Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

atena- Penelopa ma juz wozek zamowiony :) tego xlandera ino sportowke z gondola a fotelik chciala z innej firmy-MAxi cosi bo te z xlandera nie maja atestow (ale za to idealnie pasuja do stelaza) ja tez kupuje ten wozek ale co do fotelika- jeszcze nie zdecydowalam ktory wziac orginalny z zestawu czy wlasnie z maxi cosi lub recaro.. Niby prosty wybor ale juz tyle czasu probuje podjac ta decyzje i duupa nadal nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie i co tu wybrać. Ja jutro znów robie najazd na miasto zeby zobaczyć ponownie parę firm tych wózków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzie dziewczynom kwietniówkom to bardzo szybko, no tylko ciekawe która z nas bedzie debiutować ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece na DR House - bo tu zimno na dole w biurze ze hejjj. do jutra dziewczyny. spokojnej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Ja wciąż siedzę w porządkach po remoncie. Jeszcze malowanie u Rodziców na dole jest i wciąż jest co robić. Staram się nie przesadzać, bo wiadomo nie ma co. Ale i tak dzisiaj mi dwa razy brzuszek się twardy zrobił. Poza tym tak do końca mi ta opuchlizna nie schodzi. I już sama nie wiem czy panikować czy jeszcze trochę poczekać. Ciśnienie wciąż w normie. Ale coś czuję, że pęcherz mi nawala i nie wiem czy to czasem nie działanie tego leku :-( Wciąż jakieś zmartwienia, A te kwietniówki to ładnie dają czadu. Jutro zaczyna się kwiecień. Oby nie szło nam tak szybko jak im. Atena kup sobie wózek tako ;-) Pierwsza myśl najlepsza hi hi ;-) Pristina mój synek tydzień temu w 31 tygodniu też ważył prawie 2kg. ale nawet się nie zastanawiałam czy to więcej niż normalnie. Mamuśkamaj ja też coś się dzisiaj podziębiona czuję., Jakby gardło mnie drapie i coś w nosie kręci. Musimy szybko reagować, żeby się dalej nie rozwinęło. Kropeczki faktycznie już od dwóch dni na gg nie widać, no ale Atena miała jakiś lepszy kontakt z nią i co?? X.. a Ty co zasnęłaś, że się nie odzywasz? ;-) Nocna zmiana na Ciebie czeka ;-) Teraz jak się któraś dłużej nie będzie odzywała, to dopiero panika na forum będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widze na 26 kwietniowek 19 rozpakowanych a 1 kwiecień jutro.ciekwe jak u nas bendzie wygladał ostatni dzień kwietnia! ja tez juz uciekam, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja tylko na momencik - nie za dobrze się czuję coś.....a nogi mam jak u słonia :O koniec biegania do pracy w szpilkach chyba. Jak mi nóżki wysadzi to wyglądam w nich :O:O:O cóż takie uroki ciąży :P:P W przyszłym tygodniu idę na wizyte to się podpytam gina co brać na to... Mała się rozpycha duża już musi być i mało miejsca pewnie ma :P Mój wraca 3 kwietnia, a ja....... Boże te humorki ciążowe mnie już dobijają :O pożarliśmy się oczywiście o moich teściów znowu :O najchętniej bym wrzuciła do nich granat i w piz******* rozwaliła..... :O Ja to się czasem zastanawiam nad sensem mojego związku :O:O Jak ma taki słabszy dzień to pogoniłabym mojego też do swojej rodzinki i spokój..... Wiem też z drugiej strony, że targaja mna emocje i humorki.... czasem nie wiem co mam robić.... Liczyłam, że to rozstanie jakoś pozytywnie wpłynie na nas, a ja zamiast wyczekiwać wątpić zaczęłam..... 😭 cały czas się cieszyłam, że jadę po niego na lotnisko a teraz.... 