Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja za to oglądam różne rzeczy dla dzieci, jedne bardziej przydatne inne mniej, ale ładne i trafiłam na takie smoczki: http://www.bokado.pl/pl/p/Smoczek-Elodie-Details-Baby-Love/150 http://www.bokado.pl/pl/p/Smoczek-Elodie-Details-Crosseyed-Jolly/293 Niezłe co? ;-) Ale idę już spać, bo jutro w pracy nieprzytomna będę. Dobrej nocki. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudziłam się bo straszna zawierucha normalnie słyszę wiatr za oknem i spać nie mogę. Wstałam a tu mi tak krew poleciała z nosa , że w szoku byłam , nie wiedziałam że może lecieć aż tak intensywnie ;( Wystraszyłam się :( mam wrażenie cały czas że znowu mi poleci ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goooood morning babki :) dzisij ja na bezsennosc cierpie :/ masakra juz od 4nie moglam spac koszmar jakis.. moj juz pojechal do szkoly i sama jestem wiec weszlam na kafe i ostro sie zdziwilam - ile stron juz.. ponad 300 :O szooooooooooooooooooooooooook wczoraj bylam caly dzien u babci pomoc jej troche, dzisiaj tez lipny dzien bo idziemy na pogrzeb cioci - mojej babci siostry :/ ehh widze ze zaczelyscie nowa tabelke :-) fajnie :-) ja bym jeszcze jedna zrobila - ciekawa jestem tych objawow ciazowych - i uzaleznienia ich od plci... no ale to moze kiedys.. zaraz dopisze sie do tabeli :-) a poki co zycze Wam milego weekendu :-) i nie siedzcie tyle przed komputerami - trzeba sobie wyznaczyc limit bo to tez szkodzi ;-/ nooo buziolki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_B.......................27...................-5..... ................113 ...x...........................25+1.................+8... .................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ..............95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...............100 Stylowaa....................25+6................+8....... ...............100 justz........................26+5................+10..... ...............110 mamuskamaj...............27+6................+14......... ............97 KasiaGJ-.......................28................+12.... ................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ....108 Znów_mama..................28.................+10....... ..............93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ..................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11..... ..............99 Kasiulaaa .....................29 ..................+13....................100 jaTUŚKA.....................28+1....................+6.. ...................89 cv............................26+4....................+8. .....................99 tosia204....................25+3....................+8... ....................112 Dosia255....................25+3....................+7... ...................100 Trelevinaaaa26+2+5..110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_B.......................27...................-5..... ................113 ...x...........................25+1.................+8... .................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ..............95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...............100 Stylowaa....................25+6................+8....... ...............100 justz........................26+5................+10..... ...............110 mamuskamaj...............27+6................+14......... ............97 KasiaGJ-.......................28................+12.... ................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ....108 Znów_mama..................28.................+10....... ..............93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ..................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11..... ..............99 Kasiulaaa .....................29 ..................+13....................100 jaTUŚKA.....................28+1....................+6.. ...................89 cv............................26+4....................+8. .....................99 tosia204....................25+3....................+8... ....................112 Dosia255....................25+3....................+7... ...................100 Trelevinaaaa..............26+2.....................+5........................110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkie. Ale też u mnie w nocy wiało strasznie no i do tego spadł śnieg :) ale za to teraz świeci łądnie słoneczko i mam nadzieję że ten śnieg zniknie :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja mialam dzis ciezka noc. Taka wichura byla ze az sie balam. teraz swieci slonce i przymrozilo troszke. Kasiula- mi tez leciala krew z nosa w nocy, nie wiem moze to za sprawa cisnienia?:( Ty bidula dzis sie w nocy tez meczylas. Mi bol plecow przeszedl dopiero nad ranem ale twardnienie brzuszka mam do teraz jednak niebolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj majoweczki :) Ja dzis się paskudnie czuje, jakas taka niedorobiona dziś jestem:( ale może to wina pogody?? Mamuśkamaj śliczne to łóżeczko:) Stylowa nie rób