Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Witam :) Widze, ze Jeloonka mnie uprzedzila hihi :) Mnie tez jakos nie przybywa w pasie, choc mam wrazenie (i widze po ciuchach) ze brzuszka jest wiecej :) Nie wiem jak patrzec na to - moze z gory nam rosnie, a przy pepku obwod pozostaje taki sam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski:):) chwile mnie nie było i widzę ze u spore zamieszanie. macie juz wszystko przygotowane? u mnie 33 tydzień i poród planowany sn.macie już kocyki? jesli tak to ile i jakie? a zabawki kupujecie jakieś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że wałkowałyśmy ten temat ale powiedzcie z tymi kosmetykami dla maluszków to najlepiej kupić oilatum emulsje do kapieli i wtedy nietrzeba juz maluszka oliwić na noc??? widziałam że z tej serii jest też szampon i krem?? co o tym sądzicie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andy tak pogardliwie
wyraza sie o Polsce, a sama przyznala, ze jest w UK niezdara bo nie zna jezyka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja osobiście jestem za prywatnym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ditta ja juz kilkadziesiat str temu pytałam o tę opcję ale nikt mnie nie poparł-bo stwierdziły laseczki że forum upadnie-a jednak może byśmy sprubowały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj, ludziom się nudzi, przeżyłyśmy jedną akcję może i drugą się uda bez udostępniania już hasła do galerii picassa, po prostu zastosujmy znaną nam zasadę omijać pewne wpisy może jak poprzednio się uspokoi, taką mam nadzieję. A jeśli Panie mają na tyle honoru i odwagi cywilnej, że to co o nich zostało skopiowane jest prawdą to same znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze Wam radzimy
Kwietniówki, przeniescie się, inaczej będziecie dostawać posty od Orli vel Rózyczka typu: BÓG WAS I TAK KOCHA... ...nawet jak KPICIE Z NEGO!! Umarł z każdego...zwłaszcza za takie prymitywy jak WY I ogólnie będzie wesoło, bo kolezanka Orlla vel Rozyczka powinna się obudzić, pomyslec nad soba i udac się do psychiatry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam że powinno zostać to które jest. Po prostu należy ignorować pomarańcze, nie podawać nikomu już hasła do galerii (ja nie wkleiłam żadnego zdjęcia i nie mam nowego hasła). Jeżeli te z was które mają wklejone zdjęcia na galerii czują się niepewnie to może znowu zmieńcie hasło, podajcie je sobie (oczywiście tylko tym których jesteście pewne) i sprawa rozwiązana. Jak dla mnie to cieszę się, że po prostu mogę zebrać od was różne informacje i wymienić się doświadczeniami. Ot to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiśka to jest dobry pomysł, ale są tu koleżanki które z jakichś powodów zaglądają żadko ostatnio jest u nas akcja szpital i jak one nas znajdą oto jest pytanie. Może przeczekajmy i zobaczmy, jeśli się kogoś ignoruje sam się wywala, a jeśli podnosimy temat dajemy niejako pożywkę do rozwoju sytuacji. Wiem że czasem korci bo sama mam cięty język, ale czasami oleć jest lepiej, a jak ktoś ma srakę zamiast mózgu to Ty czy ja tego nie zmienimy. A niestety takie osoby się trafiają i nie tylko na naszym forum. Bo z nadwyżki czasu czytuje też inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiska - ja też już wcześniej chciałam prywatne. Pijawa - wszystko zostanie tak samo, tylko nie będzie wstępu dla przypadkowych osób. Tym co są w szpitalu powysyłamy maile, znajdą nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijawa ma rację, pewnie to też nie ostatnia akcja, a dać ponieść się emocjom nieeeee. Dobra póki mnie kręgosłup nie boli poprasuję niuni trochę rzeczy bo potem na zakupsy a wieczorem to chyba znowu z moją ruchliwością będzie kiepsko hihihihihih i nie piszę tu o rzeczach jakby intymnych bo nawet nie wiem co to ostatnio znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOPIC INNYCH MARÓWEK
ROZPADŁ SIE bo opisywały jak to ich mężowie robia sobie sami dobrze,a one sie z tego ciesza i to pochwalaja :O,normalnym nie jest uzywanie spirali antykoncepcyjnej,wystarczy poczytac jakie to szkodliwe,ale paniusie sie obraziły,że ktoś je skrytykował i uciekły na inne forum żeby sie wzajemnie adorować :D to dopiero żal.pl !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeloonka dziękuję 🌻 Jeśli chodzi o kosmetyki dla Maluszka, to ja póki co będę korzystała jak z najmniejszej ilości, bo gdzieś czytałam, ze im mniej, tym lepiej. Własnie dzisiaj chcę kupic Oilatum do kąpieli i po nim juz nie trzeba uzywać żadnej oliwki. Do twarzy kupiłam krem na kazda pogodę z Nivea (będę korzystać z niego przy wyjściu na spacery), a do pupci mam Linomag i w razie potrzeby Sudocrem. Na razie tyle wystarczy. Zawsze mozna coś dokupic, jak zajdzie taka potrzeba. Nie przejmujmy się wpisami pomarańczek. Ignorujmy je i mam nadzieję, że kiedys im sie w końcu znudzi. Z prywatnym forum wstrzymajmy sie póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty na górze
