowa788219223....01.04/06.03.11.....2650g-52cm....SN..... ......Nina mania 487..........01.04/10.03.11.....3150g-54cm.....SN.......Ksaw ery Ditta7...............07.04/16.03.11.....2710g-52cm....SN. ..Dziewczynka basik1978..........07.04/19.03.11.....3100g-56cm.....CC.. ......Marysia Martka77...........04.04/21.03.11.....3300g-54 cm....CC........Adaś Awa666.............17.04/21.03.11......2200g-48cm.....CC. ........Ignaś migotka3...........02.04/22.03.11.....3490g-55cm......SN. ........Jakub iissaabel............07.04/23.03.11......3100g-56cm.....S N.......Wiktoria Ems-13..............20.04/23.03.11......2842g-?.......... .SN....Chłopczyk Jenny29............04.04/24.03.11.......3000g-51cm.....CC ....Magdalena zew......................04.04/25.03.11.......2920g-48cm..... CC..Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka i A_B powodzenia jutro. Ja chcę dotrwać do połowy kwietnia. Mam tylko nadzieję, że nie będą to Święta. Zew to zaczynam się trochę bać tych skurczy przy karmieniu. Masz dalej te bóle, czy już minęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane powiedzcie mi ile mam kupic na poczatek pampersow, jaki rodzaj najlepiej tzn, kryterium wagowe, i zeby dobrze sie trzymaly:) do jutra:) i z gory dziekuje za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka ja kupiłam new borny małą paczkę i już dokupiłam drugą bo mała jest mała i myślę że spokojnie zużyjemy ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie:) Noc była ciężka, ale co tam...jeszcze troche Trzymam kciuki za nasze dziewczyny Anke i A_B:)Oczekujemy dobrych wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga 1979 1979 1979
Witam. Widzę, że to forum zeszło totalnie na psy. Czytam was od samego początku, wiele razy o coś pytałam ale żadna łaskawie nigdy nie odpowiedziała a byłam z wami od początku.. :( Postanowiłam nie pisać tylko czytać. Bo utworzyły się tu jakieś dziwne kontakty, wszyscy podniecają się na okrągło wiosenną mamą lub innymi mami - sama nie wiem czemu większość tu zlewacie a innym wręcz wchodzicie w tyłek. Od jakiegoś czasu nie zaglądałam i chciałam nadrobić stracone strony - patrzę a ku mojemu zdziwieniu znowu wykopano mnie z tabelki i mojego synka .... :( podobnie jak większość innych dziewczyn.... :( Zrobiło mi się bardzo przykro bo przecież tak się nie postępuje z ludźmi. Jak podkreślam nie pisałam bo uznałam, że po co jeśli i tak nie zwraca na mnie uwagi ale żeby wyrzucić mnie z tabelki i mojego synka ......:(. Zupełnie jakby ani mnie ani jego nie było. Byłam kiedyś na forum listopadowym, nawet jak straciłam swoje bliźniaki to w miejscu tabeli mojego terminu porodu zawsze były dwa kwiatuszki od dziewczyn i nigdy mnie nie wywaliły do samego końca mimo, że nie pisałam już potem z nimi bo było to dla mnie bolesne. Potem byłam na forum sierpniówek bo urodził się mój pierwszy syn i powiem tylko tyle nigdy nikt mnie nie olał mimo, że nie miałam stałego dostępu do internetu i pisałam wtedy kiedy mogla. Wymieniłam sie z dziewczynami telefonami i jak urodziłam one umieszczały odemnie informacje. Natomiast tu to forum od samego początku jest dziwne i toksyczne. Wiecznie kotś ma pretensje o to czy o tamto, wiecznie giną imiona matek i dzieci z tabelek. Non stop pretensje o coś i tylko rozmawia ze sobą ścisłe grono a resztę się olewa............. Fatalne to wszystko. Wywalenie mnie z tabelki i mojego jeszcze nie narodzonego synka przelało moją czarę goryczy - jesteście beznadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuli, pociesze, że dziś, czyli 3 dni po cc jest juz lepiej. Najwieksze bole brzucha mialam wczoraj, a zaczely się na drugi dzien po. Rozmawialam z polozna i powiedziala mi, że moga potrwac do tygodnia. Podobno wiekszosc kobiet po drugim porodzie się na nie skarzy. Cale szczescie to bole, ktore trwaja tylko podczas karmienia i kilka minut po, bo inaczej trudno by to zniesc. Polozna przyrownala je do boli porodowych. Po pierwszym porodzie też mialam bole podczas karmienia, ale nie aż takie! Ale za to brzuszek jak się poloze już mi prawie nie wystaje ponad miednice