Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

mi sie termin przesynąl na 03 maja ale w tabelce nie poprawiam, bo dziołchyyyy nie śpieszą sie z porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masterek a nie mozesz odeslac albo wymienic? to wlasnie uroki allegro, chociaz sama tez tam na prawde sporo rzeczy kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka wlasnie zaczailam Twoja stopke - mi sie Jagódka podoba jesli moge wyrazic swoej zdanie. Ladnie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka_między_brwiami ja umawiam się prywatnie do kliniki koszt w granicach 200-300zł zależy czy z płytką czy nie ;)i w zależności od miejsce gdzie je wykonujemy ;) ja już pisałam xlander to super wózek, ale dziewczyny pamiętajcie bo nie każda bierze to pod uwagę ta spacerówka jest jednostronna, nie można obrócić dzieciaczka przodem do siebie. Ułatwia to sprawę np kiedy wieje itd. moim zdaniem ważna funkcja, a xlander tego nie ma, no ,ale każdemu pasuje co innego ;-) a poza tym słyszałam, że tzn czytałam gdzieś w necie artykuł, że spacerówka tzn dzieciaczek w niej powinien być przodem do mamy, ale ile w tym prawdy?znawczynią nie jestem:D jak znajdę artykuł to wkleję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestey nie mogę ani oddać ani wymienić bo ona jest uzywana ale jak nówka. To niby L marki H&M ale jakaś strasznie dużo.E tam-najwyżej będzie trochę mi zwisać na bioderkach, choć trochę głupio bo to taki ołówkowy fason z jeansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI z allegro dzis ma przyjśc podświatlany żółwik zamówiłam cos juz do pokoju maluszka - SHE. mam nadzieje ze bedzie świecił jak w opisie. Laserowo na suficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka_między_brwiami ja stawiam na Jagodę- śliczne imię!!! Eni daj znac jaki jest ten żółwik, bo też go zamierzam kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENI koniecznie napisz jak ten zlow sie spisuje to tez zamowie. ja strasznie lubie takie ozdobne lampy, bo niecierpie jednego glownego z sufitu. szczerze moge polecic taka http://allegro.pl/stylowy-jonizator-z-lisciem-nawilzacz-lampa-ag12-i1332200633.html efekt kapitalny, do tego nawilza powietrze i jak sie wleje jakis olejek to jak inhalator dziala. jeszcze jedna mam fantastyczna tylko nigdzie nie moge znalezc podobnej na necie zeby wam pokazac. jak znajde to wkleje link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze koniecznie - no przeciez jakby inaczej. Mam nadzieje ze pomimo małej kasy za niego - bedzie efektowny. Uciekam juz do domku . trzymajcie sie cieplutko i do zas.paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wybaczcie ale odskoczę troszkę od tematu ale mam pytanko:) Kilka stron wcześniej dziewczyny pisałyście o zmywarkach. Chciałabym się dowiedzieć jakiej firmy macie zmywarki? Jakie mają zalety i wady? Jaki jest czas pracy i czy jesteście zadowolone?:) Bardzo proszę o radę jakie są dobre w użytku. Właśnie przeglądam stronki z sprzętem AGD bo mój kochany mężuś właśnie mnie poinformował, że mam sobie jakąś wybrać bo to będzie prezent świąteczny od niego:) Także jestem w siódmym niebie:P Zmywarka to moje marzenie bo zmywania naczyń nienawidzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej. Witam stare i nowe ciężaróweczki:) Poczytałam dość długo,ale i tak nie nadrobiłam wszystkiego,zaczynam się przyzwyczajać,haha :) Wpadłam w jakis szał mandarynkowy ,nie mogę się oderwać normalnie:) Kropeczka gratuluję córeczki. Same kobietki jak na razie:) Imiona ,uważam wszystkie ładne-zresztą Natalkę wybrałam dla mojej ewentualnej córeczki,ale pomimo tego strasznie podoba mi się Jagódka i to na nią bym postawiła:) Kurcze ,mówicie,że te dzieciaczki siłaczki to dziewczynki wychodzą? Bo ja właśnie