Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hmm moja siostra szczepila swoja corke na wszystkie dodatkowe szczepienia z kalendarza szczepien - mala (odpukac) zdrowa a juz lada moment 4-latka.. Pneumokoki i rotawirusy - hmm mysle ze warto szczegolnie jesli dziecko bedzie chodzic do przedszkola i zlobka itp Znam osoby ktore sa 100%owymi przeciwnikami szczepien bo akurat ich dzieci zle znosily szczepienia ale moim zdaniem warto.. Homeopatia nie zawsze zdaje egzamin.. a juz jak chodzi o zdrowie dziecka kazda z Nas musi miec swoje zdanie na ten temat i kierowac sie swoim mysleniem i zdrowym rozsadkiem Kasiula co do rajstop boze bron nie kupuj przeciez maj to pozna wiosna bedzie cieplo napewno (innej opcji nie biore pod uwage) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IdzieOszalec
Nie uważacie ,że "zaczernij się i ujawnij się" jest nieco zabawne w internecie ? Nawet zaczerniona będę w dalszym ciągu dla Was anonimowa . A teraz Kropeczko - nie bardzo rozumiem co ma " papieros i drink" do mnie ? Nie napisałam ,abyście piły i paliły :-) Napisałam ,żebyście miałby nieco zdrowego dystansu do ciąży , bo to Wam na lepsze wyjdzie , a to chyba coś innego. Poza tym wydaje mi się ,że do bycia dobrą mamą nie trzeba miec super hiper wykształcenia , więc proszę mi następnym razem nie wypisywac jaka to jesteś "ąę" kobieta , bo czytając Cie odnoszę inne wrażenie . Poza tym robicie tu kółko wzajemnej adoracji . To jest forum , a zatem każdy ma prawo się wypowiedziec i odnieśc do konkretnej osoby/wypowiedzi , a Wy jak kwoki zaraz w wielkiej obronie stajecie . Kobiety , proszę ! Spójrz np. Penelopa , Eni , Stylkowa i pewnie kilka jeszcze innych dziewczyn - one mają dystans o zdrowy rozsądek w stosunku do całej ciąży . I nie mówcie mi ,że nie rozumiem Was , bo sama jestem w ciąży , 26 tydzień i dbam o siebie i o dzieciątko i wierzę ,że szczęśliwa mama , to szczęśliwy bobas . Po co szukac problemu na siłe ? Tylko dlatego ,żeby zwrócic na siebie uwagę ? Przez takie kobiety jak niektóre z Was ludzie uważają ciężarne za wariatki . Aha , ja też mam łożysko na przednej ścianie , a ruchy czułam pod koniec Listopada , więc Karoolinko radziłabym wspomniec o tym lekarzowi prowadzącemu tak dla spokoju , bo na dzień dzisiejszy moja córka rusza całym moim brzuchem i są to intensywne kopniaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzie oszalec.co cie obchodzi co kto pisze .kazdy ma swoje problemy i jak podzieli sie nimi z innymi to mu lzej.zawsze razniej jak ktos pomoze doradzi wiec nie wiem w czym problem.co do karolinki to ja w pierwszej ciazy zaczełam czuc ruchy po 25 tygodniu ze wzgledu na lozusko na przedniej scianie i uwierz mi ze moje dziecko jest całe i zdrowe.nie rozumiem po co czytasz nasze forum skoro nas tak krytykujesz?widoczniepotrzebujesz naszych problemów wrazen itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdycze ale mam ssanie :P wlasnie pochlonelam 2podwojne tosty z opiekacza z szynka i serem a teraz juz wsuwam nesquika z mlekiem, i juz mam przygotowane 3pomarancze.jeden bog wie co dalej :))) matko czy wy tez macie taki apetyt? szczegolnie wieczorem>>?? hmm co do postu pomaranczowej idzieOszalec - nie chce mi sie komentowac, mam dosc nerwow (i zasranych nerwoboli) ale mam jedna uwage NIE JESTEM KWOKA! a Nasze jak to okreslilas Kolko wzajemnej adoracji musi cie bardzo interesowac skoro tak bacznie sledzisz nasz watek! Milej nocki laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevitaaa powiem ci szerze ze się uśmiałam jak