Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fusia i kingusia

Zapraszam 20-latki z brzuszkiem :) na pogaduchy :)

Polecane posty

moge u was zagościc? mam 22 lata jestem w 37 tc. raZem z mężem czekamy na planowanego synka:) i już się doczekać nie możemy:D kdfkzsdhfkshdk> odrobię kultury ciebie nikt nie obraża więc swoje spostrzerzenia również zachowaj dla siebie....żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdfkzsdhfkshdk
karolina wypierdalaj cipio tępa bo napierdalasz dziffko sama ze soba...jebaj ryj w peezdu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy w czerwcu pod koniec w Hiszpani, a w lipcu polskie morze i nie narzekam, miło spędziłam czas :) Przedwczoraj odwiozłam córcię na obóz i dwa tygodnie ciszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdfkzsdhifkshdk
Moj tata mnie kocha i gwalci co noc dlatego jestem taka c!ota;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuje jak na ten etap ciąży to nie mogę narzekać. niestety mi nie udało się wyjechać na wakację myślę że może w przyszłym roku już w trójkę pojedziemy gdzieś. jak wam idzie kompletowanie wyprawki dla maleństw? sama przyjemność prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to największa radość, nawet kupiłam małej kilka par bucików 0-3ms, ubranek ma tyle ze chyba nie zdąży ich wykorzystać, pokoik już uszykowany, łóżeczko, nawet niania już ustawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly czas czekam az tesciowa sie zdecyduje kiedy jechac po wozek. Obiecala, ze ona kupi malemu wiec sie nie sprzeciwiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to tez super sprawa. całe to kupowanie pranie prasowanie, oglądam te ciuszki przytulam , kurcze ale się nie moge doczekać a tu jeszcze 3 tygodnie, szybciej zleciały mi te 8 mc niz te ostatnie 4 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno wielofunkcyjny, z nosidelkiem i fotelikiem do samochodu. Najbardziej podoba mi sie kolor kawa z mlekiem albo blekitny:)Ogladalam na allegro, taki mozna juz kupic za 700 zl, ale chyba pojedziemy na gielde do Gorzowa, podobo sa tam fajne i w maire tanie wozki. Poza tym nie ma to jak dotknac wozek, zobaczyc material. Przez Internet sie niestety nie da. Juz tak mialam z posciela do lozeczka, kolor okazal sie zupelnie inny niz na zdjeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolaa jak najdluzej piersia. Zaoszczedzisz na mleku, a poza tym im dluzej karmisz piersia tym dluzej piersi sa jedrne i zgrabne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka karmi piersia drugi rok, dla mnie to chyba juz za dlugo. Mysle tak do roku czasu:) Dziecko pozniej jest juz duze i coraz ciezej bedzie je karmic np poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×