Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

nitka1984 - ja też małą czułam nisko, niemal w samym podbrzuszu. Jednak dzisiejszej nocy po tym, jak zamartwiałam się, że mój lekarz nie powiedział mi ile mała ma cm poczułam jej delikatne kopnięcia jakieś 2 cm poniżej pępka... Dała mi znać że urosła. Bardzo mnie to ucieszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka1984 - w kwestii ruchów - ja też wszelkie kopnięcia czuję i widzę w podbrzuszu chociaż czuję wyrażnie że stopniowo jest to coraz wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku czułam małego w podbrzuszu, a teraz czuje Go troszkę wyżej i tak bardziej na środku w zależności od tego jak się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wczoraj czułam najpierw w podbrzuszu a jak w nocy sie kładłam spać to mała kopała tak jakby lekko pod pępkiem po środku. Fajne zaczyna się robić to kopanie. Tym bardziej,że nie sa to żadne bąbelki bo tego ja niestety nie wyczuwałam tylko typowe kopniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja poraz 3 chcialam napisać elaborat ale mi net u...bało i pisze tak ogolnie bo juz 3 razy siadł a wiec ja przytyłam 3 kg i waze 63 kg co do swędzenia to moja pani gin powiedział że to jak najbardziej normalne i nie należny sie martwic co do ruchow to ja ja najpierw odczuwał bardzo nisko a teraz coraz wyżej no i ja dzisiaj kolo 18 wyślę zdjęcia mojego brzuszka na pocztę jestem wam to winna mamuśki witam nowa mame bliźniaków i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ruchy dzieci czuje mniej wiecej w połowie brzucha, albo na wysokosci pępka, lekarz stwierdził ze macica jest juz na wysokosci pępka - podobno tak w okolicach 24 tyg jest, a u mnie koncówka 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czuję ruchy trochę poniżej pępka. Ale nie są to jeszcze jakieś mocne kopnięcia i nie jakieś tam częste. Wy chyba już dosyć często czujecie maleństwa? Ja to się też zastanawiam czy moja lekarka jest ok. Bo Wy jak mówicie o tych badaniach połówkowych to wychodzi na to, że lekarze jakoś szczególnie podchodzą to tej wizyty. A moja była najnormalniejsza w świecie. Powiedziała mi tylko, że wszystko ok. Dała wydruk z wymiarami główki, kości udowej, obwodu brzucha, ale nie wspomniała nic więcej o tym czy wszystkie organy są prawidłowe. A Wam co lekarze robią na tych połówkowych wizytach? Wczoraj rozmawiałam z mężem o tych moich obawach. Ale jak to facet, skoro mówią, że jest ok to jemu to wystarcza i nie szuka dziury w całym. Mówił mi, że na pewno by nam coś powiedziała, gdyby było coś nie tak. A mam jeszcze jedno pytanie do Was ;-) jak u Was wygląda sprawa z seksem? Chce się Wam bardziej, albo w ogóle nie macie na to ochoty? jak to jest? Jeśli mogę oczywiście poruszyć ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja miałam na połówkowym mierzone wszystko łącznie z nerkami,serduszkiem(ile komór) itp. ale to może się nie liczyć ,no bo to nie Polska,a jesli chodzi o seks to normalnie katastrofa-dla mnie mógłby nie istnieć,aż czasem to mi głupio przed moim. Mam nadzieję,że nie jest to nienormalne. Ciekawe jak reszta dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie u mnie z seksem też jest kiepsko. Mąż by chciał, a ja mogę bez tego żyć. Więc mnie pocieszyłaś Stylowa ;-) Też mi czasem głupio przed mężem, i tak jest dla mnie bardzo wyrozumiały. Mi co do serduszka to powiedziała tylko tyle, że ma 4 komory i jest ok. Coś czuję, że mało mi ta moja lekarka mówi i nie sprawdza wszystkiego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten link na jakiej wysokości znajduje sie macica. A co do seksu no to niestety ja nie mam o czym marzyc bo od 10 tyg. mamy zakaz ze wzgledu na ciaze zagrozona. Na poczatku bylo mi ciezko wytrzymac ale teraz jakos i tak nie mam ochoty. Maz wydaje mi sie ze sie trzyma , tlumaczy ze i tak teraz o tym nie mysli tylko o tym aby z dzidziusiami bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj u mnie to tez kiepsciutko.ochota odeszła bardzo szybko i nie wyglada zeby sie miało cos zmienic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarka ostatnio radziła nie forsować się w tej kwestii ze względu na moje dolegliwości bólowe i infekcję ale i tak ochota mi odeszła już wcześniej jak ręką odjął a wręcz czuję się jakoś nie komfortowo, tzn nie mogę się uwolnić od myśli czy to na pewno jakoś nie zaszkodzi dziecku. Chociaż racjonalnie wiem że to na pewno nie szkodzi ale i tak nie mogę jakoś przestać w między czasie myśleć o tym czy jakoś nie zaszkodzimy. Koszmar jakiś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh u mnie z seksem malo wiele ;) czasami nawet 3razy w tygodniu - liibido mi spadlo ale czasem sama inicjuje zblizenia ;))) hehe bo potrzebuje takiej bliskosci.. oczywiscie szalu nie ma bo dla bezpieczenstwa zawsze kochamy sie na boku ale jak dla mnie spoko ;) ogladalam kilka juz programow na ten