Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

majowe-szczescie - podaje się w takim razie antybiotyk. Ja swojemu prowadzącemu zarzuciłam ze mi tego nie kazał zrobić. Ale on odparł ze to nie obowiązek. Gdyby nie temat o tym tutaj napewno bym tego nie zrobiła. heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pitole - znowu coś mnie zbiera. A do 1 maja 6 dni............ałaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki wlasnie odebralam paczki od kuriera mam wozek :))) ale jazda narazie rozpakowalam sama gondole ale jestem podniecona :) napalilam sie jak szczerbaty na suchary :) wrzucilam fotki na poczte :D majowe szczescie- nie stresuj sie paciorem dokladnie podadza dziecku antybiotyk i bedzie OK widzisz Atenie lekarz nawet tego nie zlecil, gdyby poszla rodzic a nie mialaby wyniku ze soba to by dziecku profilaktycznie tez podali, nie denerwuj sie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelev.............taki kolorek mi się bardzo podoba. X-lander - superowy cadilc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena mi sie tez podoba :) neutralny :D pasuje i dla dziolchy i dla chlopca :) aaa ja bym chciala ten Twoj zobaczyc :) ta Teutonie :D bo szukalam ale nie znalazlam tego koloru Lilac czy jak mu tam bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie też na necie tego zestawu koloru co mam ja nie widziałam. Ale dopiero po narodzinach SHE go odbiorę. więc zrobię zdjęcie jak go bede mieć w domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - kolor superowy, jakiś czas temu miałam szał na wszelkie ocienie zieleni, teraz przerzuciłam się na fiolety i tak póki co zostało. TY sie kochana nie szarp przypadkiem ze składaniem wózka :) Patrzę na twój suwaczek i widzę, że mamy podobne terminy;) atena - ty się jeszcze chwilę trzymaj;) aczkolwiek 6 dni to co to jest?? Widac She jest zbyt dobrze w brzuszku:)))) majowe_szczescie - nie przejmuj się paciorkowcem, podobno dużo ciężarówek go ma, a antybiotyk podany podczas porodu załatwia sprawę... Moja mała ma dzisiaj wyjątkowo aktywny dzień, szaleje, wypina się i kopie, moja tabelka Cardiffa jak nigdy już o 14tej była pełna;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes my właściwie mamy ten sam termin porodu ;-) A Ty kiedy ostatnio byłaś u lekarza? Bo ja się teraz tym swoim 1,5 cm rozwarciem interesuję ;-) jak jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia_83 ja mam już od jakiegoś tygodnia rozwarcie na 2 cm, szyjkę skróconą i gotową do porodu ale nie ma paniki bo mój gin powiedział ze z tym rozwarciem to ja jeszcze mogę przenosic ciążę więc luz, musisz się tylko trochę oszczędzać i słuchać swojego organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia dziękuję za odpowiedź. A to prawda, że jak już jest to rozwarcie, to jest jakiś sukces porodowy? Czy jak to jest Waszym zdaniem? ;-) Chce mi się śmiać dzisiaj i płakać. Z jednej strony radość no a z drugiej ten strach jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia - tak, termin mamy super podobny ;) ostatnią wizytę miałam tydzień temu, rozwarcia chyba nie było żadnego, bo moja doktor nic nie mówiła o tym, a szyjka miała wówczas 2,5 cm. więc jeszcze sporo zostało:) a kolejną wizytę mam za tydzień, w przyszłą środę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz wizytę za dwa tygodnie 10.05. niby twierdziła, że powinniśmy się jeszcze spotkać ;-) X.. Kochana a co u Ciebie? Odezwij się do Nas. Czekamy na każdą wiadomość od Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nic na temat tego czy rozwarcie to jakiś sukces porodowy ale patrząc na logikę to chyba szybciej przebiegnie sam poród bo juz jakieś tam rozwarcie jest, zawsze do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ciesze sie ze Ci sie spodobal kolor ;) ja chcialam fioletowego x-landera ale zaplacilabym prawie 500zl wiecej niz za zielony wiec wolalam przyoszczedzic na kolorze - w koncu nie to najwazniejsze ;) aa fakt bliski termin jestem w przod jakies 3dni :D ciekawe tylkoe kiedy malenstwo zdecyduje sie opuscic swoj dotyczasowy domek :D Atenka na jakiejs stronie angielskiej trafilam na male zdj wozka twojego on taki fioletowy intensywny :) ladny ale i tak poczekam na fotki od Ciebie :) co do rozwarcia- patrzcie na Znow mame ona miala 4cm w Wielki piatek i do tej pory cisza.. wiec widac z rozwarciem mozna pochodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - no to faktycznie różnica w cenie, ciekawe, że kolor robi taką cenę. a za te 5 stówek to już można np kupić fotelik do samochodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena z tego co wiem to zaden lekarz z wyspina nie robi wymazów. tak samo jak żaden nie zakłada pessara. co szpital to inna szkoła. ostatnio złe słuchy chodzą o tym szpitalu. ty masz swoją położną tak? ja byłam na wizycie wstepnej w esulapie ale i tak nie przyjmą mnie tam do porodu przed 2.05 bo wg pierwszego usg termin wychodzi na 28.05 to znaczy ze teraz w 35 tyg jestem. ja sie z tym nie zgadzam bo kazde kolejne usg pokazywało termin miedzy 18-23 maja. z om termin mam na 11.