Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

..x.. dziękuje za odpowiedź,teraz wiem ,że muszę być czujna,więc zrobię tak:wzięłam nospę i się położę,może nawet przespię,a jak nie przejdzie po czasie to idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- bedzie dobrze, tylko sie nie denerwuj:) poloz sie teraz i jak wstaniesz bedziesz jak nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa dobry pomysl z tą nospą, powodzenia. Znów_mama mam zdanie jak Dziewczyny, jesteś mądrą kobitką więc Dzieci też mądre i na pewno wszystko zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - dziękuję bardzo :) Wklejam fotkę jeszcze raz, bo ta strona faktycznie coś nie wchodzi. Tak więc, taki wózek, tylko kolor czarny, z jasną wstawką: http://www.voila.pl/088/kpwne/?1 U mnie też pogoda do d... Mgła i wilgotno, aż mi się nie chce nic robić, w piżamie jeszcze siedzę :) Później jadę do mamy na kilka dni bo się stęskniłam za nią i za moimi koleżankami. Ja to z samym facetem długo nie mogę ;) A jutro mnie czeka dentysta :( Pojutrze szkoła rodzenia, a w czwartek ginekolog :D I can't wait! :) Miłego dnia majówki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa-- miałam podobny ból, to trafiłam do szpitala, bo okazało się, że szyjka skrócona i miękka jak do porodu.Nie chcę Cię straszyć, ale na pocieszenie powiem, że w szpitalu otrzymywałam tylko leki rozkurczowe nospę 3 razy dzienne i zastrzyki. I oczywiście leżenie i jeszcze raz leżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że położna mi mówiła, że czasami takie bóle to rozciąganie się spojenia łonowego, które jest bardzo bolesne, więc u każdego oznacza ten ból coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho :D Juz jestem w domu, oczywiscie wrocilam wyglodniala jakbym tydzien jedzenia w ustach nie miala wiec musialam sobie odpalic drugie sniadanie :D mniam :D co do wizyty u pana speca to nic nowego, nie badal mnie ginekologicznie - zadna nowosc te dupki z NFZ tak maja, przepisal mi dalej ten dopegyt no i cisnienie trzeba nadal kontrolowac w razie W :P czuje sie super naprawde a to juz przeciez 34tydzien :P ehh co do tej apteczki napewno Wam zdam relacje :) wypytam o wsjo :) x- ta sol fizjologiczna jest do zakraplania oczu - bo moga ropiec u takich maluszkow.. ta twoja szwagierka to fest spec :P hah sterylnosc ponad wszystko a potem dzieci takie anemiczne, blade, bez sil do zycia :/ Julietta dbaj o siebie:) Znow_mamo alez bym Ci kopa sprzedala... z wieeeeeeeeeeeeelka checia :P wiec ogarnij ino sie natentychmiast :) i nie bucz z takich powodow :P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :P Po grilku wyśmienicie, pojadłam karkówki i kiełbaski. Może następny za tydzień :) Znow_mamo to na bank te hormony w nas tak szaleją, a wszystko przez zbliżający się poród. Przestań się zamartwiać. Moja mama też wychowała czwórkę dzieci i podobnie jak w Twoim przypadku nikt nie czuł się odrzucony. Między mną a moją najmłodszą siostrą jest 19 lat różnicy i jakoś nie czułam się odsunięta, wręcz przeciwnie, nauczyłam się zajmować małym dzieckiem. Zobaczysz wszystko będzie dobrze :) A ja dzisiaj też mykam na wizytę, także podpytam się coś niecoć. Zobaczymy jak tam moja szyjka się trzyma, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelinka- no tak NFZ:P ale jak czujesz sie gites to ok:) kontroluj tylko to cisnienie babolcu:P dzieki za odpowiedz po co ta sol bo ja ciemna jestem:p mamuskamaj- ajjajaj zjadlabym wszystko z grila. Juz czekam az zacznie sie u mnie sezon grilowania:) Ty tez masz dzis wizyte? hehe wszystkie dzis a ja jutro:P oczywiscie zdaj relacje pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelina- no ona nas tym rozwala:P i jeszcze jak na tylnich lapach stanie do gory to mozna sie usmiac ze smiechu:P Czytalam znowu kwietniowki. Natrafilam na opis jednej po cc i az mi ciary przeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz współczuje z powodu babci :( znów_mama wydaje mi sie ze Twoje 3ka zaakceptuje jeszcze jednego maluszka, zwlaszcza jak beda angazowani w pomoc przy Zosi. Zreszta wychowalam 3ke i sa za soba to z 4tym dzieciakiem tez dasz rade, a pozniej z tych swoich obaw, ktore teraz masz