taką energiczną ,silną osóbkę noszę w brzuszku,hmm,kolejna informacja ,która wskazuje na dziewczynkę. No cóż,jeszcze jednak mam nadzieję,że może jednak..... Zobaczymy;) Pisałyście o kawie zbożowej na problemy kibelkowe,muszę wypróbować Ja do szkoły rodzenia się nie wybieram,bo o takowej w moim miasteczku nie słyszałam,ale za to staram się ćwiczyć mięśnie kregla(nie wiem czy dobrze napisałam). Słyszałyście o tym? Dzięki tym ćwiczeniom można wyćwiczyć sobie mięśnie bodajże macicy,co ułatwi parcia itp przy porodzie. Niestety zapominam żeby regularnie to robić. Muszę wymyślić jakiś sposób na przypominanie sobie o tym:) aleksandria ja mam zmywarkę firmy Beko. Co bym w niej zmieniła? Hmm, może żeby ciszej chodziła,choć nie przeszkadza mi to tak jakoś specjalnie,to wiem ,że są cichsze i moja ma tylko trzy temperatury do wyboru-to też minusik. Myślę ,że ważne jest jej wielkość,moja wydawała mi się,że za duża,a teraz zawsze raz dziennie leci,naładowana na full,a czasem i dwa,więc mniejszą musiałabym używać częściej Ooo,już czas po moją małą do świetlicy,a potem wiele,wilele do zrobienia,więc już pewnie nie dam rady tu zajrzeć :( Czyli do jutra raczej,już nastawiam się na ogromne zaległości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej. Witam stare i nowe ciężaróweczki:) Poczytałam dość długo,ale i tak nie nadrobiłam wszystkiego,zaczynam się przyzwyczajać,haha :) Wpadłam w jakis szał mandarynkowy ,nie mogę się oderwać normalnie:) Kropeczka gratuluję córeczki. Same kobietki jak na razie:) Imiona ,uważam wszystkie ładne-zresztą Natalkę wybrałam dla mojej ewentualnej córeczki,ale pomimo tego strasznie podoba mi się Jagódka i to na nią bym postawiła:) Kurcze ,mówicie,że te dzieciaczki siłaczki to dziewczynki wychodzą? Bo ja właśnie taką energiczną ,silną osóbkę noszę w brzuszku,hmm,kolejna informacja ,która wskazuje na dziewczynkę. No cóż,jeszcze jednak mam nadzieję,że może jednak..... Zobaczymy;) Pisałyście o kawie zbożowej na problemy kibelkowe,muszę wypróbować Ja do szkoły rodzenia się nie wybieram,bo o takowej w moim miasteczku nie słyszałam,ale za to staram się ćwiczyć mięśnie kregla(nie wiem czy dobrze napisałam). Słyszałyście o tym? Dzięki tym ćwiczeniom można wyćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również nie mogę się oderwać od mandarynek. Mogłabym je jeść tonami. Na samym początku natomiast były nektarynki (z racji tego, że niestety już ciężko spotkać je w sklepie przerzuciłam się na inne owoce). My nadal zastanawiamy się nad szkoła rodzenia, ale raczej jestem na nie, aczkolwiek temat jeszcze nie jest zakończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masakra sie stala - wysiadla mi ciepla woda i ogrzewanie w calym mieszkaniu. zadzwonilam do agencji i teraz w zimnie czekam az ktos przyjedzie i naprawi grrr zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigero13
Penelopa kruz poki maluszek jest maly to faktycznie lepiej jak siedzi przodem do mamy i tak jak piszesz jest yto wygodna funkcja w spacerowce, pozniej taki np. roczniak to już jest bardziej zainteresowany swiatem i wtedy już mniej chce patrzec na mame A mi się skończyły madarynki buuu :( i co ja teraz zrobienic to mam nadzieje, ze jutro nie będzie zawierucy śnieżnej to się wybiore na ryneczek i zakupie tone madarynek i grapefruitow. A mnie dziecie dzisiaj znowu konkret skopalo z ranca i w ciagu dnia a przed godzina zaczal mi się brzuch stawiac :( i teraz dopiero przeszlo W sprawie zmywarki nie pomoge bo nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka191
pewnie się będziecie smiały z tego postu ale którędy dziecko wychodzi? tzn.czy tam samo którędy wchodzą plemniki do szyjki macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka191
