Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hanka dudyska witaj! dudyska bardzo ładne imie Blanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska- wczoraj juz laptopa wylaczylam bo oczy mnie bolaly. dzis czuje sie jak zdechlak,zero poprawy. na szczescie nie mam kaszlu. Ty tez mialas taki jednorazowy sluz? qrcez ja sie dzis tak wystraszylam, bo przyjmuje luteine i ona mi ciagle wylatuje dlatego wiem jak wyglada i to nie bylo ona. Dlatego spanikowalam. Co do kciukow to trzymaj mocno za ten plan maksymalny czyli 5 maja wg lekarza he :P co do laktatora to ja kupuje teraz no ale u mnie troche inna sytuacja niz u was bo ja chce sciagac od poczatku dla dwojki takze dlatego kupuje. termometr jak mam wlasnie ten brauna i wg mnie jest bardzo wiarygodny jednak tak jak piszesz cena jest wysoka. Moj Jasio tez sie obrocil glowka w dol i zrobil mi tym samym psikusa bo chyba juz podswiadomie bylam przygotowana na cesarke. no a teraz to zobaczymy jak sie sprawy potocza. atena- no nie wierze, Ty tak pozno na kompie bylas:) zazdroszcze Ci straszliwie tego benefisu. chcialabym tam byc. baw sie dobrze kobito i zdawaj relacje.czekamy dzis na nocnej zmianie:P fauletyka- uwaqzaj na siebie przy tym sprzataniu. nie dzwigaj ani nie przemeczaj sie:) mamuskamaj- pociesz sie ze ja tez jestem nie do zycia:P stokrotko- po luteinie mam zupelnie inna wydzieline niz mialam dzis. mam nadzieje ze to jednorazowe i nie ma sie czym martwic. A co do maluchow to czytalas jakie moje malutkie w stosunku do Twoich? penelopka- mam nadzieje ze to jednorazowe jak u Ciebie. w takim razie relax:P witam nowe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka*
Z tymi imionami to jest taka dziwna sprzeczność, że gdyby jednak okazało się, że to chłopczyk to nie byłoby problemu - Tomek, ale wyszła nam dziewuszka - z czego cieszę się niezmiernie - i mam problem, bo podoba mi się kilka imion i nie mogę się zdecydować. Zaraz pokombinuje z tym zaczernieniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też, ale pozostałe dwa też mi się strasznie podobają. Zawsze mi się marzyła Łucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, ale marzyła mi się też Gabriela i Alicja, hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Ja jak zwykle sobota w pracy, ale chyba już ostatnia tak intensywna, dzisiaj dwie imprezy. Jedną już mam za sobą i jestem padnięta, a za dwie godziny jeszcze urodziny dziesięciolatka. Pewnie już wieczorkiem nie będę miała siły zajrzeć, bo będę nie do życia. A jeszcze mam ambitny plan upiec ryby na kolację, bo widziałam wczoraj piękne świeże dorady w "Piotrze i Pawle" i całą noc o nich myślałam:-) Witaj Hanka - no mi z wiadomych względów też najbardziej podoba się Alicja - sama mam tak na imię:-) atena - nie zedrzyj gardła;-) dudyśka - witaj, Blanka bardzo ładne imię, mi się fajnie kojarzy, bo mój syn ma koleżankę o tym imieniu i jest to najładniejsza nastolatka jaką znam, do tego jak na swoje 13 lat ma całkiem poukładane pod sufitem:-) Co do wydzieliny, to ona w pewnym momencie się zmienia, też pytałam lekarza, czy wszystko ok, ale powiedział, że "piękną" mam wydzielinę, i że to normalne na tym etapie ciąży. Teraz też zaczęłam brać luteinę na noc (aczkolwiek niechętnie;-) ) i trudno mi ocenić, bo ta luteina wylatuje przez cały dzień prawie. A wracając do imion, mam pytanie do wierzących, czy wybierając imię kierujecie się choć trochę wyborem patrona/patronki waszego dziecka, czy tylko brzmieniem imienia? Ja się zawsze zarzekałam, że moje dzieci nie będą nosiły imion świętych męczenników i teraz pierwszy raz uległam i Zośka dostanie męczennicę na patronkę. Tak więc dostanie chyba drugie imię, żeby jakaś fajniejsza święta też miała na nią oko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - w porównaniu do moich to Twoje są drobniejsze, ale ważne że ładnie przybierają na wadze :) na samym początku lekarz powiedział mi, że drobne to one nie będą, bo ja wysoka jestem i mąż też :) Twoje maluszki też tak mocno się wypychają, bo moje to w każdą stronę, że nie moge miejsca sobie znaleźć Hanka - mi