Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

cześć dziewczny penelopa mi się podoba tez ta tapeta z pierwszego linku. co do sterylności to przesadzają już, ja całę swoje dzieciństwo spędziłąm na wsi wśród zwierząt gospodarskich i teraz nawet zadnej alergii nie mam a jak widzę te wszystkie wychuchane dzieci co siedzą już od najmłodszych lat pod gabinetem alergologa w kolejce na odczulanie bo ich mamusie na nich dmuchały i chuchały to mnie szlag trafia.wiadomo są pewne granice tego brudu no ale bez przesady. ...x...jak tam nocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosia- nocka jak inne:P titanica ogladalam sobie a pozniej juz zlecialo:)a u Ciebie? eni- hehe ten kalkulator mi pokazal ze moge przytyc jeszcze 9kg:P on oszalal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w pracy. Na razie mały ruch to mogę popisać i poczytać. Kurczę, chyba wicie gniazda mi się włącza. Krzychu się śmieje, że zaraz zacznę gałązki i piórka do domu znosić. Na szczęście wiosną czeka mnie wykańczanie nowego domku, więc w tym temacie się wyżywam. penelopa - a oglądałaś tu: www.modnetapety.pl i tu: http://www.decorador.pl Ale uprzedzam, że ja zwariowałam;-) Jak urządzałam kawiarnię to wszystkie strony z tapetami przeryłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
położyłam sie spać przed 2 a o 4.30 oczy mi się już otworzyły i nie chciało mi się już spać, ale jakoś się zmusiłam i zasnęłam, ale od 8 już jestem na nogach.ciekawe jak dzisiaj będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv ale masz sliczny brzuszek :-) aaa jaka chuda szprotka z Ciebie :-) jaaaaa tez chce :-) znow mama ja jak urzadzalam mieszkanie i gabinet to tak jak ty wszystkie stronki przeoralam :-) eni mi do wieloryba wiele nie trzeba.. prawie maciora :/ heh dobrze ze jeszcze normalnie chodze ;-) bo czasem jak patrze na ciezarowki to one sie tak bujaja z nozki na nozke ;-) hehe nas tez to czeka - ale ja wtedy z domu nie wyjde - no chyba ze na porodowke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevina- hehe wiesz ze ja juz tak szeroko rozstawiam nogi jak wsatje po domu? maz ma ze mnie ubaw niezly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh nie ma co się martwić swoją wagą teraz, stresować to my sie będziemy dopiero po porodzie.dobrze że rodzimy na wiosnę to chociaż będzie się można z maluchami wybierać na dłuższe spacerki i wtedy nam nasze oponki znikna, bynajmniej mam taką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapmniałam - nie oglądałam tego programu, ale z tego, co piszecie wynika, że "ekspertka" Reni Jusis wypowiedziała się na temat sterylnego wychowania dzieci. Tak się teraz zastanawiam, bo ona chyba niedawno była wielką propagatorką eko-rodzicielstwa, zmiana frontu, nowa moda, czy może po prostu baba gada trzy po trzy, sama nie wiedząc o co jej chodzi? Bo eko-rodzicielstwo jakoś mi się kłóci ze sterylnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow mamo wlasnie zwiedzilam sobie na fb twoja kawiarnie :-) super - ty masz taka krotka grzywke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz chodze rozkraczona ciezko mi sie wstaje z lozka a moj sie smieje ze mnie i nasladuje mnie chodzi wypiety i steka tak jak ja heheh glupol:) a nasze spacery zazwyczaj jak sie juz zbierzemy na jakis to trwa krotko bo ja ledwo wyjde z domu to juz krzycze ze chce mi sie siusiu:) Tosia 204, x jak wy macie sile w dzien skoro malo spicie wspolczuje biedulki. co do wielorybow kobitki wszystko moze sie zmienic jeszcze jednak 3 miechy mamy:) Kurcze ale to bedzie tez fajne jedne beda na porodowce a niektore beda czekac i juz widze co bedzie sie dzialo na topiku heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz Ty chudzino :-) powiem szczerze slicznie tam masz.. a te wpisy slodkie.. zjadlabym muffinke :-) ale troszku mam jednak daleko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem ciekawa jak to będzie jak juz pierwsze dzieciaki na świecie się pojawią.klawiatura to normalnie będzie się aż palić od zadawania pytań hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv - ty masz podobnie do mnie. Jak wychodzę na spacerek (taki odleglejszy niż do ogródka) to po przejściu 300 metrów już siusiam, i tak 40 minutowy spacer to dla mnie 3 przystanki na siusianie. Mój mąż już mi wypatrzył dogodne