Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Justynka- widzialam te wozki , juz ktoras na forum sie nad nim zastanawiala. Mi sie bardzo podoba kolorystyka ale co z tegoo jak jak musialam kupic duo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? Kurcze, przeoczyłam to... No tak x, Ty nie miałaś takiego dużego pola do popisu jak my, jeśli chodzi o wybór wózków, ale za to będziesz miała dwa razy więcej szczęścia ;) No to cieszy mnie informacja że ktoś jeszcze myślał o tym wózku, bo w związku z tym że to nowa firma, to nie mogę znaleźć żadnych opinii w necie na jego temat. Ale namacalnie wydawał się super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na ten horror bo wciagajacy jest. milych snow Wam zycze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wpadam na momencik na nocną zmianę,wow,to chyba mój debiut,no ale bedzie króciutki bo spadam spać. Siedziałam tak długo bo patrzyłam na film na TVN na "Krwawy diament",polecam jeśli któras nie widziała,ajj,ja teraz bede przeżywać,że tyle zła na świecie się dzieje,no nic ,życie. ...x... a Ty tylko horrory uznajesz?:D A ja dziś zaczęłam sie rozgladać za innym wózkiem,bo mąż najpierw się zgodził,ale jak się zorientował ,że ja to tak na serio sie za to biorę to mnie ustawił do pionu,wygłosił swoje zdanie na ten temat,czyli opieprz konkretny,a na koniec stwierdzil,że w sumie decyzję to zostawia mnie. Ha,super podejście,no cóż zadziałało,odechciało mi się szaleć,choć malutka pokusa i tak została:D Kolorowych snów majóweczki,pewnie wiekszość z nas juz słodko śpi,no więc i ja ide dołączyc do tego grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocna zmiania... Spać nie mogę, denerwuję się... Doradźcie mi dziewczyny bo zwariuję. Ja po tej operacji muszę przyjmować co miesiąc zastrzyki z witaminy B12. Będąc w ciąży przyjęłam ją 3 razy. Ominęłam w ogóle 1 trymestr bo tak zalecał mi lekarz. A teraz, teraz sie denerwuję bo ostatnią dawkę wzięłam w styczniu i powinnam już dostać w dupę kolejną ale nikt mi nie chce pewnie powiedzieć że powinnam ją przyjmować. Nikt nie chce powiedzieć że tak, że powinnam, ze nic mi nie grozi. jeden młody lekarz tylko mi powiedział, że jeśli mam ją przyjmować to lepiej bym wzięła niż nie wzięła. No i ja glupia tak chodze i biję się z myślami. Mój chirurg mówi że mam pytac ginekologa, gineklolodzy pierszy raz widzą babe po takiej operacji i tak od annasza do kajfasza. A może wśród was jest jakaś dziewczyna, która też przyjmuje jakieś leki?? Czy są takie które powinny coś łykać, wstrzykiwać obojetne - byle powiedzieć mi czy one coś przyjmują i co powiedzieli ginekolodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Miałam Was nadrabiać, ale nic z tego nie wyszło, bo zabrała mnie siostra do siebie na kiełbaskę, którą sama robiła. Pycha. I wróciłam wieczorem. :) Kropeczka-przez rok brałam leki, bo mam zaburzenia rytmu serca, ale z chwilą zajścia w ciążę musiałam je odstawić. Lekarka powiedziała, że gdybym się źle czuła, to dadzą mi inne, ale jak na razie występują sporadycznie i nie zagrażają dziecku, więc daję radę. A gdy wcześniej wspomniałam ginekologowi o moich tabletkach, to kazał mi się skontaktować z lekarzem prowadzącym , w moim przypadku z kardiologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero-- a żyję, ale rodzina miała ubaw, bo zaczęłam panikować :) Chociaż