Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Stylowa ale Ty masz hemoglobinę w normie tak? Dobre wyniki miałaś. Ja nie wiem czy tą słabość zlikwidujesz żelazem, skoro ono ma hemoglobinę podnieść? Ale niech się inne wypowiedzą. A o jakim Ty bólu mówisz? Bo mnie też tak czasem ciągnie i kuje ale w podbrzuszu bardziej. Zapomniałam się oczywiście o to wczoraj zapytać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj coś ostatnio czytałam że jeżeli byłoby coś z wyrostkiem, to boli po prawej stronie tak na wysokości pępka. Trochę mnie to zdziwiło, bo wyrostek jest niżej( po prawej stronie). No ale może to jakoś promieniuje wtedy? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia no właśnie a mnie tak boli w dolnej części brzucha po prawej stronie. A tak na marginesie, to mi się też wydawało, że wyrostek jest niżej. No w każdym razie w piątek za tydzień się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- no faktycznie przeciez ciagle mowisz o tym bolu a w badaniach wychodzi ze wszystko ok. Ja Ci powiem ze ja zle sie czulam codziennie wlasnie jak spadla mi tak mocno hemoglobina, bylam nie do zycia i tez miewalam roznego rodzaju bole np. w pachwinie teraz mnie pobolewa co kilka dni tylko i mniej. jak zaczelam brac to zelazo to faktycznie u mnie kilka dolegliwosci odpadlo i mam o wiele wiecej zycia i energii. Nie wiem jednak czy samemu mozna brac zelazo. A moze zadzwonilabys do swojego lekarza sie spytac o to? mamuskamaj- sliczne te sweterki i za jaka cene przystepna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ale mam stron do nadrobienia :) U mnie wiele zmian. Zmieniłam ginekologa, załatwiłam położną. Dzisiaj wybrałam się na glukozę i zemdlałam przed jej podaniem. Ale poprosiłam o zrobienie mi morfologii, bo ostatnio źle się czuję. Jestem osłabiona, może od tego leżenia. 2 marca mam wizytę, mam nadzieję, że z dzieckiem wszystko w porządku. zabieram się do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie,ja chyba zadzwonie do mojej teściowej i jej zapytam,no a te bóle to teraz przeszły po nospie,one są często,ale zazwyczaj o łagodniejszym nasileniu,ale dziś to naprawdę mocno boli,aż strach,a mnie takie osłabienie znów dorwało,że szok i tak w kółko:( mamuskamaj fajniusie te sweterki:) Ja jade do stolicy i do Ikei zaglądnę,śpiworki dla małego oglądnę,samopoczucie mi sie poprawi na pewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :* Tigero moja Julka waży 1543 BPD 77,1 FOD 100,8 HC 279,4 AC 258,6 FL 58,2 Tak lekarz mi dał już listę z jakimi dokumentami mam przyjść, co dla dziecka przynieś oraz regulamin oddziału położniczego czy jakoś tak ;p Penelopa- wezmę najwyżej 2 i 1 bo te 1 to są pakowane w takie mniejsze paki. ale mi zrobiłaś ochotę na duszonkę , ale kuźwa nie mam piekarnika, i chyba też sobie usmażę takie ziemniaczki na patelce. Stylowa ja mam model IRT 4020 http://www.ceneo.pl/159640 Mi też ostatnio w nocy jest strasznie gorąco a mój mówi żebym kaloryfer podkręciła ;p Trelevina no niby tak że do normalnego łózka otem można przenieś dzieco ale 140x70 potem się przekształca na takie normalne łóżko siągane są boki te na 140 I wtedy Julka by miała te łóżeczko troszkę dużej niż te 120x60 zanim byśmy kupili normalne. A cenowo od 120 a tym 140 różnica jest około 50zł Ja też mam upatrzony nawilżacz powietrza tradycyjnie kupuje w ing. http://www.bankujesz-kupujesz.pl/katalog/zdrowie-i-uroda/talassio_ultradzwiekowy-nawilzacz-powietrza-kaczka?sc=203 Co do żelaza ja biorę 3x1 lekarz mi powiedział że najpóźniej