bedziesz sie smiala :) Trelevinaaaa ja juz mam wszystko dla malenstwa od 26tc :) iedy to lekarz powiedzial mi ze moge do 30tc nie dotrwac :( teraz tylko czekam na moja mala lokatorke :) Co do apteczki dla malenstwa, to ja mam 2 apteki kolo siebie, jedna ma dyzur chyba do 22, a druga jest calodobowa (chyba), wiec na zapas nic nie bede kupowac, raczej na biezaco jak cos bedzie potrzebne. stylowa co do bolow brzucha to wczoraj ja mialam taki czarny dzien ze nawet z boku na bok na lozku sie przewrocic nie moglam, moj M musial mi nawet pomoc przejsc do sypialni bo myslalam ze brzuch ciagne za soba a nie nosze przed ;) ale polezalam, odpoczelam, pierwszy raz od niepamietam kiedy sie wyspalam, az moj M zaspal do pracy i dzis czuje sie swietnie :) moze Tobie tez lada chwila przejdzie Samych dobrych wiesci na wizytach u gina dla tych co ida :) Mam pytanie na kiedy macie terminy porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany jak ja pisze:P usmiac sie ze smiechu-glupol. mialo byc ulac sie ze smiechu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X.... nie czytaj takich opisow bo mozna sobie rozne dziwne filmy wkrecic. Mi polozna powiedziala jak bylam porodowke ogladac ze mi tylek przetrzepie jak bede o porodach czytach w necie (chodzi o opisy:) a ja przeczytalam jeden w dodatku z udzialem mojego lekarza :) i ciesze sie ze akurat na jego trafilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa- ja nie czytalam tego. zaczelam 2tyg. temu po wizycie u gina i po tym jak mi powiedzial ze dzieci pchaja sie na swiat. ja mam termin porodu wg OM na 26maj ale to nierealny termin:P a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane w ten okropny pochurny i deszczowy dzionek... Dobrze, że weekend był taki piękny. Odebrałam w weekend zdjęcia z naszej sesji, wysłałam wam kilka na naszą @. Dzisiejszy dzień chyba będzie owocny w zakupy na allegro, brakuje mi jeszcze tak wielu rzeczy, że szok. muszę pobuszować troszkę w necie i nadrobić wasze ostatnie wpisy... p.s wg najnowszych wytycznych spirytus jest zakazany do pielęgnacji pępka u niemowląt. Obecnie stosuje się wodę przegotowaną lub wodę z mydłem. Na ostatnich zajęciach w szkole rodzenia położna mocno to podkreślała:))) Ale oczywiście każda mamusia zrobi wg własnego uznania;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x.... fajny masz termin porodu :) ale by byl prezent :) a kiedy mozesz sie spodziewac rozpakowania? bo chyba u Ciebie to jakos inaczej sie patrzy?! Ja mam termin porodu na 8 maja, ale modle sie zeby chociaz swieta przetrwac :) moj M ma imieniny 22go kwietnia i chrzestna malenstwa wtedy ma urodziny i oboje juz nade mna modly odprawiaja zebym wtedy urodzila :) a ja im powtarzam ze to nie ze mna mama zalatwiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x- smiechowo z tymi pomylkami jezykowymi :) aa liczy sie to ze umiesz sie smiac sama z siebie czy swoich bledow ;) ja sie usmialam ze smiechu :D :D co do kwietniowek ja wlasnie czytalam opis porodu NIKOLINY - polecam marzy mi sie taki porod, az sie plakac chce bo takie to piekne, wiadomo ze bol bedzie ale potem jest juz chyba tylko lepiej.. co do tego opisu CC tez na to sie natknelam, az mnie zmrozilo dlatego wole czytac o radosnych porodach i nastawic sie ze moj tez taki bedzie!!!!!!!!!!!!!! DeeYa- ja na punkcie aptek mam nasrane we lbie (ze tak powiem) mam manie kupowania bez przeplacania, tez mam apteke pod blokiem wlacznie z przychodnia ale za chiny ludowe nie robie tam zakupow aptecznych bo drogo jak fix! a ja nie lubie zbednie wydawac kasy, dlatego chce sobie zorganizowac w domku apteczke dla malenstwa w razie W.. :P aa nie pochwalilam sie Wam, dostalam dzis od poloznej po raz kolejny taki zestaw Bede mama i mnostwo ulotek, gazetek pierdulek i min probki Butelke z Aventu (szok) herbate z hippa na laktacje, Lovele-plyn saszetke i jakies tam inne gadżety reklamowe, az sama w szoku bylam bo wczesniej to same ulotki i moze probka kremu a teraz tyle tego wjego :D wy tez dostajecie takie gadzety jak chodzicie do poloznych na NFZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71 ja kupilam do pielegnacji pepka octenisept - polecila go polozna i jedna