zaczełam czytać o twoim ssaniu ;) Aż mój M się mnie zapytał z czego tak pieje. Jak mu przeczytałam to powiedział "chyba Ty to pisałaś" Wiec na twoje pytanie czy też tak mamy odpowiadam ci "TAK ":):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien co do ciuszków w carefurze to tez kuplami parę szt za niedrogie pieniądze i nawet niezłe jakościowo poco wydawać mega dużo kasy jak i tak dziecku to nie przeszkadza czy jest ubrane w tani zy w drogi ciuch co do pieluszek to na końcu postu wstawię link do pieluch tetrowych jakie ja zamawiałam a co do szczepień to ja zaszczepię na pneumokoki Trelevinaaa ja byla w Grudziądzu z moim mężem w paru sprawach byliśmy odwiedzić chrześniaka mojego męża u mojej siostry ciotecznej kupiliśmy mu prezent tai chodzik z Fisher price i u mojej chrzestnej w odwiedzinach Dosia255 muszę koniecznie pooglądać ta twoja śliczną Amelkę a swoja droga to bardzo o ładne imię Eni_35 nie ma co z tym lekarzem składki złodzieje to wiedza gdzie podziać ale pacjenta przyjąć po południu bo pracuje jak każdy normalny człowiek do południa to poco kasiulaaa s-ce to masz fajnie ze jesteś na działalności mój maż prowadzi firmę i wiem jak to jest a ja niestety na etacie firmie i po pół roku trzeba wrócić do firmy no ale nie ma co narzekać chociaż dobrze płaca ,ja kupiłam dwie pary rajstopek do sukienek bo mam ich trochę mamuskamaj to masz ten sam problem co ja ja juz mam cała wyprawkę oprócz wózka i tak nie mogę sie powstrzymać od zakupów dla małej Laury Kooralinkaa co do żłobka to przynajmniej jeżeli chodzi o państwowy to nawet przed urodzeniem trzeba mieć szczęście żeby zarejestrować i się dostać w prywatnych nie ma takich problemów jaTuska dokładnie cie rozumiem bo ja dwa pobyty w szpitalu i nic nie stwierdzili niby ze może dziecko tak się układa a może to refluks i oto nasza służba zdrowia Agnes 71 to dobrze ze masz sprawdzony żłobek moja przyjaciółka oddawała bliźniaki gdy miały 8 mc do klubu malucha u nas w Toruniu i jest zachwycona ale to prywatna placówka a maluchy uwielbiają tam chodzić kropeczka musisz cos zrobic z tym twoim pracodawca postrasz go ze jeśli nie wypłaty w najbliższym czasie to złożysz wniosek do sadu pracy taka sprawa kosztuje 50 zł i jest rozstrzygana na jednej rozprawie Emilka_83 jeżeli sa liczne leukocyty to trzeba leczyc bo świadczy to o jakieś infekcji kochana to może być zwykłe zapalenie dróg moczowych ale nie można tego lekceważyć ale Hemoglobina strasznie niska powinnaś kochana dostać jakiś preparat na wzmocnienie no i dieta kochana zadzwoń do gina jak najszybciej penelopka kruz fajny artykuł chyba będę skłonna przeczytać resztę tak z ciekawości idzieOszleć myślę ze wyraziłaś już swoje zdanie i ja je szanuję ale będąc matką tak jak twierdzisz uszanuj innych i nie krytykuj jeśli Ci się nie podobają niektore posty to ich nie czytaj i nie zajmuj nam niepotrzebnie czasu z góry i z całym szacunkiem będę wdzięczna ja kochane jak widzicie wróciłam troszkę nadrukowałam i ide spać bo padamy z mała na Pyszczek i już dajemy rady buziaczki moje kochane Majóweczki miłej nocki Aniołki wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje, ja wpadłam pożyczyć Wam spokojnych snów. Zaczęłam czytać o jedzeniu i znowu jestem głodna. Masakra jakas, jak można jeść przez cały czas. Także nie martwcie się, ja ostatnio też zrobiłam się wielkim żarłokiem, hehe Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naskrobalyscie tyle ze nie przelecialam tylko wpisy po lebkach :O Jutro ide na to cholerne badanie glukozy...ale juz