smaka na winogrona, uwielbiam je:P Sylcia to normalne, nasze maluszki też są czasem mniej aktywne. Ważne że czujesz kilka ruchów dziennie. Tosia wiem co czujesz... sama mam problemy z kregosłupem i zawsze na wieczór mnie boli, a nie raz to i w ciągu dnia daje o sobie znać. Zresztą byłam na to przygotowana planując ciąże. Cześć dziewczyny ja jestem w 26 tyg i mój maluch (też synek) waży 963g. Ja też startowałam od 57 kg przy wzroscie 160:P No i dopiero od 5 miesiąca zaczełam przybywać na wadze. Cv ja mam już kupione łóżeczko z szufladą i powiem Ci że mi się napewno przyda, teraz w niej mam pościel małego a potem pewnie będe trzymac np paczki pampersow, a jak mały podrosnie to zapewne jego pościel będziemy tam chować. Łóżeczko żeby pod nim pościerać czy umyć podłogę zawsze można przesunąć na chwilkę:) jadę na zupke do Ciebie:) Tobie też wyslałam zapro:) Jesteśmy w tym samym wieku:):) Oj winka to ja też bym się napiła. Tez tak mieliśmy i w sumie zaskoczyło jak mąż był na l4 w polsce. Kasiulka ja to mam ochotę na ogórkową mojej babci, robi taka pyszną kwaśną mniam mniam. Wysłałam Ci zaproszenie na nk:) Emila dokładnie mężowie nadal nas będą kochać nawet z dodatkowym kg, przynajmniej będą mieli do kogo się przytulić:) Ja też zawsze uważałam na to co jem, bo w genach mam otyłość... Nie mogę Cię znaleźć na nk:( dosia u nas też już łóżeczko stoi, też bez pościeli, bo przecież mamy jeszcze 3 miesiące i na pewno by się zakurzyło. K_M_B.......................27...................-5..... ................113 ...x...........................25+1.................+8... .................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ..............95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...............100 Stylowaa....................25+6................+8....... ...............100 justz........................26+5................+10..... ...............110 mamuskamaj...............27+6................+14......... ............97 KasiaGJ-.......................28................+12.... ................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ....108 Znów_mama..................28.................+10....... ..............93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ..................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11..... ..............99 Kasiulaaa .....................29 ..................+13....................100 jaTUŚKA.....................28+1....................+6.. ...................89 cv............................26+4....................+8. .....................99 tosia204....................25+3....................+8... ....................112 Dosia255....................25+3....................+7... ...................100 Trelevinaaaa..............26+2.....................+5.... ....................110 Lorien............25+3..........+8.................98 Wysłałam na @ moje dane do nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Widzę, że grono nocnych mamusiek się powiększa. Ja też nie mogłam spać i miałam sobie z Wami popisać, ale znowu wyłączyli mi prąd i nie miałam dostępu do neta. A dzisiaj idziemy do kuzynki męża, także nie będę miała czasu, aby popisać z Wami. TAkże do jutra kochane, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ;-) Na szczęście nie napisałyście aż tak dużo dzisiaj i już jestem na bieżąco ;-) Lorien ja już Cię znalazłam i zaprosiłam, więc zajrzyj na NK. X.. nasz Ty Kochany biedaczku dbaj o siebie. A krew z nosa to całkiem normalna sprawa dla nas, ale to też znak, że jednak powinnaś odpoczywać. Ja się też wczoraj przechwaliłam, że tak dobrze zasypiam. Dzisiaj jak mąż wyszedł do pracy to też się męczyłam dwie godziny żeby zasnąć. I do tego ten okropny wiatr. A teraz ładnie słoneczko świeci. Taką pogodę to ja lubię. Ale coś znowu wiiieeeelkim mrozem straszą. Mam nadzieję, że im się to nie sprawdzi. ja jutro jadę z mężem na urodziny do męża chrześniaka, więc też będę miała na pewno co nadrabiać. A póki co lecę na zakupy, a Wam Kochane życzę Miłego dnia!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia już przyjęłam zaproszenie:). Ja mam w maju urodziny chrześnicy i kompletnie nie wiem co kupić. Co można kupić na 2 latka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. teraz zamówiłam torta dla Małego i dokupiłam jakąś zabawkę. A tak to różnie, jakąś książkę z bajkami możesz kupić, domek dla lalek, jakieś inne zabawki typu kuchnia. Mi się wydaje, że dla dziewczynki jest większy wybór w prezentach. A ja zawsze muszę się sama zamartwiać co kupić, bo mąż nie ma zielonego pojęcia. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majoweczki! no cale szczescie ze az tak duzo nie mialam do nadrobienia. Widze ze niektore z was mialy ciezka noc to w calej Polsce chyba byla taka wichura u mnie na szczescie nie. I dla odmiany szybko zasnelam i spalam prawie cala noc tylko raz na siusiu wstalam ale tez jakos dziwnie sie czuje taka jakas perzymulona chodze. Maz ze szwagrem remont robia w pokoju 1 pokoj ale pewnie syf na cale mieszkanie no coz ale zanim maluszek przyjdzie na swiat musimy odswiezyc mieszkanie. Lorien ty tez szczuplutka jestes i biedulko tesknisz tak znam to uczucie.A twoj M jak czesto przyjezdza?? Ja mam w marcu ten dylemat tyle ze moja konczy 3 latka ale skusilam sie juz na konika do tego trafilam na fajne domino ze zwierzaczkami poza mam dla niej jeszcze bluze i chce dokupic spodnie jakies dresowe w sam raz do przedszkola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dzisiaj wszystkie maja dzisiaj jakies plany moze ja tez sie wybiore na jakies zakupy zeby sie nie wkurzac przy tym remoncie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Ajajaj jaka ja dzis niedorobiona jestem,masakra. Ból pleców nie chce przejść. Kupiłam sobie sweterek na allegro na poprawę humoru,ale jakoś tak dalej humor nie ten,blee. Lecę zaraz na NK ,Emilia pozwól ,że od Ciebie dziewczynek pare pościągam:) Lorien ale mi zrobiłas smaka na zupę ogórkową,mniam! Lece na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_B.......................27...................-5..... ................113 ...x...........................25+1.................+8... .................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ..............95 Agnes71.....................25+5................+8....... .............100 Stylowaa....................25+6................+8....... .............100 justz.........................26+5................+10..... ..............110 mamuskamaj................27+6................+14......... ..........97 KasiaGJ-.......................28................+12.... ................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ....108 Znów_mama..................28.................+10....... .............93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ................... 97 JOLA1237.....................25+4...............+11..... ..............99 Kasiulaaa ......................29 .................+13...................100 jaTUŚKA......................28+1..................+6.. ..................89 cv.............................26+4..................+8. ...................99 tosia204.....................25+3..................+8... .................112 Dosia255.....................25+3..................+7... .................100 Trelevinaaaa................26+2...................+5.... ................110 Lorien........................25+3...................+8......................98 Justynka_87................24+4...................+9......................95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majóweczki ja tez tylko nadrobiłam zaległosci i zmykam na zakupy miłego dnia wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się dopisałam do tej zacnej tabelki :) Waga rośnie mi w szybkim tempie... Ale co się dziwić, apetyt mam ogromny i nie mogę nad nim zapanować :( Trochę mnie wkurza jak widzę pojawiającą się drugą brodę, coraz okrąglejszą twarz i czuję że nogi ocierają mi się o siebie... Ale staram się nie przejmować. To będzie ważne dopiero po przyjściu na świat zdrowego, pięknego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa chyba to taki dzien dzisiaj albo wszystkie zmuwilysmy sie na to zle samopoczucie.Ide obiad powoli robic a potem poloze sie milego dnia majoweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv mój mniej więcej co półtora miesiąca przyjeżdża. Choć teraz jak przyjedzie w lutym to później pewnie na święta wielkanocne, no a potem zaraz w maju i wtedy zostanie dłużej:) E tam szczuplutka, mam troszkę ciałka. Zobaczymy jak po ciąży będę wyglądać:P Co do złego samopoczucia to pewnie wina pogody, niby teraz w Krk słoneczko świeci, ale w nocy była wichura i dość porządnie padało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam 3 dziewczyny na Nk- Lorien,Cv i Kasiulee. Czy nie ominełam żadnej? Dziewczyny zgłaszajcie sie na NK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa co do ogórkowej to będę musiała poczekac na nią trochę bo u babci będe dopiero pod koniec miesiąca jak bedę u niej nocować bo z tamtąd mam bliżej na lotnisko a muszę po mojego jechac 26 lutego rano:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien ale ja tu kiszonych ogórków nie mam i babci tez nie:( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szkoda:( Ale zawsze możesz sobie zrobić:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was weekendowo ;p Trelevinaaa mogłaś tu zajrzeć ja do 6 rano tutaj dyżur pełniłam ;p Niestety dopiero po 6 położyłam się spać , długo nie mogłam zasnąć mój coś wyjątkowo głośno chrapał :( wstałam o 12. Musiałam z pieskiem wyjsc. Teraz wcinam sobie śniadanko :) tosia u mnie też już świeci słońce a śniegu tylko gdzie niegdzie jakby ktoś rozsypał pod płotami hehe Emilia- czy jednak mam odpoczywać przez ten krwotok z nosa. A 2 dni temu się zastanawiłam czy wolne robić sobie czy jeszcze popracować. Wiec postanowione ogłaszam wszem i wobec robię sobie labę prace ograniczam tylko do odbierania tel od klientów , i obsługi klienta poprzez e-mail. Co ja będę robić w domku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×