Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

To najwyższy czas zmierzyć sie i zważyć. Idę zmierzyć się z prawdą. Zaraz uzupełnię tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- az mi rece zadrzaly od tej historii z dziewczynka:( ja sobie nie wyobrazam takiej sytuacji, mysle ze cos bym zrobila takiemu lekarzowi:( coza konowaly Ladnie nam sie tabelka rozrasta, dopisujcie sie kolejne mamusie:) Co do bucikow to ja na poczatku ciazy zeby dodac sobie otuchy i troche radosci kupilam 2 pary bucikow:) nike jeden rozmiar 15 a drugie 16:P http://www.suwaczek.pl/cache/f296a7e3b7.png http://www.suwaczek.pl/cache/f296a7e3b7.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- az mi rece zadrzaly od tej historii z dziewczynka:( ja sobie nie wyobrazam takiej sytuacji, mysle ze cos bym zrobila takiemu lekarzowi:( coza konowaly Ladnie nam sie tabelka rozrasta, dopisujcie sie kolejne mamusie:) Co do bucikow to ja na poczatku ciazy zeby dodac sobie otuchy i troche radosci kupilam 2 pary bucikow:) nike jeden rozmiar 15 a drugie 16:P chyba cos kafe sie zawiesza bo probuje 10 raz to wyslac i nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- az mi rece zadrzaly od tej historii z dziewczynka:( ja sobie nie wyobrazam takiej sytuacji, mysle ze cos bym zrobila takiemu lekarzowi:( coza konowaly Ladnie nam sie tabelka rozrasta, dopisujcie sie kolejne mamusie:) Co do bucikow to ja na poczatku ciazy zeby dodac sobie otuchy i troche radosci kupilam 2 pary bucikow:) nike jeden rozmiar 15 a drugie 16:P chyba cos kafe sie zawiesza bo probuje 10 raz to wyslac i nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAFE coś się zbuntowało;/ mamuskamaj- jaki kolor tej pościeli wybrałaś? stylowa, mam nadzieję, że z tą dziołszką już lepiej.. okropna historia :( w mcdonaldzie ostatnio były takie kupony, wiecie że np 2 hampki czy zestawy dużo taniej:D i oczywiście już mnie ciągnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce myślę że to jest świetny pomysł na ubranko do chrztu. Pewnie sama bym się skusiła jak bym miała mieć córeczkę. Ja osobiście uwielbiam takie ręczne robione cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- az mi rece zadrzaly od tej historii z dziewczynka:( ja sobie nie wyobrazam takiej sytuacji, mysle ze cos bym zrobila takiemu lekarzowi:( coza konowaly Ladnie nam sie tabelka rozrasta, dopisujcie sie kolejne mamusie:) Co do bucikow to ja na poczatku ciazy zeby dodac sobie otuchy i troche radosci kupilam 2 pary bucikow:) nike jeden rozmiar 15 a drugie 16:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAFE coś się zbuntowało;/ mamuskamaj- jaki kolor tej pościeli wybrałaś? stylowa, mam nadzieję, że z tą dziołszką już lepiej.. okropna historia :( w mcdonaldzie ostatnio były takie kupony, wiecie że np 2 hampki czy zestawy dużo taniej:D i oczywiście już mnie ciągnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce myślę że to jest świetny pomysł na ubranko do chrztu. Pewnie sama bym się skusiła jak bym miała mieć córeczkę. Ja osobiście uwielbiam takie ręczne robione cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAFE coś się zbuntowało;/ mamuskamaj- jaki kolor tej pościeli wybrałaś? stylowa, mam nadzieję, że z tą dziołszką już lepiej.. okropna historia :( w mcdonaldzie ostatnio były takie kupony, wiecie że np 2 hampki czy zestawy dużo taniej:D i oczywiście już mnie ciągnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce myślę że to jest świetny pomysł na ubranko do chrztu. Pewnie sama bym się skusiła jak bym miała mieć córeczkę. Ja osobiście uwielbiam takie ręczne robione cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wrocilam ze szpitala chcialam nadrobic co napisalayscie przez ten czas ale wyskoczyl mi error wiec najpierw napisze co i jak a pozniej doczytam to co mi zostalo i mialam racje - cholerne tepaki bo inaczej juz nie powiem ostatnio tak jak mowialam zbagatelizowali moje wyniki, objawy itp wiec teraz dostaalm fure lekow, antybiotykow, sterte nowych badan itp. to tak w telegraficznym skrocie bo gdybym chciala sie rozpisaywac to zajeloby mi chyba cala strone i jeszcze standardowo ze mam za maly brzucho, az skierowli mnie na usg na poczatek marca zeby sprawdzic, czy maly aby ma pewno prawidlowo rosnie i sie rozwija. Powiem Wam ze tylko mnie nastraszyli, teraz bede chodzila i sie zastanawiala czy z Lolunkiem wszytsko ok. pocieszam sie tym, ze na ostatnim usg bylo wszystko dobrze. powiem Wam, ze ja juz nie kumam, nie jestem znowu taka chuda, przybylo mi na wadze, brzuszek urosl a oni tak sie czepiaja, wystawie wkrotce zdjecie to zobaczycie. teraz dopisze sie do listy. K_M_B.......................27...................