Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

No jazda na maksa. Ale ja się teraz boję, dajcie spokój. Ja dzisiaj miałam takie bóle miesiączkowe, że wyłam staremu w rękaw. Na razie na nospie lecę ale boję się jak diabli. Kurcze wiem że to nieuchronne ale chciałabym doczekać do tego mojego 4 maja. Mam nadzieję, że dzisiejszej nocy się nie rozładuję, ze strachu aż dygocę. Moi rodzice nie zważając na post pozwalają mi jeść każdą z potraw jaką przygotowują, bo jak już się rozpakuje to post dopiero będzie, żeby małej jakimś groszkiem nie nafaszerować. U mnie Święta zaczęły się już dzisiaj - galaretką z kurczaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka mała Julka śliczniutka,jak tak na nią spojrzałam no to wiadome,że pierwsze co to się poryczałam,ale tak strasznie zatęskniłam do małego,żeby juz też takie zdjęcia móc zrobić ,żeby przytulić,ale Kasiuli fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie ale Julia przesliczna. Ale normalnie napatrzec się nie mogę. Kasiulka jestes szzczesciarą!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula gratulacje !!! 🌼. Niech Malutka się zdrowo chowa :). Juleczka przepiękna no naprawdę 🌼. Ależ się cudnie robi na topiku :D. Znów_mama a Zosia jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No śliczna jest. Patrzę się na to jej zdjęcie i oderwać wzroku nie mogę. Stylowa poczułam dokładnie to samo, że też coraz bardziej tęsknie za Swoim Synusiem. Ciekawe kiedy my się doczekamy ;-) We wtorek mam wizytę, zobaczymy co mi powie. Bo ostatnio jak w szpitalu leżałam, to się jeszcze na nic nie zanosiło. Tylko mi mówili, żebym do 8 maja doczekała, bo wtedy będzie ciąża donoszona. A mnie dzisiaj tak dziewczyny na pęcherz ciśnie, że masakra. I zastanawiam się czy to znowu jakaś infekcja, czy też mały się tak obniżył??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wyniki odnosnie obecnosci na paciorka.......wyniki. NIE WYHODOWANO. czyli jego brak rozumiem. uffffffff kropeczka włącz gg to dam ci hasło bo jest nowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenko gratuluje pomyślnego wyniku ;-) Ja jeszcze nie miałam robionego tego badania. Mam nadzieję, że zrobi mi to na wizycie we wtorek. Powiedz mi Atenko czy Ty sama sobie pobierałaś ten wymaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojechałam do przychodni która to wykonuje i położna mi pobrała wymaz. czekałam 5 dni na wynik. koszt 35 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki majówki. ja spadam. wiec do zas..... wesołego allelujaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko nas ciężarne post nie obowiazuje:P tak mi powiedziała teściowa;)) Julka prześliczna:) aż trudno uwierzyć, że jeszcze o 9 rano dzisiaj siedziała w brzucholu:))) Teraz już pewnie lawinowo poleci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz tabelka, uzupelnilam wage Julki NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. TERMIN/PŁEĆ 1. annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... . ...........30.04/ (Natalia) 2. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ............01.05 3. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 4. Atena_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA...... .... ....03.05/ (MILENA) 5. -KasiaGJ-..........Kasia.....22.......opolskie..........................03.05/ (Michaś) 6. weska.............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 7. klara_23............Magda.......23.........Warszawa.... .............05.05/(Amelia) 8. Znów_mama.....Alicja.......33........Poznań........ ...............06.05/ (Zosia) 9. tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 10.kari86.......Karolina.....24......Brzeg Dolny/Wrocław.......07.05(Nela) 11. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 12. DeeYaa.........Hania.........28......wlkp................... ...08.0540 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 14.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 15.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 16.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 17.mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/(Zuzia) 18.Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 19.justz..............Justyna......26..........UK........ .................15.05/S 20.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 21.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/C 22.cv.................Wioleta....24.........Niemcy..... ..............16.05/Alex 23. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 24.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 25.Stylowaa............Ania.........30....Chorzów/Islandia.21.05/ (Nataniel) 26.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 27. fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S 28.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 29.Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 30.Emilia_83...........Emilia.......27........Wielkopolskie...........23.05/ (Adrian) 31. em_trz.............Magda........22........Żyrardów...................23.05 /? 32.Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/(Zuzia) 33.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 34.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 35.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 36.tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 37.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 38.Pristina86...........Natalia.....24.....Gdynia/Gdańsk ..............26.05/ (Zuzia/Majka) 39...x..........................Ania.......22........wlpk.........................26.05/ (Maja i Jasiu) 40. dudyska.........Justyna.........25......łódzkie....... ...28.05/Blanka? 41.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/ (Jaś) 🌻 ❤️ NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE ❤️ 🌻 NICK ...........WIEK....MIEJSCOWOŚĆ...MALEŃSTWO........T.C./ DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce........22......Sosnowiec.........Julia...........39t.c./22.04......3100/52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No slodka ta mała Julka :D tez dostalam mms-ka az lezka sie w oku kreci, jak tak na nia patrze to zaczynam sie zastanawiac jak moj maly szkrab bedzie wygladal... ...x... i kari - musialam dzisiaj rano jechac jeszcze raz zrobic badanie moczu bo wciaz cos nie tak wychodzi jak nie bialko to teraz cukier no zwariowac mozna. A co do porodu to ja czuje ze to bedzie miedzy wtorkiem a piatkiem w przyszlym tygodniu :P bo na razie nie mam rzadnych objawow, czop nie odszedl, skurcze tez raczej sporadyczne...wydaje mi sie ze Świeta przetrwam gratuluje mamusiom braku paciorkowca :) Ja dzisiaj poszcze, sledzika wciagnelam :P Slodkiego niestety juz mi nie wolno wiec w Świeta nie podjem :( annjaa - gratuluje! jak rozumiem zamazpojscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu gratulacje !!!!!!!! ale super ze masz juz malenstwo przy sobie :) Myslalam ze sie zacznie ale od 23go tak jak wysnilo sie chyba ...x... :) a tu prosze, Kasia rozpakowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa sce
hej to ja wasza pierwsza mamusia przetarlam szlak wiec dziewczyny dajecie czadu oczywiscie te ktore juz maja odpowiedni tydzien. pisze z tel i nie wygodnie mi strasznie. ja sobie leze jeszcze nie spalam jak to mowia tutaj na odziale dziewczyny ze nawet nie zdazylam sie zmeczyc. to ze szybko ur to wiecie tylko 20 MIN i juz Od rozwarcia z ktorym przyjechalam czyli 4 cm to 10cm juz mialam pol godziny potem ze nawet lewatywy nie zdazyli mi podac hehe wody mi odeszly w szpitalu na sali przed porodowej gdzienawet nie zdazyli przeprowadzic ze mna wywiadu ile mam lat itp do ksiazeczki zdrowia malej. moj byl przy porodzie dal rade do konca choc stal tylem do calej akcji widzial tylko moja glowe i moja reke ktora mu sciskalam jak mialam skurcze bo miedzy skorczami czulam ze mam cala reke mokra. najpierw parlam na boku zeby mala dobrze zeszla na dol jakies 3-4 parcia potem juz na pleckach polozna mowi ze szybko pujdzie aja do niej no ale ide bede rodzic? mialy ze mnie ubaw babeczki jak juz czulam ze glowa wychodzi to chcialam zaly czas przec zeby mala juz byla a polozna ze mam oddychac nie przec bo mnie rozerwie a ja jej kurwa ma mi pani mowic ze mam przec spiali sie ze mnie moj tez. nie wiem