Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ENI tak czy inaczej gratulacje córeczki bo wiem, ze niedlugo zaczniesz sie cieszyc, a teraz daj sobie chwile czasu, nic na sile, nie musisz tu przed nami udawac, ze jestes najszczesliwsza na swiecie (POKI CO) samo przyjdzie. ja o plaec wczoraj wlasnie mialam 'lekkie' spiecie z moim. W luznej rozmowie mowie mu, ze upatrzylam taki ladny komplet poscieli i sliczna sukieneczke, a on az na mnie krzyknal - zebym sie opanowala, zebym az tak sie na dziewczynke nie nastawiala itd bo co jak bedzie chlopak? Ze nie chce, zebym przezywala rozczarowanie z powodu płci swojego dziecka- bo to dla niego chore. Potem mu sie glupio zrobilo caly wieczxor mnie przepraszal, mowil ze on tez czuje ze bedzie dziewczynke, ze tez by chcical, ale ze jak bedzie syn to tez bedzie szczesliwy i nie chce zebym ja w jakikolwiek sposob cierpiala... no niby racja, ale ja sie tak nastawiam na dziewuche, ze jak bedzie chlopak to boje sie, ze bedzie mi ciezko zaakceptowac na poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandria ja dopiero zaczynam dochodzic do siebie po ostatnim ataku gryspka, wraca mi glos i zaczynam oddychac wreszcie przez nos. mam nadzieje, ze juz mi przejdzie Tula witam ponownie, jesli Cie nie ma w tabelce to skopiuj ostatnia i sie dopisz, zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni gratuluję !!!! wiesz, 98% to jeszcze nie 100%. Zazdroszczę Ci bo mi się zawsze marzyła i tak już zostało - dziewczynka. Muszę się niestety uzbroić cierpliwość, wizyta dopiero w 17-tym tygodniu i coś czuję, że dowiem się najwcześniej na połówkowym... jaTuśka - też będzie dziewucha, zobaczysz. A tatuś będzie najszczęśliwszy jak już zobaczy swoją "córusię tatusia" ;) oni tak mają. Duma męska i muszą się czasami popisywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka - my we Włoszech byliśmy w tym roku, co prawda we Francji dwa lata temu, ale nic nie szkodzi, ja na wakacje do Francji i Włoch mogę jeździć na zmianę co roku, do końca życia:-) We Włoszech polecam Umbrię. Jest piękna, ale mało oblegana przez turystów. My jeździmy ze znajomymi i ich dziećmi i wynajmujemy wspólnie dom. W zeszłym roku byliśmy tu: http://www.homelidays.com/arrone/casa-villa163025it1.htm Polecam, po prostu boskie miejsce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!!! serdecznie gratuluje wszystkim mamusiom!!sama tez naleze do tych szczesciar ktore w maju spodziewaja sie skarba!!!czytam was od poczatku i tak sie zastanawiam czy mogłabym sie do was przylonczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTuska-o ile dobrze pamietam to masz termin na 16 maja?ja mam na 15 i tez mieszkam w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow mamo to obie ukochalysmy sobie Wlochy :) oh uwielbiam, mnie urzekło Santa al'mare jedno z najpiekniejszych miejsc na ziemi jakie dotąd widzilam. tez szykujemy sie po cichutku z nadzieja na jakies wakacje w przyszlym roku hmmm zobaczymy czy sie uda. OBY! justz alez zapraszamy cieplutko do nas! :) ja mam az 3 terminy hihi ale ten najbardziej prawdopodobny poki co to 9 chociaz ze wskazaniem, ze moze byc wczesniej. Powiedz mi kochana, z jakiego miasta jestes, straszna mam nadzieje, ze londyn :D napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie Londyn tylko Bournemouth!!!jakies 2 i pół godzinki od Londynu na południe!!jestem juz mama 4 i pół letniej dziewczynki a teraz mam nadzije ze bendzie maly chlopiec choc wszystko wskazuje na dziewczynke!!20 grudnia mam scan to sie okaze!! dziekuje ze moge do was dołaczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz ja wczesniej mieszkalam w Southampton a w Bournemouth bylam bardzo czestm goscie bo uwielbiam tamtejsze plaże :) i teraz to zaluje, ze mieszkam tutaj stanowczo fajniej sie mieszkalo w So'ton, morze w zasiegu wzroku i reki :) ehh To juz sporo