Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klepsydra90

czy długo czekałyście na kolejną ciążę po poronieniu

Polecane posty

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Zaczynasz się starać od listopada ? dobrze rozumiem ? :) To tak samo jak ja... o ile wszystko będzie ok tzn wyniki moczu cytologia i infekcja zostanie wyleczona i jeszcze ten cholerny okres... troszkę mi się rozregulował :( i nie wiem dlaczego :( Cos mi się zdaje że tak szybko nie uda mi się zajść w ciążę tu się nakręcam... tłumacze sobie że wszystko będzie ok że się uda... a będzie jedno wielkie rozczarowanie... :( A i nie wiecie może jak długo trzeba czekać na wynik cytologiczny jak będę robić to badanie prywatnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia242222 Witaj :( bardzo ci współczuję... :( Wszystko się ułoży... trzeba tylko troszeczkę czasu... Kolejna staraczka która zaczyna od listopada... :) Zobaczycie dziewczyny uda się nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzonowa dzięki za odpowiedź trochę mnie uspokoiłaś. W poniedziałek wybiorę się go gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JJ co do moejgo L4 to mam je od połowy lipca. Poszłam od razu jak nie dostałam @ i do 10tc czekalismy czy pokaże się zarodek więc to już koniec sierpnia, w ostatnich dniach sierpnia miałam zabieg i zwolnienie do 20.09 potem lekarz dał mi jeszcze na 2tyg. do dzisiaj. Poszłam do psychologa i od jutra będę miała zwolnienie od niego własnie. Wiem, że wracając do pracy miałabym dużo stresów bo mój przełozony nie chce ze mną już współpracować ja z nim zresztą też. A, że mam umowę na czas nieokreslny, musiałby podac powód dlaczego mnie zwlania, że go nie ma to "ułatwiałby" mi zycie tak, ze sama bym zrezygnowała i została na lodzie. A nie po to tyle chrowałam dla tej firmy, żeby teraz taki palant od tak mnie wyrzucił. Starać też chcę się od listopada a jak wyjdzie zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lusia współczuję ci ale dobrze że masz do tego takie podejście buziak bardzonowa tobie to przynajmniej przepisał luteinę mi kazał czekać i pewnie bym za jego radą czekała kolejne 3 miechy widzisz J-tka powoli wszystko się układa melly na wynik sie czeka ok3 4 tygodni bo coś tam hodują:) madlena co do okresu o takim przebiegu to normalne lekarz mi o tym mówił że teak może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie przeczytałam na stronie luxmedu że w ciągu 7 dni przesyłają wynik pocztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś się trochę katuję bo czytam artykuły o niepłodności i wpadłam na kalendarz byłabym już w 21 tyg co do leczenia nipłodności to jakaś cenowa masakra musiałabym wydać2 swoje pełne miesięczne pensje by zrobić wyniki i monitoring i na leki ewentualne i to jest polityka prorodzinna chcesz a nie nie masz dostępu do podstawowych badań za darmo a podatki i składki płacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety chyba się nie uda. A o ty też prywatnie robisz to badanie ? Ja jak robiłam państwowo to kazali mi się zgłosić po wynik za 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klepsydra90 nie czytaj tego ! bo aby się dołujesz. Skoro udało ci się zajść w ciążę to chyba raczej ten problem cie nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni no na państwo mi się udało-następne przysługuje mi za 2 lata ale jakby było co śnie tak to też bym nie czekała tylko poszła prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę dotyczy bo mam hormony podwyższone ale lekarz kazał czekać i sama sobie kastangus kupiłam po z prolaktyną mam odwieczny problem poza tym starałam się zajść blisko 4 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem w duchu że będe mamą ale chcę być niąp rzed 30 no może inaczej zajść przed 30 bo mama już mi się