Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hej ho, hej ho:)))) ja tam nie mam problemów ze spaniem, zasypiam od razu jak przyłożę głowę do poduszki, nawet nie wstaje już w nocy na siusiu, także dziewczątka współczuję Wam bardzo nocne sówki🌼 kasiula wiem, wiem o tej liście z Łubinowej, dziewczyny tez o tym pisały na forum, że same nie wiedzą co to za dziwota z tymi pampersami, bo przeca taki maluszek się topi w dwójkach :o ja mam new born pampersowe i takie też będę mieć do szpitala. na wadze +5,7 kg ciekawe na ilu skończę.. dziś w ddtvn o porodach w domu, nigdy bym się na to nie zdecydowała:P już na samą myśl mi słabo:P wiecie ja wychodzę z założenia, i nie odmawiam sobie niczego na co mam ochotę, oczywiście nie wypijam 2l coli, ale szklanka czy dwie raz za czas na pewno nie zaszkodzi i tak jest ze wszystkim u mnie:D oprócz papierochów oczywiście i alkoholu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Kochane co Wy mówicie o temperaturze ,że niby -17 macie? O my god. U mnie termometr za oknem ponad 10 pokazuje,ale on przesadza,bo w aucie dzis rano sprawdzałam to 5 było,no ale to na plusie ,a po drugieto u mnie jeszcze ciemna noc,więc jak dzień nastanie to temperatura wzrosnie. Współczuje Wam tej zimnicy,brr Emilia ciesze sie bardzo ,że lekarka Cie uspokoiła. Tak to z nami jest ,że panikujemy na zapas,często całkiem niepotrzebnie,no ale nikt nam sie nie powinien dziwić,przecież my nie myslimy o sobie tylko o naszych maluchach;) Fajnie,że potwierdzili Ci chłopaka,a wiesz ja w grudniu usłyszałam ,że chłopak i od tej pory nie potwierdziłam,hmm,mam nadzieje,że się nic u mnie nie zmieni,tymbardziej ,że mój M. jeste pewien ,że widział miedzy nózkami potwierdzenie:) Tigero nie martw się ,nasze maluchy maja jeszcze czas na odwrót;) Znów mama nie wiedziałam ,że mozemy mieć wpływ na to by dziecko sie obróciło,Twoje porady są niezastapione :) Kasiulaa mogłabys dać link do tego termometra,który Ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie przejmujcie się zimnem - już za chwilkę wiosna. Zobaczycie jak nam szybko ten czas, podły zimny czas zleci:):):) jak ja się nie mogę doczekać na śpiew ptaszków, kawę na tarasie i spacerki w ciepłym słoneczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :-) ale mialam masakrycznie ciezka noc :-( brrr od 2.30 nie spalam zle sie czulam az w koncu kibel tulilam feeeeee jak mnie wzielo i gora i dolem makabra jakas - nie wiem nawet po czym tragedia :-( niewyspalam sie z tego wszystkiego i cierpie teraz :/ dla pocieszenia u mnie -20 stopni ja pierdziele :( nie wychodze dzisiaj z chalupy co do coli i innych specyfikow- ostatnio przeciez mirinde cala wyzlopalam 2litrowa w 2dni, w mcD.. mega kubel fanty a w pizza hut mega szklane pepsi... czasem mam ochote i nie moge sie powstrzymac :) Emilka - duzy ten Twoj synek co do zelaza wiem ze mozesz miec problem jedynie z wyproznianiem... ooo galaretka z truskawkami? chetnie bym zjadla ale przeciez uczulilo mnie po truskawkach w ciazy wiec wole nie ryzykowac bo bym sie zadrapala.. Mam juz prawie gotowa liste zakupow od tego sprzedawcy co podala Penelopa ;-) teraz ino przejrzec i zamawiac ;-) Kasiula ja biore lozeczko 120x60 bo po co wieksze i tak jak mala skonczy 2 lub 3 lata bedzie spac w normalnym Ja dzisiaj koncze 28tydzien - wiec jutro zaczynam 29 :O wow jak to leci... milego dzionkaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek 99
z jakiego kalendarza ciąży korzystacie? chodzi mi o ten podział miesięcy na tygodnie. macie coś takiego ? to wrzućcie linkk jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolekk ja licze miesiace wg daty przewidywanego porodu mam termin na 19maja wiec kazdego 19 wchodze w kolejny miesiac.. Niektore dziewczyny licza po 4tyg albo 4,5 tyg ale generalnie jakiegos jednolitego przelicznika nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w każdy czwartek zaczynam nowytydzień, tak więc witaj 31 tygodniuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli mowa o ciezkiej nocy to ja dzis też niewyspana,ale to przez według mnie zbyt wysoka temperaturę w domu,która jak sie okazuje odczuwam tylko ja. Macie tez tak ,że Wam wszedzie strasznie gorąco? Ja