😭 noooooo to się wyżaliłam - przepraszam że tutaj Wam smęce :O jutro będzie lepiej.... musi :O Gratuluję tym co były u lekarza i mają dobre wieści 🌼 Składam zaległe życzonka naszym jubilatkom - zdrówka kochane i lekkiego rozwiązania 🌼 Tym co muszą leżeć i się martwią, chorym - babolce zaciskać nóżki i pozytywne myślenie :) tutaj dobre fluidy są i będzie ok zobaczycie :) zdrówka 🌼 idę się położyć, przepraszam, że nie odnoszę się do wszystkich postów...ale jestem na bieżąco z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeYaa
Pristina86 to jak ponad 190 cm to moze malenstwo byc dlugasne :) Co do wozeczka to ja mam coneco v3, lekki i zgrabny, dokupilam fotelik z atestem i adapterem do niego i narazie cwiczylismy tylko po domu :) zobaczymy jak sie bedzie sprawdzal na spacerach. Wczesniej zastanawialam sie nad jumper tako i x-landerem, ale jakos cenowo mnie coneco przekonalo :) (obym nie zalowala;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeYaa
majowe_szczescie Ty dajesz rade w szpileczkach chodzic? mnie to juz by ciezar brzuszka do przodu przewazyl chyba i moglabym wygladac jak wielblad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny na początku bardzo Wam gratuluję , ja jestem mamą z października 2010 i piszę bo po mojej córce zostały mi jeszcze dwie nowiuśkie nie ruszane butelki saab simplex ,data ważności to 03/2013 ,był to trzypak przywieziony z Niemiec ,jak jest ktoś chętny to piszcie na maila m--ewa@o2.pl .Koszt to 45 zł już z przesyłką. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MAJÓWKI. WCZORAJ SIĘ NIE ODZYWAŁAM BO WYLADOWALAM NA PORODÓWCE, JA JUŻ ROZPAKOWANA (-: Z DZIECKIEM DOBRZE PISZE Z KOMÓRKI JAK WRÓCĘ DO DOMU TO SIĘ ODEZWĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć majówki! Jak zwykle sporo się u Was dzieje, ja wczoraj przecholowałam z łażeniem i cierpiałam wieczorem i w nocy, brzuch szalał i napinał się, miałam skurcze, mąż myślał ze już rodzę, ale na szczęście lepiej po tabsach jest, dzisiaj bezwzględnie leżenie w łóżeczku. KasiaGJ- szok już rozpakowana :DDD ALE MEGA GRATULACJE !!!!! wczoraj też myślałam, że już rodzę, na szczęście skurcze miałam nieregularne :-) no to 1 kwietnia i my zaczynamy :-) DeeYaa-dziękuję za rady odnośnie puchnięcia rąk, jak będzie tak źle jak w zeszły weekend to wezmę aspargin Pozdrawiam i wracam do łóżka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia GJ O matko gratuluje kochana jestes pierwsza.Ciesze sie ze wszystko wporzadku z twoim sloneczkiem czekamy na wiesci od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj tez juz wczesniej na forum wczoraj nie zajrzalam nawet do was rano zajmowalam se polrocznym dzieckiem kolezanki a jak wrocilam to juz nie wchodzilam bo znowu wrocil moj okropny bol kregoslupa, zeber a ciul wie kosci mnie bola i tyle.Dzisiaj tez nie moglam przez to spac jestem na biezaco z wami ale przepraszam ze nie odniose sie do konkretnych postow. Tylko Kasiula ja kupilam ta falbanke od http://allegro.pl/show_item.php?item=1497550899 Co do x landera to rzeczywiscie ma duzy rozstaw kol tylnich tez myslalam ze jest zgrabniejszy ale mimo wszystko kupilam go i tyle.Fotelik tez kupilam firmy x lander powiem ze rzucilam sie tez na cene a ta gabeczka mi sie podobala ze glowke jednak dobrze usztywnia i tez pomyslalam ze nie bede tyle pieniazkow wydawac skoro tez fotelik