Sądzę, że Pan Bóg kocha również tych mężów, co robią sobie dobrze w trakcie ciąży swoich żon, a na wyprawę krzyżową udaj się gdzie indziej. Ty Orlla Bogiem nie jesteś, idź się lecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to jest obojetne - czy publiczne, czy prywatne. Tylko tez mam obawe, ze jesli zalozymy nowe, to juz sie calkowicie rozpadnie :( A bardzo bym tego nie chciala... Jezeli wiekszoscia glosow podejmiemy decyzje o nowym, prywatnym forum, nie bede sie sprzeciwiac - i powedruje za reszta. I tez jestem zdania, zeby wiecej nie przekazywac hasel do galerii - a co do kolorowych wpisow - ignorowac mimo wszystko. Bo jak widac komus strasznie zalezy, zeby popsuc Nam atmosfere :( A przeciez jestesmy juz przy samej koncowce - wiec szkoda by bylo, zeby teraz to wszystko sie rozsypalo... Dziewczyny - jest Nas sporo, wiec mysle, ze damy rade :) Ale przede wszystkim ignorancja i nie wdawanie sie w dyskusje - malo to innych problemow mamy w "realu"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta właśnie oto chodzi, że ja nie mam nic przeciwko temu żeby ktoś przypadkowy odwiedzał nasze forum. Są osoby które potrzebują jednorazowej porady bądź same chcą pomóc i nie koniecznie muszą chcieć być na stałe forumowiczkami. Zdarzały się osoby na pomarańczowo, ale nie było przez nie negatywnych emocji. Ignorować należy te pomarańcze po których postach źle się czujemy. A pozytywne wg mnie niech sobie zaglądają. Uda się zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja mam 3 kocyki. Jeden cienki, którym wyłoże gondolę w wózku. Drugi taki średni i trzeci dość gruby. Na pewno by mi to wystarczyło, ale wczoraj na allegro upatrzyłam jeszcze 2 takie śliczne kolorowe od tego samego sprzedawcy i myslę o nich cały czas ;) jedyne, co mnie zniechęca, to cena. Jeden kosztuje 74 zł, a drugi 55 zł, więc znowu kolejny wydatek w sumie juz taki niepotrzebny. Jeszcze się zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie sumienie ruszyło
tamte marcówki skoro UCIEKŁY żeby ukryć swoje nienormlane poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam na kwiecien
jasne!!w dzisiejszych czasach nikt sobie dobrze nie robi, ZUPELNIE NIKT!!!! i tez nikt nie uzywa antykoncepcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikołajka jesli możesz to wklej link do tych kocyków:):) będę wdzięczna bo ja mam 1 z mikrofibry na razie, widziałam w smyku ładny z bawełny kawa z mlekiem ale prawie 100 zl:( a ten krem na każdą pogode jest od pierwszych dni? bo tez sie zastanawiałam nad nim i nie znalazłam takiej informacji i zastanawiam sie nad bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie sumienie ruszyło
CHODZI MI O NIE POPIERANIE TAKICH PRAKTYK PUBLICZNIE I TO U SWOICH MĘŻÓW! TO NIE JEST POWÓD DO DUMY :O tak jak u nich był..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kosmetykow - ktoras juz wczesniej pisala, ze zamiast tego plynu Oilatum, aptekarka polecila jej sama parafine - i tak stosowała. Ale naprawdę nie pamiętam, która Dziewczyna o tym pisała :( Mówiła, że taniej a skutek był taki sam :) Więc w związku z tym mam może głupie pytanie - bo w aptece znalazłam tylko taką parafinę, którą zalecają na przeczyszczenie - o taką parafinę chodzi?? A jeśli chodzi o reszte kosmetykow - to tak samo jak Mikołajka - im mniej, tym lepiej - i nawet mam te same, tylko ze jeszcze bez tego płynu do kąpieli :) bo zastanawiam sie nad ta parafina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Widzę, że niektórym to się chyba nudzi i mają jeden cel to zamotać, zagmatwać, skłócić. Nie rozumiem tego. Mnie byłoby szkoda czasu. Ale błagam, nie podawajmy już tym "niepewnym" hasła do galerii.. Myślę też, że pomysł prywatnego jest jak najbardziej ok. Niespecjalnie się udzielam od kiedy nalot pomarańczowych przybrał na sile.. A do pewnego czasu naprawdę czułam się tu dobrze i wiedziałam, że mogę zapytać o wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O parafinie to ja pisałam. Tyle,że wcześniej nie wiedziałam że parafinę stosuje się na przeczyszczenie. Nie wnikałam po co ona jest. Dlatego nie wiem jaka ona dokładnie była. Wiem, że płaciłam za nią (2 lata temu ) około 5zł i była w plastikowej butelce takiej jak woda utleniona. Potem skończyły się problemy z suchą skórą mojeo synka i już nie używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijawa - i jak to stosowałaś? Do wanienki kilka kropel do wody i nic więcej - czy myłaś tym dziecko np jak płynem do kąpieli (nakładałaś na gąbkę, myjkę?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to dokładnie tak wyglądała. Do kąpieli dawałam parę kropel. Trzeba wyczuć. Muszę znowu kupić. Dzięki za link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×