Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

stylowaa superrrrr z tym maluszkiem. Ja też chciałabym zobaczyć maleństwo zaraz po wyciągnięciu jej z brzuszka. Powiem wam że nie chciałabym być w znieczuleniu ogólnym właśnie ze względu na tę chiwlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Wreszcie do was zaglądam bo czuję się o niebo lepiej, praktycznie gorączka już minęła wczoraj więc jest super. Jedyne co mnie teraz męczy to zapchany nos no ale to raczej nie jest groźne w porównaniu do gorączki. Jedyne co to się bałam o maluszka ale on dzielnie pocieszał mnie od środka, że z nim wszystko w porządku. Dzisiaj też już od rana mnie zaczepia, więc chyba nie ma obaw. Jutro wybieram się do szkoły na 5 egzaminów a tak szczerze do żadnego się nie przyłożyłam bo nie miałam głowy, więc na cuda nie liczę. Dzisiaj się staram przysiąść ale wiadomo jak o jest na razie to notatki leżą koło mnie a komputer na kolanach :D będę was pewnie podczytywać cały dzionek.Wczoraj tak sobie myślałam, że szkoda że nie jesteśmy wszystkie z podobnych okolic fajnie by było się na żywo spotkać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* Stylowa - no właśnie w kościele ja się boje iść bo bez ślubu jesteśmy i mam nadzieje że mi ksiądz nie będzie robił problemów. Postanowiliśmy ze jak mój będzie mi robił problemy to pójdziemy do parafii mojego M. Ale i tak mam pietra - nie mam ochoty porostu słuchać tego gadania całego... My już nawet mamy wybraną restaurację taką na poboczy z ładnym ogródkiem :) i muszę tam zrobić już rezerwacje bo ja będę chrzciła w Sobotę , a nie chce ze się okaże że jakieś weseli cho będzie w ten sam termin... Nie przeżyła bym tego ;p Wcześnie na zwolnienie - ci ludzie wyobraźni nie mają - może według niej powinnać robić do połowy kwietnia ;p Nie przejmuj się :* Co do znieczuleń to nie oglądałam o 9:30 tego programu ale już w tamtym roku głośno o tym było w tv ze to jest tak jakby na kasę chorych - bez płątne a niektóre szpitale pobierały sobie za to 400zł 500zł różnie. Tak to w naszym kraju jest nic nie mówią nie informują do końca i potem w szpitalu mogą cię zedrzeć z 400stów! Jak dla mnie takie rzeczy powinny być omawiane w szkole zamiast jakiegoś innego durnego przedmiotu do życia nie potrzebnego. B.Dużo jest takich luk w prawie co do nas nie dochodzi a potem nas w banbuko robią. Ja ostatnio dostałam mandat mój 1 w życiu i go głupia przyjęłam a prawnie nie miał prawa mi go wlepić. Gdybym wiedziałą to bym się nie dała!!! Ale człowiek głupi to się dał wycyckać na mandacik ajj... Karolinka ja też o tym myślałam ze jakbyśmy mieszkały bliżej siebie to można było by się spotkać w jakimś mieście dogodnym dla każdej z nas. Ale to jest mało realne , a na pewno nie wszystkie jedne za granicą inne leżą w łóżkach... Tak jeszcze co do tego myślenia "o was" przed pójściem do szpitala na bank wezmę nr od którejś z was. I będziecie jedną z pierwszych do której wyślę mmska ze zdjęciem mojego szkraba i małą adnotacja jak przebiegł poród ile małą waży itp. Oczywiście mam nadzieje ze wtedy jedna z was przekaże to na forum , a zdjęcie już prześle na naszego e-maila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu się zmobilizowałm i wysłałam zdjęcie mojego brzucholka ;) Robione wczoraj własnoręcznie wieczorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71 - fajnuśny . Mam podobny. tez żeberka jeszcze czujesz bo faigurke masz extra. Noi i nogi chude. Ech.......tez tak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie czytalam o cc i wiecie ze wiele juz jest szpitali w Polsce ktore pozwalaja aby przy cc byl maz badz partner:) ciekawe jak jest w Pile, musze na nastepnej wizycie spytac mojego gina bo zalezaloby mi zeby przy cc maz byl przy mnie i siedzial przy glowie i trzymal za reke bo przed operacja mam wiekszy strach niz przed sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładny :) Zauważyłam ze ty też blizna po kolczyku , w pępku. Mi się tak strasznie rozrosła że mam takiego placka nad pępkiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! Jestem juz po badaniu w domu jem sniadanko. No i ogolnie nie mam cukrzycy ciazowej:)Tlko tak do konca nie jestem tego pewna oczywiscie musze cos wymyslac. Nie dotrwalam do konca badania po godzinie zwymiotowalam:( p.doktor uznala wynik ten po godzinie i po nim okreslila diagnoze.Mam przyjsc do kontroli miedzy 32 a 36 tc. nie mam cukrzycy to jest wazne pani doktor chyba wie najlepiej ale do konca nie jestem przekonana bo test nie dokonczylam hmm.... ehhh bede zyc normalnie przeciez co ma byc to bedzie:) Nie wiem ile mi wyszlo bo mierzac cukier nie zrzumialam pielegniarki a jak poprosilam p.doktor o zapisanie wyniku to powiedziala ze wysle list do mojego gin i zapisze wynik.chyba mnie nie zrozumiala dobrze ehh ta bariera jezykowa. Weszlam narazie tylko pochwalic sie wynikiem, mam troche do nadrobienia co tam pisalyscie ale zrobie to pozniej i postram sie poodpisywac.teraz dokoncze sniadanko i poloze sie jakas zdechla jestem milego dnia majoweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne brzusioooo ale akie duże już. Jejku Wy dziewczyny macie takie duże brzuszki, pewnie dlatego że jesteście szczupłe a ja się wciąż chodzę i dąsam się na moją biedronkę, że mi brzuszka nie wypycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochane. Ja sobie dzisiaj pospałam. Wstałam godzinkę temu, zjadłam teraz śniadanko i już Was nadrabiam ;-) X.. chylę czoła przed Tobą. Jesteś niesamowita ;-) a ja myślałam, że chociaż raz słodko śpisz. Ja o dziwo nie mam teraz problemów ze snem. I nawet zasnę po tym jak męża do pracy odprawię. A jakiś miesiąc temu też się musiałam męczyć z godzinę zanim znowu zasnęłam. Eni wszystkiego najlepszego dla córeczki no i dla Ciebie. Bo 14 lat temu to ty byłaś bohaterką tego dnia ;-) Stylowa ale masz walnięto szefową. 7 miesiąc to wcześnie? Ona jest Polką z tego co pamiętam tak? Agnes dobrze, że ta sprawa z tym plamieniem się wyjaśniła. Ale dobrze też że nie zbagatelizowałaś tego. Teraz masz spokojną głowę. Kasiula ależ sobie wymyśliłaś z tym zdjęciem i info na komórkę. Ale to super dobry pomysł ;-) Będziemy wiedziały wcześniej niż rodzina co u Ciebie i Maleństwa ;-) Idę oglądać fotki brzucha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku chyba obrosnę w piórka ;) eni - dzięki za komplement!! ale mam już 8 kg na plusie i cellulit, który znienawidziłam wrrrrr Kasiulaaa s-ce - no niestety rozlazła się dziura troszkę, no ale nic nie poradzimy... Szczupłe..... co to znaczy?? już zapomniałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko wyślij jakieś nowe zdjęcie swojego brzucha ;-) Zobaczycie jak nam się teraz brzuchole wywalą. Ja pamiętam jak moja przyjaciółka miała. W 6 miesiącu ślubowała to miała taki sobie a zaraz parę tygodni później brzuch dwa razy większy ;-) Wszystko przed nami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym tel to fajna sprawa możemy zawsze podać na e-maila. Agnes całkiem przyjemny ten twój brzusio :D tez muszę wam podesłać coś nowego ale najpierw muszę odkopać aparat bo po tych przeprowadzkach gdzieś się zapodział w kartonach. Tak sobie myslę, że jak ja mam termin na 22 maj to ile z was w tym czasie juz będzie szczęśliwymi mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes- sliczny brzusiio:) 8 kg na plusie, witaj w klubie:) emilia- hehe a Ty juz myslalas ze moj organizm sie poddal:P silny jest i walcze sama ze soba. Sama sie juz zastanawiam jak dlugo tak mozna no ale jak widac mozna i to bez kawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja to mam takiego placka jak ja to mówię wielkości pępka ;p dramat. Tobie ładnie się zagoiło Emilia :) No wiem że dobrze sobie wymyśliłam z tą komórką ;p Wszystkie tak zrobicie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia gdyby mój brzuch miał urosnać dwa razy więcej to by mnie przewracał do przodu,ha ha:D Lece zdjecia poogladać na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka - nie wiem czmu myślisz, że twój brzuszek jest mały. Bo wcale nie jest :) remonty, przeprowadzki to masakra co?? i weż tu potem coś znajdź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka jaka Ty kwitnaca ,sama radosć patrzec na Ciebie:) Agnes -chudzinka ze slicznym brzusiem:) Cv- Twój brzuszek ma taki fajny stożek,rewelka:) Czy sa jeszcze jakies nowe zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki dziewczyny ale u mnie troszkę inaczej ten brzuszek się układa - wy jesteście takie "wystające" bo macie mniej kilo niż ja. A u mnie jednak nim się przez sadełko przebił brzuch to minęła chwilka. Już teraz z każdym dniem jest większy ale jeszcze dwa tygodnie temu niektórzy niezręcznie pytali, czy im się czasem nie wydaje - czy ja przytyłam czy to ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko Twój brzusio jest w sam raz ;-) I faktycznie jaka Ty kwitnąca kochana ;-) Super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko- Twoja biedroneczka slicznie juz brzusia wybila:) i widac ze to ciaza a nie zbedne kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym już mieć takie brzucho żeby nie było wątpliwości - wiecie ja po tymmoim odchudzaniu jeszcze wszystkich przyjaciół na ulicy nie spotkałam i teraz gdy oni mnie widzą to myślą, że ja po prostu dalej mam coś z tuszą, i że po prostu gruba jestem. Nie widzieli mnie bowiem odchudzonej a na to wszystko biedronka do brzuszka wskoczyła:) Wielu ludzi po prostu nie zauważa, biorąc mnie, zwłaszcza w kurtce za tamtą dziewczynę sprzed mojego odchudzania. Może dlatego ja czuję wciąż niedosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no kropeczka pewnie, że nie masz co zakrywać prawdziwa ciężaróweczka z Ciebie mój brzusio tez podobnie widac pod ubraniem. Może w końcu każda z nas się przekona i pokaże jak wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agneszka..........31..........................8,5........ ... .............95 Anitka75...........29.........................15..... ....................103 aaaaaaanula83....32........................10,5...... .................100 awa666............31...........................9....... ..................98 ditta...............32...........................7.... ......................93 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........30...........................13... ... ..................... jeloonka..........30+5.......................10 ....... .. ............... 96 mamuli.............28+4.......................7..... ......................94 Martka77..........31+6......................11,5....... ................107 Mikołajka83.......29..........................9.... ......................96 mojmaluszek.....29...........................10....... ..................112 pijawa2............29+5.......................6...... ....................95 A_B.................30+6.......................9,3..... .....................94 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........29..........................11....... . ................95 MagdaK29........29+6.......................12.......... ...............97 lolita1980........30..........................13.... ....................114 żaka_86.........28+6........................10.......... ...............94 limonkowa........29+4.......................4,1....... ................84 mausi86...........28..........................10...... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........30+5...................12............. .............103 basik1978..........31......................13............ ...............111 malwiska25.........31......................1.9kg....... ...............115 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............31+5..................15........ ..................114 Ines_85...............32......................10,5 kg.......................98 oliwka86...............29......................6,5kg..... ................92 to nie nasza tabelka. uKRADŁAM KWIETNIÓWKOMMMMMMMMM. oNE SIE TAM WAZĄ I MIERZA. HIHIIHHI FAJNY POMYSŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×