Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

atena 35 ja tez ciagle nie moge sie powstrzymac zakupow a co dopiero ty babo skoro dopiero kompletujesz:)idz idz czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczki nie czytajcie za duzo kwietniowek bo moze one zarazaja tymi rozwiazaniami hmm ale rzeczywiscie ja tez jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena Super to loeczko, widac takie masywne i ten bok opuszczany a cena rewelka kurcze ze ja go nie widzialam ale w sumie nie ma co zalowac moje tez jest sliczne i bylam za szuflada jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzieki CV........jeszcze nie klikam aby go kupić. Czekam ale obym zdążyła. Po tej wizycie teraz ide juz na całośc....hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv- dobrze ze juz lepiej sie czujesz. slyszalam wlasnie takie rzeczy o tej masci i chcialam wiedziec czy to prawda. mysle ze po ciazy bede ja stosowac a teraz jak nie wiem czy mozna to kupie jakis krem. przeziebienie mi nie odpuszcza choc gardlo boli ciut mniej ale ciagle jeszcze czuje sie do dupy. wspolczuje Kochana straty brata i mysle ze to piekne z3e chcesz dac drugie imie po nim. lorien- mysle ze wkladki wystarcza, ja uzywam wkladek. Niestety teraz i tak musze co 2dni na noc zakladac podpaski bo biore ten lek dopochwowy co mi we wtorek zapisal. masakryczny jest:/ atenka- witaj witaj kochana. podoba mi sie wykonanie lozeczka ale opuszczany bok kojarzy mi sie ze szpitalnymi lozkami i nie kupilabym:P wizualnie super:) Noooo kolejna kwietniowka rozpakowana. masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie zapomniałam wam napisac ze obwód brzucha mam jednak 106 a nie 115 i cholera od 2 dni mam go niskooooo. Olaboga boję sie ze dołacze do kwietniówek............ojojojo nieeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena- no patrzac na nie i predkowsc rozpakowywania to idzie jak burza. a w ktorym tc urodzilas pierwsza core?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... o czasie... własnie termin miałam na 13 lutego a karolke urodziłam 11.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wracam - pewnie do godziny ....hihihi nara majóweczki........jade po moja duża SHE, bo skonczyła zajęcia.......nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele nie zartujcie za kolejna rozlozyla nogi.. ja zaczynam sie bac:/ wlasnie wrocilam ze szkoly rodzenia niestety Pani z nivea nie dojechala bo chora bedzie za tydzien ale super babeczki opowiadaly o porodzie o pologu itd. no i okazuje sie ze do mnie do szpitala dla dziecka wystarcza mokre chusteczki i tyle :) noo wiadomo ze na wyjscie jakies lumpki :)) ale fajnie opowiadaly o meżach jak to przezywaja ze odbieraja dziecko ze szpitala, ze zapominaja o tym zeby zabrac rzeczy dla zony.. Jeden taki to przywiozl swojej suknie na sylwestra i baba wracala w pizamie i podomce mowie Wam beka jak 150 :D :D :P:P no oprocz tego wspominaly o baby blues.. ze to juz w sumie norma to zalaamanie po porodzie.. kazda ma.. ehh co Nas baby czeka :P KasiaGJ - a ten Twoj niepowazny? no zdziczal chyba, jakbym mu kopa sprzedala to by sie ogarnal.. nosz kurwa ty babo niedlugo rodzisz masz prawo zle sie czuc, byc zmeczona itd.. u mnie to na odwrot.. ja mam taka hustawke nastrojow ze o pierdoly strzelam fochy.. nie daj sie facetowi noo ejjjjj!!!!!!!!!!!!!! Atena- spoko lozeczko ale wlasnie brak szuflady - mi sie wydaje ze szuflady sa mega praktyczne zawsze mozna upchnac w lato niepotrzebna kolderke, no i posciel i inne takie