co sie dzialo slyszalam tylko juz ja mamy nagle juz mi dali na brzuch rece mi lataly w powietrzu nie wiedzialam czy mam ja dotknac czy co i tylko mowilam to juz ? juz jest ? i jeszcze sobie palnelam tekstem o jejku i wloski ma na glowie oczywiscie znowu wszyscy w spiech na sali hehe potem 1,5 h lezelismy sobie pani przychodzila mi podklady zmieniac personel naprawde super. mala ma bioderka zdrowe pisalam wam kiedys ze u mnie zwivhniecie bioder to genetyczne w rodzinie. ale bioderka ma ok tylko zle miala ulozona stupke i ma ja troszke przekrzywiona ale lekarz powiedzial ze po sw do oryopedy i beda zakladac gips na ta supke tak 4-6 tygodni i bedzie dobrze. lepiej ze to tylko stupka a nie te nie szczesne bioderka. ogolnie dobrze sie czuje mala mi troszke wymiotuje wodami plodowymi a takto grzecznie spi po porodzie 30min ssala cycka czy miala mleko nie wiem ale ssala :* wszystkim wam zycze takiego porodu. bledow na walilam bo szybko skrobie. a moj jak juz wyjeli mala to plakal ale spojrzalam jak juz lezki wycieral przezycie rewelka dla tej chwili warto zyc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Padre :P Sliczna mała Julcia ;) kasiula wracaj do sil :) oby z mala stopka wszzystko bylo ok :) rozpoczelas worek porodowy, oby kazda miala taki porod szybki jak Ty ;) ucalowania dla malutkiej :))) :* a co do twojego marcina- wcale sie nie dziwie ze puscily mu sie lzy, przeciez my tu ronimy z wrazenia a co dopiero byc obok ;))))) ale sie dzien nam pieknie zaczal :)))) Ktora nastepna???????? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki:) Nie było mnie cały dzień a tu takie wieści:):) Ja zajełam się dziś kuchnią:P Mój sprzątał pokój i jakoś dzień poleciał:) Do wizyty już coraz bliżej ciekawe co mi lekarz powie:P Kasiulka gratulacje Julka ślicznusia niech się dobrze chowa:) Buziaki dla Was:* Jeszcze jutro rano do kościólka bracia i mój Tomek będą sobie święić jajeczka;P:P Kochane nie wiem czy się pojawię w czasie świąt więc chciałam Wam wszystkim życzyć zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiejnocy i oczywiście mokrego dyngusa oby nie w wody płodowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula!!!!!! kruca prawie się poryczałam!!❤️ zazdroszczę, że masz to już za sobą!uściskaj małą!!! buuuuziakkkkkkiii;******* gratuluję fenomenalnie szybkiego porodu;) P.S czyli coś w tym jest, że wysokim dziewczynkom idzie łatwiej;) :D:D nie zapomnij zabrać kartki potwierdzającej poród - to potrzebne do becikowego, a po co masz się tam wracać! do sekretariatu trza się udać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kASIULA GRATULUJE!!!!! Oj przypadek z tym ze wysokie szybciej rodzą. Mam prawie 1,80 i pierwszy poród był długi, bolesny i męczący, ale nie bedę opowiadać teraz będzie szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula-wspaniale,że tak szybko poszło. Jeszcze raz ogromne gratulacje!!! X-trzymajcie się 🌻 Jola- ja mam ponad 180cm i z pierwszego porodu mam podobne wrażenia jak Ty. Mam jednak nadzieję, że drugi będzie inny i wszystkie będziemy miały ekspresowe akcje jak Kasiula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka jeśli chodzi o becikowe to wystarczy do niego potwierdzenie od lekarza ginekologa bądź lekarza domowego o choć jednej wizycie lekarskiej w czasie ciąży,podaję link: http://pomoc-spoleczna.wieszjak.pl/zasilki/250351,Becikowe-2010-2011---jak-ubiegac-sie-o-swiadczenie.html Jest to potwierdzone w wielu miastach,ja osobiście dowiadywałam się również ,tzn telefonicznie,bo mnie też się należy Kasiulaa ja też Ci strasznie zazdroszczę,że Ty już po,a stópką małej się nie przejmuj,lekarze się tym zajmą i wszystko bedzie dobrze. Tak jak mówisz-dobrze,że z bioderkami ok. Jak bedziesz mogła to napisz jak to było z rodzeniem łożyska. Buziole dla mamusi i ślicznotki Julci :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula super opisałaś te swoje wrażenia z porodu. Tak szybko to a też chcę rodzić. Oby z malutką stópką wszystko było ok. No i gratulacje dla Twojego chłopa.-tyłem czy nie był dzielny ;-) Och dzień pełen wrażeń. Ciekawe co Nas jutro czeka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×