sie zaopatrzylam w cytryne wiec jakos łykne ten ulepek :P Emilia - u mnie lekarz zawsze zwraca uwage na leukocyty w moczu a norma jest do 5 w polu widzenia, ostatnio mialam wynik 4-6 i powiedzial ze to juz gorna granica normy wiec mam pić zurawine, ale nieregularnie pilam i jutro tez ten mocz sprawdze. W kazdym razie u Ciebie wynik jest zły i nie czekaj do wizyty nastepnej tylko dzwon do swojego lekarza - trzeba to czym predzej leczyc, pewnie dotaniesz Urosept i/lub antybiotyk a na niska hemoglobine żelazo. Wszystko bedzie dobrze. Co do szczepien to jestem z tych matek co zdecydowanie szczepia i na wszystko co się da z najwyzszej polki. Z tym, ze tu trzeba miec troche kasy...bo koszt wyszczepienia noworodka ( wprzeciagu pol roku) zestawem np: Infanrix Hexa, Rotarix (na rotawirusy) i ktoras ze szczepionek na pneumokoki to koszt ok 2500zł. Wiec tu czasem dobre checi nie wystarcza. Do roku mozna jeszcze dziecko zaszczepic przeciwko ospie 2x160zł...kasa kasa i jeszcze raz kasa potrzebna :( Ide w kimke bo jutro rano musze wstac zeby zdazyc do labolatorium z tymi badaniami...ech...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja dzisiaj taką późną porą... Mam pytanie, czy Wam też wycieka coś z piersi...? To chyba siara, ale już? Dobrej nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja już przed świętami zauważyłam plamki na koszulce nocnej. Okazało się, że to właśnie siara i od tamtej pory czasami mi się pojawia choć już nie tak często jak na początku. Trelevinaaaa ja od ok 2 tygodni mam mniejszy apetyt :(. Pocieszam się tym, że na początku wiecznie mnie ssało i o zgrozo ja już od początku ciąży mam 10 kg na plusie :(. Fakt, że wyszłam z niskiej wagi wyjściowej, choć nie wiem czy ma to coś do znaczenia. Przyznam, że ten zmniejszony apetyt mnie trochę martwi no ale póki z dzieckiem jest ok to pewnie nie ma powodu do paniki. Jak jest z Waszymi zachciankami, macie takowe ?? Ja jeszcze żadnej nie doświadczyłam. Fajnie się słucha historie innych jak się zajadali ogórkami czy landrynkami. Ja to jedynie mam większy wstręt do mięsa (który w jakimś stopniu zawsze miałam) i to cała zmiana moich żywieniowych przyzwyczajeń. Emilia mam nadzieję, że odpowiednią dietą uda Ci się nadrobić tą hemoglobinę. Od lekarza pewnie też dostaniesz żelazo. Ja dostałam Sorbifer, zażywam dopiero od tygodnia więc nie wiem jak efekty. Co do leukocytów, tak jak kiedyś wspominałam ja miałam urosept i szybko pomógł. Wiadomo, że wyniki nie w normie zawsze są przykre ale na pewno szybko uda Ci się wszystko unormować. Jeśli chodzi o szczepienia nie mam jeszcze wyrobionego zdania na ten temat. Przede wszystkim będę musiała porozmawiać z lekarzem o tym. Spokojnej nocki Majóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Majóweczki :* Ja już na nogach, coś nie mogę spać. Natalia co do pieluszek to też muszę zakupić kilka, jak możesz to podaj linka jakie Ty kupujesz:) Ja myślę o jakiś z nadrukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Lorien napisałaś ze do szpitala na przyjęcie potrzebny jest m.in akt małżeństwa? A niby po co to im. Przeciez jest dowód osobisty ze zgodnymi naszymi nazwiskami. To jakas przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni nie mam pojęcia... któraś tu już wspominała że w razie gdyby coś się działo, żeby mąż mógł podjąć decyzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taka lista była na stronce mojego szpitala, ale będę tam szła się jeszcze wszystkiego dowiedzieć to spytam czy rzeczywiście jest to potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pomysle o zapisaniu maluszka do przedszkola jak sie urodzi, ponieważ czas oczekiwania na przyjęcie to min 3 lata - bo tak sie u mnie czeka. A do żłobka małej SHE nie pośle - jak Bozia da beda babie - to beda pieszczocha chowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) tyle sie rozpisalam i wszystko zniklo wiec teraz po skrocie. Wczoraj znowu mnie chorubsko mocniej zaatakowalo a juz myslalam ze przechodzi bo czulam sie lepiej. Co do szczepien to ja raczej bede szczepic tylko na podstawowe i obowiazkowe szczepienia. Raczej jestem przeciwniczka szczepien ale bede jeszcze rozmawiac na te temat z pediatra. Weska- co do apetytu to ja teraz mam wilczy normalnie, pochlaniam wszystko co sie da. Jeszcze jakis 1,5 miesiaca temu mialam spadek apetytu i tez mialam wstret szczegolnie do miesa ale teraz to jestem odkurzaczem. Widze ze wczoraj jeszcze sie pomaraczka odezwala, widac ze bardzo potrzebny jest jej z nami kontakt, oraz czytanie"naszej grupy wsparcia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz mi tez znikało po całej stronie jak pisałam do was podane złe haslo i wszystko znikło. więc jak napiszecie juz wszystko i chcecie wysłac na forum to SKOPIUJCIE sobie cały tekst. Jak was wywali to zawsze macie kopie tego co napisałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny już otworzyłam oczki mój M jeszcze śpi bo ma dziś wolne tigero dobrze ze wzięłaś tą cytrynę bo ten specyfik to ohydztwo justyna_87 mi wycieka przezroczysty płyn który u niektórych kobiet pojawia się przed siara bo siara jest zabarwiona ale nie zawsze sporadycznie Weska witaj kochana,ja nie miałam jeszcze żadnej zachcianki a apetyt tez u mnie nie żadna rewelacja Lorien wrzucam ci ten link do pieluszek są z nadrukiem http://allegro.pl/pieluchy-tetrowe-drukowane-pieluszki-70x80-4wzory-i1405912700.html mi sie bardzo podobają i niedrogie a dresik naprawdę fajny Eni_35 witaj kochana ty ranny ptaszku w niektórych szpitalach po to bo Cie odraz kierują jak i co żeby załatwić akt urodzenia i jest specjalny konsultant który pomaga przy tej papierkowej bieganinie x kochana kuruj sie i leż w łóżeczku,bo musisz być silna dla twojej dwójeczki bobasków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Laski :) Jak tam nocka minela? mnie meczy kaszel paskudaaaa :/ no i cholernie wilczy apetyt :D heh trzeba sie zaczac pilnowac :P milego dnia :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni ale śliczne widoki i w miarę nie drogo jak na zakopane :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciesze sie ze taka górolska chatka - uwielbiamy górali - oni tak fajnie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eni-przepieknie, zazdroszcze Ci bo ja w gorach bylam tylko raz a tak to nad morze bo blizej:P trevelinka- ja pochlonelam juz 7 days hehe oprocz sniadania wiec zaczynam dzie wyzerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eni ja tez uwielbiam a najbardziej ich gware ;)))) my bylismy w lato w bukowinie tatrzanskiej - taka podroz poslubna w koncu polska piekna ;)))) niezapomniane chwile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dziewczyny taka aura sprzyja. Mój Mario posmiga na nartach a karolka już tam jest , bo na feriach więc śmiga na desce - poszaleją. A ja w tym roku niestety narty na bok. Wiadome. SHE. Ale nastepny sezon nie popuszczę. ulalalalla Takie wypady w górzaste tereny - uwielbiam. A propo śniadanka - to ja dopiero pierwsze wchłaniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×