i już widzialam blizne :-) Pokarm też już mam, piersi pelne. Mala zajada aż jej cieknie kacikami ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga 1979 1979 1979---> a ty to się chwalisz czy żalisz??bo ciężko to określić... skoro jestesmy bandą beznadziejnych forumowiczek to o co te żale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga Ja też jestem z boku forum, ale nie przeszkadza mi to, że ktos się bardziej przyjazni a ktos mniej, albo że mój post zostaje bez komentarza. Tak to jest na forum. Kto się bardziej udziela ten czesciej jest adresatem wypowiedzi innych osob. Nie zauwazylam tu toksycznej atmosfery, nadskakiwania komus ani zlosliwosci. Sa nieprzyjemne momenty, ale wtedy, gdy ktos anonimowo atakuje niektore dziewczyny (moim zdaniem niezasadnie). Ja sobie zdaje sprawe z tego, że niektore moje opinie nie musza być zgodne że zdaniem innych osob, ale napisac jakas rade zawsze mozna - komus się moze przyda, a jak nie to trudno. Nie szukam akceptacji wiec absolutnie by mnie nie obeszlo, że ktos o mnie nie pamietal. To forum, do niczego nie zobowiazujace, a nie sprawa zycia i smierci. Mysle że nie powinnas miec do nikogo pretensji i się obrazac. Chcesz, to się dopisz ponownie, nie chcesz, nie. Nie widze jednak powodu, by znow czepiac się wiosennej mamy, co ona takiego robi, że się niektorzy na niej wyzywaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie-chodzi o to ze Wiosenna mama jest w centrum zainteresowania-a ktos inny nie-z tad te żale-nie wiem-moze to z zazdrości??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny nie było mnie kupe czasu ,tzn jestem z wami ale jakos nie mam siły pisac mikołajka przywołała sporo dziewczyn które sie nie odzwaja i w tym przypadku i mnie , niewiem czy ktos mnie jeszcze pamieta, kurcze patrze na tabelke rozpakowanych i powiem wam szczerze ze jestem w szoku termin mam na 7 kwietnia a tu połowa z tej daty rozpakowana , chyba ta koncówka jest najgorsza bo człowiek nie moze sie doczekac kiedy pojawia sie nasze kruszynki , chciałabym sie zapytac czy wy tez miewacie takie bóle jak na okres , bo niewiem czy to jest normalne , od kilku dni własnie tak pobolewa mnie brzuch,a w nocy snia mi sie skurcze i sie budze i mysle czy to mi sie sniło czy jednak te skurcze naprawde były .Gratuluję wszystkim mamusiom które maja swoje kruszynki po drugiej stronie , tez juz bym chciała aby nasza Gabrysia była z nami, ale jej sie jeszcze nie spieszy widocznie dobrze jej w brzuszku pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga, to w jaki sposób podkreślasz wyrzucenie Ciebie i "Twojego nienarodzonego dziecka", to raczej dowód na to,że to Ty masz jakiś problem... Nie chcesz, nie udzielaj się, nie czytaj...lepiej Ci się zrobiło, jak napisałaś,że forum i jego uczestniczki są beznadziejne? Naprawdę dobrze się poczułaś??? No to gratuluję i mimo wszystko dużo szczęścia życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka23 ja Ci nie pomogę, nie mam podobnych dolegliwości. Wogóle nic nie mam i napawa mnie to coś myślami,że pochodzę tak jak te słonie;)- ze 2 lata echhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisałam sie do tabelki mam nadzieje ze nikogo nie wyrzuciałam NICK..............WIEK.......MIASTO........TP......KTÓRE ?.......PŁEĆ/imię Wiosenna mama 25.....Kraków............23.03......3...........Karolinka Anitka75........35.......Dębica..............29.03....1. ..........Mikołajek aaaaaaanula83..27.....Włodawa..........30.03......1..... ......syn Judyta10......28........Szczecin..........01.04......1... .......Alicja Jordan.pl......24........Poznań.............4.04.......1 ..........córeczka paula8122.....29.......Warszawa..........4.04.......1. ...........Michał nikolina82.....29.......Warszawa..........6.04.......1... .........Pola karolinka......23.......Włocławek.........7.04........2..........Gabrysia kajusia99......24........