znajoma lekarka, bo mowi ze szybciej sie goi. Mozna stosowac jednoczesnie tez do pielegnacji krocza po cieciu i tez przyspiesza gojenie i zmniejza opuchlizne. Jest polecany po zabiegach ginekologicznych itp. Moja mama nawet stosowala to po operacji piersi i pieknie i szybko jej sie zagoily ciecia ze nawet lekarz byl w szoku (mam nadzieje ze to zasluga tego preparatu a nie mlodzienczej skory mojej mamy:) ) Wczesniej ktoras pisala odnosnie masci na brodawki. Ja dostalam w prezencie z dreambaby ta masc, czy ktoras uzywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa tez czytalam opis jej porodu no tylko ze ja to od razu bekse walnelam ze doczytac do konca nie moglam :) na poczatku opisu probowalam wyniuchac czy szybko i bezbolesnie poszlo czy wrecz przeciwnie, bo gdyby bylo inaczej niz napisala to w polowie bym przerwala:) bo mi juz po nocach sie dosc akcji porodowych sni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa widze ze Ty na maxa zorganizowana jestes :) - twierdze na podstawie apteczki. Ja nie chodze do poloznej na NFZ, jedyny raz jak mialam doczynienia z polozna to jak odwiedzala moja przyjaciolke a ja bylam akurat u niej na wizycie i ta nie zauwazyla nawet ze jestem w ciazy bo zapytala sie czy ja tez planuje dziecko :) (dodam ze bylam juz chyba na koncowce 6 miesiaca :D ) U nas podono w spzitalu daja jakies probki jak juz sie malenstwo urodzi i zglaszaja do roznych firm zeby wlasnie takie darmowe probki otrzymywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes-sesja piekna, bedziecie miec cudna pamiatke. Ja tez chcialam ae niestety z powodu przyklocia do lozka musialam odwolac sesje. co do spirytusu to ja nie mam poloznej, nie chodze nigdzie dlatego sie nie znam ale mysle ze i tak zakupie bo sie zawsze moze przydac:) deeyaa- kiedy moge sie spodziewac rozwiazania hmm nie wiem:P moj lekarz dal mi jdnak plan minimum i maksimum. Minimum to musze wytrzymac do 14 kwietnia bo to bedzie 34 tydzien a maksimum dla niego ro 5maj:P mowil ze dalej nie wytrzymam po ostatniej wizycie. trevelina- no mi w ciazy padlo na slownictwo:P normlanie mozna sie usmiac nieraz ze smiechu hehe. co do tej paczki z ulotkami to ja dostalam takie cos od mojego hmm 2 miechy temu jakos co Wam pisalam. Tez tam byla butelka aventu, sudocrem, ulotki, plyn do plukania dla dzieci i wkladki higieniczne. chodze prywatnie ale dziewczyny chyba wtedy pisaly ze tez dostaly takie cus:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmen_84
Hej drogie majoweczki! A ja nowa, bo dopiero wczoraj Was znalazlam, ze tez nie pomyslalam wczesniej zeby szukac takiej "grupy wsparcia" :)ja mam termin na 05.05.2011 takze tez juz licze dni, mala poki co jeszcze sie nie obrocila wiec chyba jeszcze troszke pociagne :)Jesli chodzi o badania ginekologiczne to ja np.mieszkam w luksemburgu i tutaj lekarz juz dawno nie badal mnie ginekologicznie, robi mi tylko USG i sprawdza czy z Mala o.k,mierzy cisnienie i wazy i tyle,wizyta 15 min.i po wszystkim,ostatnio mialam pierwsze KTG, Mala jest dosyc aktywna i nie mogla jej pielegniarka "namierzyc".Jutro mam kolejna wizyte, bo teraz bede miec co 2tyg. Ja ciaze znosze super, wiadomo juz teraz koncoweczka to zaczyna sie robic ciezko ale tragedii nie ma:)Mi najbardziej doskwiera obawa czy z mala bedzie wszystko o.k,porod jak porod wiadomo bedzie bolec ale w koncu przestanie i sie zapomni, a o nia sie boje strasznie.Jestem chyba przewrazliwiona bo 2 lata temu przezylam strate dziecka mojego brata - nie bede pisac o szczegolach bo nie o to chodzi ale strasznie sie boje o te moja kruszynke i pewnie dlatego tez mnie mecza dosyc czesto koszmary. Teraz sie zbieram zeby wyskoczyc do piekarni po chlebek ale cos nie idzie bo wczoraj Was czytalam do 3 w nocy i troche jestem zmeczona. Jeszcze raz fajnie ze Was znalazlam i mam nadzieje ze przyjmiecie jeszcze jedna "majoweczke" do swojej paczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmen_84- witaj:) troche posiedzialas zeby nas poczytac. A co bedziesz miala? coreczka czy syn? Jak patrzylam na naszego maila to wiecie w ogole nie kojarze 5 dziewczyn a pisze z Wami cos od ok.100strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×