tam.. ehh trzeba cos zjesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina- no dzis 4 kwietniowki dopisaly sie do listy rozpakowanych:/ qrcze fajnie masz z ta szkola rodzenia:P tez bym sie posmiala z facetow itd. ja bym chciala mojego mine zobaczyc w takiej szkole:P bezcenne. zjedz cos bo ja tez bede i nie chce byc sama . maz wlasnie robi pizze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich co się martwią wklejam siatkę centylową wagi dziecka w brzuszku, moja kropka jest na najniższym centylu ale z tego wynika, ze w normie. 22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulenka777777
przepraszam źle napisałam mam 31 i 4 dni ;) przepraszam jeszcze raz . Chciałam się was podpytać jak to jest z tyciem. bo ja od 19 tyg ciazy nie przytyłam ani grama ,i nie wiem jak to jest możliwe skoro dzidzius rośnie a mi nie przybywa kilogramów.przeciez dzidzius tez rosnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevina ale usmialam sie z tych facetow tej sukni heheh Tez bym chciala chodzic do takiej szkoly tutatj sa ale gdzie tam ja bez znajomosci jezyka a moj maz tez pracuje tak ze pewnie nie pasowaloby mu to. X, atena 35 a ja wlasnie po kolacyjce zapiekanke makaronowa jadlam od obiadu kurcze ale jeszcze mi sie cos chce poczulam sie lepiej i teraz dostalam apetyt ze masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - nie no ja protestuje!!!!! nosz kurna wez pozycz tego chlopa swojego jak ja bym zjadla pizzzzzzzzeeee taka domowaaa :) co do kwietniowek - przewaga cesarek - ciekawe jaka przyczyna - ot medyczna i termin wczesniej ustalony czy po prostu zaczela sie akcja samoistnie i musieli ciąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczuwam pomaranczowy podszyw - madziula moze lekarz Ci odpowie my nie wrózki.. no laski z ta szkola rodzenia - fajnie - naprawde - posluchac tak doswiadczonych kobiet ktore pracuja w zawodzie juz 15lat.. mowily tez o cesarce ze w tym szpitalu co pracuja moze byl jeden przypadek jakichs tam powiklan na ich caly staz pracy.. duzo praktycznej wiedzy z zycia, moja mama juz niewiele pamieta a czasem dobrze wiedziec :) aa na ktorychs zajeciach beda opowiadaly o tym co warto miec w domowej apteczce przy takim maluszku :) aaa i od razu powiedzialy zaopatrzcie sie w paracetamol - bezpieczny przy karmieniu i spokojnie mozna brac 3x1tab (500mg) dziennie na bol po porodzie czy tam cc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulenka mamy ten sam termin porodu.. 28 maj... niby blisko, a z drugiej strony tak daleko... Dziwne, że Ty nic nie tyjesz, lekarz nic Ci na to nie mówi? Bartolenka ta siatka super... jutro mam USG więc będę miała porównanie ile moja niuńka waży.. X ale mi smaka na pizze narobiłaś.. mniam mniam:/ niby miałam wczoraj, ale ja bym mogła codziennie jeść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulenka7777777 Tak myslalam ze z tymi tygodniami pomylilo sie. Zaczern sie bo my mamy ze stosunki z pomaranczowkami.:) Co do twojej wago to dziwne nie wiem dlaczego twoja waga nie rosnie.Nie jestem az tak doswiadczona w tych sprawach a moze nie mialas apetytu ty chudlas a twoj skarbek w to miejsce przybieral na wadze.??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevinaaa Ja ostatnio robilam domowa pizze ale nie mam zbyt dobrych wspomnien bo oparzylam reke kurna jak bolalo az mojego wyslalam do apteki po jakis specyfik bo nic mi nie pomagalo:( X zapytaj twojego jaki ma przepis na ciasto bo to moje oststnio z neta nie wyszlo mi cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulenka777777
