Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość IngaIga
Witajcie Ja podobnie jak Wy mam termin na maj 2011 . dokładnie na 9.05 Czy mogę coś podpytać? Robiłyście moze badanie AFP- wykrywające wady cewki nerwowej. Wiem, ze często te badanie robi się w badaniach genetycznych - przy okazji 12 tygodnia. Ja zrobiłam samo AFP w 17 tygodniu ale niestety nie mam norm. Czy Wy robiłyście takie badanie? Macie może normy? Mi wyszło 48,7 i nie wiem jak to zinterpretować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) witam tez nowe mamusie :) oj wiosna napewnonie bedzie zaliczana do nizu demograficznego :P Eni ja wlansie znam kilka babeczek o imieniu Karolina, faktycznie to super artystki sa :) Nie wiem jak reszta dziewczyn, ale ja wierze ze cos z imienia jest pozniej w charakterze. Moj opis imienia Aneta do mnie pasuje w jakis 70% :P Fajnie gdyby w brzuszku mieszkala u mnie Karolcia :) Jezeli bedzie maly kawaler to bede miala zgryz z imieniem. Moje typy to Milosz, Szymon, Igor. Moj choruje na imie Marcel (Milosza nie chce nawet slyszec, w sumie ja tak samo reaguje na Marcela :P ). Jedyny pogodzeniem bedzie Szymon lub Filip. Hehe takie typy a do rozwiazania pewnie z tysiac razy sie zmieni. Tylko dziewczynak bedzie pewna :) kropeczka_między_brwiami Jagoda jest super - przez jaks czas tez bylo u nas typem :) missrossini rozwazalam aby wybrac sie do szkoly rodzenia. W moim miescie jest szczegolnie taka jedna ktora ma bardzo dobra opinie. Zrezygnowalam z tego jednak. Znajac mnie to nawet gdyby nauczyli mie prawidlowo oddychac to ja i tak cos pokickam :P Jak mnie do pionu ustawi polozna to bede oddychala jakbym kilka szkol zaliczyla podczas ciazy :) Bo ja troche panikara jestem.... Dosia255 jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to "posypiemy sie" w tym samym czasie :) IngaIga witaj :) ja nie mialam takiego badania robionego, moze ktoras z dziewczyn miala :) Popoludniu naszlo mnei na kiwi :) Pol koszyczka poszla w mig, ide rozpracowac przy jakims filmie kolejna polowe :) Milego wieczorku :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. wpadłam na chwilkę. majowe szczęście ja też ANETA. mi pasuje to imie bardzoooooooooo. odnośnie zmywarek - osobiście zakupiłam BOSCHA pod zabudowę ale nie powiem jaka jest bo jeszcze jej nie załańczałam. Stoi i czeka na chrzest. hihiih przed świętami napewno ją rusze. Poza tym cały sprzęt w kuchni mam z Boscha. jak narazie jest oki. Żółwik niestety jeszcze nie dotarł ale mieszkam pod lasem i moga tu nie dojechac w taki śnieg, więc poczekam do jutra. Poza tym to odpaliłam dziś pierwszyyyyyyyyyy raz NASZ nowy kominek - dziewcyzny ale to jest rarytas - normalnie podnieta pod niebo. Ciepełko, mój oczywiście chcial otworzyć wino na ta cześć - ale karolina odrazu : PRZECIEZ MAMA NIE MOŻE. aHAAAAAAAAAAA I TYM SPOSOBEM OTWORZYŁ DLA MNIE SOCZEK JEDNODNIOWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam spać, bo juz późno jak dla mnie. taki czas - ach SHE chce to ma.paaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1q2w3e4r
NIE WOLNO JEŚC KIWI w takich ilościach !! Kiwi max 1-2 , bo zawiera dużo czegoś tam i nie zaleca się , a co dopiero w ciąży !! Nie jedz już więcej paczkami , bo możesz Wam zaszkodzic :-) A jeśli chodzi o kawe , to spokojnie dwie dziennie można wypic . Bez paranoi dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry śpioszki! Nie wiem czemu obudziłam się dziś o 7.30 a ni w ząb nie mogę juz spać. A moje chłopaki-mąż i Franio spią w najlepsze! Ingalga!Nie miałam takiego badania więc bardzo mi przykro ale nie pomogę. Eni!Ale Ci zazdroszczę tego kominka!My co prawda mamy kominek na parterze-mieszkamy w dwupiętrowym domu wielorodzinnym ale nikomu nie chce się go rozpalać bo tam nie ma klimatu do rozkoszowania się ciepełkiem!:) Jakiem macie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bongiorno :_ w ten piekny dzien :))) temperaturka rosnie, za oknami ladna zima (na drogach moze troche mniej) Eni kurierzy musza zmienic rodzaj transportu na sanki