Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

..x.. 3maj sie tam!! dziady jedne podłe i piguły wstrętne! Niech mąż będzie przy Tobie tak długo i często jak może. Dlatego też jestem tego zdania, że facet powinien być przy porodzie, aby mógł w takich sytuacjach doprowadzić te baby do pionu, i reagować w takich sytuacjach! jakby nie było będzie dobrze, dzieciaczki są rozwinięte i donoszone będzie dobrze :*** 3mamy kciuki wszystkie za Ciebie!!!❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz odebrał telefon. Powiedział żebym wzięła sobie ciepłą kąpiel. Jak mam to no-spę to też sobie łyknąć. I pewnie tak za 2-3 godzinki się zacznie. Wiec na spokojnie mówi do wanny pełen relax i jak się mi zaczną bóle to od razu przyjechać. W oczach mam wielki strach a znowu mój uśmiech na buzi mówi mi co innego. Że się ciesze jak cholera !!! Dobra dziewuszki idę zjeść śniadanko , potem do wanny i czekam dzielnie. Jak coś będę pisać oczywiście sms Zobaczymy czy będę pierwsza !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czopa to mi nie wygląda. Tylko rano śluz podbarwiony krwią. A teraz jak byłam w wc to wiecej krwi niz śluzu. Brzuch twardy i tak ciągnie w dół. Ale skorczy jeszcze nie, lekarz powiedział ze mam czekać na skorćże właśnie. Bo wczoraj to ja miałam taka szyjkę i takie rozwarcie jak kobiety przyjeżdżają z taka już z bólami. Dlatego on mi wczoraj powiedział ze polowe porodu mam za sobą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula nie dziwie się, że masz w sobie takie skrajne emocje. Ja też tak mam, że z jednej strony się cieszę, że niedługo będę tuliła synka do siebie, a z drugiej strony wizja porodu mnie przeraża. Jak już masz śluz podbarwiony krwią, to z opowiadań moich koleżanek jesteś już blisko porodu ;-) Ale dasz radę zobaczysz. No i według lekarza pójdzie Ci jak z płatka ;-) A ja mam pytanko odnośnie skurczy tych przepowiadających. Gdzie je czuć? Tak na całej wysokości brzucha? Czy jak? Bo mnie ostatnio takie coś bierze. I się zastanawiam wciąż czy to jelita czy to te skurcze. Masakra jaka ja jestem doświadczona :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) ...x... biedulko trzymaj sie tam dzielnie. Wspolczuje Ci takiego traktowania, miejmy nadzieje ze bedzie lepiej. kropeczka_między_brwiami nie martw sie o malenstwo, podobno na koniec ciazy wiecej spi i mniej sie rusza, jeszcze chwila i bedziesz miala je przy sobie. znów_mama Ty ciagle w ruchu :) zebys odpoczela to chyba trzeba by bylo Cie do czegos przywiazac :P Kasiulaaa s-ce hehe ja mojemu mowie tak samo, ale on sie boi ze cos malej zrobie, wiec mu tlumacze zeby raczej uwazam zeby ona mu nie zrobila krzywdy :P ale powiedzial ze przemysli, bo jak jeszcze polog 6-8 tygodni bedzie musial czekac to mowi ze eksploduje :P Dawaj znac jak sie sprawa rozwija :) Emilia_83 ze skurczami to ja Ci nie odpowiem jak jest bo ja nic nie mam, brzuch jeszcze wysoko, wiec u mnie to jeszcze troche pewnie zanim sie cokolwiek zacznie Pozdrawiam majóweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula - to pewnie czop odlazl :) spoko nie stresuj sie jak Ci wody odejda to jedz do szpitala :))) emilka ja nie mam pojecia co to sa te skurcze przepowiadajace :/ nie mialam jeszcze nic takiego.. co do lozeczka, dziekuje:D komponuje sie extra to fakt ino ten bajzel w kolo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ale numer... Kurcze jak was czytam to zaczynam się bac jak cholera. No a jeszcze X jakie ma przeboje. Kurcze, nie żebym zgrywała paniusię ale temu całemu personelowi czasami należy się opierdol. Lekarze zarozumiali, nie wiedzą po co są na tym dyżurze i cały czas robią z tych szpitali gabinety prywatne. Moja mała troszkę się ruszyła ale muszę przyznać że mi w jakiś sen zapada. Całe noce przesypia a dzisiaj od rana leniuchuje. Chyba już się zbliża do wyjścia. Ja też czuję sie bardzo słabo i nie ma co gadać boli mnie wciąż podbrzusze. Ehhh dziewczyny, zaczynamy się