trochę martwię się, bo było to surowe mięso. Od dzisiaj zanim coś pochłonę, będę czytała wszystkie etykiety :) Z tym macierzyńskim, to dobrze wiedzieć, bo koleżanka rodziła we wrześniu i dwa tygodnie przed porodem nie wypisano jej zwolnienia, tylko urlop macierzyński. Czy od tego czasu przepisy zmieniły się, czy lekarz nie był dobrze poinformowany. Koleżanka ma miesiąc do tyłu, bo urodziła 2 tygodnie po terminie. X- termometr kupiłaś na allegro czy w sklepie ? Tez się nad nim zastanawiam. Mamuskaj-- ja tez tak mam, że nawet zapominam czasami zjeść kolacji, chociaż na słodkie nie miałam ochoty od początku ciąży. I tez przyjmuję feminatal. Wczoraj dostałam przepis na domowy napój pomarańczowy, bardzo smaczny, wychodzi tego z 6 litrów, bez chemii i konserwantów. Dzisiaj będę go robiła, nie tylko ze względu na siebie, ale i syna, który kupuje różne napoje, a wiadomo, że ze składem ich różnie bywa. Robię przerwę na kawę( jeżeli ricorę można tak nazwać), a potem dalej poczytam co też jeszcze pisałyście. Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski:) Stylowa- Uwielbiam horrory i jeszcze komedie ale ostatnio wole horrory:P Masakrycznie dobry film ogladalam w nocy:) trzymal w napieciu do samego konca. Moj maz poszedl spac bo on sie boi horrorow:P Film nazywa sie "Zbaw mnie ode zlego" polecam:P a Ty mam nadzieje ze pospalas w nocy? co do wozka to mowisz ze maz Cie ustawil hihi, ja zawsze jestem za tym ze pierwszy wybor najlepszy:) Kropeczko- Pewnie mialas ciezka noc bo ciage myslalas co masz zrobic. Ja niestety nie przyjmuje na stale zadnych lekow wiec Ci nie pomoge ale wydaje mi sie ze to lekarz ginekolog powinien Ci jasno powiedziec co powinnas zrobic. Julietta- Dostalas przepustke od lezenia i juz szalejesz hihi:) i dobrze, jak troszke mozna to korzystaj. Ja tez troszke wstaje po domku ale staram sie nie siedziec bo napina mi sie brzuch od razu. Termometr kupilam na allegro http://tnij.org/kp9n na tej aukcji. Wybralam przesylke kurierska i blyskawicznie facet mi go wyslal i na drugi dzien byl u mnie:) Ja nie zaluje wydanej kasy. Zycze Wam Majowki milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sówki:) ja dziś wstałam z mega bólem gardła;/ niech to szlak;/muszę podjechać po coś do apteki bo się wykończę;/ mam nadzieję, że te babki tam mi coś podpowiedzą bo czasem mam wrażenie, że one wiedzą mniej niż ja;/i nie chcą brać za ciężarne odpowiedzialności, że coś doradzą co się dla nas nie nadaje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na sekunde tak mi migdaly wywalilo,, ze szok mowic nie moge czy ja moge sobie gardlo mascia wick posmarowac na rozgrzanie? tylko gardlo? doradzicie prosze bo sie wykoncze normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuśka nie mam pojęcia;/ ja jednak zrezygnowałam z wizyty w aptece, zrobiłam sobie płukankę wody z solą, jakby trochę pomogło... do tego pół litra herbaty. zmywarka myje, więc ja idę się legnąć. p.s dziewczyny czy wy też przy wstawaniu z pozycji leżącej odczuwacie ból? takie ciągnięcie w dole brzucha?nie wiem jakby zakwasy czy coś? mały tak rozrabia, że hej wczoraj chyba gdzieś na wątrobie wylądował i ledwo zasnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo,choc u mnie szaro i buro,bo po pierwsze tak ładnie rozplanowałam sobotę,a Michał do pracy pojechał,a po drugie pogoda islandzka znów zaskoczyła