jak Ty pod lasem mieszkasz :))) Domyslam sie ze zasypane sniegiem, z tego co wiem, przez pogode ciezko im pracowac :/ ale oby zolwik doszedl bo jestem mega ciekawa :))) Poza tym miaalas dzis jechac na shopping wiec po powrocie napisz co wybuszowalas w h&m :) no i nie spiesz sie moze jeszcze z kupnem rozowych lumpkow dla SHE w koncu moze jeszcze siusiak wyskoczyc :))) hehehehehe Ja w poniedzialek (mm ale prezent na Mikolajki) ide do lekarza- NFZ- dowiem sie kiedy zrobia mi nastepne USG i czy z wynikami wszystko dobrze ;) Poki co maz pojechal do szkoly na zajecia a ja dopiero wstalam i zaczne zaraz cos kombinowac, jakies sniadanko moze :D Anjaaa kochana napisz jak wozek, ciekawa jestem czy ten fotelik z maxi cosi ma mocowanie ISO FIX czy normalnie sie go montuje z pasami bez tej podstawy? noooo czekam ;) Widze ze nastaly Nam mandarynkowo-pomaranczowe czasy :) Ja w zeszlym tygodniu w weekend to chyba ze 3kg mandarynek pochlonelam bo takie dobre :) no i zdrowe :))) wiec dzisiaj musze kolejne zapasy zrobic :) Milej sobotki wszystkim mamulkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczynki :-) Tak, tak posprawdzam dziś wszystko, dopiero wstałam ... zrobiłam sobie dzień lenia a co ;-) ja mam zmywarkę Bosha 60 cm i się dobrze sprawdza już rok chyba. Resztę napiszę Wam po sniadanku, ale wysyp dziewczynek będzie wiosną uuuuu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny ja też nie śpię od 7, wypiłam z mama kawę zjadłam śniadanko teraz chwile na kompie i trzeba brać się za porządki:P W Krakowie zimno mgła za oknem i nigdzie nie chce się wychodzić dobrze, że nie muszę:P Ale pasowałoby się wybrać jakoś niedługo po prezent na mikołaja dla braciszka, ale może jutro będzie ładniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - sprawdziłam, fotelik nie ma ISOFix niestety, montuje sie go pasami bezpieczeństwa w samochodzie, gondolka ma 70 cm, więc pewnie mogłaby być większa ale jak mam taką to nie marudzę ;-) zdjęcia wyślę, jak zrobię z mojego maila, tylko podajcie tego z forum Buziaki i miłego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowki2011@o2.pl na ten mail wyslij fotki wozeczka i dzieki za odpowiedz :))) Co do zmywarki, jak mieszkalam z rodzicami to uzywalismy chyba juz 3lata siemens i tez bardzo zadowoleni bylismy - rodzice nadal zadowoleni. Co prawda nie jest ona taka wielka - standardowa tylko mniejsza chyba 45cm ze wzgledu na to ze mieszkalismy tylko w 3 ale i tak genialna sprawa - po imprezach, urodzinach wszystko buch do zmywary i po klopocie nie trzeba stac tyle przy zlewie i pucowac garow ;) wszystko dokladnie zmywala, ma kilka programow i ekonomiczna niesamowicie ;) z kolei moja babcia juz od lat korzysta z boscha i tez super jest bardzo zadowolona :)))) ]]pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka191
hej. jeśli ktoś zauważy mój post od pomarańczki będę w wdzięczna za odpowiedz.jakie badania należałoby zrobić w okolicach 15 tyg ciąży? jakieś inne niż standardowe usg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Babeczki ja tez nie spie od samego ranca, chyba od 6. Wczoraj pisalam Wam padlo mi ogrzewanie, przyjechal gosciu kombinowal 2 godz niby naprawil i pojechal a po godzinie znow to samo :( wiec caly wczorajszy wieczor, noc i teraz ranek siedze naubierana jak eskimos i szczkam zebami. Chcialam wyjsc kupic jakas dmuchawe czy cos, ale cale te przyrzady sa kurat u mnie w mieszkaniu - pecha mam, na cala klatke i akurat u mnie to musi byc. :( ENI ale mi sie marzy teraz taki kominek. uwielbiam... nastka191 standardowo powinno sie powtarzac badania krwi i moczu, a usg to juz zalezy od Twojego lekarza i Ciebie i dopiero pozniej polowkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka191