temat i jesli lekarz nie zabroni, nie ma lozyska przodujacego itd to seks nawet jest wskazany - slyszalam tylko ze ze wzgledu na zawartosc jakichs subst w nasieniu meskim lepiej nie konczyc w pochwie lub stosowac prezerwatywe bo ta substancja moze przyspieszyc akcje porodowa czy cus w ten desen :) a lepiej na zimne dmuchac :D kropeczko ty po tej operacji to moze inaczej brzuszek wygladac u Ciebie :) nie martw sie tak.. Wiecie co - wszystkie mamy sliczne brzuszki :) aaa co do odczuwania kopniakow to ja czuje w podbrzuszu - czekam juz kiedy bede wyzej czula no i zeby mezulek w koncu poczul ;))) bo juz sie doczekac nie moze :) buziiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj oj Mamuski nie mialam kompletnie czasu przez ostatni kilka dni i teraz mam kilka ladnych stron do nadrobienia. to uciekam czytac, jak zdaze to jeszcze z Wami dzis popisze a jak nie to od jutra jestem juz z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,nie było mnie 1,5 tygodnia bo nie miałam neta a poza tym nie zbyt dobrze się czułam. Wszedł mi jakiś ból który od brzucha na plecy się przemieszczał najgorzej było w nocy. Mój lekarz zrobił wszystkie badania ile znalazł przyczyny. na szczęście już minął.Ale poszłam już od 3.01 na zwolnienie bo jednak siły mam coraz mniej szybko się męcze i chcem wypocząć. Poza tym okres sprawozdawczy w pracy i miałabym nerwówe, a tak to zajrzę do roboty i na spokojnie pomogę dziewczynom. Pocieszałam Jatuśke bodajże jak dowiedziała się że będzie mieć synka bo ja bardzo pragnęłam mieć malutką Maję nawet starałam się o nią parę dni przed owulacją w odpowiednich pozycjach itd. połówkowe miałam 3 tyg. temu i okazało się że są wielkie jajca ( czyli 2 synek pierwszy ma 10 lat)wszyscy byli troszku zawiedzeni bo im nawkręcałam o Mai a poza tym już dwóch chłopców w rodzinie jest. Nie ma żadnych wątpliwości że to chłopiec bo jak zaczęłam się przekomarzać z lekarzem to zrobił mi zdjęcie samych jajek i siurka na pamiątkę także juz nie odpadną. Oczywiście wieczorem rozkleiłam się i sobie popłakałam w pożegnaniu z myślą o córci i nawet mój mąż czego się nie spodziewałam parę dni odzwyczajał się od myśli że nie będziemy mieć córeczki. Ale w końcu chyba już oswoiłam się z tą myślą. Tylko jest problem z imieniem nam podobają się dwa Franek i Borys z czego mój syn absolutnie nie chce brata Franka, a że jest na etapie Harry Pottera bardzo chciałby aby miał na imię Harry:)Podejrzewam że dopiero po porodzie dopasujemy imię ale ja jak myślę o nim to właśnie mi się Borys bardziej nasuwa no nie wiem bo może jeszcze jakieś po drodze mi się spodoba. Bo dla dziewczynki bardzo długo jeszcze przed ciąża było Blanka a potem w jednej sekundzie zrodziła się Maja. Poniżej wstawiam zweryfikowana tabelkę. pozdrawiam wszystkie i gratuluje mamuśką które w przeciągu tego 1,5 tyg. dowiedziały się kto mieszka u nich w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. ... TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05/C (Laura) 6. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 7. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05/C (MILENA) 9. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 10.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 11.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 12.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ..............08.05/s ( Borys v Franek) 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 14.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05/S (Jasio) 16.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05 17.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 18.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 19.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 20.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 21.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska..................17.05 22.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ...........17.05/C (Julia) 23.ania2011.........................27.......Warszawa.... ..............17.05/S 24.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 25.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 26.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 27.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 28.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 29.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 30.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 31.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05/S (Mateuszek) 32.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/LENKA 33.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 34.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 35.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ........ 22.05 36.Emilia_83.....Emilia...............27........wielkopol skie..........23.05/ S ( Adrian) 37.