i wczoraj juz pierwsze podmuchy lata się czuło,słoneczko przygrzewało,ludzi to normalnie tłumy w samych bluzeczkach były,a teraz snieg sypie,aż sie wierzyć nie chce,tylko moj pies sie cieszy,bo uwielbia snieg:) jaTuska ja sie wicka nie boję,jak byłam przeziebiona w ciązy to na katar tylko wicka używałam,bez niego bym nocy z zatkanym nosem nie przespała. Ale może też pomóz sobie jak Penelopa wodą z solą,co ja słyszałam to w ciązy wolno chyba cholisept ,ale nie jestem teraz pewna,bo jeden się nazywa cholisept ,a drugi cholinex chyba i jeden jest słabszy ,a drugi mocniejszy i ten słabszy w ciązy wolno a ten mocniejszy juz nie. Zdrowiej juz kochana Penelopa mam nadzieję,że twoja kuracja przyniesie rezultaty i szybciutko wrócisz do zdrówka Julietta ale mi sie takiej domowej kiełbaski zachciało,tutaj czasem ktoś robi i poczęstuje taką we flaku się to chyba zwie robią,mniam. A podaj nam ten przepisik na soczek pomarańczowy,z checią bym sie napiła,więc bardzo proszę:) Kropeczka ja Ci niestety nie mogę pomóc,bo nie wiem nic na ten temat,mam nadzieje,że lekarze sie zmobilizują i dadza konkretna odpowiedź ...x... niesamowita jesteś z tymi horrorami,ja żadnego nie moge teraz ogladnąć,bo taka strachliwa sie zrobiłam,że szok. Możesz do mnie iść przodem,ja Cie bedę widzieć,a Ty krzykniesz BUCH to ja podskoczę,także podziwiam Cię:DA z tym termometrem to wydawało mi się ,ze Ksiulaa podawała stronkę z o jakieś 30 zł taniej,wydawało mi się,że dziewięćdziesiąt parę złotych było,a może to jednak nie identyczny termometr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane widze ze z rana was jakies choróbska dopadły!wracajcie szybko do zdrowia!dziewczyny widze ze czym blizej do konca ciazy to coraz bardziej wszyskie nazekamy no ale juz 2/3 za nami.ja tez sie denerwuje bo od miesiaca mam tyle samo cm na brzuchu.mierze i nic ani cm.w srode mam usg to zobaczymy jak tam dzidek mam nadzieje ze urusł chociaz troszke.a jak wasze brzuszki duzo urosły przez miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholinexu na bank nie można. stylowa widzę, że u Ciebie też mąż Michał, haha coraz więcej " nas łączy" :P jak mi się dziś nie chce, a na dworze tak pięknie ciepło jest. wiecie ja tak zatęchłam w tym domu, że jak mam przejść market to mnie kolka łapie z tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mozna cholisept ;) Penelopa no nie mów,że też Michała masz,ha ha ha,dobre:D justz myśmy juz tu sporo pisały,że wielu z nas brzuszek z centymetrami stanał w miejscu,ale też wiele z dziewczyn stwierdziło,że chyba kształt brzuch zmienił,bo tak jaby go do przodu wybijało jednak, chociaż cm te same. No i ja właśnie wczoraj spotkałam koleżankę z pracy,która mnie nie widziała 3 tygodnie,to aż krzykneła z wrażenia ,że niby tak mi brzuch urósł,no a ja sie dalej mierzę i nic centymetrowo nie drgnęło,a czuje ,że mały wiekszy bo już jego ruchy całkiem z "kopniakowatych" zmieniły się na "przesuwne",więc sadzę ,że wszystko ok,jeszcze nasze brzuchy dają pewnie czadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa pocieszyłas mnie dziekuje!w tym momencie własnie wyszly moje zaległosci!mój maluszek tez ostatnio wiecej daje znac o sobie i tez tak bardziej jakby sie przesuwał.nie wiem czy pisałam ale chyba nie .wiec we wtorek byłam u nefrologa i powiedział ze wyniki mam bardzo dobre i jak tak dalej