Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

No wlasnie moze mnie podraznic dlatego teraz go nie uzyje i bede sobie radzic jak eni z lusterkiem:P tylko ze ja nie kucne z moim brzucholem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki:) Jejku w Krakowie też zimno i nie chce się wychodzić, no ale trzeba to jakoś przeżyć. Co do pampersów to ja do szpitala mam kupione 2-5kg, a do domku juz mam kupioną paczkę 3-6kg. Jak tam dziś z samopoczuciem??? U mnie nawet dobre:) coraz bliżej wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam ,ja zadnych lusterek i żadnych kremów i wyszło spoko. Rozłozyłam się we wannie (odkad jestem w ciązy uwielbiam wannę,a wcześniej z niej nie korzystałam w ogóle) i w jednej rece golarka -tylko naprawde delikatna-ja używam gilette venus a druga reką wymacywanie,sprawdzanie terenu dokad moge dojechać żeby troche u góry zostało ,a na dole to juz wszystko gole więc luzik :) ...x... dasz rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 albo 2 marca w zależności do którego gabinetu pojadę:) Co do depilacji ja używam tego kremu co Trelevinaaaa jest naprawdę dobry:) No i z takich lepszych wiadomości męzulek przyjeżdża w sobote:):) Więc pójdzie ze mną na wizytę i zobaczy swojego syneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x- nie polecam kremu po infekcji, ja sobie kiedyś w ten sposób zafundowałam nawrót, po infekcji ta dobra flora bakteryjna potrzebuje czasu, żeby się odbudować i taki silnie działający krem może zniszczyć to, co się już odbudowało, a do tego spowodować niezłe podrażnienie, ja od jakiś dwóch lat używam elektryczną golarkę dla kobiet i jestem bardzo zadowolona, zero podrażnień i można golić w ciemno, bo ryzyko zacięcia jest niewielkie, chociaż się zdarza, ja mam taką: http://tnij.org/golara Polecam. O porodzie mogę pisać, tylko uprzedzam, że to będzie serial w odcinkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien no to cudownie - że mąz przyjeżdza. Fajnie. Podajcie nazwe tego kremu do depilacji? co używacie bo z lustereczkiem narazie mam spoko no ale można przeciez mieć lepszy pomysł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena35 Ten krem to Nair. W Rosmanie kupisz chyba za 5 zł 2 saszetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena- nair sie nazywa ten krem. Znow-mama- tak mysllam wlasnie ze moze ta flore bakeryjna dobra mi zaburzyc dobrze ze nie uzylam bo juz wczoraj chcialam ale mnie naszlo ze przecies po tej infekcji jestem i to moze mnie podraznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wczoraj przyszly te spodnie z h&m ciazowe. fajne sa no i wieksze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majóweczki, Widzę, że z rańca ruszyłyście pełną parą:) Zazdroszczę tym, które mogą spać w nocy, ja niestety z 5 razy wstaję na siusianie i bardzo ciężko jest mi zasnąć. Mała zazwyczaj ma swoje godzinki i np. wczoraj tak się rozpychała, jak leżałam na lewej stronie, że aż mnie w pewnym momencie zabolało, hehe Jak widać silna dziewczynka będzie :P Ja zaczynam 30 tydzień w sobotę, więc jeszcze troszeczkę a 4 marca na następną wizytę. Później chciałabym iść na usg 3d, ale nie wiem już sama. Dużo babek mówi, że buzia dzidzi jest już bardzo nisko i nic nie widać. Także teraz nie wiem czy wybrać 2d czy 3d? Doradzcie kochane. Powiedźcie mi jeszcze czy też macie takie sporadyczne kłucia w prawym boku, bo ja zauważyłam że co kilka dni mi powracają. I nie wiem kompletnie co to może być, one są takie średnio bolesne- zależy kiedy się objawiają. A ja czekam dzisiaj na przesyłkę z allegro, na moje sweterki. Mam nadzieję, że już przyjdzie niebawem. To odezwę się później, bo obiadek za trochę trzeba będzie robić. A i jeszcze jedno, stylowa jak Ci fajnie, że u Was dodatnia temperatura. U nas normalnie taki mróz, że aż się nie chce z domu wychodzić. A zamierzam się już wybrać na zakupy dla mnie i przygotować torbę do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj - jakie sweterki zamowilas? bo chyba cos przeoczylam :/ no no 30 tydzien.. teraz to juz zleci.. az strach sie bac co bedzie.. co do wyboru USG - nie zebym miala cos przeciwko 3d czy tam 4d ale dla mnie jesli chodzi o diagnostyke i rozwoj dziecka o wiele lepsze jest zwykle - lekarz moze ocenic stan narzadow itd a na 3d to tylko tyle ze widzisz zarys dziecka w trojwymiarze.. dla mnie wazniejsze jest zdrowie wiec ogolny stan i wybieram zawsze 2d.. a na buzke bede patrzec jak malenstwo przyjdzie na swiat :) dziewczyny czy wy tez tak "elektryzujecie" ???????????????????? matko ja czego sie nie tkne zaraz praduje.. makabra jakas :-/ am I UFO >?? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki :-) Powoli nadrabiam co naskrobałyście od rana. :-) X.. Ty to masz tego męża cierpliwego, dobrze, że Ci zabrał laptopa ;-) Szkoda, że nie może Cię zaczarować żebyś ładnie do rana zasnęła ;-) Kupiłam dzisiaj żelazo i zaczynam kurację. Zobaczymy jaki będzie efekt. A co do wagi to mi wczoraj znowu doszło parę kg. I już mam 8,5 na plusie. Brrrr... ;-( Oj ja się wczoraj też nagimnastykowałam przy depilacji cipciochy. Masakra jakaś. A jaka zmęczona przy tym byłam. Sapałam jak parowóz ;-) Atena dobry sposób na depilację masz ;-) X to męża nagoń. On na pewno z chęcią zrobi Ci taką depilację. Niech ma małą namiastkę gry wstępnej :-) Lorien podziwiam Cię za tą wytrwałość w tęsknocie za mężem. Fajnie, że będzie razem z Tobą na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też liczę tygodnie tak jak kropeczka. Jak miałam ostatni okres ( 15.08.- w rocznicę naszego ślubu ;-) to każdego 15-tego miesiąca zaczynam nowy miesiąc. I tak generalnie się wciąż w tym wszystkim gubię. Nie wiem jak mam mówić, czy jestem w 27 czy w 28 tygodniu. Więc przeważnie rozwijam myśl i mówię, że to 27 tydzień i 4 dzień. Powiem Wam, że sama się ta wielkością główki przestraszyłam, ale mam nadzieję, że to się jakoś później wyrówna. Bo przecież jak mi się taka wielka główka przeciśnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taki spokoj nie bylo mnie ponad godzine a tu znikomy ruch :O szoook co sie z Wami dzieje babolce wszystkie w garkach siedza czy jak?? Emilka przeciez to proste - jezeli jestes 27+4 to jestes w 28 tyg - 27pelnych tygodni i 4dni nowego tygodnia czyliiii 28! :-) kumasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kumam, kumam ;-) Wiem, że Wy tak liczycie. Ale mi lekarka namieszała, bo mówiła że się liczy skończony tydzień. Już kiedyś o tym rozmawiałyśmy. Ech no cóż.. jest 27 tydzień i 4 dni :-) Ja też zaraz uciekam, bo muszę się za sprzątanie wziąć. Jutro koleżanka przyjeżdża w odwiedziny. A ja dzisiaj na obiad mam naleśniki, więc dużo pracy nie mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa dzięki za informację odnośnie usg, tylko jak ja idę na 3d/4d to wówczas lekarz robi mi normalne 2d i dodatkowo jeszcze patrzy na dziecko w obrazie 4d. Tak to wygląda u nas, ale nie wiem sama na jakie się zdecydować teraz. I muszę Ci powiedzieć, że ja też przewodzę prąd, hehe szczególnie jak dotykam klamki w nocy, kiedy idę siusiu. Masakra jakaś nawet widać w ciemności jak iskra leci :P Z kolei moją mamę, jeszcze nie wiedziała że jest w ciąży, strasznie kopał samochód, bardzo się dziwiła dlaczego, bo nigdy nie miała takiego problemu. No i po tygodniu się dowiedziała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dobrze, że piszecie, że wy też takie naelektryzowane, bo ja już głupiałam. Myślałam, że to ta praca tak na mnie działa. I kombinowałam, że to wina paneli, albo moich sprzętów. Ciekawe czy to ma coś wspólnego z ciążą, czy bardziej z pogodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dzis zrobię dla siebie spagetti. Takie cos włoskiego mi sie chce. Moich nie ma więc niewiele tego trzeba. mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj- ja jutro mam pierwsze 3d i ostatnie:) nie moge sie juz doczekac hehe. ja bym na Twoim miejscu robila teraz bo potem to juz blisko bedzie jak maluchy na zywo zobaczymy:) u mnie tez gin. najpierw robi i mierzy na 2d pozniej przelacza na trojwymiarowy obraz. Emilia- Hehe gra wstepna i golenie wieloryba, podniecajace:P Zapomnialam wczoraj sie Ciebie pytac jaka dawke masz brac tardyferonu? ja biore 2x1 na dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie nie elektryzuje sobą. Ciekawe czemu tak działacie?...hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena- smaka mi nie rob, kuchnie wloska moglabym jesc codziennie i non stop a w szczegolnosci spagetti:P a jakie lubisz jadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie elektryzuje ale moj maz i kot strasznie:P wlasnie dziewczyny poczytajcie moze cos ma zwiazek z ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jecie i jecie. No dobra ja tez . Spagetti kochanie robie różne. Tradycyjnie Bolone lub w szyneczka i pieczarki w sosie serowym z brokułami. Pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Bogu - juz myslalam ze tylko ja tak przewodze prad i raze iskrami.. hehe mmm spagetti.. ja dzisiaj niestety cos lekkiego bo nadal nie czuje sie po nocnym tuleniu wc najlepiej ale w sobotke robie lasagne :D bo to mi najlepiej wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X ja tez mam brać 2x1 czyli mamy taką samą dawkę. Mam tylko nadzieję, że będę dobrze znosiła przyjmowanie tego żelaza. No co, dla tak wygłodniałego męża nawet golenie wieloryba może być przyjemne. ;-) Mój się łapie czegokolwiek, bo wie że za dużo nie dostanie ;-) Musze iść na pocztę, 5 minut drogi a tak mi się nie chce wychodzić na ten mróz. Stylowa Ty to masz fajnie, temp. na plusie. Ja już nie mam w ogóle w czym chodzić jeżeli chodzi o kurtkę. Pożyczyłam od Mamy ale czuję się w niej fatalnie. Jak taka wiochmenka na maxa, a nie sexi mama ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasagne - robiłam z brokułami, a tydzien pózniej z mielonym. Szalałam po sklepach za parmezanem i dostałam go wkońcu z FIRMY PRESIDENT - nie polecam go. WOGOLE NIE PRZYPOMINA SMAKU prawdziwego parmezanu. tak wiec szukajcie innego - prawdziwy wloski to jest PYCHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×