nie bedzie na dlugo moja bratanica 6 miesiecy tylko w nim byla za maly sie zrobil mimo ze kg bylo ok a ja tez az tak czesto tutaj nie bede jedzila samochodem z dzieckiem bo wszystkie sklepy mam na miejscu a rodziny tutaj nie mam wiec tez nie mam kogo odwiedzac w sierpniu jak do polski pojade to wtedy go uzywac bede a tak to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevina racja a ja uwierzylam hehehhehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja sama nie wiem wczoraj rzeczywiscie Kasia GJ nie odezwala sie.Czekamy na wiaomosci i nie strasz nas malpo.A jak jednak to prawda to gratuluje i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMA APRILISSSS !!!! MIŁEGO DNIA MAJÓWECZKI. przepraszam was za ten kawał ale nie mogłam się powstrzymać. Dzwoniła wczoraj do mnie Pani Ginekolog przyszły moje wyniki i mam paciorkowce jeszcze wczoraj musiałam do niej polecieć po receptę przepisała mi Duomox, boję się że to może zaszkodzić Małemu, ale jak nie wyleczę tej infekcji to pewnie jeszcze bardziej mu zaszkodzę. Eh muszę poczytać na google o tych paciorkowcach w ciąży. Zostawię ten laktator skoro mówicie że ssanie nie ma być duże najwyżej kupie ręczny jak ten nie będzie działał, ten jest jeszcze na gwarancji na szczęście to go wyśle niech naprawiają okaże się już nie długo. Paznokcie wczoraj zmyłam i pomalowałam tylko bezbarwnym i już tak zostawię po co mam się jeszcze stresować że im moje pazurki nie pasują. (-: Ja zacznę pić herbatki laktacyjne jak się okaże że z pokarmem są problemem, a któraś z was wie jakie one są w smaku? i z jakiej firmy najsmaczniejsze o ile to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam o tych paciorkowcach i jestem przerażona. nie zdawałam sobie sprawy. aż mi się ręce trzęsą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) -KasiaGJ- - hihihih udusic taka to malo :P :D faktycznie dzis prima aprilis....ale w pierwszym momencie mi sie goraco zrobilo jak cholera ze u nas sie zaczyna :D Trelevinaaaa dobrze zes napisala jaki dzien dzisiaj :P swoja droga zaczelam sie zastanawiac czy moj nie zrobil mi jaj rano.... zadzwonil ze auta nie moge zabrac rano tylko wieczorem od tesciow bo jest u mechanika... ze tesc oddal (on o tym nie wiedzial) aby taki jeden pasek naprawic....mechanik powiedzial ze to mamy przyokazyjnie zrobic a nie na gwalt, a on sam podjal decyzje i ja sie strasznie wkur.... i mu nagadalam ze co jak co ale za nas nie beda decydowac na co ida obecnie nasze pieniadze....bo oczywiscie tekst wyplac i daj mu kase :O:O:O:O:O zabije jak to byl; zart - albo zrobie wojne jak nie :O kur***zamiast spokoju oni mi w kolko newy funduja :O DeeYaa - ja uwielbiam szpilki :):):) do tej pory w nich biegalam, ale juz chyba musze sie z nimi pozegnac bo w napuchnietych nogach wygladam jak jeden wielki ZART :D:D:D:D:D pozdrawiam majoweczki 🌼 i lece do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia gj to jednak nabralam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia :-D nieźle, ja też w pierwszej chwili się nabrałam i zaraz zaczęłam się martwić o twojego maluszka, przez to, że moja siostra w szpitalu zagrożona przedwczesnym porodem to wczoraj się naczytałam różnych publikacji na ten temat i jednak najlepiej donosić do końca 37 tygodnia, bo wtedy jest pewność, że płuca malucha są już w pełni rozwinięte. Mi do terminu minimum zostały