miejsca na tymczasową toaletę i zawsze się w nich musimy zatrzymać. To jest jedyna rzecz jaka mi doskwiera. No i rzeczywiście, przez to ciągłe uczucie jakby mi ktoś cewkę moczową na wierzch wyciągał chodzę okrakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam to samo siku bez przerwy.kurcze ale u nas dzisiaj pada chyba sobie strzele drzemke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ciągłym sikanie to ja też przeżywam koszmar, a mój mały jest na złość ułożony pośladkowo więc ćwiczy swoje mięśnie nóżek właśnie na moim pęcherzu i tylko na nim .masakra jakaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowmamo- podaj namiary do Twojej kawiarni:) poleca ja moim braciom z Poznania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ale sie nieprzyzwoicie obzarlam :) zjadlam talerz warzyw z sosem czosnkowym :-) mniam Niedosc ze full to jeszcze zione czosnkiem na kilometr ;) Mezus napewno sie ucieszy pfffff hehehe X- adrees do kawiarni znow_mamy jest w jej stopce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - bardzo ci dziękuję 🌼 A na muffiny zapraszam, jakbyście były gdzieś w pobliżu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow mama ja przejezdzam przez poznan to moze kiedys zajrze do twojej kawiarni a poza tym nie masz az tak daleko bo mieszkalam w okolicy Bydgoszczy:)hehe Wlasnie wzielam sobie kapiel relaksujaca pusta chata to trzeba korzystac ale jak tylko wyschne musze leciec po chlebek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolejną zachciankę. Tym razem chce mi się kalafiora. Albo jeszcze inaczej, chce mi się placków z kalafiora - robi się je tak jak placki ziemniaczane, tylko bazą jest kalafior. Mniam, możecie wypóbować są pyszne (można zrobić z surowego zmiksowanego kalafiora albo z ugotowanego). Uwielbiam też kawałki kalafiora w cieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv to daleko też do siebie nie mamy bo ja z inowrocławia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosia 204 No blizej niz dalej w kazdym razie :) W zninie czesto bywam a od znina to juz skok malutki do inowraclawia:)jaki ten swiat maly znow mama ogldalam fotki ale ty masz tam slicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdeczki a zadna mi jeszcze nie odpowiedziala chyba ze nie doczytalam a moze wy przeoczylscie moj post .Zalezy mi na waszym zdaniu co o tym myslicie Wklejam ponownie. A w ogole odnoscie tego badania glukozy wiem ze na pewno pisalyscie juz o tym ale tych stron tyle ze ciezko byloby mi poszu.Jak sie rejestrowalam na wizyte u diabetologa ta pani mi mowila ze dzisiaj moge jesc do godziny 20 a potem juz najwyzej pic wode mineralna.Ale czy ja moge nawet w nocy czy rano sie napic??Badanie jest nadczco ale ja w nocy przy kazdym siusianiu pije wode tak mnie suszy czy ona moglaby wplynac na moj wynik glukozy?co sadzicie majoweczki??? Wyczytalam na jakies stronce ze mozna pic wode bo nie zawiera cukru no ale hmm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv ja czytałam, że nie należy pić, a rano to już w ogóle. ale nie wiem jak się do tego stosować. ja rano się napiłam bo nie wiedziałam i wyniki miałam takie jakie miałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę jakieś amciu zrobić bo ssie już na żoładku :) cv mi się też wydaje ze jak wypijesz czysta wodę bezsmakową to nic ci się nie stanie i nie wpłynie to na wyniki.woda przecież nie zawiera cukru, który mógłby fałszować wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv - możesz pić wodę, ona nie zmienia poziomu cukru, ani nie wpływa na wydzielanie insuliny, ze spokojem :-) ja nie mam problemu z cukrem i kiedyś przed badaniem poziomu cukru na czczo zjadłam muffinkę i wypiłam kawę, bo zapomniałam o tych badaniach, dopiero w drodze do laboratorium przypomniało mi się, że na ten cukier miałam być na czczo, ale minęło już chyba z półtorej godziny od tego mojego śniadania i zaryzykowałam i zrobiłam, doszłam do wniosku, że jakby wyszedł za wysoki to powiem lekarzowi, że to było po śniadanku, a wynik miałam 85, czyli luz, oczywiście jak idziesz na obciążenie to nie polecam jeść babeczki;-) ale wodę ze spokojem możesz pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowmamo- swietnie masz w "mamy czas" bomba, niepowtarzalne miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×