nas tu czekajacych przedswiatecznie we 3 mamy scany 22, Ty 20 ale beda niespodzinki. skąd wiesz, ze najprawdopodobniej dziewczynka? mowili Ci cos przy poprzednim skanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUŚKA nie udaje najszczęsliwsza - jak poczytasz wczesniejsze moje wpisy - przezywam troche rozczarowania ze to nie chłopak. No ale juz mi lepiej - czas daje upust emocji. justz - witaj. Fajnie że wkoncu sie dołaczyłas. Ale ten maj bedzie urodzajny juhuuuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalismy na pierwszym scanie ale powiedzieli ze zawczesnie.ale majac juz wczesniejsze doswiadczenia z pierwszej ciazy widze ze ta przechodze identycznie tzn.chec na słodkie i takie jakies przeczucie mnie trzyma ze to jednak dziewczynka.w rodzinie mojego meza na trojke dzieci sa 3 dziewczynki i to tymbardziej nie daje mi nadzieji na chłopca chociaz jest to naszym najwiekszym marzeniem!!zwlaszcza dla mojego meza i coreczki.ona tez strasznie chciała by braciszka.ale ja jakos probuje ich odsowac od tej mysli lepiej jak sie zdziwia pozytywnie niz jak by sie mieli zawiesc.no poczekamy do 20 to zobaczymy .chociaz ja sie juz doczekac nie moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandria88 - mam już Karoline i bardzo chciałam miec maluszka a MARSA a tu znowu WESUSSSSSSKAAAAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENi a ja tak bardzo chce dziewuszke - po nocach mi sie to sni. Po reszta sluchaj nie powiedzial Ci przeciez na 100% - a pomylek jest mnóstwo. Ja sie wlasnie kilka dni temu dowiedzilam od znajomych, ze przez kilka miesiecy lekarz powtarzal, ze bedzie dziewczynka i zaczeli robic wyprawke na rozowo, sukienusie itp teraz byli na wizycie bo ta moja znajoma w lutym rodzi a tu - chlopak. Cos tej 'córci' wyroslo i juz im sie te sukienki nie przydadza hi hi :) justz w takim razie trzymam kciuki na syncia. A w pierwszej ciazy tez mialas przeczucie co do płci? Ciekawa jestem czy sie to sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzedniej ciazy myslalam ze bendzie chłopiec nie wiem dlaczego ale tak jakos mi sie wydawalo mimo ze razem z mezem chcielismy dziewczynke i sie udało!twraz chcemy chlopca i fajnie by było gdyby i tym razem sie moje przeczucie nie sprawdziło!!no zobaczymy bylo by cudownie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Znów trochę nie pisałam, ale czytam Was w miarę na bieżąco-fajnie, że tyle piszecie, lubię czytać co u Was :) Eni-no cóż, czasem lekarze też się mylą, ale dziewczynki przecież też są kochane :) WIem, że jak się już ma jedno, to chciałoby się parkę, człowiek inaczej nastawia się niż osoby, które po raz pierwszy rodzą...no ale.... najlepiej to się chyba w ogóle nie nastawiać..Sama też jestem Wagą i wiem, że jak w różnych dziedzinach życia na coś się nastawiam, a potem nie wychodzi, to się trochę czasu nie mogę z tym pogodzić....no cóż taki charakter... Dlatego co do dzidzi się nie nastawiamy, ba nawet nie chcemy wiedzieć, co będzie, wolimy totalną niespodziankę :) Wszyscy w rodzinie Misia twierdzą, że chłopak, bo to niby takie "genetyczne obciążenie" tzn tylu chłopców w rodzinie :) A ja mam gdzieś takie gadanie! Co będzie to będzie-zdrowe kochane dzidzi nasze wyczekiwane i upragnione :) To najważniejsze :) A co u nas-19 tydzień 1 dzień, lekko daje Dzidzia znać o sobie :) I krzyż boli, że hoho.... :( Jutro idę badania porobić, i pić tą nieszczęsną glukozę, a fuj ! I poza tym wszystko płynie powoli, czasem szybciej, ale ok :) Przypomniało mi się-lekarz na wizycie w poniedziałek mówi-wszystko super z dzieckiem, ma 2 ręce, 2 nogi, główkę, itd, a ja pytam dla żartu-a drugie się nie ukryło nigdzie? A on-"takie rzeczy to tylko w Dr Housie" :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni i właśnie tak tam wygląda:) przed nami jeszcze trochę czasu więc mamy możliwosc namysłu. jak