pełne dwa tygodnie. W tym tygodniu mam spotkanie z moją położną. Zaczynam mieć wątpliwości, co do wyboru szpitala, mam nadzieję że położna mnie uspokoi, że to był dobry wybór. Ja mam ciągle takie obawy, że jak szpital jest wyposażony w najlepszy sprzęt, to wszystkich kusi, żeby z niego korzystać. Śmieję się, że jak nie będę przekonana, to urodzę w domu;-) Zamknę się w łazience i nikogo nie wpuszczę:-D A tak serio to muszę się wziąć i przed spotkaniem z położną spisać swoje oczekiwania i zobaczymy, co ona mi powie. Na ile będę mogła sobie pozwolić w tym "super wyposażonym szpitalu". Pachnie już wiosną dziewczyny, aż chce się żyć!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowe szczescie no to masz niezlego tescia jak sie okaze ze o prawda...tez bylabym zla ale moze postaraj sie nie stresowac Kasia gj nie wiem nic o tych herbatkach ale kolezanka przyniosla mi taka niemiecka to w smaku ochydna nie do wypicia.Raz tylko sobie zrobilam i ona ogolnie dla kobiet w ciazy byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow mamo Ty sie nie smiej z tych porod w domu tu sa bardzo popularne i ostatnio moj z pracy przyniosl mi wiesci ze jego kolegi zona rodzila w domu i w kanale rodnym glowka zatrzymala sie i z ta glowka maluszka pedzili szybko do szpitala cale szczescie z dzieckiem i mama wszystko ok.Ale normalnie w szoku bylam.:) Ja tez chce min do 37 tyg wytrwac mam nadzieje ze skoro narazie nic mi sie nie prztrafilo to do konca bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeee głupi żart , mało nie dostałam zawału. dziś.. załamanie pogody, przynajmniej u mnie.. i mi się odechciało wszystkiego. nie śpię od 7;/ znów_mama Twój link z bliźniakami robi furorę na fb, co druga osoba ma go na tablicy hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 1 kwietnia :P KasiaGJ ja już miałam Ci gratulować, ale za chwilkę sobie przypomniałam, że to może być żart. Ty kochana nie paplaj, bo okaże się że [pójdziemy z wiatrem jak kwietniówki :P Ja też w nocy miałam strasznie napięty brzuch i męczyły mnie skurcze. W poniedziałek mam wizytę i zobaczymy co powie moja gin. Mam nadzieję, że mała jeszcze trochę posiedzi w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczyny!!! Wczoraj nic sie nie odzywalam, ale jestem na biezaco. Dzis tu wchodze i przezylam maly szok za przyczyna Kasi....hahaaa.Uwiezylam oczywiscie, czasem mi sie wydaje, ze mi to kazdy kit mozna wcisnac. Kasia ja tez mam ta bakterie i moja gin tez mi wypisala ten Dumox, biore go od wtorku, tylko uciazliwe bo co 8 godz.Procz tego globukli Nystatyna chyba jak dobrze pamietam, ze niby przy tej bakterii moga sie wytworzyc jaskies stany zapalne albo grzybki.Ja juz drugi raz mam tego paciorkowca ,podobno jest to bakteria czessto nawracajaca, teraz ta kuracja a potem mam byc juz traktowana jak nosicielka paciorkowca.Jak dostane skierowanie do szpitala i wszystkie papiery, to w nich wlasnie bedzie stalo, ze mam paciorkowca.Wtedy dostajesz antybiotyk juz w szpitalu pare godzin przed porodem i wszystko ma byc ok. Ten filmik z blizniakami od znow mamy wczoraj pokazywali w tvn24 i ddtvn. Tak mi sie pomyslalo, ze przeciez zaniedlugo ktoras z nas napisze : dziewczyny nie odzywalam sie, bo bylam w szpitalu, mam juz dzidziusia.Kurde przy pierwszej to napewno bedzie szook... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×