-5..... ................113 ...x...........................25+1.................+8... .................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ..............95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...............100 Stylowaa....................25+6................+8....... ...............100 justz........................26+5................+10..... ...............110 KasiaGJ-.......................28................+12.... ................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ....108 Znów_mama..................28.................+10....... ..............93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ..................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11..... ..............99 Kasiulaaa .....................29 ..................+13....................100 jaTUŚKA.....................28+1....................+6.....................89 mam nadzieje, ze nie skopalam tabelki lece teraz cos zjesc bo ssanie mi sie zalaczylo straszne, ugotowac cosik bo niedlugo moj czlowiek pracy wraca i postaram sie jeszcze wrocic a od jutra znow to samo w poszukiwanieu mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Was dziewczyny za te powtorzone posty ale kafe sie cos zacielo i mi errory wyskakiwaly i myslalam ze postow nie dodaje bo sprawdzalam a teraz widze ze dodawali:/ 40 min. probowalam do Was napisac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow,ale nam Kafe ześwirowało:D Penelopa z tego co wiem to lepiej z dziewczynka. Prosilam koleżanke zeby mi dała znać jak bedzie cos wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe chyba coraz częściej się psuje... gorzej będzie jak całkiem padanie... Ale wtedy zostaje jeszcze @ i można się przenieść na inne forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkur.... masakra z tym kafe ale widze ze ni tylko u mnie sie cos zepsulo mialam tyle napisane tak sie staralam czytalam dokladnie i odpisywalam na bierzaco jestem taka zla ze szok.Przepraszam ale nie dopisze wam nic dziewczynki bo juz nie pamietam z tych nerowo co pisalam:( wyprowadzilo mnie kafe z rownowagi normalnie:) K_M_B.......................27...................-5..... ................113 ...x...........................25+1.................+8... .................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ..............95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...............100 Stylowaa....................25+6................+8....... ...............100 justz........................26+5................+10..... ...............110 KasiaGJ-.......................28................+12.... ................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ....108 Znów_mama..................28.................+10....... ..............93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ..................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11..... ..............99 Kasiulaaa .....................29 ..................+13....................100 jaTUŚKA.....................28+1....................+6.. ...................89 cv............................26+4....................