Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kasiulaaa taki ochraniacz jest bardzo przydatny kiedy dzidziuś jest już większy i obkręca się w łóżeczku. Wtedy masz pewność, że z zadnej strony się nie obije. Myślę, że jak dzidzi będzie źle to da znać inaczej np. poprzez płacz. Także na pewno nic się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsiulaaa bardzo ładny ten komplet. Ja też postawiłam na tego rodzaju aukcje i zamówiłam wszystko na raz. Wyszło mnie o wiele taniej niż jak miałabym kupować tyle rzeczy osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem. musialam sie najesc:P wiec tak: co do plci cora zostaje niewiadoma bo nie chce sie ujawnic, ciagle na 90% a syb to raczej napewno syn:P lekarz potwierdzil. A teraz najwazniejsze. Z szyjka wszystko dobrze i z dzidziami tez:) dzis mam 24+1 tc i podaje wymiary moich maluchow Coreczka?: FL 4,4cm BPD 6,2cm TTD 6,0cm AU 17,7cm waga 630g synek: FL 4,1cm BPD 5,7cm TTD 5,8cm AU 17,3cm waga: 540g podsumowujac lekarz powiedzial ze jest poprawa:) ze w tej chwili jest wszystko dobrze bo roznica miedzy maluchami zmniejszyla sie, i wymiary synus ma o wiele lepsze niz mial:) powiedzial ze jak tak dalej by bylo to bedzie dobrze. kolejna wizyte mam za 3tygodnie, bo mowil ze 2 tyg. to za wczesnie. Umowilismy sie na 3D i jestem tym podekscytowana:) Leza bardzo smiesznie, bo synus ma glowke juz duuuzo nad pepkiem a oboje leza po lewej stronie i sa ulozone w taki jakby ksiezyc hehe:P ale lekarz mowil ze to sie co godzine moze zmieniac:) niestety jednak mam ciagle zakaz wstawania w zwiazku z tym twardnieniem brzucha i jak cos to mam bez obaw brac 3x1 no-spe. Ogolnie pytalam o to moje przeziebienie i podal mi leki jakbym chciala brac co moge: na katar- sol morska, na kaszel- stodal, na bol gardla- tantum verde i 3x1 rutinoscorbin. Kochane jestem szczescliwa bo nie powieksza sie ta roznica a wrecz przeciwnie troszke zmalala:) acha i dostalam paczke dla kobiety ciezarnej od mojego lekarza:P innej babeczce tez dawal:P w paczce sa takie 2 ksiazki o ciazy i o dzidzi, gazeta Mamo czy jakos tak:P, butelka aventu i kilka probek np. sudocremu i plynu dla dzieci do wloskow, zaskoczyla mnie babeczka w recepcji jak mi to wreczyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak teraz się patrzę na te komplety pościeli i powiem, że jest taki wybór że nie wiadomo co kupić. Dobrze, że wzięłam cały komplet z łóżeczkiem, bo teraz miałabym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X to bardzo się cieszę, że wszystko jest ok. Porównując wyniki faktycznie są zbliżone, także kamień spadł z serca. Najważniejsze, że dzidzie dobrze się mają i z szyjką wszystko w porządku. To bardzo fajnie, że dostałaś taką małą wyprawkę :) Jak widać dbają o nas jak mogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X... CIESZE SIĘ ŻE WSZYTSKO W PORZĄDKU ;* Ta twoja "chyba" córunia to jednak małpka jest skoro nie chce pokazać co tam ma ;p Co do paczki którą dostałąś ja taka dostałam na pierwszym spotkaniu z położną tylko zamiast książek miałam z 10 gazet , dużo ulotek z produktami dla dzieci, gazetki poradniki itp również butelke dostałam z avent sudokrem taki mały słoiczek chyba 10g-15g i szampon z jonson probki i coś tam jeszcze nie pamietam. A Naklejkę do auta ze jedzie z nami dziecko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... fajnie że wszystko z dzidziolami ok.ja też dostałam jakiś czas temu taką paczuszkę od mojego ginka ale miałam tam pieluszkę, jakąś superchłonną wkładkę po porodzie, gazetkę mamo to ja i jakieś ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO ja wam powiem, że jak na razie nie dostałam nic z tych rzeczy. Z tego co się orientują to u nas taka wyprawkę dają w szpitalu po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X , czyli Dzieciaczki rosną jak na drożdżach, super :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy ciagle o tym jedzeniuno to ja wlasnie zjadlam pol kuli lodow Cassat...no i zjadłabym cala :P ale poprzednia polowka poszla wczoraji dupa rosnie :O x. ale Ci dobrzez tym gotującym mezem mój ma raczej dwie lewe do tego no to super wiesci! :D Barto lenka mnie ginekolog ostrzegal przed tymi skurczami bo walsnie mogą się pojawic z nienacka