Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ojj dziewczyny ale mi smaka zrobilyscie. atena- mi ostatnio maz zrobil spagetti z kurczakiem, pieczarkami,cebulka w sosie smietankowo-serowym. Niebo w gebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty X przyznaj sie skad ty meza wytrzasnelas.. ja pierdziu no niedosc ze umie obiad dobry zrobic, ciasto upiec, remont zrobic to jeszcze jeden strzal i dwa gole poszly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina wyjęłaś mi to z ust co do męża X ;-) Aż się nie chce wierzyć, że tacy faceci istnieją? Przyznaj się X do chociaż jednej wady męża, to będzie nam lżej na sercach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - ALE MNIE rozśmieszyłas pozytywnie oczywiście. buhahahaha no własnie ...x... gdzie takiego męza wytrzsnełas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevina- hehehe jeden strzal i dwa gole:P Jeszcze mlody jest bo my jestesmy w tym samym wieku to pewnie dlatego taki chetny do garow:P teraz korzystam hihi poki chetny bo pozniej pewnie czar prysnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwójny strzał
jeden strzała a dwa gole , ale za to dwa razy pod rząd bo wcześniej poroniła dwójkę przecież:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcza ale chyba każdy umie czytac suwaczki tak? ! NO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcza, ale Ty zabawna jesteś. Boki można zrywać. Żenada po prostu!! Spadaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze ma wady dziewczyny i to duzo, kto ich nie ma?:P ma lewe rece do remontow, dopiero jak zaszlam w ciaze to mnie wyreczyl bo jak cos przybic albo cos to ja zawsze musialam bo go glowa bolala albo zmeczony:P post pomaranczy pomine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja z pogaduch wróciłam ,a kiedy byłam u koleżanki to w telewizji zobaczyłam sledzia w puszce w sosie pomidorowym ,no i właśnie pochłonełam 5 duzych kanapek,a kiedy robiłam każda kolejna to jadłam winogrono w tym czasie,ha ha,masakra:D Pierwszy raz kupiłam tutaj rybke w sosie pomidorowym i sie strasznie zdziwiłam jak otwarłam puszkę,bo ryba w środku była zmielona,gotowa do nałozenia na kanapke,ale też taka oszukana troche,bo sosu ogromne ilości a ryby mało,no ale najgorszy ten głód zaspokojony,jednak polskie lepsze;) ...x...Twój mąz to oryginalny egzemplarz,choc oddajac mojemu to jestem pewna że tez by sie mna zajał w razie potrzeby bardzo,wiec korzystaj póki możesz;) majowe szczęście ja czuję bół po prawej stronie tak niziutko ale bardziej odczuwam to jako cięcie niz jak kłucie,martwi mnie to,bo nie znam powodu,połozna stawiała na infekcje,ale dzis przyszły wyniki i wszystko ok ponoć A z tym elektryzowaniem to ja teraz juz mniej "kopie',ale na poczatku ciazy i te pierwsze miesiace to strach było mnie dotknąć Dziewczyny ale Wy tego żelaza duzo bierzecie,ja brałam jakis tydzień tylko pół tabletki,a w kibelku strasznie to odczuwałam :o Pomarańczka wynocha! Tępa strzała! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :) dawno nie zaglądałam do Was ale obiecuję wszystko nadrobić i być na bieżąco :) otóż : wczoraj byłam u mojej gin i okazało się, że z tymi komorami w mózgu małego wszystko ok, rozwija sie jak najbardziej prawidłowo :) łożysko niestety nadal jest przodujące :) i niewielka szansa żeby się "nastawiło" no i najważniejsze mały ułożony jest na chwilę obecną poprzecznie. Jestem jednak dobrej myśli że skończy się wszystko ok :) a teraz jedziemy na zakupy z mężulkiem bo mam ochotę na jakieś szaleństwo :) znów mama - dziękuję za zaproszenie :) bardzo mi miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak urodzimy to wszystkie spotkamy sie na w cukierni u ZNÓW - MAMO. Co wy na to??????hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja mam za to kożuszek teściowej i powiem Ci, że też nie za bardzo się czuję w takim rodzaju okrycia wierzchniego, ale niestety w żadną moją kurtkę już nie wchodzę. Doszłam do wniosku, że się przemęczę, bo nie chcę kupować nowej kurtki, bo wiem że później i tak będzie leżała w szafie :P Także witaj w klubie :) Ale mam nadzieję, że ta zima skończy się już a potem to będzie już cieplutko :) To podsumowałyście