Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

no wlasnie teraz sie wydalo ze nie mam na imie Agnieszka tylko Wioleta ale klamczucha ze mnie ale na samym poczatku tak jakos sie krepowalam ujawnic bo ja znajomi albo rodzina bedzie czytala moje wpisy to juz widze glupie komentarze:)ale teraz mam to gdzies i poprawie nasza tabelke wpisze imie prawdziwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No odnalazłyśmy się. Już pisałam Kasiuli, że tak dziwnie widzieć twarze, a nie tylko brzuchy. łe jeny jakie Wy szczupłe jesteście i jakie przed ciążą zgrabniary byłyście ;-) Cv oj Ty nasza kłamczucho ;-) ja też miałam na poczcie inne nazwisko ;-) dziękuję za komentarz co do sukienki ;-) sama ją wyszukałam w internecie po czym pokazałam Krawcowej że taką chcę mieć i już ;-) Tylko, że teraz szkoda mi ją sprzedać a wszyscy mnie wyzywają, że się kurzy tylko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula ale masz ladne zdjecie julki na nk takie wyrazne wiecie co tak sobie mysle ze teraz do naszej tabelki na@ trzeba dodac nastepna kolumne imie i nazwisko bo przepraszam ja tak do konca nie nauczylam sie jeszcze kto jak ma na imie a teraz nazwisko jeszcze co o tym sadzicie?latwiej bedzie nam rozpoznac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy inne dziewczyny dołączą się do naszego pomysłu z NK ;-) Chyba uciekam już powoli, bo muszę się jeszcze trochę mężem zająć ;-) A wczoraj taki był zaspany, że nawet nie wiedział o której godzinie przed tym kompem siedziałam, więc mi się upiekło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emili - zostaw sobie kiecuche ;p Moja mama też sobie zostawiła jako dziecko nałożyłam ją na bal przebierańców i raz zagrałam w niej w teatrze i ogólnie z siostrą się przebierałyśmy w nią i latałyśmy po domku. Super Pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja swoja chce sprzedac wisi w komisie i kurzy sie ale jesli tak dalej bedzie to tez zostawie bedzie pamiatka bo w sumie 500zl w dzisiejszych czasach to nic a pamiatka cudna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka to trzymaj sie i dobranoć wyspij sie cv to zdjęcie z usg3d 14 tygodniu wiec jak dla mnie rewelka bo tak słodko widac :) Jak masz możliwośc to idź nteż na 3d ja teraz będę szła 22 lutego i filmik będe brała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mi się też wydaję, że to cudna pamiątka ;-) ale ja to w ogóle taka sentymentalna jestem, a później wszędzie pełno niepotrzebnych rzeczy można u mnie znaleźć ;-) No nic Kochane żegnam się na dzisiaj. ;-) Pewnie za chwilę wstąpi nocna zmiana. Bo już dzisiaj nie uwierzę, że nam X.. pójdzie wcześniej spać ;-) Buziaki i kolorowych snów Majóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv - super zdjęcia ze ślubu. Uwielbiam oglądać takie foty , wtedy nawet sobie myślę że mogła bym przyspieszyć mój ślub hehe tak się rozczulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula a kiedy planujecie slub?? No mi tez to nalozku najbardziej sie podoba dlatego w duzym formacie tez takie mam hehe a na to usg 3d pojde chociaz jak moj uslyszal cene to powiedzial zapytal po co mi to ale jak mu wytlumaczylam po co to powiedzial ze jak chce to mam isc:) aha fajnego masz puszka kasiula no i czekamy na nocne marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam tylko zrobić pierogi mojemu mężowi, potem przyjechał elektryk coś tam pomierzyć, potem do sąsiadki- ona miesiąc temu urodziła, teraz wracam a tu proszę tyle wpisów naprodukowałyście, jesteście pracowite jak mróweczki (-: Co do lekarzy konowałów, mam takie same zdanie jak wy wszystkich bym rozszczelała, najgorsze że oni się czują całkowicie bezkarni, ja w tym całym porodzie boję