trzeba zacząć brać 2miesiace przed porodem. I że te żelazo jest teraz bardzo ważne dla naszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko na chwile, wykorzystujac, ze mam internet bo przez caly dzien mi szwankowal i nic nie moglam przeczytac ani napisac ;( jade dzis wieczorm ogladac mieszkanie - trzymajcie mocno kciuki by sie wreszcie udalo. masakra ale jestem poddenerwowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zjadłam sobie te ziemniaczki co mi penelopa smaka narobiła wkroiłam kiełbaskę , i cebulkę i popijałam zimnym mlekiem pychotka. Tuśka - trzymam mocno kciuki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu o jedzeniu:P No to ja zjadłam mleko z płatkami, a przed chwilką wsunęłam dwa tosty. I powiem, że nadal nie czuję się najedzona. Ale to może dlatego, że chodzi za mną pizza i chyba jutro to już będę musiała ją wsunąć, bo nie wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tu spokój na na na na :-) Gdzie się podziewacie Dziewczynki? Pewnie w lodówkach siedzicie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evelina, pewnie specjalnie z tą ceną tak zrobili, podniósł o 6 zł butelki i napisał wysyłka free;-) jak chcesz mieć pewność, że będzie kup ten zestaw droższy to i tak wyjdziesz na tym do przodu, bo przesyłka 13zł kosztuje.. :) a jak nie to napisz do gościa, czy za taką kwotę możesz liczyć na darmową wysyłkę, warto napisać, może się uda:) wklej swoją listę ;) może mi coś umknęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemniaki u mnie też były pyszne mmmmmmmmmm a jakie kaloryczne hahaha :D ale ta marta z nw mnie wkurza;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywanko :) trzeba z mezem troche czasu spedzic :D moj juz spi :P jak dzidzius :) a ja jeszcze chwile pobuszuje na necie i spadam w kimonko :D Kasiulka - widzialam na nk nowe foty Ty masz meeeeega dlugie wlosy ja pierdycze takich to sie predko nie dorobie :P jatuska mam nadzieje ze wypali z chata :* daj znac co i jak :))) tez ogladalam na wspolnej jak mnie ta Marta wqrwia no masakra :/ ehh no nic uciekam babki do juterka paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina dzięki :) ja mam ciągle niedosyt że są krótkie. Zawsze sobie powtarzam na pocieszenie że jakbym miała 160 to by były za tyłek. A że mam 180 to ledwo do pasa sięgają ;/ Mój to się śmieje ze mnie że jedyny kompleks jaki mam to "za krótkie włosy" i chyba ma rację ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wkleje penelopka bo mam na kartce zapisane wsjo :P ale chyba moja lista rozni sie ze ja kupuje jeszcze termometr, przewijak usztywniany troche z nivea kosmetykow bo i tak taniej niz w sklepie.. kocyki2 i okrycia kapielowe, fride oczywiscie i tyle chyba... a do goscia pisalam mowil ze spoko - jak za tyle to mozemy sie umowic na ta przesylke free.. wiec dziekuje kochana i tak za namiary na gostka :D :* no teraz juz znikaaam paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evelinkaaaaaaaaa, nie kupowałam tego przewijaka, bo ja nie byłam pewna do końca czy on będzie pasować na łóżeczko 120x60, nie wiem czy to nie jest na to większe łóżko właśnie. a takie łóżko 140x70 ma moja kuzynka potem się składa bok albo nawet dwa i jest normalne łóżko:) ja bym może też takie kupiła, ale nie mam miejsca:( kasiula taaak jeszcze na te ziemniaki dałam jajeczka zrobiły się sadzone i maślanka do tego mmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa ja też się zastanawiam nad tym większym łóżkiem 140x70 :) Właśnie się zastanawiałam dokładnie jak te