w nocy nawet jak spimy i powiedzial ze wlasnie najwięcej porodow zaczyna się w nocyi tu się z nim zgadzam bo mój poprzedni porod zaczal się o 2 w nocy jak gleboko spalam, no a te moje ostatnie skurcze co wyladawalam na lekach tez mnie dopadly nad ranem kolo godz.5także nie wiem od czego to zalezy ale tak się po prostu może zdarzyc. Weska Ty niezla jestes, tu siedzisz do nocy a z ranca tez już czatujeszja bym padla z niewyspania :P nie zadzraja mi się wycieki z piersi ale to nie oznacza ze u Ciebie jest cos nie tak, po prostu niektóre kobiety tak maja, także kochana zaopatrz się w staniczek bez fiszbin i wkładki laktacyjne i tak spij, wtedy nie będziesz miala takich akcji Lorien no ja wkasnie tez kielecki albo Winiary inne blee, ale te w duzych ilościach, dobrze ze można jesc majonez jak się karmi bo ja bym nie przezyla bez :P Do wszystkich fanek Housajuż przerobilam jakis czas temu wszystkie sezony i powiem Wam tylko ze ostatni odcinek 6 sezonu jest MEGAAAA!!!! Tego bym się nie spodziewala po tym serialutakże milego ogladania Penelopa kruz jeszcze raz podaje normy na glukoze: poziom glukozy na czczo -nie powinien przekraczać 105 poziom glukozy po 60 minutach- mniejszy od 180 oznacza wynik dobry poziom glukozy po 120 minutach-mniejszy od 140 oznacza wynik dobry Także u Ciebie na czczo było na granicy ale powinni Ci pobrac z krwi bo glukometry czasem przekłamują, zalezy jak dobry sprzet maja. Ale nie ma się co martwic na zapas, poczekaj spokojnie do poniedziałku. I tu kropeczka ma racje ze nie powinno się stosowac diety bezcukrowej przed tym badaniem bo to wlasnie falszuje wynik, za to nie powinno się chodzic po tym badaniu tzn wypiciu roztworu tylko siedziec, bo żeby wynik był miarodajny to musi pokazac jak jest cukier spalany w spoczynku a nie przy wysilku fizycznym. Agnes_71 i Trelevinaaa no mój maz się smieje ze mam lustrzyce już :P także depilacja teraz to jakas masakrakurcze zaluje tylko ze w zeszłym roku nie poszlam na laser, problem bylby z glowy a teraz się trzeba meczyc Cv moskitiera na lato to dobry pomysl ale do wozka, bo ta na łóżeczko to już mniej przydatna, no chyba ze ktos mieszka przy stawie lub lesie gdze faktycznie duzo komarow , szczególnie do wozka jak chcemy żeby maluszek np. pospal na swierzym powietrzu na ogrodzie. Kasiulaaaa s-ce moja psiapiulka bedac w 7 miesiacu tak się pewnego dnia zdenerwowala na swojego faceta ze pojechala do sklepu, kupila Redsa i calego wypilamały zdrowy jednorazowa dawka alkoholu nic nie zrobi zlego, kiedys jeden lekarz mi opowiadal ze z 20 lat temu kobietom na skurcze podawano dozylnie alkohol etylowy bo on dziala rozkurczajaca i pd razu im się humor poprawial ;P Mrozone mleko matki może lezec do pol roku ale trzeba mieć zamrażalnik osobno komorowy. Pieluch tetrowych tak z 6-10szt. Jejku ta laka jak zywa wyglada az się wystraszylam Kropeczka oczywiście ze mleko się odciąga jeśli jest w nadmiarze i mrozi , ja no zrobilam taki zapas ze jak już nie karmilam to Maja jeszcze przez prawie 2 miesiace wciągała mrozone moje zamiast sztucznego. Jednak nie praktykuje się odciągania mleka przed porodem! Bo nie powinno się tykac brodawek ze względu na możliwość wywolania porodu. Trelevinaaa ja mam wlasnie dwulatke w domu i jesteśmy po bilansie i mierzy 90cm i wazy 14kg to jest 90centyl, tzn ze jest ciut wyzsza i ciut ciezsza niż przeciętne dziecko w jej wieku, ale mam tez koleżanki co w tym samym wieku dziewczynki waza po10-111kg i sa 5 cm nizsze i tez sa w normie. Z tymi karuzelkami na łóżeczko to ta kobitka miala racje po 3 miesiacu. Stylowa no nam się nikt nie wcina ale proby byłyza t szybko ukrucone :P No ja odkad sobie kupilam parowar to wlasnie takie smakołyki rybne robie mniam :P Ale super te urodzinki!!! Szkoda z e w Polsce nie ma takiego zwyczaju Eni_35 no ja już tez mam wszystkono orocz pampersow i kosmetykow + nowego materacyka do łóżeczka :P ja Cie podziwiam, ze Ty jeszcze taka twarda z tymi zakupami Ann123 moja corcia wazyla po urodzeniu 3280g i tonela w rozmiarze 62, ja zaczynalam od 56. Znow_mama - na która godzine masz te wizyte u naszego ginka? Dosia255 o kurcze to Amelka spora dziewczynka! WOW! Emilia_83 szałwia jest bezpieczna, polecam cukierki do ssania Verbena z szalwia na gardlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero ty to jak zawsze walniesz referat :):):) i jeszcze apetytu na lody robisz noooo cholerka ja nie wytrzymam jeszcze 3,5miesiaca zamienie sie w slonice, krowe wysokocielna.. dzieki za te wymiary corci twojej.. jakos nie moglam pojac ze ta chrzesniaczka jest taka mala.. a jak pytalam o to w ktorym jest centylu to kolezanka nie wiedziaala.. no comment :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj tak dziewczyny dzis w koncu dobre wiesci o moich maluchach:) po lekarzu maz zabral mnie do 5.10.15 bo hehe wychodzic nie moge to szybko zeby nikt nie widzial do sklepu i akurat sa przeceny i kupilismy 2 pajacyki welurkowe. jeden 24,99 takze uwazam ze dobra cena bo sa sliczne. No i jedne czerwone bodziaki z dlugim rekawem tez slodkie. Tyle opowiadalam mezowi o tych skarpetkach w lidlu i rajsopkach ze zajechal i kupil te jasne rajstopki dla malej slarpetki dla malej bo dla malego juz mamy:) hehe wiecie dziewczyny ze cos czuje ze malutka do konca sie nie ujawni i to bedzie niewiadoma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam zaraz referat...:P Jak bym pisala regularnie w ciagu dnia to pewnie jeszcze wiecej by wyszlo...ale niestety w ciagu dnia to ja czasu nie mam :( bo taka dwulatka to potrafi baaardzo skutecznie zagospodarowac kazda minutke :D No ale dzisiaj psiapsiulka wyciagnela mnie w poludnie na ciacho...wiec zamowilam mame do opieki i myk na ploty....no i mialo mnie nie byc godzine a nie bylo 3,5h :P ledwo zdazylam wrocic przed m do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X a to złośnica niedobra. Nie chce się pokazać mamusi i tatusiowi. Ja tak się śmiałam i mówiłam do brzuszka łagodnie, że nieładnie tak się ukrywać i że mamusi będzie smutno jak nie będzie wiedziała co mieszka w jej brzuszku i poskutkowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny, ja już powolutku zmykam. Coś dzisiaj jakoś tak niewyraźnie się czuję. Może uda mi się doczekać mężulka. Biedaczek jeszcze w pracy. To spokojnej nocy i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj- no maz sie smieje ze charakterek po mamusi:P robic na zlosc:P musialam przejrzec wszystkie linki co wstawialyscie jak mnie nie bylo. z tych mat co podawalyscie to podobaja mi sie te tansze, te drozsze wydaja mi sie takie za bardzo naszpikowane kolormi i zabawkami a ja chcialabym zeby dzidziusie moje skupialy sie na jednej rzeczy bo jak za duzo jest to nie wiedzza gdzie patrzec. posciele wszystkie piekne, mnie czeka jeszcze kupno takze ogladam i zapisuje co podajecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w łóżku u mojego jest kolega graja na konsoli - ja to się im dziwie tyle lat maja a czasem jak siada do tego playa to by mogli grac całymi dniami ;p Nic w TV nie leci :( nudzi mi się strasznie, to pewnie przez to że cały dzień dziś w domku - a ja tak nie nauczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie i wiem ze duuzo razy bylo to poruszane u nas ale nie moge znalezc niggdzie. jak ja mam teraz 24+1 dzien to mowi sie ze ejstem w 24 tc czy 25?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasilaaa mój też potrafi cały weekend od rana do wieczora na x-boxie siedzieć a ma już 30 lat :) ja już nawet się śmieję że się uzależnił i ze jak się dzidzia urodzi to niestety dla niego będzie odwyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula- nie martw sie mezem i grami:P moj to to samo. Gralby tylko na konsoli w pilke. jak dzieci ale ja przynajmniej moge tu posiedziec bo mi tylka nie zawraca wtedy hihi:P no wlasnie nie wiem czy czasami nie mowi sie ze jestem w 25tc:P moze jeszcze jakas kobita mi podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X z tego co kojarzę to lekarze liczą, że 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X... Ja tam nawet czasem wole jak siedzi i gra w domu niż jakby miał chodzić gdzieś na piwko hehe , któraś z dziewczyn chyba mówiła ze się mówi w 25 , wtedy wydawało mi się to dziwne , myślałam że się pomyliła w wypowiedzi a teraz wychodzi na to że chyba poprostu sie tak mówi. Czyli ja mam niby 28 ;p a za 2 dni ju 29 ała no ale poczekajmy aż ktoś inny jeszcze się wypowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×