no to nie zle będzie boleć ....już mi słabo na samą myśl a co dopiero w maju będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pisałam o zmywarce:D , mamy electroluxa 60cm.(dobry jest jeszcze bosch i siemens) ale nie jestem ekspertką, chociaż akurat przy wyborze obskoczyłam kilkanaście stron na co zwrócić uwagę :) ja patrzałam na to czy dno jest metalowe czy plastikowe, metalowe ponoć lepsze( w sklepach są już tylko plastikowe na necie można kupic dnenm metalowym), ile wody zużywa, Moja średnio 11, czy ma funkcję 1/2 prania;). nasza dostosowuje ilość wody do zabrudzeń i to akurat mi się najbardziej podobało. Polecam zamówić gdzieś z neta(na necie 1500 w sklepie 1900), zobaczyć na skąpcu czy na ceneo który sklep najtaniej proponuje . wklejam linka do swojej: http://allegro.pl/zmywarka-electrolux-esf-66070-xr-kl-a-4-temp-11l-i1341034770.html na necie można znaleźć taniej, pierwszy lepszy link podałam :) + tabletki gratis somat i jakieś do nabłyszczania :) przesyłka chyba w sklepie OleOle 59zł+15 za pobranie koszt całkwoty jakoś 1550zł ale sa i tańsze, zależy czego szukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czy ma wyświetlacz, żeby można było zobaczyć ile zostało do końca prania, a nie każda zmywarka, wyświetlacz posiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka - GRA TU LU JĘ !!!!!!!! Ja marzę o córeczce! 🌼 A imię Sonia bardzo mi się podoba. Co do kawy - na początku mnie odrzuciło, po jakimś czasie piłam słabiutką cappuccino, a teraz pozwalam sobie na 1 filiżankę dziennie kawy rozp. z mleczkiem ;) missrossini - ja idę do szkoły rodzenia, ale tu (w UK) jest trochę inaczej. To są tylko 3 spotkania i na żadnym z nich nie ma żadnych ćwiczeń czy oddechów. Pierwsze zajęcia są o porodzie naturalnym, bez żadnych komplikacji - o fazach porodu, skurczach, itp... Drugie zajęcia są o porodzie z komplikacjami, np. cesarkach, porodach z użyciem próżnociągu i kleszczy, rodzajach dostępnego znieczulenia - można przy tym obejrzeć wszystkie narzędzia np. własnie ten próżnociąg, kleszcze, cały zestaw do zniecz. zewnątrzoponowego itp... Trzecie zajęcia dotyczą laktacji - na nich oprócz zajęć teoretycznych i oglądania filmiku instruktażowego dostaje się też płytkę DVD z tym filmikiem. Bardzo polecam te zajęcia dziewczynom z UK - dzięki nim nie przeżyłam szoku na porodówce, bo już wcześniej poznałam schemat działania i w ogóle medyczną terminologię - a przyszło mi rodzić właśnie z użyciem próżnociągu i kleszczy; miałam też znieczulenie zewnątrzoponowe. Można też zapisać sięna coś takiego jak ''hospital tour'' - czyli ''zwiedzanie '' porodówki itp., gdzie się zgłosić i jak to wszystko tam wygląda. fajne, bo można się trochę zawczasu oswoić. Krótko mówiąc - polecam! Pristina86 - witaj! masterek - pracowałam kiedyś w H&M - maja bardzo zawyżoną rozmiarówkę. To działa na kobitki psychologicznie: kobitka myśli: o kurde,przytyłam parę kg i pewnie muszę zacząć kupować ubrania w większym rozmiarze. No i idzie do H&M a tam wciąż mieści się w ''mniejszy'' rozmiar... No i lustra mają wyszczuplające. aleksandria - jeśli chodzi o zmywarki, to polecam ''full size'' a nie żadne tam malutkie; ważna jest ilość różnych programów i zakres temperatur; no i ile zużywa prądu i wody na jeden cykl; dla niektórych ważna jest ilość decybeli czyli poziom hałasu; aha - no i czy jest funkcja ''połowa wsadu''. Hmm..czy coś jeszcze - jak mi się przypomni to napiszę. stylowa - chyba mięśnie Kegla??:) - no chyba,że Ty masz jakieś inne :D jaTUŚKA - mi też kilka tygodni temu wysiadło ogrzewanie i nie miałam go CAŁY WEEKEND! Dopiero w niedzielę udało nam się pożyczyć od znajomych piecyk elektryczne, a z agencji przyszli dopiero w poniedziałek po południu - ale całe szczęście, że naprawili od razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×