sypać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majoweczki! A ja dzisiaj znowu melduje sie w lichym humorze ja nie wiem co mi jest taka zla jakas chodze nic mi sie nie chce tylko marudze, kurcze nie wiem jak ten moj to wytrzymuje bo zamila to dla niego tez nie jestem.Ale mam nadzieje ze niedlugo sie skonczy ten gorszy czas bo juz mam dosc takiego humoru. Moj plan dzisiaj zrobic slatke jarzynowa i posprzatac mieszkanie jutro mamy tutaj swieto.Dzien wolny od pracy wiec bedzie lenistwo. Trelevina No wlasnie nie wiem dlaczego jestem taka zdolowana jakas masakra normalnie.W ogole natchnienia na pisanie nie mam i tak troche mi glupio ze Was zaniedbuje ale naprawde czytam Was na biezaco. Lozeczko slicznie sie prezentuje, bardzo mi sie podoba:) Kasiula i ty tez tu zaczynasz nam rodzic ojej.Powoli majoweczki wszystkie zblizamy sie do porodu. Znow mama oj ta twoja Zosia to psikusa ci robi ale wlasnie moze dzisiaj zechce zobaczyc cie na zywo:) X koffana dobrze ze sie odzywasz caly czas jestesmy z Toba.Badz dzielna tylko szkoda z tym personelem ehh czy tveraz nie ma lekarzy i pielegniarek z powolania???ktorzy maja cierpliwosc i rozumieja pacjentow??hmm a nie tylko chodza obrazeni bo musza pracowac.Dasz rade slonce. emilia nie wiem jak wygladaja te skurcze przepowiadajace ale moj gin powiedzial ze na pewno je odczuje ale jak narazie cisza. DeeYaa i Kasiula z tym seksem to jak juz bedzie termin to ja tez bym chciala tym bardziej ze podobno przyspiesza porod bo jak narazie to boimy sie.Ale jestem ciekawa jak to wyjdzie w praniu:) penelopa kruz Moj M ma byc przy porodzie bardzo chce ale ja nie wiem czy on da rade no nic zobaczymy.Tylko mysle ze jestem troche lepszej sytuacji bo znam juz moja polozna, jest bardzo sympatyczna no i juz w sumie jest moja kolezanka :) stylowa a co u ciebie ty tez ostatnio jestes mniej aktywna, wszystko wporzadku?? Kropeczko ciesze sie ze jestes juz z nami chociaz o jedna nie musimy sie martwic:)trzymaj sie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych przepowiadających skurczy, nie wiem czy to jest to, ale .... na początku tłumaczyłam sobie, że mały się wypina(?) bo nagle w moment brzuch stawał się twardy jak skała, wypukły gdzieniegdzie, i myślałam, że to mały dupkę wystawił i się rozpycha...i to się zdarza kilka razy dziennie, czasem towarzyszy temu lekki ból, ale nic strasznego, a czasem nic nie czuję, tylko skamieniały brzuch, trwa to ok 30sekund i puszcza. ja to tak odczuwam? także nie wiem czy to skurcze przepowiadające, czy mały się tak przeciąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa - tak, to są właśnie te skurcze, kamienny brzuch, a potem to napięcie mija. Przepowiadające są bezbolesne, tylko nieprzyjemne. Ja przy poprzednim dziecku miałam je już od połowy ciąży i musiałam przez to leżeć. A skurcze porodowe są takie same, z tym że one już są bolesne. Ja pamiętam, że jak zaczął mi się poród, to oglądałam TV i w pewnym momencie ból przy skurczach był już taki, że przestałam rozumieć treść filmu. Przy drugim dziecku mam zupełnie inaczej, mam takie skurcze tylko kilka razy w ciągu dnia, kilka razy były trochę bolesne i wczoraj lekarz mi powiedział, że wtedy właśnie mi się szyjka skróciła. Napisałam, jak to było u mnie, ale nie wiem, czy u każdej jest tak samo. Mam nadzieję, że cokolwiek pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się zaczyna Majóweczki:) Kasiulaaa s-ce trzymaj się tam:) zobaczysz dzisiaj na 100% urodzisz ,ale Ci zazdroszczę niedługo swoje maleństwo będziesz miała ze sobą:) Emilia jeśli chodzi o te skurcze przepowiadające to jakieś 2tygodnie temu skurcze u mnie tak samo wygladały,brzuch się napinał i jak by unosił do góry i twardy jak kamień był,ale od soboty ja odczuwam dodatkowo ból podobny jak przy miesiączce tylko mocniejszy i dodatkowo promieniuje od pleców:) no i podobno jak już takie skurcze zaczynają bolec to poród blisko ...