Żywiec............09.04.......1 ...........Michaś aprlils mother11..28....Lublin.............10.04......1............M ateusz jeloonka.......26........Poznań...........10.04.......1. ...raczej córeczka szpilka85......25.........Konin.............11.04......1. ..........Wojtuś Kasieńkaa_...21........Sosnowiec.........11.04......1... ......Aleksander Ines_85.......25............Śląsk...........12.04...... .1..........?..... Karolina20204....23....Zielona Góra......13.04......1.............synuś aga021..........28......Rzeszów...........13.04......1.. ...........Oliwia Malwiska25....25.......K-lin.................13.04...... 3...........Nataniel agneszka......28.........Warszawa........16.04......1.... .......córeczka A_B.............26.........Kielce..............17.04..... .2.............Laura Pijawa2.......32..........Olsztyn............17.04......2 .............Emil OnaIskierka..25........Śląsk.................17.04..... ..1 ...........syn Lolita1980....31.......Łódź..................17.04.... ...1...........Szymon Evvvve........29.......Mikołów...............18.04..... .1...........Maja karolp.........31........Niemcy.............21.04........ 1............Maja? Mikołajka83..27.......Szczecin..............22.04......1 ..........Dominik --etka--........26........P-ce ................22.04.......1..............Filip Viki58a.........28.......Wrocław............22.04....... 1..........Patryk żaka_86.......25........Gdynia..............24.04....... 1............Maja mamuli..........32.......Śląsk..................26.04.. ....2...........Agatka mojmaluszek..25........Wieluń...............27.04......1 ..........Mateusz ewelinkab........25........konin..............28.04...... 2.........Gabrysia oliwka86........24.......Norwegia............29.04......1 ............córka ROZPAKOWANE NICK.................TP/Data porodu........waga-cm....CC/SN.......imię nowa788219223....01.04/06.03.11.....2650g-52cm....SN..... ......Nina mania 487..........01.04/10.03.11.....3150g-54cm.....SN.......Ksaw ery Ditta7...............07.04/16.03.11.....2710g-52cm....SN. ..Dziewczynka basik1978..........07.04/19.03.11.....3100g-56cm.....CC.. ......Marysia Martka77...........04.04/21.03.11.....3300g-54 cm....CC........Adaś Awa666.............17.04/21.03.11......2200g-48cm.....CC. ........Ignaś migotka3...........02.04/22.03.11.....3490g-55cm......SN. ........Jakub iissaabel............07.04/23.03.11......3100g-56cm.....S N.......Wiktoria Ems-13..............20.04/23.03.11......2842g-?.......... .SN....Chłopczyk Jenny29............04.04/24.03.11.......3000g-51cm.....CC ....Magdalena zew......................04.04/25.03.11.......2920g-48cm. .... CC..Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etka no dwa lata to nie da rady najdłuzej to 10 miesiecy i 2 tygodnie tak jak mówiła wiosennna mama, jutro mam wizyte u ginekologa to moze on cos mi powie a tak jeszcze zapytam czy któras z was ma skierowanie na monitoring w szitalu ... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam prośbę czy któraś ma jakieś sprawdzone sposoby na nawał?jeśli tak to byłabym wdzięczna za podanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Z Adasiem jesteśmy już od piątku w domku, ale naprawdę nie miałam sił, aby pisać;) Gratuluję kolejnym rozpakowanym mamusiom!!!! :) Po cc wrcam do formy, z dnia na dzień lepiej, praktycznie nic mnie już nie boli, czasami tylko jakiś paracetamol, gdy za bardzo szwy ciągną. Jutro jadę na ściągnięcie szwów. Jedyny dyskomfort to spuchnięte stopy, myślałam, że ze szpitala boso wrócę, nie mogłam wcisnąć nóg do butów. Pomału opuchlizna schodzi, ale bardzo pomału... Adaś jest cudowny:) Ładnie je, długo śpi, w ogóle super z niego chłopak. Jak znajdę troszkę więcej czasu powrzucam zdjęcia do galerii. Wspaniale mieć go już przy sobie:) Zmykam. Miłego dnia kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga widocznie tak nie do końca czytasz to nasze forum! Jeśli byś dokładnie śledziła każdy post to wiedziałabyś dlaczego Cię nie ma w tabelce! Nikt nikogo tu nie wyrzucał!!! Po prostu powstała nowa tabelka aktywnych mam! Te dziewczyny, które też długo się nie odzywały do tabelki się dopisały...i jakoś nikt problemu nie widział...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×