Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość andy sorki ze tak zapytam
:) Czyli już nie koleżanka- samotna matka tylko teraz prowokacja? A wiesz? Pisze na tym temacie prawie od początku i lubię sprawdzić z kim rozmawiam, dlatego sprawdziłam z ciekawości i linki wkleiłam. Niech dziewczyny sobie poczytają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana andy
to jak to jest, koleżanka na stałe z twojego nicka pisze? i też w 8 miesiacu jest? Zbieg okoliczności? No i czy na prawdę na forum gdzie nie trzeba się logować koleżanka MUSI uzywać Twojego nicka, i pisać twoim stylem? Piszę czasem w tym temacie i protestuję przeciw osobom które "kręcą", nie ufam Ci a wytłumaczenie o koleżance jest wybitnie nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się Tobie tlumaczyc i nie mam zamiaru z Toba pisac nawet droga kolezanko. Mnie nie ochodzi to co robisz:-) i nie jestem tu po to by sie wyklocac, tylko po to by sie wymieniaz zdaniami z innymi Kwietnioweczkami, więc bardzo Cie prosze, zajmij sie sobą, swoim "kwietniowym koncem" o ile wogole jest on faktem i zacznij zachowywac sie jak przystało na osobe pełnoletnią jak nią już jestes. Szukaj sobie zaczepki gdzie indziej, bo te 2 posty moze są z tego samego nicku, lecz nie te same osoby. Jak będzie trzeba to nick zmienie, tylko wydawało mi się, iz konieczne to nie bedzie, no ale cóż. Bozia ma różnych lokatorów i trzeba zyc z nimi w zgodzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ufasz mi? o rrrrrrrrrraaaaany, no chyba teraz już nie znasne z tego powodu. Ja Cie o zaufanie nie prosze, tylko o odrobine oleju, ktory sprzyda Ci się z czasem. Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andy sorki ze tak zapytam
No więc, tak się składa, że pisząc na tym temacie udostępniłam dziewczynom wszelkie informacje o sobie, łącznie ze zdjęciami itd. Nie ukrywam, że się z nimi w jakiś sposób zżyłam, a nauczona poprzednią "aferą" bywam nieufna w stosunku do obcych. Malwiśka już kilka razy temat zaczynała, ale był ignorowany, a ja jednak postanowiłam sprawdzić i cóż, przeczucie mnie nie myliło. Kręcisz koleżanko. To co prawda nie moja sprawa, ale po prostu nie życzę sobie żebyś w jakikolwiek sposób stała się jedną z kwietniówek posiadająca link do albumu. Nie wiem co na to inne dziewczyny. Linki wkleiłam, Ty napisałaś co napisać miałaś i dziewczyny sobie same muszą decyzje podjąć. Pozdrawiam Cię również i życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana andy
ja również nie mam zamiaru z tobą pisać, bo z zasady trzymam się z dala od internetowych troli i podszywów. Kwietniówki same ocenią, czy warto czy nie Tobie zaufać. Piszesz że pisała to koleżanka, ale kwietniówki zobaczcie o jakich godzinach! cały boży dzień koleżanka jest z Tobą? Mieszkacie razem i raz pisze cieżarna opuszczona a raz cieżarna nie-opuszczona? Na tym forum można mieć milion nicków, jeśli jesteście dwoma osobami to czemu piszecie z 1 konta? Jak dla mnie jesteś projektem, komuś się nudzi i pisze co mu ślina na język przyniesie. Jestem na kafe od 2005 roku, miałam okazję poznać już takie "miłe osoby" jak Ty. Tylko za cholere nie wiem po co to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parodia
ale andy ty masz córkę?:D czy ma koleżanka?D a moze jeszcze sąsiadka co z twojego nicka pisze? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ PARODIA
JAK JŻ MUSISZ PISAC TO PISZ Z CZARNEGO NICKA,NO CHYBA ZE NIE MASZ NA TYLE JAJ ZEBY SIE UJAWNIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory
ale to jakas zenada!! Popieram posty koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andy sorki ze tak zapytam
Nie mam jaj bo jestem kobietą :P A ujawnię się jeśli sobie kwietniówki tego zażyczą, ale im :) Na razie nie widzę takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory
nie róbmy z tego zamieszania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory
Pani Stasi z warzywniaka poprosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory
poprosze kilo marchewki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory
PO CO WKLEJASZ TE LINKI?? IDZ SPAC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andy sorki ze tak zapytam
