Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam Was Dziewczynki!! Dawno sie nie oddzywałam ale staram sie czytać na bieżąco wasze wpisy!! Dziś jest 24 tygodnie i 3 dni w dwupaku. Odbębniłam pierwszą wizyte w irlandzkim szpitalu gdzie pobrano mi krew, mocz zrobiono wywiad a potem najważniejsze czyli USG!! Jupi widziałam moją Amelkę!!:) Oto wymiary: BPD 61.8 cm HC 22.66 cm AC 21.86 cm A na koniec choć troche mnie to martwi waga małej to ok 1019 g!!!!! Czy nie uważacie że to za dużo jak na ten tydzień ciąży??? Chyba musze skończyć ze słodyczami do końca ciąży!!!! Na poczte wrzucam fotki brzuszka a także zdjątka łożeczka jakie zakupiliśmy dla naszej Dziewczynki. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevita - nad tą z fisher price sie właśnie zastanawiam ale znowu nie ma na macie elementów szeleszczących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosia super ze wszystko dobrze z Amelcia :))) slodki brzuszek, lozeczko sliczne :-) pozdroweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula ale te z baby mixa maja i sa niedrogie :-) ta z fishera sliczna ale cena do kitu ile dziecko na tej macie polezy.. a dwie stowki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia - ładne łóżeczko zazdroszczę że już wam stoi w pokoiku ;) brzuszek też śliczny ;p Chyba duża ta twoja pociecha ! moja w 20t i 2d ważyła 336g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce no własnie też mnie to niepokoi bo w tym tygodniu czytałam, że dziecko powinno ważyć około 500 - 600 g Choć być może ten aparat USG coś źle obliczył!! Czasem tak sie zdarza a położna i lekarz widzieli parametry i nic mi nie powiedzieli więc chyba jest oki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Babeczki !!!! oczywiscie o Was nie zapomnialam :) nadal mam gosci i tak mi szybciutko czas leci, ze szok. bynajmniej sie troche oderwalam od ponurego myslenia i jakos mi sie lepiej zrobilo. staram sie was nocami podczytywac choc marnie mi to wychodzi bo dnie mamy intensywne i wieczorami siedzimy dluuugooo :) jutro jedziemy nad morze i juz sie doczekac nie moge :) Maly nawet dzielnie to znosi - brzuszek mi sie stawia jeszcze i boli ale jakos dajemy rade. sciskam Was wszytskie cieplutko i do 'uslyszenia' wkrotce 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telewita - ja już nie wiem sama , bo fakt faktem nie długo poleży ale jak już sobie coś ubzduram do tego mojego łba ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia - no właśnie miałam się pytać czy lekarz nic nie mówił. Ale masz racje jak lekarza to nie zdziwiło to ciebie tym bardziej nie powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie! Kiedy ja was nadrobię babeczki?? Tempo macie ostre :D Ja już z nadzieją, że weekend na nowym mieszkanku więc czasu będzie sporo, w końcu będę na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulaaa faktycznie czego teraz ludzie nie wymyślą.masakra lalka jak żywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierrrr***** no ciekawa jestem w ktorej polskiej rodzinie rodzice moga sobie pozwolic na taki zakup dziecku - przeciez to az niemozliwe.. tyle hajsu w kukłe... Kasiula wiem wiem jak to jest bo sama sobie ubzduralam ta hustawke z fishera :) ale te maty z baby mixa mi sie bardzo podobaja :) to polska firma z tego co wiem - widzialam kiedys u kolezanki lezaczek z tej firmy i barrrrdzo mi sie spodobal ;D dlatego nie zawsze drozsze musi byc lepsze ;) Dosia nie przejmuj sie ta waga bo moze aparat sobie dodal.. no hmm kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia fajnie, że już macie łóżeczko, my jeszcze czekamy na dostawę. Brzuszek superaśny :) A te lalki z allegro normalnie jak małe dzidzie. Tylko cena fakt zastraszająca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już slyszałam o tych lalkach i wiecie co - tu nie chodzi o lalkę dla dziecka, no nie tylko przynajmniej, ją często podobno kupują osoby po stracie dziecka albo nie mogące mieć dzieci. Jak to uslyszałam....trochę to przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska - moze tez do filmow uzywaja takich do jakichs niebezpiecznych akcji ja tak pomyslalam no juz sama z soba nie moge buszuje na tym allegro jak pieprzona zakupocholiczkaa masakra jakas :/ i wszystko bym chciala dla mojej kokosinskiej :))))) nieba bym jej uchylila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska - sytraszne rzeczy opowiadasz. Może faktycznie do filmów czy coś ;p Ja mam tak samo tylko bym klikała kup teraz kup teraz Ale trzeba się ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie. Słyszałyście coś na temat płukania gardła szałwią w ciąży? Czy to jest bezpieczne? Dzisiaj już tyle nabrałam na ten kaszel, ale marne skutki. Kupiłam sobie Prenatal i Propolki. Mam nadzieję, że jakoś mnie doprowadzą do normalności. Już mnie wszystko boli od tego kaszlu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia - ja Ci niestety nie pomogę. Coś długo nie ma ...X... - a miała dziś wizyte u lekarza. Mam nadzieje że trzymałyśmy kciuki wystarczająco mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może X jest po prostu zmęczona. Ale obiecała, że napisze. Czekamy więc z nadzieją, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka płukać jak najbardziej można szałwią! ja sama płukałam. mnie jak gardło boli to biorę orofar max. jeśli czujesz suchość to lepiej siemie lniane z sokiem malinowym sobie zapodaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta lalka to naprawdę jak żywa... kurcze i w opisie mówią, że nawet pachnie jak niemowle. co do maty edukacyjnej to ja mam po Julci tiny love http://allegro.pl/mata-tropikalna-wyspa-tiny-love-promocja-gratisy-i1426635162.html i jest super!!! wynalazłam huśtawkę dla Lenki. wydaje mi się super bo to 2 w 1- huśtawka i leżaczek od razu. te inne huśtawki piękne ale nie mają możliwości zmiany na leżaczek, a kupować to i to... http://allegro.pl/promocja-fisher-price-zen-hustawka-lezaczek-gratis-i1443591496.html w ogóle ten sprzedawca ma super rzeczy np. pościel: http://allegro.pl/ss-piekna-posciel-do-lozeczka-rozne-wzory-9-el-i1436927668.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TA POŚCIEL JEST ZAJEBISTA !!!! musze zobie zapisać tą strone. Coś tego typu widziałam ale już takie wielkie posciele dla wiekszych dzieci. Ale do małych łużeczek nawet nie wiedziałąm ze tez mają. Dzieki ci za tego linka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce ja tez zwariowałam na jej punkcie. chyba zamówię u tego sprzedawcy choć to ze stanów idzie. patrzylam na komentarze i dobre więc chyba nie ma co się bac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ta pościel ma ochranicz na 4 śianki , i tak sobie myślę że jak ja już będe leżeć w łóżku to nie będe widziała malaństwa bo mi będzie ten ochraniacz zasłaniał ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ta posciel ma ocgraniacz na 4 śianki i tak sobie myślę że jak ja już będe lezała w łuszku to nie będe widziała dzidki bo ten ochraniacz będzie zasłaniał. Czy przesadzam może ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się objadłam dzisiaj normalnie aż mnie brzuch zaczyna boleć, a tak na marginesie to dalej jestem głodna. Masakra jakaś, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×