się Alicja najbardziej podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów_mama - my to jeszcze imion do-końca wybranych nie mamy, ale patrze na takie, które w miarę mi się podobają i ładnie będą brzmiały z nazwiskiem, dla dziewczynki to miałam kilka typów, mimo iż miałam przeczucie, że to chłopcy będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#stokrotka# - chłopcy? Czyli spodziewasz się bliźniąt? Świetnie :) A propos imion to coś się w końcu wybierze. Mam gorszy problem z wyborem wózka, bo niestety przeglądając strony z wózkami żaden mnie kompletnie nie zachwycił, nic mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka - tak, bliźniaki :) my tez mieliśmy i dalej będziemy mieć problem z wózkiem, eh niestety będę miała ogromny problem, żeby sama wyjść z dziećmi na spacer :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka mi z tych wszystkich też podoba się Alicja, ale Gabrysia i Łucja też ładne... Znów mama z tą Blanka to mnie pocieszyłaś, że znasz taką dziewczynkę. A wierzycie w księgę imion? Bo tam o Blance niezbyt ładnie piszą.. zadufane w sobie księżniczki, kłamliwe z wielką wyobraźnią, wiecznie żyjące w świecie marzeń, poszukujące księcia z bajki. A jeśli chodzi o wózek to mnie zachwycił IMPLAST BOLDER SD ECOLINE- tylko cena trochę przeraża więc szukam czegoś tańszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow-mamo- ja szczerze to nie wyobrazalam sobie nigdy wziasc imienia nie swietego lecz teraz gdy bedziemy miec dziewczynke i chlopca to wybrqalismy Maja choc nie swiete bo poprostu nam sie podoba. Podoba mi sie tez Michalina ale dlugie nazwisko mamy wiec eliminuje. Tak wiec Jasio bedzie swiety a Maja nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... - Ty też bliźniaki? Hehehe :) Ciężka praca przed wami dziewuszki w takim razie. Powiem szczerze, że z wózkiem to jest tak: zastanawiałam się czy aby nie lepiej zakupić gondolę, a później jakąś wypasioną spacerówkę. Bo te 2 w 1 czy 3 w 1 kompletnie mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - jak się czujesz? Ja jakos noc przespalam (a padlam przed 23 ewenement jak na mnie) ale za to skurcze mnie dopadly :O i musiałam się nospa ratowac, pewnie to przez ten mój kaszel, rano mnie strasznie meczyl. Zjadlam na sniadanie bulke z 2 ząbkami czosnku teraz zione jak smok wawelski :P Dobrze ze weska dotrzymala Ci towarzystwa ja znowu wymieklam :( Weska Twója corcia tez już ladnie widze rosnie, wiec same dobre wiesci ;) ja termometru wciąż nie kupilam bo wszystkie sa strasznie drogie licze ze może mi ktos w prezencie kupi :P Atena_35 no Ciebie się o takiej porze nie spodziewałam ;) ale zazdroszcze ze zobaczysz Malysza! Faule tka że gdzie idziesz???? Pierwszy raz slysze o sprzątaniu kosciola :O Dobrze ze już się lepiej czujesz, ja wczoraj chyba mialam apogeum zlego samopoczucia, dzisiaj tez chyba ciut lepiej ale do wyzdrowienia to mi jeszcze duzo brakuje Penelopa , #stokrotka# 🖐️ Annjaa no to życze Tobie i sobie zebysmy dotrwaly do tego 18.04, no mi jeszcze brzuszek się trzyma wysoko ale ty jestes kilka dni przede mna wiec mam jeszcze troche czasu. A co masz srode? Hanka*, dudyska - witajcie 🖐️ Mamuskamaj no dzisiaj po goda „taka se wiec i samopoczucie mamy podobne, ale ponoc od jutra wiosna idzie :D Znow_mama ale mi narobilas smaka na rybenie mam w ogole apetytu ale takie coś delikatnego jak rybka to bym wciągnęłą :P Co do imion dzieci to ja nie kieruję się znaczeniem religijnym tylko tym aby imie było proste i zrozumiale w innych językach, bo mam nadzieje ze dzieci w przyszłości tak jak ja pokochaja podroze po świecie. No i oczywiście musi nam się podobac ;) „Piekna wydzielina - uwielbiam jego teksty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero- wspolczuje kaszlu bo ja go na szczescie nie mam i teraz nie bylby dla mnie wskazany. a czuje sie jak wysrana, gardli boli i glowa. Poza tym sie poce strasznie:/ Ja w nocy tez mialam skurcze i dzis juz tez ale 3 tylko co w porownaniu z tym co bylo to niebo a ziemia. Nie wiem jednak co to bedzie bo gin. mi mowil ze jak nie ustapia to w pon. mam sie zglosic do szpitala. Ale ja czuje poprawe to nie wiem co zrobic bo biore juz te leki i ciagle jednak sa. Ty tez trzymaj sie Kochana z tymi skurczami i chorubskiem. nie damy sie tak latwo. A pocisz sie? bo ja juz dzis 2 koszulki przebieralam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka- tak, ja tez blizniaki chlopiec i dziewczynka:)co do wozkow to u nas dziewczyny polecaja x landery a inne tako kupily np. ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..x - wiesz ja mysle, że na tym etapie ciazy to już nie mamy szans na zupełne zahamowanie skurczy, wazne żeby nie były za często, no mi się wczoraj zaczely robic regularne wiec torcie się wystraszylam, ale wzielam Aspargin i Nospe i jakos się uspokoilokurcze oby to nie były te przepowiadające bo troche za szybko by było :O A co do pocenia mierzylas sobie temperature? Ja nie mam temp i się nie poce, wczoraj czulam takie ogolne lamanie w kosciach i i palacy bol gardla, dzisiaj już lepiej, nadal jestem skapciała no i wiecej kaszle ale tez już widze ze schodzic zaczyna bo gardlo już mnie tak nie boli, chyba ten Bioparox najbardziej pomogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny współczuję samopoczucia przy chorobie. Mnie na szczęście tylko gardło bolało, ale propolki pomogły :) Normalnie modliłam się, żeby znowu choroba się rozwinęła. Także teraz dużo cytrynki, miodu i rzecz oczywista czosnku ;) A co do skurczy to faktycznie, teraz będą już coraz częściej, tylko miejmy nadzieję, że jeszcze nie za częste. Lepiej będzie dla naszych maluszków, jak pobędą jeszcze w brzuszku :) X kochana, także trzymam kciuki, abyś wytrwała do terminu minimum, jak to pisałyście zaciskaj mocno nogi :P A ja tak jak pisałam zrobiłam orzechowca, teraz próbowałam, nawet może być, tylko masa mi za bardzo nie wyszła. Te budynie jakieś do. ... ale i tak da się zjeść ;) i do jutra pewnie już nie będzie blachy. I witam nową mamusię, widzę że grono nam się powiększa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem.Padnieta na nos, ale za to wszystko co zaplanowalam - zrobione. Tigero faktycznie dziwne to sprzatanie kosciola.Mnie to pierwszy raz trafilo.Ale mam z glowy. Hanka Dudyska witajcie. Co do tego sluzu to gdzies czytalam, ze w ciazy jest on troche inny niz normalnie i bywa, ze jest go wiecej. Zeby Wam smaka zrobic to napisze, ze zrobilam salatke sledziowa i sernika z truskawkami.I jutro bede sie tym obzerac i tyyyyyyyyc. Pozdrawiam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjjjjjj juz wrócilismy do hotelu ze skoczni. ech wrazenia zaje-fajne- poprostu superrrrrrrrr,super, super. wąsy zakupione zzostały na krupówkach, ale jazda była. Zaczepilismy się nawet na TVP, machalismy do kamery ....hihihi A małyszek fajnie-pozegnanie było rewelka. samochód zostawilismy pod Gubalówką i ze skoczni zafundowalismy sobie przejażdzke konikiem. Nie no dziewczyny super popołudnie. a dzis w nocy czekam na nocną zmiane bo moi pójdą spać wiec posiedze z wami kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena ja oglądałam w telewizji, więc porównania nie ma. A szkoda wielka, bo zapewne było superaśnie. Tylko szkoda, że w rezultacie nie doszło do konkursu, bo byłam bardzo ciekawa wyników :) Ehhh jak Ty masz fajnie, aż normalnie Ci zazdroszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja She spisała się fajnie i nawet spokojnie, ale przed godzinka zjadłam pierożki z jagodami i już zaczyna mi skakać w brzuchu. Kopniaki ma takie konkretne ze zaczyna mnie to boleć. ide na allegro zobaczyc na mojego x-landera. czy ciągle w tej cenie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprzedziłaś mnie z odpowiedzią. A ja dzisiaj chciałam nagrać jak moja mała sobie bryka, włączam aparat a tam brak pamięci i normalnie się zdenerwowałam. Później już nie chciała pozować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj - bedziesz ze mną na nocnej zmianie??? Kochanie nie ma czego zazdroscic - w TV widziałaś o wiele wiecej niz ja, ale atmosfera i emocje jakie tam panują - nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×