+8......................99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaswirowalo i to i calkiem dobrze:) Co do bucikow to ja jeszcze zadnych nie kupilam ale zapewne jakies mi na pewno wpadna w oko i kupie.chociaz sama sie zastanawiam czy wykorzystam je ladnie wygladaja ale czy mojemu smerfusiowi nie bedzie goraco w nich? I takie malenstwo czy bedzie mu wygodnie hmm.....??? pomysle ale raczej o takich mieciutkich bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też kafe odrzucało kilka razy, ale już jak widzę jest ok. Co pościeli to ja wybrałam te odcienie kremowe i żółte. Tak jakoś w oko mi wpadły i muszę powiedzieć, że w rzeczywistości wyglądają jeszcze ładniej niż na zdjęciach. Spróbuję zaraz pomęczyć się ze stelażem do baldachimu i wyślę zdjęcia na pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj Napisz jak juz dojdzie lozeczko bo sama zastanawialam sie tez nad takim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffff ale miałam nadrabiania:) witam Was kochane!!! przez tą chorobę córci mam wszystkiego dosyć!!! nie dość, że bestia mała leków nie chce brać to jeszcze poprawy nie ma i od wczoraj antybiotyk:( co najlepsze to ja zaraziłam się od niej na całego. dziś byłam u lekarza i osłuchowo ok ale jakies zalecenia przynajmniej są. wkurzam się, bo przy głębszym wdechu coś mi gra w środku i kaszle tak na maksa mokro dopóki mi się wszystko nie oczysci:( widzę, że dużo wątków dziś poruszyłyście. co do kupowania gondoli to ja przy moim mutsy chyba z niej zrezygnuję. nosidełko do mutsy z casual playa rozkłada się na płasko, ma budkę jak gondola. jak jula była mała to przejeździła w tym, a potem do spacerówki. teraz koleżanka ma pożyczony mój wózek i tez jej gondola nie była potrzebna. co do znieczulenia to ja przy porodzie miałam i wiem, że nie zaryzykowałabym bez. nie miałam żadnych skutów ubocznych p nim. pisałyście, że przy cesarce moze być tatuś. w tej klinice co rodziłam julcie tak było. tez musze sie zwazyc i pomierzyc wtedy wpisze sie do tabelki:) ostatnio na plusie było 5 kg czyli tyle co przez całą ciążę z julą:):) muszę Was poczytac do końca. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak to wygląda u mnie. Czyli na razie jestem na samym przodzie co do wagi, hihih K_M_B.......................27...................-5..... ................113 ...x...........................25+1.................+8... .................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ..............95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...............100 Stylowaa....................25+6................+8....... ...............100 justz........................26+5................+10..... ...............110 mamuskamaj...............27+6................+14.....................97 KasiaGJ-.......................28................+12.... ................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ....108 Znów_mama..................28.................+10....... ..............93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ..................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11..... ..............99 Kasiulaaa .....................29 ..................+13....................100 jaTUŚKA.....................28+1....................+6.. ...................89 cv............................26+4....................+8. .....................99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska maj teraz doczytalam hehhe jak jestes zadowolona z lozeczka i poscieli to ja tez pomysle powazniej o nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv łóżeczko właśnie dostałam dzisiaj i jestem w 100% zadowolona. Czekałam trochę dłużej niż 10 dni roboczych, ale warto było. Wszystko wygląda pięknie. Tylko zrobiłam wtopę z kolorem, bo wybrałam bardziej pod ściany niż pod meble z naszego pokoju, ale to się przeżyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki masz kolor lozeczka??Ja musze miec sosne albo slomke ale wybieram pod meble:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wybrałam teak, a mogłam słomkę- bo sosna naturalna jakoś nie za bardzo do mnie przemawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was dziewczyny i z głodu umieram. Zjadłam obiadek ale dalej głodna - zrobiłam moim moussakę, własnie siedzi w piecyku. Teraz rozłożyłam się na kanapie i czekam aż mała zacznie brykać. Kurcze właśnie zauważyłam, że mój mąż posprzątał tak jak go prosiłam. Ale niestety najadł się właśnie paprykarzu i śmierdzi mi tu rybami.... Kurcze ale to smród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×