dudyska - ojj ja to się już doczekać nie moge końca :) strasznie się ciesze .a tym bardziej , że okazało sie ze bede miała córeczke ,bo do 7 miesiaca lekarze na usg mówili mi ze prawdopodobnie chłop ;) a tu ci taka niespodzianka , że moja Pani doktor ujrzała wkońcu wargi sromowe :D ,że na 100 % dziewczynka juz nawet imię mam :) cv - nie wiem jak to mozliwe jest przecież jem dużo , słodyczy , pizze i inne rzeczy naprawde można powiedziec ze obrzeram sie ...martwie sie tym mimo , że lekarka mówi ze dziwne ale ,że skoro czuje ruchy i wszystko jest ok to nic złego sie nie dzieje.a pielęgniarka mi mówi zebym wiecej jadła ale chyba wiecej sie nie da .... :( chudnąc tez nie chudne a brzuszek rosnie rosnie ... waga dzidziusia tez normalna.wiec nie mam pojecia co jest nie tak.... ps.a jak się zaczernia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulenka777777 nie martw się w ogóle, że nie przytyłaś:)) koleżanka z początku ciąży schudła i do 30 tygodnia była na wadze sprzed ciąży, potem w ostatnim miesiącu zaczęła tak tyć, że teraz ma plus 15 chyba, termin na wczoraj miała:P ale jeszcze dzidzia wyjść nie chce;) Więc w ogóle się nie denerwuj i nie zastanawiaj na bank wszystko dobrze, skoro baba rośnie mała ładnie;) imię wybrane?:) to mamy termin w tych samych okolicach u mnie obstawiają od 25-27 maja. Fajnie jakbym się w dzień mamy wstrzeliła:)) co do zaczerniania, musisz się zarejestrować na kafeterii:) żeby mieć swój nick dla siebie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Penelopa - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! i szybkiego rozwiązania ;p Penelopko - masz racje im bliżej tym większego ma się pietra. Czasem tak myślę o tym ze mała już 8 miesięcy siedzi w brzuszku że aż tak dziwnie mi że za miesiąc już jej tam nie będzie.... Dziewczyny te co już mają złożone łóżeczka powiedzcie mi ile tak mniej więcej czasu wietrzyło wam się te łóżeczko z smrodu od lakieru ? ...X... Ja na razie nie mam rozstępów - tzn nie wyszły mi w trakcie ciąży bo tak ogólnie to mam parę na plecach bo szybko rosłam i na lewej piersi - ale są blade i mało widoczne. Na początku smarowałam się tylko oliwką a jak zaczął rosnąć brzuszek już bardziej to zaczęłam mustella. Dziewczyny maja rację jak trzeba to zgłoś sie do tego lekarza. Moja Julka będzie mieć drugie imie po Mamusi ;p Julia Katarzyna Emili- Łóżeczko Super zazdroszczę ci że już w pokoju złożone jest! Lorien- bidulko trzymaj się i dbaj żeby znowu nie cie nie zabrali nam. Atena- ja też jestem za szufladą, nawet żeby pochować tam paczki pampersów... i takie tam. Dziś pojechaliśmy do fido i zamówiliśmy łóżeczko jutro mamy do odebrania ;) Nie jest takie jak mi się wymarzyło ;/ wzięliśmy takie jakie było na 140x70 wybór ich jest mały niestety. Spotkałam właścicieli od których kupiliśmy mieszkanie i mówią że budowa idzie szybciutko ich domu , i jak tak pójdzie dalej to może przed świętami dadzą nam już klucze od mieszkania aż mi ulżyło lekko na serduszku. Im wcześniej mi dadzą tym lepiej ;p W ogóle to laptop mi się rozsypał , ostatnio mi spadł i peknoł mi na dole monitora i zaczep nie trzymał jak trzeba teraz mi poszedł drugi zaczep i mi się monitor wogole nie utrzymuje w pozycji pionowej lata po prostu jak chorągiewka muszę mieć z tyłu wazon i opieram ekran o niego dramat do łóżka już nie wejdę z komp bym musiała trzymać ekran w rekach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula Ty jestes agentka nie rzucaj juz laptopem bo calkiem ci padnie:)Cieze sie