(tak mi lekarz powiedziała)ale ja mam tak od soboty i jak narazie się nic nie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wannie, i na razie dziewczyny nic, nie wiem czy ta moja mnie robi w bambuko jak zmów_mame. Niech mi te wody odchodzą i jadę rodzić ! W wannie to mi łezki poleciały aż jak sobie pomyślałam że to już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa kruz A ja wlasnie tez tak mam jak ty.Idealnie opisalas:) Siedze sobie wygodnie a tu nagle brzuch sie twardy zrobi i z jednej strony taka gorka i zawsze sobie myslalam ze to maly sie rozpycha.I jest tak ze przez chwilke i to twarde miejsce puszcza. a druga sytuacja jest taka ze np.ide a w pewnej chwili brzuch sie napnie ze nawet wyprostowac sie nie moge i chwilke to trwa i puszcza wtedy albo tez czasem mam tak ze sobie siedze i za chwilke az krzykne sobie ala ala tak jakby ktos mnie uszczypal i oczywiscie przy tym brzuszek twardy:). I sama nie wiem jak te skurcze przepowiadajace odczuwa sie moze inne majoweczki niech sie jeszcze wypowiedza jak one to odczuwaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula a mi wlasnie polecialy leski matko nie wierze ze juz powoli kazda zacznie rodzc i ja tez ze niedlugo bedziemy mialy swoje sloneczka o matko rozkleilam sie ale ze szczescia trzymam kciuki Kasiula za ciebie no i w ogole za wszystkie majoweczki zeby porod byl dla nas najszczesliwszym dniem w zyciu mimo towarzyszacemu bolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina- łóżeczko super :) Moja też ma zielony przewijak ;p Cv- przyspiesza poród sex bo nam wczoraj gin mówił ze wieczorem zaleca sex ;p Ja mi się zaraz nie zaczną bóle to chyba "zgwałcę mojego" może się coś ruszy. hehe Bo macica gotowa, rozwarcie jest, mała bardzo nisko , krew już się pojawiła, a tu zero skurczy... Już sama nie wiem co mam myśleć o tym !!!! A mnie właśnie nic nie bolało ze nawet nie wiem kiedy mi się szyjka skróciła, ja też nie miałam wogole bóli miesiączkowych i takowych w trakcie ciąży tez brak. Położna mówiła ze nie każdy musi mieć te przewidujące - i ja do nich należe widocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane, ja oczywiście nadal w dwupaku, i nie zanosi się żeby mała zechciała wyjść wczesniej jak za 3-4 tygodnie:) Także jestem chociaż o siebie troszkę spokojna. Kasiula - trzymaj się kochana, twój optymizm i radość dają mi taką energię że szok-cudownie. I póki możesz informuj nas na bierząco co się dzieje u Ciebie... Chyba się faktycznie na poważnie zaczyna :) Większość z was już będzie tulić swoje małe skarby a ja nadal będę się turlać i puchnąć jak serdelka;) U mnie po wczorajszej wizycie wszystko ok, paciorkowca nie ma- hurrraaaa, a jutro dopiero wieczorem będę wiedziała ile Niunia waży i ile przybrała, bo na tym sprzęcie pomiar nie jest wiarygodny, więc moja Dr chce mieć pewność. No i oczywiście nadal kontrola przepływów- to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze powiecie że głupia jestem , ale skoro na razie nie ma skurczy , lecę do fryzjera niech mi umyje głowę bo ja już nie dam rady sama, a fryzjera mam pod sama klatką. Bo mam już tłustą głowę a jak jeszcze poleżę tam 3 dni to masakra będzie.... jak wrócę to się zamelduje hehe jeszcze w dwupaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexik jest zalecany gdyż :D Sperma zawiera prostaglandyny. a, prostaglandyny wpływają głównie na zmiękczenie i rozwieranie szyjki macicy;] a oksytocyna jest wydzielana podczas orgazmu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama chetnie bym sie podlozyla komus na mycie glowki i masaz :) co do tych skurczy przepowiadajacych ja mam tak jak Wy, idealnie opisala to Penelopa - to nie jest bolesne hmm a teraz np czuje sie tak jakbym miala miesiaczke, dziwnie :/ hmm Ha baby kupilam wozek w koncu :) oczywiscie przez allegro :D odpuscilam nowa kolekcje bo najprawdopodobniej beda dopiero po dlugim majowym weekendzie noo i roznica w cenie tez spora.. a jak bym sie rozlozyla wczesniej to dzidza