ja wiem że dużo zależy od lekarza i ode mnie ,tyle że jest to moja pierwsza ciąża i nie za bardzo wiem na jakie usg oczekiwać że lekarz zrobi ,albo po prostu upomnieć się o nie lekarza.Może jakieś porady od was dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastka jesli wszystko jest w porzadku to na NFZ przysluguja Ci bodajze 3 usg do wykorzystania... po reszta moze ja sie nie bede wypowiadala bo ja nie mieszkam teraz w pl i jeszcze moge Ci jakies bledne informacje podac. Poczekaj cierpliwie ktos na pewno Ci doradzi. przepraszam Cie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jatuska - sorry ze sie wtrace, pamietam jak sie wpisywalam miesiac temu na to forum mialas wtedy problem, bardzo sie zalilas ze zostawil cie facet ze jestes samotna mama.. to bylo jakos miesiac temu..napewno wszystkie dziewczyny sa ciekawe jak sobie radzisz. Jak faceta po ktorym wszystkie pojechalysmy ostro doprowadzilas do pionu, jak jest teraz miedzy Wami, nie masz juz zadnych obaw.. ??? A poza tym czy jego rodzina wie ze bedziecie mieli maluszka?? Sorry ze sie wtracam ale dlugo jjuz nic nie pisaalas na ten temat... a my tu jak familia ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - nie masz za co przepraszac i moge Wam tylko podziekowac raz jeszcze za tamto, gdyby nie Wy pewnie unioslbym sie duma i honorem i pewnie bym definitywnie odeszla i nie wiem jak by sie to skonczylo. Zrobilam wtedy tak, ze na kilka dni sie wynioslam z naszego mieszkania a on juz na 2 dzien mnie blagal, zebym wrocicla, nie wrocilam oczywiscie od razu. Najpierw powiedzilam mu co mi nie pasuje, co ma sie zmienic, ze tak dluzej byc nie moze itd, nie ulatwilam mu wcale przeprosin ani nic w tym stylu. Ciezki byly pierwsze dni po tym wszytskim bo siedzielismy oboje jak na szpilkach... teraz juz minelo sporo czasu i wszystko jest dobrze, sa oczywiscie jakies speiecia, ale to juz takie 'normalnie' jak u wszystkich. Stara sie, na prawde sie stara, widze, ze zalezy mu na mnie i na Malenstwu, ktore juz teraz kocha do szalenstwa. Bardzo chcialbyy slubu, ale przestal mnie naciskac-wreszcie! co do jego rodziny tzn rodzicow to strasznie sie ciesza, szczerze to na pewno bardziej niz moi. Tylko z jego siostra mam straszna kose bo kiedy bylam na podtrzymaniu na poczatku i prosilam ja zeby nikomu jeszcze nie mowila o ciazy (bo roznie moglo byc) to zadzwonila do rodzicow i powiedziala im, ze jestem w ciazy i rozgadala tez wszystkim znajomym i zaczela sie po chamsku wpiepszac w nasze sprawy. Wiec ja jej powiedzilam co o tym jej wtracaniu mysle i sie na mnie obrazile (!!!) o zgrozo. a teraz mamy niby spedzac razem swieta bo zostajemy (niestety) w uk i przyjezdzaja rodzice mojego... jak przezyje te swiata to juz chyba wszystko zniose :) sie rozpisalam, sorki za literowki, ale szybko pisalam a u mnie nadal zimno juz 2 godz sie spoznia gostek od napraw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to cale szczescie ze sie jakos dalo poskladac, sama nie wiem co bym zrobila ciezko wybaczyc jeszcze trudniej wychowywac dziecko samej.. wiec mysle ze dobrze zrobilas :) hehe no to tesciowka Cie odwiedzi na swieta hehe zobaczysz jaki ja mam na co dzien koszmar z moja heheh (zartuje) alle wiesz o co chodzi tesciowki sa fajne jak mieszkaja przynajmniej 400km od nas wiec szczesciara z Ciebie, a swieta to taki cudowny czas ze napewno wszystko bedzie ok. Wspolczuje tylgo szwagierki... ja tez nie lubie takich wtracaczy.. uff Trzymaj sie tam cieplo i opierdocz tych specow od ogrzewania przeciez jestes pregant :D heehehe buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kochana dokladnie najlepsza tesciowa to taka, ktora sie widzi raz badz dwa do roku. Chociaz powiem szczerze, ze juz lepsza ta tesciowa, jakas taka w miare normalna kobita, za to szfagierka ma tak zryty dekiel, ze szok - ona ma 3 dzieci i nom stop ciagnie kase od mojego bo jej wciaz brakuje :( mam jej po wyzej uszu i powiedzialm dosc! teraz sami bedziemy miec dziecko, potrzebujemy kasy na zmiane mieszkania, cala wyprake tym bardziej, ze ja juz nie pracueje, a ona ma taki tupet, ze szok. powiem wam jej myk z zeszlego roku. z moim S. zamowilismy sobie bilety do pl na swieta tym bardziej, ze moja siostra tez przyjezdzala ze stanow i chcielismy tak rodzinnie je spedzic. To tak mu dupe trula, ze