ze niedlugo bedziecie mogli sie wprowadzic najwazniejsze zeby przed rozwiazaniem.:) Łóżeczko na pewno jest sliczne wstaw fotke jak zlozysz ja swoje jeszcze nie wietrze ale x mnie wystaraszyla ze tydzien ma i nadal smrod czuc wiec tez sie zastanawiam nad wietrzeniem. X a jak tam teraz twoje lozeczka nadal czuc lakierem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Penelopa - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! i szybkiego rozwiązania ;p Penelopko - masz racje im bliżej tym większego ma się pietra. Czasem tak myślę o tym ze mała już 8 miesięcy siedzi w brzuszku że aż tak dziwnie mi że za miesiąc już jej tam nie będzie.... Dziewczyny te co już mają złożone łóżeczka powiedzcie mi ile tak mniej więcej czasu wietrzyło wam się te łóżeczko z smrodu od lakieru ? ...X... Ja na razie nie mam rozstępów - tzn nie wyszły mi w trakcie ciąży bo tak ogólnie to mam parę na plecach bo szybko rosłam i na lewej piersi - ale są blade i mało widoczne. Na początku smarowałam się tylko oliwką a jak zaczął rosnąć brzuszek już bardziej to zaczęłam mustella. Dziewczyny maja rację jak trzeba to zgłoś sie do tego lekarza. Moja Julka będzie mieć drugie imie po Mamusi ;p Julia Katarzyna Emili- Łóżeczko Super zazdroszczę ci że już w pokoju złożone jest! Lorien- bidulko trzymaj się i dbaj żeby znowu nie cie nie zabrali nam. Atena- ja też jestem za szufladą, nawet żeby pochować tam paczki pampersów... i takie tam. Dziś pojechaliśmy do fido i zamówiliśmy łóżeczko jutro mamy do odebrania ;) Nie jest takie jak mi się wymarzyło ;/ wzięliśmy takie jakie było na 140x70 wybór ich jest mały niestety. Spotkałam właścicieli od których kupiliśmy mieszkanie i mówią że budowa idzie szybciutko ich domu , i jak tak pójdzie dalej to może przed świętami dadzą nam już klucze od mieszkania aż mi ulżyło lekko na serduszku. Im wcześniej mi dadzą tym lepiej ;p W ogóle to laptop mi się rozsypał , ostatnio mi spadł i peknoł mi na dole monitora i zaczep nie trzymał jak trzeba teraz mi poszedł drugi zaczep i mi się monitor wogole nie utrzymuje w pozycji pionowej lata po prostu jak chorągiewka muszę mieć z tyłu wazon i opieram ekran o niego dramat do łóżka już nie wejdę z komp bym musiała trzymać ekran w rekach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi kafe skopiowało wpis mój ;/ Cv - no upadł mi przez przypadek ja tam raczej staram się nie rzucać takim sprzętem ;p Ma już jakieś 3lata to chociaż tyle. Ale jeszcze jakoś przeciągnę na nim , mamy jeszcze kompa stacjonarnego wiec dam radę ;p No ja też chyba złoże te łóżko w przyszłym tygodniu , i niech się wietrzy żeby potem nie było że dzidzia już będzie a zapach dalej się utrzymywał . A mój będzie miał okazję przetestować prezent urodzinowy - wkrętarkę hehe Zresztą u ...X... zapach jest podwójny bo z dwóch łóżeczek , to dopiero musi jej śmierdzieć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka77777
Pristina86 - mi też róznie szacują poród , ale ponoc cesarke bede miala ... bo rozmiar miednicy wynosi tylko 17 cm i sie w kanale rodnym dziecko nie zmiesci...ale moze sie jeszcze do konca rozciagnie ,, oby ... a Ty masz juz imię ?? ja dam prawdopodobnie z mężem naszej cóeczce Nikola ;) kurde jak mam pod koniec przytyc 15 to masakra ;/ bede jak balon albo i gorzej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawilam moj brzuchol wlasnie:) A ja juz nie wiem gdzie pcham to wszystko zjadlam jogurt ale jeszcze cos mi sie chcialo i zrobilam sobie kubek fisielek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×