bendzie to moge rodzic naturalnie.nawet w ksiazeczke mi wpisał ze naturalnie a w razie komplikacji cesarka, wiec super bo jakos strasznie sie bałam tej cesarki. moja najlepsze przyjaciółka urodziła w srode synka 3440 .zaczeła miec lekkie skurcze o 18 a o 20.50 juz dzidziu był na swiecie.to jej drugie dziecko i tak szybko jej poszło bez nacinania i wogole.mam nadzieje ze nam tez sie uda szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jatuśka- ja też mam problem z remontem. Od poniedziałku wchodzi ekipa do mojego biura: wymiana instalacji, panele podłogowe, malowanie... Nie wiem czy będę mogła przebywać, choć powinnam to doglądać... Tigero- na plusie mam prawie 8kg:( Justynka- taki wózek będzie miała nasza Natalia z forum. Z tego co wiem, opinie są bardzo pozytywne. Penelopa- ja też mam takie uczucie ciągnięcia podczas wstawania. Idę robić porządki, bo gdy mój synek skończy popołudniową drzemkę, wyruszamy do Grudziądza. Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz no wiec ja zyczę nam wszystkim takiego szybkiego porodu:) bunia powiedz czy Ty oczekujesz dziewczynki czy chłopczyka,bo mam wrażenie ,że mamy podobne kształty naszych brzuchów,a przede wszystkim te dziurki takie po bokach pod piersiami,no a są przesady ,że kształt brzucha zwiastuje dana płeć,no więc ja czekam na synka ,a Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Laseczki :))) alescie wczoraj daly czadu :D noo mialam do nadrabiania ladnych kilka stron co do bolu gardla - tantum verde aerozol - bralam i mi pomoglo no i proopolki tez mozna - penelopa od kilku dni mam taki bol jak wstaje masakra juz myslalam ze cos nie halo ale cale szczescie nie jestem jedyna.. jatuska- wracaj do zdrowia emilia- tak myslalam ze nie doczytalas ze chodzilo o x-landera... i spoko nie przepraszaj :P roztargnienie w ciazy jest naturalne :D cv- gratuluje zakupu wozka :)) moj wybor ;)) a ta znajoma co wozkiem dziecko buja to chyba nie wie do czego on sluzy... to tak jakby w wannie spac a w lozku sie kapac.. ehh ludzie a potem narzekaja ze wozek do dupy.. x- sciagne ten film chociaz jak bedzie akcja bede osrana pod koldra.. super ze termometr juz masz i rozki :))) moj calkiem daje rade maz go testowal i mowi ze jest spoko :D justynka - jednak zmienilas na navingtona- no to ten sam producent od x-landera i dalti czyli DELTIM mi on troche nie spasil.. ale natalia go tez kupuje ;)) kropeczka co do lekow moja siostra cala ciaze brala swoje leki na padaczke.. mala zdrowiutenka :D jola - super masz wynik po glukozie ;D stylowa = masz wiele wspolnego z penelopa :))) jak apetyt?? no i gratuluje przegladu :D agnes71 - czytalam ostatnio bardzo dobre opinie o firmie MEDELA - a reczne laktatory z tommee tippee tez calkiem spoko :) (PODOBNO :D ) co do tych bzdur odnosnie 7/8miesiac - pic na wode nawet w MjakMama to czytalam.. dziecko im dluzej w brzuszku tym lepiej ;D nooo reszcie juz nie odpisze bo wszystko przewalkowane na maxa ;P tigerooo - dlugo nie narobilas mi na nic apetytu - postaraj sie bo sama nie wiem co bym chciala :P:P:P milej sobotki :-) :******************** MUAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMAMI
Czesc dziewczyny!!:) Miala albo ma ,któras z Was anemie?? u mnie na badanich w pierwszym miesiacu bylo ok...teraz skonczylam 1trymestr i dziwnie sie czuje taka oslabiona, zmęczona i pozbawiona blasku.//:( W czw lekarz dal mi skierowanie na mofrologie, ktora mam isc zrobic we wt a dopiero 15 będą wyniki :(Moze moglabym brac jakies zelazo do tego czasu??cy z tabletkami narazie sie wstrzymac? Nie mam wlasnie pewnosci cy to anemia////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc majoweczki ale tu spokoj:) Bylam na urodzinach u mojej chrzesnicy konik do skakania bardzo sie spodobal i wielkosc okazala sie ok:) Troche jestem zmeczona wiec niedlugo ide spac wiecie jak mi sie spi dobrze na moim panienskim lozku przesypiam cala noc i raz tylko siusiu wstaje nie wiem ale podoba mi sie to:) oczywiscie musze odpukac heheh przyszla mami ja nie mialam amemii ale to ze czujesz sie oslabiona to nie musi swiadczyc o anemii po prastu tak w ciazy czasami sie tak czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki wracam po tygodniowej nieobecności:) Stęskniłam się za Wami i teraz postaram się być na bieżąco:) Stylowa super, że czujesz się już lepiej oby tak do końca już było. My kupiliśmy taką zwykłą pomkę jak do rowerów:P:P w decathlon daliśmy za nią grosze:P Mi też brzuszek się nie zmienił w obwodzie, ale jest większy, wydatniejszy i taki śliczny okrąglutki:) odzyskałam swój aparat więc musze się zmobilizować do zrobienia sobie kilku zdjęć, by dać na @ i później do pamiętniczka małego:) Stylowa mnie strasznie dni lecą, a ten ostani tydzień tak szybko zleciał że szok nawet nie wiem kiedy. Znowu mama słodki ten filmik. Ja też stawiam na Chocco Mint. Nie przejmuj się, że nie podoba im się imię, mojej teściowej też nie podoba się imię Kuba, ale przecież to nasze dziecko a nie jej. atena35 fajniutki ten wózek. Kasiula spokojnie już niedługo zamiast siarki będzie mleczko leciało. Gratuluje mieszkanka:) Ja mam w wózku miękką gondolkę, mój brat też taką miał i powiem Ci że się dobrze sprawdzała, zwłaszcza że przecież to i tak tylko na chwilkę, bo potem do spacerówki będziemy wkładać nasze dzieciaczki. Cv mój maluszek też przez ten tydzień był mega aktywny chyba czuł że tata obok:P Ja też nie liczyłam ile na wszystko wydaliśmy, bo pewnie niezła sumka by się uzbierała. Emilia ładne to łóżeczko i cena też rozsądna. Ja nie będę wyciągać szczebelków, będę się bała że mały jak wyjdzie i będzie stała, np gorąca herbata na stole a mnie nie będzie w pokoju to mały się opaży, dlatego te wyciągane szczebelki mamy od strony ściany dane. Penelopka ja to lubię składać meble, fajna zabawa jest przytym:) Nie dostałam takiego skierowania, ale może jeszcze dostane, tylko w sumie nie wiem po co takie skierowanie?? Ja powiedziałam że na urodziny nic nie chcę dla siebie tylko dla maluszka niech kupują:P Bo dla siebie wszystko mam:) Tigero dokładnie dopiero się akcja rozwija w 2 sezonie:) Muszę się zabrać za czytanie książki:) Ja jeszcze w miare oddycham, chociaż ostatnio dość częśto mi się duszno robi... no nic trzeba jakoś przeżyć te dwa miesiące:) Kropeczka ja będę się pakować dopiero na początku kwietnia, jak spokojnie sobie wszystko popiorę i poprasuję:) A z tym prasowaniem to ciężko u mnie będzie, bo nie nawidzę prasować:P Ja będę używać oliwki bambino strasznie ją lubię:) Ja też juz mam ubranko po moim braciszku:) Takie śliczne jakby smoking tylko w całości:) Mimo że brat był chrzczony 8 lat temu ubranko jest w bardzo dobrym stanie i nie będę kupować innego:) też mam taki ból w kroczu, ale