hmm Zacytuje Cię Andy bo myslę, ze chyba warto :-o Bo ja, jako Polka, poczułam się zwyczajnie urażona. Nie tylko twoim brakiem kultury, ale głównie brakiem szacunku. andy2007 "I jasna jest rzecz, ze brzydze sie polska i naprawde ja i moj facet mamy te same pretensje do swych rodzicow, ze nas nie urodzili np w niemczech czy ze tam nie mieszkali w momencie kiedy sie na swiecie pojawilismy... Polska to pryszcz na dupie ZIEMI i tak niedlugo zginie, bo juz pomalu odbieraja was chinczycy, ludzie ktorzy maja cos w glowie. Ja tutaj zdaje egzamin i juz obywatelstwo mam i wyzekam sie polskiego fuuuuuuj !!!" Proponuje przenieść się na jakieś Brytyjskie forum, a nie pisać z mieszkankami "pryszcza na dupie, który niedługo zniknie". I to już na prawdę tyle ode mnie bo widzę, ze nie ma ani z kim, ani o czym :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo
dobrze ze wkleja. ANDY tobie juz podziekujemy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory
szpieg z krainy deszczowców :O ... ide spac juz naprawde!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana andy
ale czemu mam nie wklejać? Wstydzisz się własnych słów Andy? Kto chce niech poczyta z kim ma do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDY PODAJ SWÓJ EMAIL
to cos Ci napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana andy
do "sory" a żebyś wiedziała że szpieg:D Nie wiem jak ty ale ja lubię wiedzieć komu opisuje dość intymne i wspaniałe momenty swojego życia (ciąża, poród macierzyństwo), czy też z kim wymieniam się fotkami. Niech kwietniówki zdecydują, czy chcą by Andy pałająca nienawiścią do Polski, która jest a zarazem nie jest samotną matką dzieliła z nimi te piękne chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory
Pomyśl! Ile OSÓB wchodzi na ten topic ,czyta ale nic nie pisze... Pomyśl! Ile osób wie o Tobie rózne rzeczy,które tu pisałas o sobie... myslisz,ze jestes jakims wyjątkiem nietykalnym ?Nie masz prawa wytykac kogos palcem... jak Ci sie nie podoba to żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana andy
nie bardzo rozumiem co piszesz, bo piszesz nieskładnie;D No ale rozumiem, że język pryszcza świata jest trudny:D Jakie wytykanie palcem?:) Jakie jeszcze znajdziesz wytłumaczenie dla swojego oszustwa? Na kafeterii zakładają o tobie tematy, że jesteś niepoczytalna, wystarczy poszukać. Oj dziewczę drogie, masz nierówno pod tą kopułką i to mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana andy
ja sama sie ukrywam pod pomaranczowym nickiem,bo nie mam odwagi pisac w swoim własnym imieniu.. lubie byc złosliwa, bo tak sie dowartosciowuje,więc wybacz moje kąsliwe uwagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej starałam się kopiować ostatnią tabelkę. Mam nadzieję, że się udało kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........32..........................9........ ... .............95 Anitka75...........32+5.......................17..... .................107 aaaaaanula83....34........................11,5........ .................102 awa666............32...........................9....... ..................98 ditta...............32...........................7.... ......................93 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........30...........................13... ... ..................... jeloonka..........32+5.......................11 ....... .. ............... 98,5 mamuli.............29+4.......................7,3..... ...................94,5 Martka77..........33+6......................13....... .................109 Mikołajka83.......29..........................9.... ......................96 mojmaluszek.....29...........................10....... ..................112 pijawa2............32+5.......................6,5... .......................95 A_B.................30+6.......................9,3..... .....................94 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........31..........................12....... . ................97 MagdaK29........29+6.......................12.......... ...............97 lolita1980........32..........................15.... ....................115 żaka_86.........30+6........................10,5.......... ...............97 limonkowa........29+4.......................4,1....... ................84 mausi86...........28..........................10...... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........30+5...................12............. .............103 basik1978..........33......................15............ ...............115 malwiska25.........31......................1.9kg....... ...............115 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............31+5..................15........ ..................114 Ines_85...............33......................10,5 kg.......................99 oliwka86...............29+6......................6,5kg... .. ................93 mania487..............34+4......................10kg..... ..................104 karolp ...............30+3........................11 kg....................98 monirys..............32...........................10 kg...................104 nowa788219223.....33+4...................20kg.......... ...........102cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozkręciła się nocna pogawędka. Ditta dziękuje za odpowiedź,a jak samopoczucie? Ja coraz bardziej boje się porodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andy, pisalas że Twoje mleko było nierartosciowe i dlatego musialas dokarmiac. Po czym to poznalas i jakim cudem już dzien po porodzie? Mam na ten temat kilka uwag, ktore być moze pomoga dziewczynom, planujacym karmic piersia. Specjalisci od karmienia podkreslaja, że nie ma czegos takiego, jak niewartosciowe mleko. Nie jest to i nie powinno być powodem przejscia na butle. Natomiast dosyc często matce tak się wydaje, bo dziecko chce często jesc (co jest zupelnie normalne i trzeba wtedy zawsze karmic) albo dlatego, że dziecko nie chwyta piersi i placze bo jest w nieprawidlowy sposb przystawiane. Jeśli ktos z Was po urodzeniu dziecka bedzie mial problemy, to niech absolutnie nie wierzy w bezwartosciowy pokarm, tylko raczej niech szuka wsparcia doradcy laktacyjnego, albo innej doswiadczonej osoby ktora wykarmila dziecko piersia, ktore pomoga jak przystawiac. Na pewno w pierwszych dniach po urodzeniu pokarmu moze być bardzo malo, ale dziecko na poczatku wiecej nie potrzebuje. W dalszych etapach rozwoju dziecka owszem zdarza się, że lekarz zauwaza zbyt wolne przybieranie na wadze i tu moze sugerowac jakis problem z karmieniem. Slabe przybieranie moze być spowodowane zbyt rzadkim karmieniem, dopajaniem, ale też problemami brzuszkowymi dziecka wynikajacymi że zlej diety matki (np matka je produkty mleczne, co uczula dziecko, ktore przez to niechetnie pije z piersi i slabo przyrasta - tak nakreca się powazny problem zywieniowy u dziecka- nam takie przypadki z doswiadczenia, nieststy matce nie udalo się wyperswadowac spozywania mleka krowiego, nawet dla dobra dziecka, co doprowadzilo do niecheci dziecka do jedzenia w ogole i dsilnych reakcj alergicznych, ktorsie nasilaja). Być moze w niektorych wypadkach moze się też pojawic inny niezalezny od matki problem z produkcja mleka, ale to czy jest problem z karmieniem, czy nie, obserwuje się na podstawie przybierania dziecka na wadze a nie absolutnie na podstawie tego, że dziecko tuz po karmieniu znow chcę jesc (bo to jest normalne w pologu) ani tym bardziej na podstawie tego ile uda się odciagnac mleka laktatorem (mi się po 1 mcu udalo 10ml, a dziecko wykarmilam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z 2011
ale wy tu macie hardcore, współczuję wam, wiecznie jakieś kłótnie podszywy i inne rzeczy. dziewczyny napiszę jedno, uważajcie na osoby, które sie podszywają. nie wiecie kto to może być, na waszym miejscu zmieniłabym hasło do waszej galerii tj.poczty. nie wpieprzam się w sprawy innych, ale to jest dosyć podejrzane, pisze o andy oczywiście.. ehh masakra jakaś. a tłumaczenie tej dziewczyny jest w ogóle nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbmmmki9
jestem jedna z was i wkorza mnie niesamowicie ta andy,wolalabym aby swoje rozmowki z rozyczka prowadzily gdzie indziej,bylo lepiej bez nich,dlatego teraz na forum sie nie udzielam.obawiam sie ze przez nie kwietniowki sie rozpadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×