jajeczka dokładasz do tego. Muszę spróbować następnym razem. Do SR idę przełom marca i kwietnia dokładnie będę wiedzieć na początku marca bo Położna jeszcze sama nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no późno ;/ ale Położna powiedziała że spokojnie zdążę żebym się nie stresowała. Lekarz mi powiedział ze najważniejsze żebym poszła na 2 i 3 spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mykam dziewczynki, bo Mój M przyszedł dziś do domku z moim bratem i zrobili butelkę whisky i mój biedny brat padł. śpi mi w stołowym na kanapie. Pościeliłam mu łóżko w małym pokoju gdzie jest komputer , niech chłopak idzie spać. A ja tym samym muszę zejść z komputera... papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow_mama- dzieki za porady nt obrocenia maluszka, ja naprawde bym chiala żeby on się obrocil ale najwyraźniej jaja mu ciązą bo był już glowka w dol i mu s ie odmienilo :( a ta golarka fajna, chyba tez będę musiala o takiej pomyslec bo mnie to golenie wykancza Mamuskamaj mnie tam od czasu do czasu tez cos kluje, chociaż nie mam tak umiejscowione jakos w gednym miejscu, pewnie to zalezy jak się dzidzia ulozy. Sliczne te sweterki! Kropeczka ja Cie podziwiam z tym jedzeniem nocnym, ja coprawda dlugo siedze po nocy ale ostatni posilek jem max o 20-21 a nastepny kolo 11 dnia nastepnego, potem obiad ewentualnie mała przegryzka typu jablko i tyle. No jedynie lody to moja zmora :P Atena35 no kurcze strajkuja te nasze maluchyzła jestem bo cesarka to ostatnia rzecz jakiej bym chciala, a Ty jak wolisz rodzic? No i witaj w klubie oszustow ze spaghetti :P Knorr jest the Best :D Penelopa kruz masz racje ze trzeba mieć dystans do tego jedzenie i wszystko z rozsądkiem ale nie odmawiac sobie az za bardzo, ja glonie uważałam na siebie w 1 trymestrze bardzo rygorystycznie a teraz już mniej :P Stylowa ale tam u Ciebie milutka temperaturka no z tym obrotem to ja nie trace nadziejiale nie ma się co czarowac ze ze 3tyg zostaly a z kazdym dniem szanse maleja Trelevinaaa oj bidulo, ciekawe po czym Cie tak wzielo -? Lorien ale ten Twój maz trafia z terminami, co przyjedzie to Ty masz usg ;) Emilia_83 Ty się ta glowka nie przejmuj bo przeciez i tak jeszcze urosnie a do tego ona się lekko wydluza przy porodzie wiec jakos przejdzie ;) Przy tym zelazie pamietak jesc tylko ciemne pieczywo i duzo pic bo mogą być po nim zatwardzenia. Julietta40 a dlaczego zmienilas lekarza? Kasiulas-ce - dzieki za wymiary! jaTuska trzymam kciuukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja też uciekam do łóżeczka, bo plecy dają znać o sobie. Lorien Ty to jesteś niedobra. Weszłam na neta i obejrzałam dwa odcinki do przodu, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki witam Was w ten mroźny poranek. Tigero no tak jak na razie to sobie super ustawia te przyjazdy:P No ale teraz to nie specjalnie na usg tylko na moje urodzinki przyjeżdża:P Mamuskamaj no niedobra jestem:P ale nie bądź zła:P Chyba mi wybaczysz?? Ja właśnie wczoraj zagoniłam mojego tatulka do przemeblowania mi pokoju:P Przestawiłam sobie biurko i dałam koło łóżeczka i tam sobie przygotuje taki kącik do przewijania Kubusia. Teraz tylko jeszcze przewijak muszę kupić i będzie git:):) W tym tyg będę raczej mało aktywna, ale potem postaram się nadrobić wszystkie zaległości:) Widziałam dziś w wiadomościach nasz kochany Bałtyk, jest zamarznięty i ludzie po nim chodzą, ja bym się bała, że może pęknąć... No ale jak inni chcą chodzić to niech chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×