zapomniałam ostatnio zapytać o to lekarza. Najgorzej jest jak się przewracam w nocy z boku na bok:P bo jak już się rozchodzę to jest ok. Napisz co lekarz Ci o tym powiedział. Kropeczka dokładnie nie ma znaczenia jak mała będzie ułożona skoro i tak masz cesarkę. Weska pogadaj z mężem o tym jak się czujesz, rozmowa dużo daje:) Ja nie wierzę w przyjaźń między kobietą a mężczyzną, zawsze któreś się zakocha czy zauroczy. Oczywiście mam kilku dobrych kumpli, ale to tylko koledzy z którymi chodzę na mecze, czasem na piwko (oczywiście przed ciążą). Ale przyjażń damsko męska nie istnieje. A może to On chce rozwodu?? Jak można tak powiedzieć do własnej żony żeby się wyprowadziła... Nie rozumiem tego.... Powinnaś się wynieść do rodziców, nie odzywać się do Niego, niech poczuje, że Cię stracił i trudno, bardzo trudno będzie mu Cię odzyskać. X nie przejmuj się, wiadomo, że pokarm mamy jest w jakimś stopniu ważny, ale przecież ważniejsze jest to żeby dziecko chartować od samego początku, nie przegrzewać itp wtedy dzieci mniej chorują. Trelevinaaaa ja biorę magne B6 Mamuskamaj do końca marca niedaleko, tzn szybko zleci. Ja teraz czekam do świąt, ale już od świąt mój T. prawdopodobnie zostanie z nami i dopiero w czerwcu pojedzie do pracy. Jatuska biurokracja jest najgorsza, ale trzeba jakoś przezyć, kuruj się i będzie wszystko dobrze zobaczysz:) Kochane dziękuje za życzonka:) Ja po lekarzu też jestem mega zadowolona:) Kuba już jest ułożony główką w dół, ale pewnie się jeszcze zmieni. A oto nasze wymiary:) w pełnych 28tyg. BPD 73,5 AC 253 FL 56,1 i waga 1,420g (plus minus 212g) Kolejna wizyta na koniec miesiąca 30 marca:) Mąż już pojechał ale udało nam się pozałatwiać dużo spraw:) Byliśmy w kancelarii parafialnej ustaliliśmy datę ślubu, załatwiliśmy sobie restauracje:) Teraz tylko trzeba nauki przedmałżeńskie zrobić. No ale to już następnym razem jak przyjedzie:) Powiem wam, że ostatnio przeżyłam lekki szok w cerfurze, byłam na zakupach takich malutkich, w cerfurze ludzi jak mrówków:P kolejki przy kasach jak z krakowa do warszawy to pomyślałam że będe stać bóg wie ile w tej kolejce, aż tu nagle jedna babka z druga mówią do mnie że mam iść do przodu bo to kasa pierszeństwa i nie powinnam stać w kolejce i uwierzcie że cała kolejka mi potem zaczeła mówić że mam iść do przodu i przepuścili mnie. Aż sie miło zrobiło. Oj dziewczyny ale dałyście czadu pół dnia spędziłam na nadrabianiu zaległości, ale już jestem na bieżąco i to najważniejsze. Odpisałam na poruszone tematy, niektóre dawno już skończone, ale jakoś miałam dziś wenę do pisania :D Teraz uciekam spać. Słodkich snów majóweczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lorien :) To fajnie, że sprawy już pozałatwiane. Teraz to już szybciutko zleci. A swoją drogą ta Twoja przygoda z kasą pierwszeństwa jest bardzo budująca. Niestety w innych marketach raczej się tak nie zdarza :( PrzyszłaMAMI no niestety ja również nie miałam anemii, hemoglobinę mam bardzo wysoką, więc w tym temacie nie pomogę. Ale faktycznie to osłabienie wcale nie musi wskazywać na anemię. Ja teraz też cały czas jestem ospała, obolała, nie czuję się wyśmienicie. Także lepiej poczekać na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka_87 - bardzo ladny ten wozeczek co wybrałaś i musze Ci powiedziec ze bardzo podobnie wyglada jak ten mój Peg Perego Classico. .x - no