Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katoszka

Czy mogę nie zapraszać chrzestnych na ślub?

Polecane posty

Gość katoszka

Chciałabym zorganizować bardzo skromny ślub i wesele, tylko rodzice i rodzeństwo. Czy wypada nie zapraszać chrzestnych? Mogą się obrazić za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
obrazic się mogą, nik im nie zabroni. zalezy jacy to ludzie. ale jak bedziesz miec tylko rodziców i rodzenstwo to moze zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że poełniasz bład. Skoro robisz skromne przyjęcie to Chrzesnych tym bardziej bierzesz pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymaj reke na pulsie
zapros cherzetncy hbo cherzstni zawsze djaa nawjeiecej w prezencie, co ty ,nie wiesz o tym? ale w ogole to twoi chrzestni sie toba interesuja ? w sensei wiesz dakli ci jakies fajne reopzenty na komunie czy 18stke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonim dla mnie
No niebardzo nie zapraszac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zależy jakie masz stosunki z chrzestnymi :) Ja mam bardzo dobre,spotykamy się kilkanaście razy w roku więc gdybym ich nie zaprosiła to na pewno by się obrazili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymaj reke na pulsie
zapros cih tylko bez ich dzieci bo chcesz to zrobic bardzo skromnie......twoj maz tez nie zaprasza swoich chrzestnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
"Pseudonim dla mnie - No niebardzo nie zapraszac.... " dlaczego? zalezy jaki sie ma kontakt. ja mojego chrzestnego widziałam ostatni raz jak mialam 4 lata. od tej pory nie odezwał sie ani do mnie, ani do nikogo z rodziny, nawet nie wiemy gdzie mieszka i czy w ogole jeszcze żyje. też go mialam zaprosic?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego, jakie masz z nimi kontakty. Ja z chrzestną nie widuję się zbyt często, ale, kiedy się widzimy kontakt mamy bardzo dobry, lubię ją, więc ona będzie na moim ślubie. Chrzestnego ostatni raz widziałam na swojej I Komunii, od tego czasu się ze mną nie kontaktował, ani się mną nie interesował, więc go nie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cc ccxser
to zależy jakie masz stosunki ze swoimi chrzestnymi, czy często się spotykacie, czy pamiętaja o Tobie... moi się na mnie wypieli jeszcze na długo przed pierwszą komunią więc do głowy by mi nie przyszło żeby ich zapraszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz twój ślub!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej się ucieszą. Skoro nie utrzymywali z tobą kontaktu to im nie zależy. Jedynie by im było kasy szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×