ona kasy nie ma a tez by cicala do pl na swieta, ze jaka ona biedna i zeby jej braciszek bilety zamowil i wiecie co - zamowil, kosztowalo nas to ponad tysiac funtow, bo to dla niej jej meza i 3 dzieci bilety w obie strony - i do tej pory nawet pensa nie oddala i jeszcze ciagnela kase. a jak mi sie moj S. oswiadczyl w swieta to myslalam, ze spazmy dostanie jak sie dowiedzila o wszystkim. Takze taka mam tu jedynie 'rodzinke'. zaraz zamarzne, wlasnie zadzwonilam do agencji i... gosciu, ktorego do mnie wyslali, zakopal sie gdzies czyc cos, ochrzanilam ich na czym swiat stoi i ide teraz kupic jakas dmuchawe bo jak sie tak beda zbieac caly weekend to zamarzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az moj maly Fikolek w brzuszku cos cicho od wczoraj sobie siedzi, chyba z tego zimna :) nom cmoki babeczki, lece ale nidlugo wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za informacje o zmywarkach:* Mam jeszcze tylko jedno pytanie: Ile trwa najkrótszy program zmywania? No i ja niestety muszę mieć 45cm bo większa mi się nie zmieści:( ale dla 2 (niebawem 3) osób myślę że wystarczy:) oglądałam taką: http://www.euro.com.pl/zmywarki/opis-candy-csf-4575-ex.bhtml#content_3c napiszcie co o niej sądzicie:) Co do teściowych to o większości nie ma się co wypowiadać... Zanim zaszłam w ciąże nie pracowałam przez jakiś czas ponieważ zamknęli mój oddział i niestety koniec etatu i przez dłuższy czas nie umiałam nic znaleźć to moja teściowa miała do mnie o to pretensję że nie pracuję. Tylko nie wiem co jej do tego bo nas nie utrzymuje i nic nigdy od niej nie chcieliśmy... A ja dostaję szału jeśli ktoś się wtrąca do mojego życia wiec nie było przyjemnie... Także jak to mówią z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Nie ma się co przejmować nimi i patrzeć tylko na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka191
Oj dziewczyny idą święta więc może tak jak karp,nasze teściowe szwagierki itp PRZEMÓWIĄ LUDZKIM GŁOSEM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandria88 jeśli mam by szczera to candy nie kupuj. Połowa załadunku ->nie Funkcja, która umożliwia ekonomiczne zmywanie mniejszej ilości naczyń. Po jej włączeniu urządzenie pobiera mniej wody, co wpływa na zmniejszenie kosztów zmywania. Moja mama ma boschkę która ma najkrótszy tryb na 32min, zaraz znajdę ci fajnego taniego boscha nad którym my się zastanawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandria ja tez nie jestem za Candy.. Powiem szczerze moja babcia dostala pralke Candy taka mala do 3,5kg zaladunku, ale co za G**WNO to brak slow, zle wiruje, na poczatku problem byl zeby wogole zaczela dobrze chodzic, halasowala okropnie a do tego skakala!!! wiec nie polecam tej firmy, Ale ten bosch ktory wkleila Ci penelopka o wiele lepszy :) wogole agd z bosch jest bardzo dobrej jakosci :) no ale decyzja nalezy do Ciebie! i meza oczywiscie! jatuska zrobili ci to ogrzewanie w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki tak cały czas mówicie też o mandarynkach, że i mi przyszła ochota na nie:P zjadłam już chyba półtorej kilograma:P A tak z innej beczki, jaką byście polecali kamerkę cyfrową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. O matko, ale mam czytania :) Jeżeli chodzi o zmywarkę to mam Boscha 45 cm i jest super. Najkrótszy czas zmywania trwa od 28 do 38 minut, bo zmywarka sama go wyznacza. Co do Candy tez nie jestem przekonana, bo mama ma pralkę tej firmy i cały czas coś się psuje. Podobno kiedyś produkty tej marki były o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:)ja tylko na chwilke i odrazu przyznaje sie bez bicia ze nie mam czasu nadrabiac tego co pisalyscie przez ostatnie dni kompletny brak czasu:) z nowosci u mnie to chcialam sie pochwalic ze czuje juz 100 procentowe ruchy dzidzi..i nawet nauczylam sie mobilizowac bąbelka do oddania mi kopniaka:D mimo ze to moja 3 ciaza ciesze sie i zachwycam kazdym ruchem:) pozdrawiam wszystkie mamuski i zycze milego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×