Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozbita na drobne kawałki

Błąd który kosztował mnie NAJWIĘCEJ NA ŚWIECIE....

Polecane posty

Gość cebulak z polkowic
ide na wódke jąąąąąąąą %-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kory6
pisz proszę,chociaż dla nas,tych,które są z Tobą i Cię wspierają.Całą resztę miej głęboko w poważaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everr szczelba
autorka sama sobie wina... jak ktoś wcześniej napisał jeden kvtas to za mało... konieczny był dodatkowy adorator który łechtał by ego, co krok upewniał Cie w swej zayebistosci itd. on zapewne tez miał inne plany w stosunku do Ciebie, bo ilez mozna wysluchiwac kobiecych pierdół nie uzyskując nic w zamian. ty pewnie łaskawie kiedys bys popusiła, i jedna jak i druga strona była by zadowolona... no moze poza Sławkiem, ktory jednak na czas sie wymiksował z interesu wraca na inso trole %-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
szkoda ze ją wystraszyliscie, banda polglowkow. chcialam dodac troszke od siebie, powiedziec jak to bylo u mnie, jednak skoro Autorki juz nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kory6
obrzucacie ją błotem a czy WY wszyscy jesteście tacy krystaliczni i nie popełniacie błędów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everr szczelba
"szkoda ze ją wystraszyliscie, banda polglowkow" widzicie co żeście narobili -półgłówki. pewnie kolejne słodkie pierdy ku pokrzepieniu złamanego serduszka ja ominęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kory6
a poza tym , rzeczą ludzką jest błądzić a Boską-wybaczać,choć to bardzo trudne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teletubisiowa25 to Awangarda25
hihihih, marna zmiana nicka. gdybys usunela to "25", to byloby moze i sciema, a tak to...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everr szczelba
bedzie chłopak bił sie myślami przy każdorazowym wyjściu z domu panny. a moze znow sie z nim ustawiła, ciekawe gdzie jest i co robi... nie, na pewno to tylko wytór mojej chorej głowy, obiecała w koncu poprawę. choc w sumie cos w tym byc musi, skoro raz okłamała, zrobi to kolejny, choc kazdemu szanse dac nalezy, ale czy jej... no kurcze, zadzownie i zapytam co sie dzieje... nie odbiera, na bank jest z nim -kvrwa! hipotetyczny przykład, moze sie zdarzyc, aczkolwiek nie musi. nie mniej jednak zrobic piekło na ziemi, przez babe... chyba nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kory6
mój mąż zdradził mnie i wybaczyłam mu,choć nie zapomniałam i nie zapomnę tego nigdy bo nie da się zapomnieć ale nie widziałam w swoim życiu tak płaczącego i upokorzengo człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kory6
mijają dwa lata od tego czasu i jest już dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam_stulejke
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oski_m
Twój mąż dalej Cię zdradza. Uwierzyłaś mu że szczerze tego żałuje, a on w duchu zaśmiewał się z twej głupoty. Lepiej się zastanów czy znasz jego kochankę czy to obca osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe hahahaha
" Oski_m Twój mąż dalej Cię zdradza. Uwierzyłaś mu że szczerze tego żałuje, a on w duchu zaśmiewał się z twej głupoty. Lepiej się zastanów czy znasz jego kochankę czy to obca osoba. " mowisz o swoim mezu?:D AUTORKO A JAK MASZ NA IMIE?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no powiem ci
Pink, a jak to u Ciebie było, powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kory6
do Oski_m.... nie zdradza mnie już i wiem to na 100% i nie próbuj wciskać mi kitu.... sorki za sarkazm ale jestem pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everr szczelba
pewna w 100% to możesz byc jedynie smierci i podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kory6
nie prawda,nie wiesz co mówisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kory6
zresztą , nie zależy mi na waszym zdaniu.Autorko... odezwij się do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka chyba sie boi pokazac
albo sie w duchu gani, ze zalozyla ten temat i wszyscy poparli Slawka. albo do siebie wroca i ona juz sie tutaj nie pojawi. albo nie wroca i boi powiedziec, ze ja kopnal w dupe. takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka sie nie pojawi bo to
była prowokacja juz ktos zauwazył, ze tak przezywała esemesa, a spotkanie, takie nagłe przeszło bez emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella//
gdy kogoś kochasz, czas w jego towarzystwie ucieka błyskawicznie, pewnie nadal trwa spotkanie. ale też nie wiem, jak to się stało że to miał być ostatni sms a nagle spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oski_m
Ja nie mam męża, ty zboczony pedale. A co do tej zdradzonej: zdradza cię. Tak już jest, raz się stało, wybaczyłaś, zobaczył że może dalej sobie pozwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna ania
rozbita napisz co sie stalo, jak spotkanie? napIsz dla tych, ktorzy o Tobie mysla i zycza jak najlepiej, nieprzychylne slowa olej, w koncu co ci zalezy na osobach jadacych po tobie, ktorych nawet nie znasz? nikt nie jest idealem, oni tez popelniaja bledy, ale sztuka sie jest do nich przyznac... myslalam o tobie dzisiaj i wierze, ze jest ci strasznie ciezko, tak bym chciala, abys miala dla nas jakies dobre wiesci :) do tych, co twierdza, ze to wyssane z palca - to nie jest prowo na pewno, za duzo detali, zreszta prowokator nie umialby sie tak wczuc w nastroj zrozpaczonej osoby, owszem, pisalby ze mu ciezko itp. ale to zupelnie inny typ wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu kafeterianie dali sie nabrać na topik dziewczyny, która ponoć cierpiała po stracie narzeczonego i postanowiła popełnić samobójstwo. Całość była tak realistyczna, że oparło się o policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyk_90 z inso
Następna...Ania jakaś tam.. No tak, bo autorce trzeba współczuć, jakże ten Sławek jest zły, jak on mógł odejść, przecież ona tylko się z kolegą umówiła, ona tylko go okłamała, każdemu może się zdarzyć.. Kurwa mać, nie wyrabiam już, żeby takie sraczkowate myślenie mieć. Zawsze winny ma być facet, bo kobieta musi być czysta, bo "ona chciała dobrze", a w rzeczywistości to kurwiszcza z niektórych, że aż strach. Szacunek dla normalnych kobiet wypowiadających się w tym temacie, chociaż ich mało. A reszta patologii to w pizdu na drzewo albo tam, gdzie nie musiałbym oglądać tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×