rodziłam jule to na ostatnim usg zapytałam lekarza czy widzi jakieś przeciwskazania do rodzenia w eskulapie. powiedział, ze nie. pamiętam, ze wtedy jeszcze raz oglądał serduszko i wszystko dokładnie sprawdzał. co najlepsze to powiedział mi, że na wyspianskiego tez nie mają patologii noworodka i że jak coś z serduszkiem się dzieje to przewożą dzidzię do wojewódzkiego. to mnie ostatecznie przekonało do porodu w eskulapie. od ostaniego porodu już trochę minęło teraz zobaczymy... znowu mama boski ten domek ale czy jest tam jakies jezioro czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przegladam sobie allegro i ebay i ja to bym wszystko wykupila ;)a te sukieneczki takie sliczniaste! same zobaczcie http://allegro.pl/boska-cora-same-konkrety-0-3-6-i1342466316.html gdybym mila pewnosc, ze dziewczynka to juz bym zamowila moja siostra sie smieje, ze jak bedzie dziewczynka to wreszcie pojawi sie kobieta ktora bedzie miala wiecej sukienek i par butow niz ja hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOoooo dzizas jakie slodkie :) nie nie moge na to patrzec bo normalnie zraz kupie a przeciez za wczesnie, z reszta jakos czuje ze to chyba bedzie On nie Ona.. no okaze sie na USG :) Jatuska ty i dziewczyny z UK to macie dobrze, w primarku sa sliczne lumpki dla dzieci i to za niewielkie pieniadze :))) zazdroszcze Wam, poza tym Next Zara i inne - nie tak drogie jak tu... buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni ja marzę o córeczce i czekam na moje USG już z niecierpliwością, żeby się potwierdziło już na 100% przypuszczenie lekarza i boję się że będzie chłopak, chociaż wszyscy w rodzinie oprócz mnie oczywiście chcą wnuka, bądź mój mąż syna .. ech.... jakie to pokręcone ;-)) ja się nastawiłam na córcię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzwonił kurier właśnie za chwilkę będę miała wózek dla maluszka w domu :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaa fakt tu ciuszki dla dzieciaczkow sa stosunkowo niedrogie. Mam tu kilka ulubionych sklepow, z teszta ja pracowalam w butiku wiec 3/4 moich zakupowanych ubran bylo stamtad. ale ostatnio kilka dni temu zapuscilam sie do primarku, wszytsko fajnie tylko... nie ma tam rozmiarow dla noworodkow, wszytsko zaczyna sie od 0-3 msc, a te jakies takie wielkie! chcialam cos kupic, ale sie powstrzymalam bo wiem na pewno, ze na poczatek bedzie za duze. tak jak znajoma nakupowala wlasnie 0-3 msc i jak urodzila to maz na biega musial cos mniejszego kupowac bo im sie synek gubil w tych ubrankach :) takze na poczatek mathercare, next, zara - ceny takie same praktycznie jak w innych 'niefirmowych' sklepach. ciekawe kobitki jak te nasze przeczucia sie sprawdza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść kochane:) Wpadam chociaż na momencik,jestem dziś tak strasznie zmęczona ,że nie mam siły totalnie na nic:( Może przejdzie do wieczorka,hmm Eni rozumiem Twoje rozczarowanie,jestem pewna ,że jeśli usłyszę ,że to dziewczynka będę czuła podobnie,ale wiem też,że to minie z czasem;) Pamiętam, to rozczarowanie już w pierwszej ciąży,a teraz nie wyobrażam sobie,że moja córeczka miałaby być chłopcem. Fajnie ,że Twoja SHE zdrowiutka i taka energiczna:) A ja wczoraj dostałam wypłatę o dużo mniejszą niż zwykle,ponieważ chorowałam 3,5 dnia w zeszłym miesiącu i mi za nie w ogóle nie zapłacili:( No więc zadzwoniłam do księgowej,która mnie upewniała ,że bład swój poprawi,ale ani widu ani słychu poprawki:( Kurcze takie numery przed świętami,mam nadzieję,że jednak wszystko będzie ok. Idę spróbować dojść do siebie,może dam radę wpaść tu wieczorkiem,pewnie znów dużo do czytania będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa a co to za księgowa co nie czyta zwolnień kobieta w ciaży ma 100% płatne!!! pewnie poprawi i dołozy Ci na następna wypłate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×