Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

mamuskamaj to znaczy ze ciaza ci sluzy nie zamartwiaj sie po porodzie wrcisz szybko do normy:) co do namiarow to mam nk i facebook ale wiecej korzystam z nk nie mam zdania zadnego czy to dobry pomysl czy zly ujawnic swoje nazwiska itd pojde za tlumem:)za wiekszoscia heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emili ja jestem za ;) wysyłam na naszego e-maila dane do nk i do facbooka ;p Bo dziś założyłam nk ;p I zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć dziewczyny:)
dziewczyny nie jedzcie już nic::) bo późno :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv ja już podobne 2 takie zestawy wylicytowałam.ciuszki są naprawdę super tylko sie zastanawiam czy mój syn to wszystko wynosi bo tyle tego jest jakbym co najmniej miała mieć bliźniaki hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny temat bolu kregoslupa jest mi znany i nie tylko mi praktycznie kazda narzeka mnie tu juz dawno nie byloby gdybym nie lezala sobie z laptopem bo po godzinie siedzenia to ja juz stekam na kregoslup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć dziewczyny:)
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylcia1991
Oj kregoslup tez juz daje o sobie znac ;/ zwlaszcza jak po calym dniu sie poloze.. od kilku dni tez mam taki jak by nacisk na klatke piersiowa, ciezej mi sie oddycha, i pobolewa czasem ale to ponoc normalne jak dzidzia sie rozrasta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć dziewczyny:)
j po ślubie też przybrałam przy mężu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie tylko ty po ślubie przybrałaś na wadze :) witaj w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam problemy z bólami pleców, najgorzej jest oczywiście wieczorem po intensywnym dniu. Ale cóż poradzić, takie uroki ciąży. Niemniej jednak jak już pisałam kiedyś kopniaczki małej wynagradzają mi wszystkie dolegliwości ciążowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na wadze +13kg ;p Ale tylko na wadze ;p jak narazie dzięki bogu co do bóli nie mogę narzekać są rzadko i delikatne mam nadzieje że jak naj dużej się to utrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za to przybieram teraz, bo jakoś po ślubie nie wychodziło. Wydaje mi się, że to wszystko zależy od genów i tyle. A tak na marginesie moja mama też przytyła w ostatniej ciąży 20 kg i chyba ją dogonię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć dziewczyny:)
powiem Wam, że fajnie jest tu popisać na forum:) w sumie pierwszy raz zaczęłam coś pisać, wcześniej tylko czytałam co tam mazgrolicie :) a że siedzę sama w domu (bo mąż w wyjechała w konwój) i nie mam do kogo otworzyć ust...to miło chociaż popisać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wstawilam swoje dane wkleilam linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj moje geny są okropne, ja zawsze musiałam uważać na wagę i na to co jem. Odkąd pamiętam wciąż musiałam kontrolować wagę. Zła przemiana materii, i to odziedziczyłam po tacie. Z jego strony wszyscy mają problemy z wagą. Mam nadzieję, że nasz Synek dostanie akurat tą część genów po moim mężu ;-) Za mną może być ładny a za mężem wysoki i szczupły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emili nie wiem czemu nie mam blokady że nie można mnie szukać w wyszukiwarce spróbuj na fc a potem ja ciebie spróbuje przez nk hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula na facebooku to Ty masz zdjęcie na tle jakiegoś pięknego oceanu? Bo nie wiem czy mam zapraszać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja do tej pory nie miałam problemow z tyciem, starałam się odżywiać zdrowo, ale jesli tylko miałam ochotę na pizze czy kebaba to nie żałowałam sobie- a powiem Ci że ochotę miałam dość często i nic. Moja gin mówi, że to dobrze że już tyle przytyłam, bo szczupłym się należy, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula ja tez nie moge cie odszukac moze ty sprobuj klikajac w moje linki mnie poszukac. i tak samo propon uje innym dziewczyna jupi jupi mam moje lody szkoda ze waniliowe a nie urozmaicone ale dobre i to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj ja jak sobie trochę pofolgowałam to od razu kg przybywały, a później ciężko było się ich pozbyć. No i po ślubie był tego efekt. A tak się ładnie do ślubu trzymałam. Weszłam nawet w rozmiar sukienki 36. No ale przy takim mężu który ma za przeproszeniem tasiemca, to jak tu nie jeść ;-) Ale wiem też że jak się wezmę za siebie to zrzucę te kg po ciąży. Na szczęście póki co aż tak źle nie jest bo tylko 6kg na plusie. No chyba, że teraz przez te ostatnie miesiące podciągnę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć dziewczyny:)
Emilia_83 6 kg to świetny wynik:) w dyszce się zmiescisz do porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia sliczna mialas sukieneczke na slubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×