sie normalnie w nocy upociłam ,że hej,a mąz ,któremu wiecznie za ciepło stwierdził,że nie było za ciepło,córka tez nie narzekała. A ja pozakrecałam ogrzewanie,bo mi dalej upał Trelevinaa no niezła noc za Toba,może cos zjadłas co Ci zaszkodziło,ale teraz juz lepiej u Ciebie? A ja z gazowanym to tak dziwnie. Odrzuciło mnie na początku ciązy,a potem znów odwrotnie-dostałam taka chcice na gazowane,ze niczym innym się napić nie mogłam,no więc sobie nie żałowałam,a teraz znów tylko woda, a z gazowanym to jak mi się zachce to ociupinkę raz na dwa dni łykne i spokój mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa ile Ty dopiero na plusie masz? O kurcze,ale fajnie,ja tak tyłam,albo własciwie nie tyłam trza powiedzieć w pierwszej ciązy. Fajnie sie masz,bo u mnie już 9 dobija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa no niby lepiej ale od niewyspania szalu nie ma - co do cieploty mam to samo a jestem mega zmarzlakiem :/ a odkad w ciazy jestem to wiecznie mi goraco tragedia nawet jak 19stopni w chacie to mi duszno nie wspominajac juz ze od tych zasranych kaloryferow powietrze suche jak pieprz... a nawilzacz taki na kaloryfer gowno daje wiec i tak musze sie zaopatrzyc w taki ultradzwiekowy jak sie urodzi malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa - ja na poród domowy pierwszego dziecka tez bym się pewnie nie zdecydowała, ale teraz z wielką chęcią. Niestety już postanowiłam, że urodzę w szpitalu, bo nie mogę myśleć tylko o sobie i własnym komforcie. Dla mojego Krzycha to byłby zbyt duży stres. To znaczy powinnam, ale to jest tak, że jak on będzie na maksa zestresowany to zaburzy to mój komfort. Więc umówiłam się z położną "domową" na poród w szpitalu. To znaczy - nie zgadzam się na żadne interwencje, przyspieszanie, rodzę w takiej pozycji w jakiej mi będzie wygodnie i tak długo jak ja chcę. Nie będzie to łatwe w szpitalu, gdzie króluje położniczy beton, ale mam na to siły, żeby o to walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa co to ultradźwiekowy nawilżacz,zaintrygowało mnie. Ja tez z natury zmarzluch do potęgi i właśnie cały czas nawet juz bedąc w ciąży marzłam dalej,a od niedawna mi wiecznie gorąco,ide okna pootwierać Znów mamo ja będę Cię prosić o wskazówki,coś w stylu-jak łatwiej urodzić,ale to jeszcze trochę czasu mamy Mi sie dzis śniło,że mnóstwo moich koleżanek rodziło a ich dzieci umierały pare dni po porodzie. To chyba przez ten ostatni wylew tego maluszka od znajomej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - nie martw się może cię jakiś wirus dopadł. Często tak się zdarza, zwłaszcza jeśli zatrucie wychodzi i dołem i górą:) Nie wiem czy cię dobrze zrozumiałam ale liczysz miesiące tak jak się powinno potocznie liczyć upływ czasu. Więc ja tak samo liczę coś w tych tygodniach dziwnie się nie odnajduję i przyjmuję, że każdy 6 dzień miesiąca to u mnie początek nowego miesiąca ciąży. I tak 6 marca zacznę 8 miesiąc ciąży bo 6 sierpnia miałam ostatnią miesiączkę. Tak mi łatwiej i lepiej się z tym czuję:) Stylowaa - mnie w sumie od niczego nie odrzuciło. No może jem mniej, zdecydowanie mniej słodyczy. Zauważyłam jednak że jadam chętnie rzeczy, których wcześniej nie jadłam, np. wątróbkę czy boczek faszerowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa cos takiego - wlewasz demineralizowana wode - taka jak do zelazka i ustawiasz poziom nawilzenia powietrza - szczegolnie polecane zima jak sie grzeje w domach - dzieciom tez sie lzej oddycha :-) ja musze sobie kupic disnemar bo nie wytrzymam normalnie suchoty jak nie wiem co http://allegro.pl/ultradzwiekowy-nawilzacz-powietrza-hyundai-2-2l-i1465235102.