mysle ze teraz już Ci ta infekcja przejdzie, a horrorow teraz nie ogladam bo bym miala zapewne glupie snyja Cie podziwiam, ze Ty takie filmy wchłaniasz i jeszcze ta bezsennośćszok. I jak mierzy ten termometr? Kropeczka Ty to ewenement jestes po tej swojej operacji i zupełnie nie wiem jak ta witamina moglaby oddziaływać na małą i czy moglaby jej zaszkodzic ale może na necie cos znajdziesz, w USA te operacje sa bardziej popularne może gdzies tam na jakims forum znalazłabyś wiecej informacji nt kobiet bo takich operacjach w ciazy Julietta40 o tak! nie ma jak się samemu nakręcić :P nie przejmuj się na pewno od jednego boczku nic Ci nie będzie ani małemu, wodocznie organizm miał na to ochote i tyleja np. wczoraj wypilam właściwie na raz caly kartonik mleka i tez nie jestem przekonana czy nie powinnam go gotowac no ale mialam taka chcice ze nie zdążyłam bym z gotowaniem :P Wrzuc ten przepis na napoj! Penelopa kruz- jak tam gardlo? Mi pomagaly propolki, Tantum Verde i Bioparox ale gin powiedział ze jak nie pomoga to na tym etapie ciazy mam się nie przejmowac i nawet cholinex brac, tzn tak przeciwdziałać żeby nie zeszlo nizej i nie było kaszlu. Przy wstawaniu to mnie bola nogi wokolicach pipki/ pachwinjuż zdecydowanie biodra mi się rozchodza bo ten bol mnie już nie opuszcza ( a ja z natury mam raczej waskie biodra) a ocziwiscie nasila się przy wstawaniu, dopiero jak się rozchodze to jest lepiej. Ciagniecie w dole brzuchachyba nie, musiałabyś dokładniej opisac, to chyba zalezy od ułożenia dzidka . Aaa i Cholisept jest mocniejszy od Cholinexu. Justz ja nie nierze regularnie, ale po lekkich bolach macicy czuje ze się wciąż rozciąga choc już nie tak intensywnie. Zmierzylam teraz z ciekawości i mam jakies 105cm w obwodzie, chyba troszke urosl ale mysle ze teraz już nie będzie tak intensywnie roznacmysle ze gora jeszcze jakies 6cm. Bunia3 och tam 8kg, to Ty szczypior jestes :) widac fitness Ci sluzy! Trelevinaaaa no smaka Ci nie narobie bo ja przez te infekcje totalnie apetyt straciłam i teraz właściwie jedzenie to w siebie wmuszam bardziej z rozsadku niż z ochotyteraz jem sniadanie , obiad i jakas przekąskę po drodze typu jablko czy kaszke manne, ryz, budyni tyle, kolacji nie jem ostatnio bo nie mam ochoty. Ale jak mnie na cos specjalnego najdzie to dam Ci znac :P PrzyszlaMami nie bierz nic na wlasna reke, zrob badania i poczekaj na wyniki, zmiany nastrojow w ciazy jak i uczucia euforii czy totalnej apatii sa czyms zupelnie normalnym i trzeba podejść do tego spokojnie. Cv no ja tez lubie czaem spac na swoim panieńskim lozku u rodzicow, jakis taki błogostan dostaje :P Lorien już dojechałam do 15 odcinka wampirow w 2 sezonie jejku ale jazda się teraz robi :P no czadowo! Już tupie nogami za nastepnymiale one dopiero leca na zywokurcze jaka szkoda ze trzeba jeszcze poczekac, bo już bym mogla wchłonąć 3 sezon :P Aaa i na Allegro ostatnio reklamowali wlasnie te 3 tomy pamiętników..takze możesz zakupic jak masz czas na czytanie.ja w ciagu dnia nie mam wogole a wieczorami okupuje Internet no i aktualnie wchłaniam 7 sezon Housa z braku Pamietnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) mi slonce wlasnie daje po oczach. Wczoraj juz pozniej nic nie pisalam bo zle sie czulam. glowa mnie bolala i gardlo. penelopa- jak Twoje gardlo i samopoczucie? mnie tez pobolewa:/ jatuśka- zdrowiej