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U mnie wszystko bez zmian, święta przetrwałam w dwupaku. Gratulacje dla Kasiuli i agi_pelagi!!! Fajnie, że macie to już za sobą. A my tylko wciąż niecierpliwie wypatrujemy wszelkich możliwych oznak porodu ;) Moim marzeniem było urodzić w tym tygodniu, tzn. przed weekendem majowym - ciekawe czy się uda. Zostały mi jeszcze 4 dni, hihi. W każdym razie nie oszczędzam się już, dziś zrobiłam sobie długi spacer po raz pierwszy od baaaaardzo dawna - bo póki ciąża nie była donoszona, to miałam nakaz jak najwięcej leżeć i się oszczędzać. W tym tygodniu wreszcie pochodzę z synkiem na spacerki :) Dziś metą naszego spacerku była niestety przychodnia - dostał wysypki na całym ciele i wciąż się drapie. Okazało się, że to alergia na pyłki. Biedaczek. Ja też mam, tyle że u mnie objawia się to katarem. Pani doktor przepisała syropki, mam nadzieję, że pomogą. Pozdrawiam Was wszystkie. Czuć, że atmosfera na forum robi się już coraz bardziej nerwowa :) Już niedługo się zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa aaaa x-lander,buu,ja też chcę,ale ja to już lepiej cicho będę,mnie już po prostu nie wypada :P Superancki jest i kolorek fajniusi-uspokajający;) Ale się zeschizowałam,bo na miniaturkach tych zdjęć widziałam już w gondoli leżące dziecko,hi hi hi A ja po dentyście i jestem zachwycona,ten chopek czyli dentysta to normalnie z powołania jak nic,takie podejście ma do dzieci,super,ale taką kasę też zebrał,ale przynajmniej wiem za co zapłaciłam,a córka nawet prezencik dostała na koniec-pierdzący balon,ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już po wizycie. Wszystko jest oki:) Kubuś już waży 2.800 i teraz czekamy tylko na przyjście Kubusia na świat:) Atena też się cieszę że nie mam tego paciorka:) Treve.. super wózeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes widzisz 500zl roznicy na calym zestawie (gondola+ spacerowka+ fotelik) to sporo a dlatego ze ten zielony jest z kolekcji 2010 a fioletowy juz na 2011.. stylowaa nie swiruj juz z wozkiem bo Twoj cie chyba powiesi na kołku :D twoj jest tez superancki :)))) Lorien noo super wiesci ;) 2800 :D Tula wspolczuje, ta alergia to przesranka :/ bartolenka matko ile terminow.. ale przeciez zawsze trzymaja sie tego wyliczonego z OM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam od lekarza wszystko ok szyjka sie skraca ale jeszcze zamknięta mały waży 3100g przepływy dobre. następna wizyta 10 maja ale lekarz mówi ze do tego czasu raczej urodzę. położna też tak powiedziała na KTG wyszły 2 skurcze i jak się rozwiną to raczej pene bardzo bym chciała już urodzic. jutro zaczynam 38 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwilke jestem. Od czwartku zaczynam 40 tydz. NOI ciekawe czy pociągne go do końca. Wam maluszki też wieczorem szaleją bardziej niż w ciągu dnia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki majóweczki i Kasiulka(kwietniówka) tzrymajcie sie kochane. Zajrze jutro pewnie wieczorkiem. Mam nadzieję ze nocka bedzie dla nas łaskawa. Znów-mamo co tam u Ciebie z Zosią?????? ...x.... odezwij sie jak i co tam???? do jutra byeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! ja dzis po wizycie!!uslyszalam od gina ze moj porod wisi juz na wlosku :D zobaczymy!!mala juz ulozona i gotowa do wyjscia ale w pozycji do krzyza i dlatego tak mnie krzyz boli!!no wiec jak to dzis uslyszalam to szybko polecialam do bratowej po mojego chrzesniaka i na dluuuuugi spacerek :D caly dzien mi sie oczy zamykaly ale ja ostro dalej wedrowalam zeby sie tylko cos ruszylo i dopiero teraz do domu wrocilam :) jutro maratonu ciag dalszy hihi :) a teraz spadam spac bo padam na pysk!! pozdrowionka kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari ale nowiny :D wow :D moze bedziesz kolejna kwietniowką? heh :)))) tylko nie szalej za duzo bo Ci sil na porod zbraknie... Alez tu pustki :( baby ucieklyscie gdzies czy cooo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki gratuluje dobrych wieści na wizytach,widać coraz wiecej w "trakcie porodu" już jest :p Moja koleżanka bedąca w 30tyg ciąży usłyszała ,że jej córka jest juz w kanale rodnym. Co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem po wizycie u ginawszystko ok, poza tym ze moja szyjka wciąż na porod nie gotowa :(, mało tegodoktorek twierdzi ze może jej się to wcale nie zmienic za szybko (albo w ogole)co oznacza ze pewnie dotrwam do terminu a wtedy to ja nie wiem jak go urodze, bo mnie młody rozerwie na strzępy :Ona dzien dzisiejszy wazy uwaga3650g. A teraz Was poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow tigero nie zartuj :) ja Cie obstawialam razem z Ala - znowmama jako nastepne ;) a tu taki psikus?? aaa Twoj Tymon to juz kawal chlopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×