się tylko ich i pielęgniarek nie tego bólu. Mamuskamaj jak ta pościel jeśli chodzi o materiał taką samą chcę zamówić. Stylowa ale mi narobiłaś smaka na winogrona ale ja na tej swojej wsi go teraz nie kupie, eh będe musiała czekać do jutra, jak was tak czytam to jestem tylko jeszcze bardziej głodna Emilia83 ja mam to samo z wagą tyle że ja to dziedziczę i po ojcu i po mamie cała rodzina grubasków (-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w te wakacje planowaliśmy że za 2 latka - wtedy jeszcze nie wiedziałam że nosze Julkę w brzuszku :) A teraz tak myślimy 2-3lata z naciskiem na 3 chcemy aby Julka już w miarę sobie dreptała i że tak powiem się pobawiła na weselu rodziców. Ja jak poszłam pierwszy raz na 3d i zobaczyłam ze to wszystko tak wyraźnie widać nie to co na zwykłym to od razu miałam świeczki w oczach, mój też mówił że w szoku był ze to 14tydzien a już wygląda na małego bobasa ;) Ja od razu robiłam wtedy badania prenatalne potem kazał mi powtórzyć też poszliśmy i mamy zdjecie twarzy na e-mailu znajdziesz. Jak się przyjrzysz zdjęciom mojego Marcina to zobaczysz podobieństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylcia1991
Dziewczyny powiedzcie mi macie w ciazy ochote napic sie piwa?? Bo ja mam i to ogromna ochte na redsa... Na sylwestra wypilam mala literatke i pozniej w ktorys weekend to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaGJ pościel dobra jakościowo. Także mogę polecić A ja już zmykam do łóżeczka, bo mąż czeka. Do jutra majóweczki I oczywiście 300 stron stuknęło, ale wene mamy. Hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMAMI
Kochane witam Was baaardzo serdecznie.Ja jestes w 11tygodniu ciąży i teraz stanęłam przed dylematem....otóż nie wiem czy mam robić badania prenatalne??Wszystkie z Was miały robione??Lekarz skierowania nie chce mi wypisac, ale podobno mozna i bez skierowania bo i tak są płatne. A nawiasem mowiąc ile kosztuje to usg 3D i kiedy mozna je zrobić?? Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylcia - ja ogólnie zawsze piłam piwo z sokiem lub redsa , jakies 2 tygodnie temu mój kupił sobie piwko , jak poczułam ten gorzki zapach od razu miałam ochotę się napić mimo to że wcześniej nie pijałam takich piwek. Powąchałam je , i jeszcze większa ochotę na nie miałam ;p mój mówi żebym się napiła łyczka jak mam ochotę ale się powstrzymałam bałam się że jak się napiję łyka to odrazu całą puszkę wyżłopie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula rzeczywiscie podobienstwo tatusia:) sylcia ja tez czesto mam ochote na piwko ale bardziej na winko:) mamuskamaj spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja też na winko, mój mąż zrobił pyszne z aronii wszyscy się zachwycają a ja się muszę obejść smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mami - Ja byłam prywatnie na badaniach prenatalnych i od razu zrobili mi usg 3d koszt 200zł. Ja miałam iść po 13 tygodniu a potem w 22tygodniu teraz idę w 30-31 tygodniu. Jak zadzwonisz do przychodni to ci powiedzą w jakim tygodniu masz przyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia twierdzi ze jakby kobieta w ciazy napila sie lampki wina w ciazy to nawet dobrze wplywa na krazenie itd ale ja i tak jak narazie nie ruszylam alkoholu tylko na poczatku jak nie wiedzialam ze jestem w ciazy to kilka razy pilam bo akurat urlop mi trafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winko martini białe bianco albo pomarańczowe do tego serek pleśniowy z orzechami :) Nawet mam butelkę w lodówce od Października ale będzie musiała jeszcze poczekać na mnie ;p tak się zastanawiam że jak po tak długim czasie nie piłam alko to jak się napije potem 2 lampki wina to chyba już będę mieć lalala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMAMI
Dzięki Kasiulaaaa s-c .Skad jestes??bo ja z łodzi.Więc chcicalabym najlepiej tu znalesc jakis dobry gabinet.Ogólnie nie wiem,czy robic te badania bo strasznie sie boje wynikow.Chce miec zdrowe dzięciątko,a ciagle sobie cos wkrecam:(:(:(:(Nie mogę czasami spać w nocy tak sie boje,że może być coś nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja mysle ze juz po jednej lampce mozemy tancowac i spiwac heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mami ty sie tak nie nakrecaj na pewno z twoim dzidziusiem jest wszystko wporzadku a ja za granica jestem i w ogole lekarz nic mi nie wspominal o takich badaniach wiec nawet nie wiem czy je mialam ale mam nadzieje ze z moim synkiem jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też o tym słyszałam że lampa wina dobrze robi na krążenie i kobieta w ciąży moze wypić lampke raz na jakiś czas, ale ja nie próbuje... Cv Ja też odbyłam urlop w ciąży o tym nie wiedząc , a najlepsze jest to że moje kochanie pod koniec wczasów sobie ładnie popiło i już jak leżeliśmy w łóżku mówili do mnie "co byś powiedziała jakbyśmy wrócili i sobie dziecko zrobili" Byłam taka podekscytowana że mi tak powiedział , rano się tłumaczył że był pijany i nie wiedział co mówi hehe ale pijany ci prawdę powie. I tak moje kochanie wykrakało przylecieliśmy z wczasów minoł tydzień i się okazało ze w ciąży jestem ;) 5tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz mnie od zawsze podobało sie imię Amelia tzn od kiedy je usłyszałam. Wiec jak dowiedzieliśmy się, że będzie dziewczynka to postawiłam Mężowi ultimatum ja wybieram imie dla córki a on dla synka!! Tak wiec bedzie Amelka:) A poza tym mieszkamy w Irlandii i chcielismy by imie było łatwe do wymówienia dla tubylców!! My też już mamy łóżeczko (stoi sobie w pokoiku) zdjątka są w moim profilu na poczcie jesli chcecie zobaczyć. Pościel jest kremowo - biała z misiami ale jeszcze jej nie zakładaliśmy bo nie chce żeby sie kurzyła!! Ja własnie wciełam dużą miche spagetti ze sosikiem mniam i wciąż mam na coś ochotę ale sama nie wiem na co??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mama - ja też się bałam tym bardziej że ja mam zwichnięcie biodra stawowego miałam operowane i jest u mnie w rodzinę to genetyczne-dziedziczne. Ale postanowiłam że chce wiedzieć jeśli coś jest nie tak odrazu będę mieć czas aby się zapoznać z tematem , znaleśc lekarza może urodzic w innym szpitalu gdzie się odrazu zajmą małą tak jak powinni. Znaleśc odpowiedniego lekarza którzy będzie leczył moje dziecko, i operował. Ale wyszło na szczęście że jest wszystko wporządku kamien mi spadł z serca, bo też się bałam strasznie. Nie chciałam aby moje dziecko przeszło to co ja. Idz lepiej wiedzieć wcześniej żeby się przygotować , Ale i tak zapewne będzie wszystko wporządku :* Jeśli lekarz nie przepisał ci skierowania można brać pod uwagę też fakt że nie ma żadnych podstaw aby twierdzić że z dzieckiem może być coś nie tak. Ale warto iść - żeby człowiek się uspokoił - bo denerowować nam się nie wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula no to fajna niespodzianka byla.My sie troszke staralismy z mezem tzn jakby tu nazwac te starania jak on byl ciagle za granica i nie mogl trafic w moje dni i wkoncu 2 razy trafil na moje plodne za pierwszym nie udalo sie a za nastepnym juz wyszedl synys nie myslalam ze sie udalo zrobilam test ale po 8 dniach wyszedl negatywny pewnie to za szybko bylo .Bylam zawiedziona ale jak nie dostalam mojej planowanej to powtorzylam test i jednak wtedy sie udalo:) super uczucie jak sie dowiedzialam az wylam ze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×