Kochana nam Stylowa- Ty strachliwa Kobito:) horrory to moja specjalnosc:p co do termometru to ja ceny nizszej niz dalam za niego nie widzialam. a Jaka dzisiaj u Ciebie pogoda? justz- daj znac jak po srdowej wizycie:) mi urosl brzuchooo:P trelevinka- I jak film?:P Cv- Super ze sie prezent chrzesnicy spodobal:) ja swoje panienskie lozko teraz wywalilam przy remoncie:P Lorien- I jak mezulek? wyszaleliscie sie?:) Kubus jaki duzy juz.z mezem bylas na wizycie pewnie?:) To na kiedy macie ustalona date slubu?:) tigero- termometr sprawdzilam z rteciowym i wskazuja tak samo takze ja jestem zadowolona:) a horrory to wchlaniam teraz jak glupia a ze nie spie to nic glupiego mi sie nie sni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :P no i niedziela rozpoczeta ;D x nie zdazylam jeszcze sciagnac bylismy wczoraj na urodzinach u mamy i juz nie bylo checi na szukanie w torrentach :P Lorien witaj po tygodniu nieobecnosci :))))) alez mam dzis lenia :P WOOOOOW jutro mam wizyte u lekarza - 30 tydzien rozpoczety wiec wizyty juz pewnie beda co 2tygodnie.. no zobaczymy :) milej niedzielki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Wczoraj niestety, ale musiałam leżeć i nawet nie chciało mi się włączać komputera. Chyba muszę jednak trochę przystopować :) X-- dziękuję za linka. Chyba też od niego kupię ten termometr i znalazłam u tego sprzedawcy także ciśnieniomierz ,o którym kiedyś mi wspominał mój kardiolog, więc może od razu kupię i jego. Tym bardziej, że tak jak wspomniałaś, wysyłka dość szybka. A horrory też lubię :) Stylowa-- kiełbaska super, to fakt. Nie wiem, czy nie skuszę się i sama nie zrobię na święta, oczywiście, jeżeli będę miała jeszcze siłę. Tigero--czy piszesz o Pamiętnikach wampirów. Mój mąż ostatnio to ogląda i mówi, że są super. A to dziwne, bo raczej należy do wybrednych, a już jeżeli chodzi o seriale, to nawet nie gadaj. A tu już zaczął początek drugiego sezonu. Chyba zacznę też oglądać :) Przepis na napój wkleję po południu, bo zaraz przychodzi do mnie mama na kawkę. Zrobiłam go wczoraj wieczorem. Syn powiedział, że nawet może być, osobiście wolę go niż wodę i nie mam po nim objawów refluksu. Lepiej smakuje na zimno. Wychodzi go około 6 litrów. Na pewno zdrowszy niż napoje ze sklepu:) Lorien ---maluszek rośnie książkowo, super :) matko, to jeszcze nauki przedmałżeńskie istnieją ??? A co oni na nich uczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
co myślicie o płynie do kąpieli Jonsona ? oraz o zasypce z nivea? czy potrzebna jest jeszcze oliwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki:) Tigero ja już obejrzałam 16 odciek:P:P w tym tyg pewnie pojawi się 17:) Normalnie wciągnełam się na maxa i cholera mnie trafia że będzie trzeba czekać na kolejne sezony:P Powiem Ci, że jak obejrzę choć 1 odcinek to potem mi się śni Damon:P:P ja chyba jakaś chora jestem zamiast śnić o mężulku to ja o aktorach:P:P:P X termin na 24 września:) więc jeszcze troszkę czasu:) No i mam nadzieję, że się wyrobimy ze wszystkim:) Restaurację też mamy załatwioną, robimy kameralne przyjęcie obiad coś słodkiego trochę % i tyle. Stwierdziliśmy że szkoda kasy na jakieś wielkie weselisko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta40 no niestety jeszcze istnieją... nie chce mi się ich robić:P ale jak mus to mus:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×