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 38.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 39.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 40.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 41.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05/C (Amelia) 42.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05/S (Kubuś) 43.#stokrotka#........Monika.......29.......dolnośląski e ...............25.05 44.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk.........26.05/C (Zuzia/Majka) 45....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 46. nitka1984..........Anita........26........Krosno............ ......26.05/S (Szymon) 47.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 48.Justynka_87.......Justyna......23.....Nad morzem................31.05/S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co do seksu to ja jestem chyba jakaś inna bo mam wiecznie ochotę i cały czas o nim myślę. Juz się śmiałam ostatnio do mojego, że chyba w faceta się zamieniam i że już rozumiem jak oni to mają. Fakt, że staram się ograniczać moje pragnienia ze względu na maleństwo no i brzusio powoli zaczyna przeszkadzać także też głównie na boczku :) Zresztą mój małżonek boi się, że może jakoś maleństwu zaszkodzić więc hamuje rządze i raczej się dupcia do mnie odwraca i idzie spać żeby mi ochoty nie robić :) Do czego to doszło on się w babę zamienia a ja w faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski taki był wysyp małych dziewczynek a tu patrząc na tabelkę wychodzi, że mamy tylko 10 małych cipuszek i 13 małych pitolków :) Ale się porobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i byłam przed chwilą w Rossmanie i kupiłam ten krem Ziajki, kosztuje ok 12 zł. Ładnie pachnie i fajnie się wchłania. Zobaczymy czy zdziała cuda. Kupiłam też na noc oliwkę w żelu Johnsona. Jakoś wydaje mi się że oliwki bardziej działają, może dlatego, że są tłuste i długo się je czuje na sobie :) Wiadomo tylko na noc bo brudzą ubrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezle ada :) Eni tez kiedys pisala ze lubi te klocki :) 10:13 to nawet nie polowa z Nas... Ciekawe co u reszty.. jak tam nasza panna mloda ad88888888.. juz chyba okolo 10dni jest zonka :) jakby co to pozdrawiam ad88888 odezwij sie jak tam slodkie malzenskie zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam poczytalam witam nowe mamuski :) tyle tematow poruszonych a ja juz nie mam czasu odposac musze tylko powiedziec ze na szybkosci podejzalam zdjecia na naszej poczcie i musze powiedziec, ze - piekne brzuszki kobitki, no piekne. kazdy inny ale wszystkie superrr uciekam i do jutra buziiiakiii wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż...czekałam nie odzywałam się z tym tematem, bo myślałam, że jakaś inna jestem...a tu wreszcie ktoś jak ja :) Ada1982 podaj rękę :) Ja też mogłabym ciągle i bez ustanku-już troche czasu przed ciążą mi się libido zwiększyło i teraz nadal trzyma :) Szkoda tylko, że mój trochę sie tak boi i nie mogę się wyżyć tak jakbym chciała....boi się o Dzidzię oczywiście...ja niby też nie chcę dziecku zaszkodzić, ale skoro lekarz powiedział, że możemy... no oczywiście zwrócił uwagę na prostaglandyny w nasieniu męskim, które mogą przyspieszyc poród...ale zawsze można inaczej skończyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli podzieliłyśmy się chyba tak mniej wiecej po połowie z tą ochotą na seks-w sumie to tak jak z płciami ,że tak powiem:) Trelevina ad8888 uprzedzała ,że jej nie będzie troszkę czasu po ślubie z nami,no ale miejmy nadzieje,że juz niedługo się odezwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI WYSŁALAM NA POCZTE TAK JAK OBIECALAM ZDJECIA BRZUśiIĄ W STANIE OBECNYM CZYLI 24 TYDZIEŃ JUZ LECI co do spraw seksu to ja mecze mojego dw raz dziennie zupelnie innaczej odczuwam przyjemnosc w ciazy no i moj mąz jest zadowolony bo predzej przed ciaza to tak 3-4 razy w tygodniu i czekam na opinie na temat mojego bobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mówicie Dziewczyny, że już teraz męskie nasienie może mieć wpływ na szybszy poród? Słyszałam o tym, że to jakoś tam działa, ale myślałam, że może na późniejszym etapie ciąży. Bo nam jak już się zdarzy to wtedy mąż kończy we mnie że tak powiem. To teraz już na pewno nawet na to mu nie pozwolę ;-) A te które mają wielką ochotę podziwiam ;-) Ja też myślałam, że w drugim trymestrze coś mi się poprawi a tu nic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia256 śliczny brzusio!!! I już taki duży ;-) a ten napis na brzuszku rewelacyjny pomysł. Będziesz miała super pamiątkę i na pewno się nie pomylisz w którym miesiącu ciąży byłaś. Chyba muszę ściągnąć od Ciebie ten pomysł. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak jak chyba większość z nas spadek libido do zera... no ale cóż chyba nic na to nie poradzimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×