bez fotelika by zostala :/ a tak juz zamowione ;D humor zaraz jakby lepszy :) jak to baby maja ze wydadza kase i zaraz banan na gębie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula no pewnie lec do fryzjera do porodu na bustwo sie zrob to twoje sloneczko nie wystraszy sie jak mame zobaczy heheh :):)A moze zacznij biegac po tych schodach jeszcze bo moja znajoma biegala i na porodowce nastepnego dnia sie znalazla:) Ale w sumie i tak jestem zdania ze natura sama wybierze ten moment.a ty niczym nie przyspieszysz:) agnes71 gratuluje dobrych wiesci po wizycie ale jeszcze dzisiaj dowiesz sie ile mala wazy to tez super. I ty mi sie do porodu nie wybieraj jeszcze niech radze te ktore maja wczesniej terminy niz my:) Penelopa Ale zaszalas tak fachowo sie wypowiedzialas babo ze szok ale przynajmniej wiemy dlaczego seksik przyspiesza porod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wciaz dwupak...sennosc i jeszcze raz sennosc, Tymon od czasu do czasu leniwie przeciaga sie w brzuchu, skurcze jakos sobie dały spokoj...a ja mam totalny luuuuuzzzz :P Wszystko robie 3 razy wolniej...zajebiscie byc takim ślimakiem :D Kasiulaaa s-ce a co! dawaj do tego fryzjera lepiej sie bedziesz czula! Ja tez sobie dwa dni temu zaliczylam kosmetyczke i od razu mi lepiej. Pewnie pomalu sie u Ciebie rozkreci ale to jeszcze moze nawet do jutra potrwac. Ze mnie sie kumpele nabijają że jakbym nagle zaczela rodzic w Wielki Piatek to mam koniecznie bez znieczulenia - w koncu trzeba sobie raz w zyciu pożądną drogę krzyżową zafundować :P Znow_mama - widze ze nadal dwupaczek jestes no to teoria dowcipnisia sie nie sprawdza...hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinka to pokaz tej wozeczek ale na pewno sliczny jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv taki jak twoj X-lander XA kolor jungle ;) chcialam juz z nowej kolekcji kolorystycznej ten czarno fioletowy ale mogly by byc za pozno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadam na momencik się zameldować,bo w domu mam sajgon-moja córeczka gości od wczoraj koleżanke i małe urzadzają bal :D ..x.. kochana bidulko to się w głowie nie mieści jacy ludzie potrafią być wredni. Daj działać mężowi,nie dajcie się,złóżcie skargę,tak nie może być! Wiem,że Ty nie masz siły na walkę,ale Twoi bliscy powinni zawalczyć,co sobie Ci pracownicy tam myślą,że kim oni są??? Noż kurde,świnie normalnie! Trzymam kciuki żeby się tym chamom odmieniło i żebyś już nie musiała doświadczać tak niemiłych sytuacji.Buziole wielkie:* Jesteśmy z Tobą kochana! :) Kasiulaa ja czytałam też,że śluz zabarwiony krwią to poród już tuż tuż,także powodzenia ,trzymaj nam się ,zobacz ,chyba jesteś jednak pierwsza ;) Lecę do lasek bo mi chatę do góry nogami przewrócą,aaaaa! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevina O to fajnie ze XA bo wiesz ktoras z majoweczek troszke mnie zmartwila ze nie mozna spacerowki obracac a w tym innnym modelu chyba XT byla taka mozliwosc a ja juz mialam kupionego ale mimo to jestem zadowolona i ten kolor jungle naprawde jest fajny. A o nowej kolekcji to ja nawet nie widzialam wiec nie wiem jak prezentuje sie ten wozeczek z kolorami co chcialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv, niestety muszę Cię zmartwić, dopiero kolekcja XQ 2010 ma możliwość przepięcia spacerówki przód tył. i to pewnie ja pisałam o tym fakcie. ja też mam kolor jungle:) tylko model inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to xQ penelopka no trodno kupilam taki a tego XQ to na zywo nie widzialam wiec nie wiem czy nawet by mi sie podobal bo on ma koleczka mniejsze ehh nie ma co rozmyslac trzeba byc zadowolonym i nie zalowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On się różni właśnie tymi mniejszymi kółeczkami z przodu, ( ale ja właśnie takie chciałam) , tą spacerówką obustronną i że nie jest kubełkowe siedzisko, reszta bez zmian;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×