Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ja tez zglodnialam ale jeszcze nie wiem co bym chciala zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zdjęcia łóżeczka już dodane na @. Wiadomo, że jak wszystko wypiorę i wyprasuję to będzie wyglądało jeszcze ładniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak pojade teraz do Polski chcialabym isc na badanie 3d fajna pamiatke bede miala tylko mozecie mi powiedziec ile taka wizyta moze mnie kosztowac?? mamuskamaj slicznie wyglada tolozeczko a jest w miare stabilne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv Ja płaciłam za 3d w połączeniu z 4d wraz z całym kompletem wymaganych badań i filmikiem 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i witam nową mamusię. Mamuśkamaj ja też zamówiłam takie same łóżeczko co ty i nawet od tego samego sprzedawcy wiec czekam teraz na kuriera.łóżeczko wybrałam sosnę bo mam takie meble.fajnie że jesteś z niego zadowolona, mam nadzieje że mi też się spodoba na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego gin też za 3d z filmikiem 4d oraz wizytą (bo chodzę prywatnie) płaci sie 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_B.......................27...................-5..... ................113 ...x...........................25+1.................+8... .................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ..............95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...............100 Stylowaa....................25+6................+8....... ...............100 justz........................26+5................+10..... ...............110 mamuskamaj...............27+6................+14......... ............97 KasiaGJ-.......................28................+12.... ................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ....108 Znów_mama..................28.................+10....... ..............93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ..................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11..... ..............99 Kasiulaaa .....................29 ..................+13....................100 jaTUŚKA.....................28+1....................+6.. ...................89 cv............................26+4....................+8. .....................99 tosia204....................25+3....................+8.......................112 dopisuję się do tabelki obowiązkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelavinaa mam cie znalazlam cie na innym topiku dotyczacym 3D u dr Sarap:) heheh a dziewczyny a moze cos slyszalyscie o 3 d/4d w Bydgoszczy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200zl to jeszcze ok a jakie macie odczucia co do tego 3d widzialam wasze fotki na @ i na you tube ogladalam super uczucie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zajadacie cos:) ja tez ide wcinac zaraz wracam chyba popisze z wami dzisiaj dluzej bo pozyczylam od tescia laptopa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny melduje sie w piątkowy wieczór!! W końcu nadrobiłam to co naskrobałyście od wczoraj. Moja Amelka kręci sie w brzuszku i łaskocze mnie!!:) Ja też dopisuje sie do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Kropeczka z tym przepisem? wrzucisz na poczte?????????????? ja własnie uświadomiłam sobie, że jestem w 7 miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_B.......................27...................-5..... ................113 ...x...........................25+1.................+8... .................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ..............95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...............100 Stylowaa....................25+6................+8....... ...............100 justz........................26+5................+10..... ...............110 mamuskamaj...............27+6................+14......... ............97 KasiaGJ-.......................28................+12.... ................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ....108 Znów_mama..................28.................+10....... ..............93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ..................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11..... ..............99 Kasiulaaa .....................29 ..................+13....................100 jaTUŚKA.....................28+1....................+6.. ...................89 cv............................26+4....................+8. .....................99 tosia204....................25+3....................+8... ....................112 Dosia255....................25+3....................+7......................100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcinam winogrona-dzienna moja porcja to jakieś 0,5 kg:) Byłam na tygodniowych zakupach i kręgosłup mi siadł. Az strach myslec co to bedzie w dalszym etapie tej ciazy:) Normalnie nie wysiedzę,muszę poleżec,bo nie idzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylcia1991
Hej Dziewczyny we wtorek byłam u mojej ginekolog na badaniu, powiedziala ze wszystko jest ok, nie robiac mi usg bo dwa tyg wczesniej bylam na prenatalnym. W srode wieczorem mój maluszek kopał mnie dość solidnie, natomiast od wczoraj tylko sie rozpycha i ruchy sa tak delikatne, że albo ich nie czuje albo nie kopie w ogole.. Czy to jest normalne czy mam sie zamartwiac i isc prywatnie do lekarza na usg? bardzo prosze o odpowiedz, dodam ze jestem w 24 tyg ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj, ja tez myślę nad tym łóżeczkiem, bo chciałam z szufladą właśnie no i cenowo też OK. tylko ja nie chcę baldachimu bo to siedlisko kurzu jak dla mnie;P a trza za to płacić:P no, ale nic. chciałam tylko kolor pościeli bez wzorów, a widzę, że nie ma :( matko jak mnie boli głowa, kawa nie pomogła, kąpiel też :(:(:(:( umieram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj umieram z bólu kręgosłupa, mam jutro gości i pół dnia stałam w kuchni a teraz nie mogę nawet z łóżka się podnieść tak mnie naparza kręgosłup :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa kruz ja też nie będę używać baldachimu ale za tą cenę opłaca sie kupić łóżeczko z całym zestawem nawet jeśli jest baldachim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja:) obejrzałam chyba wszystkie aukcje z kompletami i ta naprawdę jest OK, a Ty Tosia, który kolor wybrałaś?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć dziewczyny:)
cześć dziewczyny:) nie zdążę wszystkiego przeczytać..... chciałam się tylko zapytać w którym jesteście tygodniu i ile macie na plusie kg oraz ile ważą Wasze dzieciątka na tym etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylcia1991
Hej Dziewczyny we wtorek byłam u mojej ginekolog na badaniu, powiedziala ze wszystko jest ok, nie robiac mi usg bo dwa tyg wczesniej bylam na prenatalnym. W srode wieczorem mój maluszek kopał mnie dość solidnie, natomiast od wczoraj tylko sie rozpycha i ruchy sa tak delikatne, że albo ich nie czuje albo nie kopie w ogole.. Czy to jest normalne czy mam sie zamartwiac i isc prywatnie do lekarza na usg? bardzo prosze o odpowiedz, dodam ze jestem w 24 tyg ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×