Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dosia ladne to lozeczko i widac masywne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gabinecie u mojej gin wisi taki wielki plakat kobieta trzyma lampkę wina właśnie i to jest przekreślone i taki wielki napis że nie można ani kropelki, to jak mam ochotę na co kol-wiek to ten plakat mi się przypomina. a już nie długo, ale to zleciało. (-: spanie mnie bierze, to do jutra dziewczyny, (-: czuję że jutro kupie pościel Michasiowi- to będzie dobry dzień. (-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mama - Ja jestem z sosnowca dosia255 zazdroszczę że już wam stoi łóżeczko ;) Cv - ja też wyłam , ja się źle czułam rano od 3 dni , jak powiedziałam o tym mojemu powiedział że od kad wróciliśmy z wakacji to on tez sie zle sie czuje i pewnie nie mozemy sie przestawic na jedzonko nasze spowrotem, ale kupiłam już test i pomyślałam że już nasisusiam skoro kupiłam. Pamiętam jak dziś jadłam miske spagetti i nagle sobie przypomniałam że test w wc czeka na mnie ;) poszłam patrzę a tam 2 kreski. Poszłam zanieś mojemu "powiedziałam że nie zartuje" od razu wyciągałam ze śmieci opakowanie zeby sobie zobaczył co oznaczają 2 kreski (bo 2 miesiace wcześniej chciałam zrobić mu psikusa dałam mu test z 1 kreską przy literce C , i pomyslałam ze się nabierze bo mu się skojarzy literka C - jako ciąża , ale się nie dał i poprosił o opakowanie) Odrazu w ten sam dzień pojechałam do ginekologa a było po 17 obdzwoniłam chyba całe miasto ;) Ale się udało .... Ale się rozpisałam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv własnie o takie nam chodziło, długo szukaliśmy w końcu udało sie i to w super cenie a w dodatku dostaliśmy materacyk, pościel i prześcieradełko gratis!!!:) Teraz jesteśmy na etapie poszukiwań wózka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce mój Mąż jak tylko dotarło do domu stwierdził że musi sprawdzić czy są wszystkie śrubki, czy dziurki nawiercone są prawidłowo itp więc je poskłada no więc zrobił to i łóżeczko sobie stoi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiula smacznego!!:) Dosia no to zycze powodzenia TEZ z wozkiem:) A kasia dobranoc mamuska :) ja sobie przegladam allegro ale nic nie kupilam jeszcze:) Dziewczyny nie moge znalezc linka na naszym topiku z ruchami dziecka brzucholkiem i kopniakami a chcialam mojemu pokazac jak nasz synek byc moze bedzie aktywny moze ktoras pamieta go jaki opis mial zebym mogla znalezc go na you tube bo szukam i szukam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosia - Noi dobrze że skręcił :) Ja też bym już chciała żeby stało. Ale jeszcze muszę się wstrzymać z kupnem :( Cv - oj nie pamiętam , a tyle tu stron od te pory napisałyśmy ze szukać tego na topiku to jak szukanie igły w stogu siana ;p - też opowiadałam mojemu o tym filmiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula ciekawe kiedy nocna zmiana pokaze sie bo juz pusto zrobilo sie:) pokazalam mojemu to usg 3 d w szoku byl heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMAMI
kobietki ile siedzicie dziennie przed komputerem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załoze się że X pewnie znowu nas w bambuko robi ze Spi a zaraz się pojawi , pewnie znowu dyryguje mężowi co gdzie ma postawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mama - ja pracuje przed komputerem dziennie jakieś 3h i do tego zawsze jakaś 1h na pierdoły, Ale odkąd zaczęłam siedzieć na tym forum nie wiem ile godzin łącznie ale na pewno za dużo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie forum tez wciagnelo i tez duzo siedze tzn jak siedze to tak dlugo az kregoslup na to mi pozwala a dzisiaj szaleje na lezaco kasiula no masz racje x na pewno nie spi nasza biedulka jak ona tak wytrzmuje bez snu i jeszcze do tego brak spokoju w domu no ale jeszcze troche i bedzie miala slicznie w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja postanowiłam sie troszku ujawnić!! Na poczte wysłałam Wam Dziewczynki nasze zdjątko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv chyba znalazłam ten filmik wrzuć w wyszukiwarke youtub "prawie jak dziecko kosmity" to pierwszy filmik z listy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosia sliczne uwielbiam slubne zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nadrukowalyscie dziewczyny:) witam wszystkie nowe mamusie:) Kasiula i Emilia- dokladnie, znowu dyrygowalam i w sumie jeszcze dyryguje mezowi ale plecy mi wysiadly i teraz leze z bolem. Ach zbliza sie noc a u mnie tak wieje ze szok i znowu pewnie swiatla nie bedzie jak wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w łóżku ;) Zajadam pierniczki sobie ;p X... to jutro wolne musisz sobie zrobić i odpocząć troszkę. U mnie dziś cały dzień pada mój wyszedł z psem moim na spacer i go nie ubrał a ma takie wdzianko przeciwdeszczowe to nie marznie i wtedy tylko same łapki sobie brudzi. Ale że go nie ubrał to mi napisał sms po 10min spacerku "pies taki brudny że wyglądam jakbym szedł z szopem" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x no a jadnak nie spisz zameldowalas sie na stanowisku widze tylko nie siedz za dlugo:) ja juz uciekam wlaczylam kolysanki dla mojego smerfusia i zamiast on to ja zasypiam:) hehhe on chyba w polowie jakiegos meczu jest bo rozgrzewke to juz dawno zrobil. spokojnej ncki majoweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula- smacznych piernikow. niestety bardzo intensywny bol mnie zlapal i musze was opuscic, musze cos zrobic zeby przestalo bolec. dzis wy musicie prowadzic nocna zmiane. ja uciekam szkoda ze nie spac bo nie zapowiada sie. dobrej nocy wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pa dziewczynki ... Cv powiedz temu małemu piłkarzowi że już po meczu czas minoł X - oby ci ból przeszedł , dbaj o siebie... Jest jeszcze ktoś czy zostałam sama na nocnej zmianie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zmykam do mego ukochanego Męża!! Dobrej nocki Dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wczoraj :-) Zaczyna mnie trochę przerażać, jak bardzo ubywa tego czasu do porodu. Z jednej strony już bym chciała zobaczyć tą moją słodka królewnę, z drugiej - mam jeszcze sporo do zrobienia przed tym porodem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam że to się inaczej liczy czyli mi 30 - masakra jakaś. Ja bym chciała być już z małą w domku ;) nie mogę się doczekać jej ... Ale wiem że muszę poczekać inaczej się nie da. No tak jeszcze nie wszystko gotowe jest ;) Taka kolej rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Kasiulaaa s-ce, dobrze liczyłaś. Skończyłaś 29 tydzień, to ja się pomyliłam i w twoich 29 zobaczyłam 28;-) Chyba jednak powinnam się położyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×