nie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak tylko dostanę @ idę prywatnie na badania bo doprosić się od mojego lekarza pomimo, iż to moje drugie poronienie, to graniczy z cudem. Dzwoniłam wczoraj do laboratorium, cały zestaw badań w pakiecie kosztuje po zniżce 328 zł! też jestem wkurzona bo odprowadza się skałdki, politycy niby prowadzą politykę prorodzinną i co z tego mamy??? Wielkie g**** Dlatego chociazby chce być na tym zwolnieniu, bo przez lata płace składki, to teraz nie państwo mi chcociaż część "odda" bo się to nalezy. No :):) Mój mąż bierze witamy - androwit i cały zestaw leków bo ma jakieś bakteri, które próbuje wytepić już jakiś czas, poza tym jest też po zabiegu żylaków powrózka nasiennego, bo plemniki były słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak bez to tylko androwit lub gdzieś czytałam salfazin daj spokój mnie to dobija u mnie taki pakiet startowy dla kobiet planujących kosztuje jakieś110 zł ale to te podstawowe a warto doliczyć właśnie hormony inne niż tsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko troszkę bez sensu bo ten pakiet jest, ze zniżką 15% tylko jak nie chce wszystkich badań bo niekótre robiłam teraz takie jak"; morfologie, ob, mocz, posiew z moczu, tsh, toksoplazmoza, przeciwciała kardiolipinowe, wiec jak je odejmę to już nie pakiet i płacę drożej wiec musze to przeliczyć co mi się opłaca. klepsydra a co masz w tym pakiecie podstawowym? bo tutaj są hormony, przesyłałam Wam ta strone. Ja tez mam nadzieję, że przed 30 się uda ale... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle przeczytałam myslałam, że zostały Ci 3 miesiące. to jestesmy ten sam rocznik tylko ja grudzień, przechlapane :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jak humorki? ja wczoraj przeżyłam najgorszy dzień w pracy i dziś mi już lepiej:) bo ostatnie dni to była depresja totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjj
haj ja dzis bylam u gina ale na cytologii za 3 tyg wynik ale na kase chorych ona mowi ze pol roku czekac czyli od grudnia moge... mowi, ze nic nie powiedziane....natura sama wie co robi musze leciec do roboty ktore niecierpie zrzeszta..dziewczyny zenada niby wszystko sie uklada ale dalej po grudzie napisze wiecej po poludniu\ caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Klepsydra ja się nawet dobrze czuję po tym leku,ale nie wiem na jaką cholerę mi go przepisał.Bo on jest na napięcia przedmiesiączkowe,a ja mu takich dolegliwości nie zgłaszałam! Mój mąż kiedyś brał androvit,a od dłuższego czasu bierze salfazin! jjjjj staramy się już od jakiegoś czasu po poronieniu,ale zobaczymy czy coś z tego będzie.Ja piję zioła Ojca Sroki na owulację,pije się je jak ktoś nie ma owulacji lub ma jakieś problemy z nią. Myślę,że z tą pracą Ci się ułoży:)3mam kciuki. Lusia przykro mi,ze tak sie stało:(Wiem,co czujesz,bo też przez to przeszłam:(Nie poddawaj się:)Też Ci życzę owocnych starań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjj
jestem dzis znowu w tej pracy, nie mam ochoty z nikim gadac...kazdy mnie denerwuje musi sie jakos ulozyc gdzie sie kupuje takie ziola o ktorych piszecie dziewczyny? witamy Cie Lusia! latwo sie mowi, nie myslec o dziecku ja nie wierze ...ja tylko mysle , ja nie wierze ze sie da nie myslec... Melly a jaka masz infekcje?? moj m nic nie bierze z witamin ja tez mam teorie, ze jednak trzeba sie leczyc prywatnie, na kase nikt nie zatroszczy sie ja na cytologie ide na kase, a "pogadac:" o ciazy chodze prywatnie caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mam się bać?
pierwsza ciąża styczeń 2010 - luty poronienie druga ciąża kwiecień/maj 2010 - czerwiec poronienie trzecia? Matko Boska aż się boję... ale przynajmniej wiec juz co mi jest , trzymam kciuki za każdą z osobna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×