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) widze od ranka ruch i wczoraj jeszcze po mnie byla zmiana:P mi maz zabral laptopa, powiedzial ze mam sie zmusic do spania no to lezalam jak kloda hehe i myslalam jak postawie lozeczka w sypialni. Nic nie wymyslilam:P A ja jutro zobacze jak sa moje bable ulozone. Ostatnio tworzyly taki ksiezyc ale cora lezala glowka do w dol a synek do gory. Zobaczymy jaka pozycje sobie teraz wykombinowaly. Porod w domu? hmm nie dla mnie. Widze taki porod dla pewnych siebie kobiet, ktore juz przechodzily porod, wiedza co i jak. ja jestem zbyt nerwowa, zbyt panikuje a w domu nie czulabym sie dobrze krzyczac z bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Twoim Dziecku przeczytałam żeby te wszystkie nawilżacze zastapić mokrymi recznikami na kaloryferze,że to najzdrowsza metoda,a juz szczególnie zrobic tak w pokoju dziecka Kropeczka ja jem niechetnie kotlety schabowe,z kurczaka,ogólnie smażonego nie za bardzo,a tak to też zjadam wiecej niż wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa trzeba wiecej poczytać na temat tych nawilżaczy ,codla naszych maluchów najlepsze. Ja myslę ,że w salonie mozna taki nawilżacz wstawić,bo to i tak tylko na 15 m jest,a u dziecka to trzeba wiedzieć co na pewno zdrowe. Na allegro znalazłam taki taniutki: http://allegro.pl/nawilzacz-powietrza-turbo-tv-50-ultradzwiekowy-i1457132261.html Ja go chce już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wcześniej mięska nie jadałam, a teraz - jak nie zacznę dnia od kabanosa to jestem chora. Mogę na obiad zjeść tylko mięso co kiedyś było u mnie niewykonalne. A poza tym jeśli o ilości chodzi to też jem makabrycznie dużo. Mogę siedzieć i jeść, i w ogóle dna nie ma. Ale zauważyłam że jem jednak troszkę mniej niż dwa tygodnie temu - witaminki chyba mi pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa ... tylko, że ja startowałam z taką wagą, że żadna z was pewnie nie będzie miała tyle na liczniku w 9 miesiącu:P:P to normalne, szczupłe przeważnie tyją więcej. idę na 10.30 do Mojej Pani dr na NFZ :) ha musiałam niezły cyrk odstawić w wannie, żeby się ogolić.... wszystko na czuja nic nie widziałam. efekt całkiem ok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa i tak Cie podziwiam ze dalas rade :) bo u mnie masakra juz wiec uzywam kremu :) a wogole nie nawidze sie kapac w wannie w ciazy jest mi tak niewygodnie.. a nie mamy tu prysznica wiec lipa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam w domku nawilzacza juz 3 lata, kupilam na allegro cos ok.100zł kosztowal i musze powiedziec ze dziala cuda. Bo ja odwrotnie niz Wy jak czytam, mi jest zawsze goraco, dusze sie od razu. moj maz to zmarzluch on otwiera kaloryfer a ja zakrecam. teraz chodzi u mnie codziennie w nocy, przynajmniej moge oddychac w nocy normalnie bo tak to mi za sucho bylo. W lato tez go wlaczam jak sa upaly. Mama mi mowila zeby wlasnie wieszac reczniki na kaloryferach ale nic to mi nie dawalo i kupilismy nawilzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siadam na brzegu wanny i jadę z koksem:D dobra zbieram się bo zapewne czeka mnie skrobanie szybek samochodu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa masz racje te reczniki na kaloryferze to by trzeba było co 10 minut zmieniać-cyrk Ja też wczoraj na slepego sie ogoliłam i tak fajnie wyszło,że się pochwaliłam mojemu M. i on tez oczywiscie chciał sprawdzić:D Sprawdził i pochwalił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha ale się uśmiałam. Mój mąż mówi w odniesieniu do wielkich brzuchów, że porządna fura musi mieć solidny garaż:) hahahahaha Rozumiem, że w temacie depilacji jesteście. Otóż powiem wam, ze ja niedawno porządnie, ale to porządnie się wydepilowałam, nawet mi brzuch nie przeszkodził chociaż też nie widziałam wiele ale po tym przestałam wciąż czuć się brudna. Wspominałam wam kiedyś, ze mi się wydawało że jestem niedomyta, serio. Wciąż tylko w wannie bym leżała bo mi się zdawało że śmierdzę. I po depilacji przeszło odczucie dziwnego zapachu i uczucie nieświeżości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze sie na jutro ogolic i zastanawiam sie jak to zrobic:P mam ten krem do depilacji co polecalyscie ale boje sie go uzyc przez ta infekcje co mialam i moze jeszcze mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odnośnie depilacji buahahhah ale temat no oki wiec juz pisze: Ja kucam a pode mną lustereczko (powiedz przecie gdzie jeszcze) hihihih. tak więc trzeba sobie radzic jakoś no nie dziewczyny. NO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - to moze lepiej nie rob kremem bo cie jeszcze uczuli :/ Eni zajebisty sposob :) ino to kucanie.. hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×