męża X, hehe dobre ale co prawda to prawda. Także X wykorzystuj póki możesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chcialam poruszyć temat żelaza - bo też i przepisano i tak właśnie słyszałam, że ma się rożne problemy z jelitami później i tak się właśnie zastanawiam brać czy nie bo Hemoglobina aż tak bardzo mi nie spadła :) jeszcze się zastanowię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No laski przyznajcie same noz sie otwiera w kieszeni - moj tez moglby bardziej do garow ciagnac :) hehe a tak to ja biedaczka stoje i pichce i duppa rosnie hehe :P x - naprawde dobrze masz z tym swoim mezem :-) hehe a remonty na co dzien sie nie robi wiec mistrzem gladzi i malarstwa byc nie musi a w garach co dzien sie miesza ;) hehehe wiecie ze zrobilam sobie liste co kupie od tego gostka co penelopa nam go polecila i mi wyszlo 500zl ja pierdycze ale jazda :O a gdzie tu daliiiiiii hehe i to same pierdolki takie nooo pomarancza wez sie wypchaj i zatapetuj wiesniaro!!!! juz mnie to wkurza ze te ci*py zawsze zjawiaja sie z takimi komentami... won pedałko - jakby to powiedzial Maslana z wlatcuw móch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- dobrze mowisz, jakbyscie musialy lezec non stop jak ja to Wasi mezowie tez by sie tak Wami zajeli i cos pogotowali i popichcili:) Dobrze ze wyniki masz dobre Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj przepraszam ale mój wczesniejszy post był do Ciebie ,a napisałam majowe szczęście,sorki :o ...x... fakt,ze dobrze że wyniki ok,ale kurczę z drugiej strony gdyby cos było nie tak a to coś byłoby odpowiedzialne za ten ból,który sie nasilił dziś to podleczenie moze by mi to zlikwidowało,aj sama nie wiem,boli tak czasem jak przy menstruacji,normalnie czasem siadam na kibelek i myslę ,że krew zobaczę na bieliźnie,martwi mnie to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoł, hoł:D po wizycie wszystko git, skierowanie na przeciwciała dostałam:) pani dr juz nie musiła szukać serduszka aparatem ino przystawiła i słychać byłlo od razu puk,puk,puk:D:D to żelazo naprawdę pomaga u mnie się skończyły wszelkie bóle, skurcze, i napięcia brzucha. a ja dziś robie ziemniaki z patelni podsmażane z cebulką kiełbaską jajkiem i do tego kefir, haha na bogato:))))))))) eni napisz przepis na ten makaron z szynką pieczarkami i sosem serowym mmmmmmmmm🌼 do pomarańczki, pozwól, że nie skomentuję tego co napisałaś, bo by mnie zbanowali na kafeteri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!żebyś spłonęła w piekle!!!TY wszo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PENELOPKO - oczywiście makaronik , SZYNECZKA KONSERWOWA KROJE NA MAŁE KAWAŁKI, PODSMAŻAM PIECZARKI BO MUSZA BYC MIECIUTKIE. łącze to i to. i tutaj moje wielkie oszukaństwo : otóż sos serowy biore z opakowania KNOR pisze na nim SPAGETTI O 4 SMAKACH SERA. cZYLI SOS ROBIĘ WG NICH. pOTEM NA KONCU POSYPUJE PARMEZANEM. pychotka Moj mąż mysli ze robię to sama, no cóż trzeba czasem sobie pomóc. nawet wykładam plesniowy i topiony na stól zeby nie kapnąl się do końca. wiem wiem oszukuje troche no ale ten sos serowy o 4 smakach - jest zajebisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI OCHANE . Lece do jutra bo PZU zamkna ze mną razem. hihihiih do jutra będe skoro świt........paaaaaaaaaaaa buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa ja idę na wizytę dopiero za tydzień, także popytam się co może być przyczyną tego bólu. Ostatnio nawet zastanawiałam się nad wyrostkiem, ale sama nie wiem (po której stronie jest?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVELINA wiesz co no miałam. tylko tak ja zamówiłam ten zestaw butelek TT i tam w linku napisane jest wysyłka free, więc kupując to na 100% jest wysyłka free. a jeśli nie kupiłaś tych butelek. napisz do gościa czy przy takim zamówieniu możesz liczyć na darmową wysyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może jak ja jestem wiecznie taka słaba to może by mi pomogło też żelazo,co myslicie jakbym tak po pół tabletki tylko brała na własna rekę? mamuskamaj to zapytaj,bo ja juz próbowałam u mnie się dowiedzieć,ale niestety nic z tego nie wynikło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×