Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziewczyny jutro wam wyślę moje brzucho, musicie mnie ocenić bo już zaniepokojona jestem tym moim rozmiarem - wydaje mi się, ze po mnie nic nie widać, chociaż moja siostra mówi, że mam dobry brzuszek jak na ten miesiąc, no i w ogóle że u każdej kobiety brzuszek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nadrabiam :) obecnie mieszkam na dolnym śląsku, to moja pierwsza ciąża - wielka niespodzianka, dla samego lekarza chyba też :P nie będe Was tu zanudzać cała historią mojej choroby i leczenia, ważne że wkoncu się udało i to podwójnie los mi wynagrodził te trudy :) od 5 tc jestem na zwolnieniu i lekach podtrzymujących, dlatego też nie chciałam nigdzie się dopisywać mimo iż czasem podczytywałam Was, obecnie jestem w 20tc, dzieciaczki dają mi o sobie znać - szczegolnie jeden, drugi spokojny :) to chyba tyle w skrocie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisuje się w tabelkę, mam nadzieję ze nic nie pomieszałam NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. ... TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05/C (Laura) 6. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 7. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05/C (MILENA) 9. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 10.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 11.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 12.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ..............08.05 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 14.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05/S (Jasio) 16.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05 17.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 18.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 19.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 20.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 21.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska..................17.05 22.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ...........17.05/C (Julia) 23.ania2011.........................27.......Warszawa.... ..............17.05/S 24.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 25.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 26.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 27.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 28.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 29.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 30.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 31.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05/S (Mateuszek) 32.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/LENKA 33.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 34.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 35.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ........ 22.05 36.Emilia_83.....Emilia...............27........wielkopol skie..........23.05/ S ( Adrian) 37.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 38.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 39.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 40.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 41.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05/C (Amelia) 42.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05/S (Kubuś) 43.#stokrotka#........Monika.......29.......dolnośląskie ...............25.05 44.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk.........26.05/C (Zuzia/Majka) 45....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 46. nitka1984..........Anita........26........Krosno............ ......26.05/S (Szymon) 47.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 48.Justynka_87.......Justyna......23.....Nad morzem................31.05/S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka_między_brwiami - południowo-zachodnie okolice, dokładnie W-ch, ale do lekarza jeżdze do Wrocławia - kiedyś mieszakałam tam 2 lata, tak ogolnie to ze mnie jasio wędrowiniczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stokrotko. Śliczny masz brzuszek ;-) Widzę, że te mnogie ciąże nie różnią się niczym pod względem wizualnym. Macie takie same brzuszki jak większość z Nas ;-) Dziewczyny mam do Was jeszcze jedno pytanie. Czy któraś z Was ma problemy z pryszczami? Ja przed ciąża i w ogóle w okresie dojrzewania nie miałam żadnych problemów z pryszczami. Na początku ciąży zaczęły mi wyskakiwać na twarzy. A teraz mam cały dekolt w takich jakby pryszczach. Nie wiem czy to jest normalne czy tez może mam jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś stokrotka umieściła na naszej poczcie dwa zdjęcia. Myślałam, że to Ty? Ja to chyba dzisiaj zakręcona jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#stokrotka# - ja okolice Trzebnicy więc troszkę mam bliżej a też chodzę do Wrocławia do lekarza bo uważam, że na mojej prowincji niewiele mają wspólnego z medycyną. Poza tym muszę być też pod specjalnym nadzorem. Emilia_83 - ja na początku miałam problem z trądzikiem. Jako młoda dziewczyna miałam pryszcze potem buzia mi się wygładziła a gdy zaszłam w ciążę, przez pierwszy trymestr miałam trądzik. No ale teraz już mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłalam zdjecia - nieskromnie robione sama przez siebie :P dzisiaj zagonie mojego aby sie w fotografa zabawil :) Szczerze mowiac nie wiem czy moj brzucholek jest duzy czy maly czy w sam raz :D co do wagi - masakra - z pocatku schudlam (mowia ze to normalne) i wazylam 61,5 kg (mam 171 cm) potem skok na 63 i tak sie trzymalo ladnie ale w ostatnim tygodniu juz wzrost do gory na 64,5. szybko strasznie.... :P ja sie troche boje co to bedzie pozniej..... durna jestem bo najwazniejsze aby z mala ok bylo wszystko, ale jeszcze tyle czasu do porodu ( mam nadzieje ze ten wzrost nie bedzie taki staly ze co tydz o tyle kg do gory :P) widzialyscie tabelke :) jest juz nas 48 :):):) fajnie ze tak duzo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, taka mała zbieżność ;-) A możecie otworzyć to moje zdjęcie, które wysłałam na pocztę? Bo ja go nie mogę otworzyć i chyba dałam za duże rozmiary. Ale mam dzisiaj dzień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko faktycznie słabo widać Twój brzuszek. Czekamy na bardziej aktualne zdjęcia ;-) A ja wysłałam Wam jeszcze raz te swoje fotki, ale juz pomniejszone i lepiej się je otwiera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaję, że mam jeszcze za mały. Też chciała bym większy. Ale to tylko kwestia czasu. Tak na porosną te brzuszki, że jeszcze zatęsknimy za swoimi dawnymi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam Dziewczyny, bo ja dzisiaj jeszcze nic nie zrobiłam. Muszę jakiś obiadek dla męża ugotować i trochę posprzątać. To Pa. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio-brzuszek jak na ten tydzień masz ok, jeszcze urosnie-spokojnie :) A mi się Twoje fotki otwierają bez problemu. Ale dziewczyny-lepiej faktycznie pomniejszać fotki zanim je tu wstawiacie, bo potem różnie jest, problemy są z otwieraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa-dzięki za miłe słowa odnośnie mojej piżamki:) Śmieszna i fajna-prezent od teściowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa no powiem Ci że niefajnie to wyglada,koniecznie zgłoś to lekarzowi. Jeśli chodzi o mnie to ja odczuwałam ogromne swędzenia na całych rękach. Przy tym nie ma żadnej wysypki ,po prostu skóra swędzi jakby z niczego. Swędzenie jest coraz silniejsze,czasem miałam wrażenie jakby mnie jednocześnie swędziało i kłuło takimi malutkimi igiełkami. Drapałam się aż do bólu,potem zrobiłam się żółta. Cholestaza objawia się właśnie swędzeniem rąk lub nóg,albo rąk i nóg tak jak to opisujesz,więc powinnaś to sprawdzić poprzez badania. Oby to nie było to świństwo,ale lepiej sie upewnić Ale fajna ta nasza krainka brzusiowa zwana meilem:D Ja mam wrażenie jednak ,że na zdjęciach robionych przodem brzusie wychodzą większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.ebrzuszek.pl/kobieta/index.php?option=com_content&task=view&id=308&Itemid=103 dziewczyny wklejam wyżej link odnosnie wysokości macicy w poszczególnych tygodniach ciąży. Mi sie wydaje, że coś tam na rysumnku jest nie tak bo mi się wydaje, że już mam lekko powyżej pęoka lub na linii pępka a jeszcze nie jestem w 24 tyg. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję Kropeczko :) a mi mój brzusio wydaje się taki duużyy :) i to niezależnie czy z przodu czy z boku na niego patrzę... ale polubiłam go już coraz bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Widzę ze dyskusja o wózkach trwa Ja już wcześniej pytałam Was o opinie dot. wózków i wybór został dokonany. Będzie x-lander XA http://www.x-lander.pl/xa taki jaki wybrały też niektóre z Was. podobał mi się też ten x-lander który wypatrzyła Penelopa ze względu na tą przekładaną rączkę ale ostatecznie wygrywają większe kółka. Jak dla mnie kółka przednie muszą być skrętne z możliwością zablokowania bo pamiętam że jak miałam okazję pojeździć wózkami z 4 sztywnymi kołami (jak jako studentka dorabiałam sobie opiekując się dziećmi ) to strasznie na nie narzekałam w węższych przejściach, sklepach ( bo miałam czasem robić też zakupy ) bo były trudniejsze do sterowania niż te z przednimi skrętnymi kołami i czasem potrzeba trochę siły jak ma się dziecko w wózku i jeszcze jakieś zakupy w torbie pod wózkiem żeby nim sterować między przeszkodami :) Ale wszystko to sprawa indywidualna - jednemu pasuje to innemu tamto:) Witam nowe mamusie :) i bardzo gratuluję Wszystkim które poznają kolejno płeć dzidziusiów. JA się trochę rzadziej odzywam bo ostatnio niestety po pracy i po wykonaniu tego co muszę na komputerze na przyjemności nie starcza mi sił i z tymi bólami wolę się położyć:) Dalej walczę ze swoją infekcją - pisałam wcześniej - której też towarzyszą jakieś dodatkowe bóle, w przyszłym tyg. mam zrobić posiew moczu i wybiorę się z wynikiem do innego lekarza bo wizytę w swojej przychodni mam dopiero na koniec stycznia więc nie wytrzymam tyle czekać i chcę się dowiedzieć wcześniej czy coś mi się poprawia. Nie dam sobie wmówić lekarzowi że takie rzeczy w ciąży nie są groźne i zdarzają się ciągle i nie należy się przejmować bo z drugiej strony za chwilę p.doktor dodała że jak tak to sie rozwija szybko to trzeba pilnować bo róznie może być, i bądx człowieku mądra - moja koleżanka pół roku temu też zaczęła od białka w moczu, potem pojawiły sie bakterie czyli ta sama ścieżka jak u mnie a skończyło sie na przedwczesnym porodzie w 25 tyg. I wtedy lekarz powiedział że zdarza sie, to są sytuację jedna na ileś tam tysięcy tylko jakie to dla niej było pocieszenie po fakcie. A poza tym nie wyjdę z gabinetu póki nie dostanę zwolnienia lekarskiego bo jak odpoczywać pracując po 10 godzin i ciągle w biegu. Ale moja dotychczasowa p.doktor powiedziała że na razie jeszcze nie ma mowy o zwolnieniu mimo że stres, że praca jest tylko w części siedząca a resztę na nogach i w biegu. Ale tak byłam skołowana już tymi nowinami o niebezpieczeństwach płynących z tych moich bóli i wyników moczu że nie sprzeczałam się. Szkoda gadać. Wybaczcie, tak się troszkę wygadałam :) Ja też nie mam hasła do Waszej poczty, postaram się do Was napisać na tego maila w sprawie hasła bo strasznie jestem ciekawa tych brzuszków :) Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko uwierz,że nie masz się czym martwić.Wielkość brzucha nie musi decydować o tym czy z dzidzią wszystko ok. Zresztą widziałaś kiedykolwiek program:"ciąża z zaskoczenia",to o kobietach,które aż do porodu nie wiedzą że są w ciąży-brzuchów zero. Zresztą ja nie muszę daleko szukać,ja w mojej poprzedniej ciąży brzusio miałam dopiero chyba w siódmym miesiącu,a z moja córeczka rozwijała się jak najbardziej prawidłowo:) Ada fajnie,że wkleiłaś to o wysokości macicy. Ja czasem mam wrażenie ,że czuję mojego malucha bardzo niziutko,w sumie tak jak na poczatku czułam. A na jakiej wysokości Wy odczuwacie ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o ruchy dziecka to tez czuję małego bardzo nisko i tak się właśnie zastanawiałam czy jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×