Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

o cholera znów- mamo to nie dobrze. Moja ma dziś dyzur do 19,00. wiec czekam na cokolwiek aby pojechac i chociaż niech mnie zbada co tam widac. No ale chyba tak po 15,00 dopiero, moze mnie coś weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa - nie mam terminu na cc- myślę, że pojadę do szpitala w dniu terminu wynikającego z OM czyli 4 maja i wtedy ustalę, mój lekarz nic mi nie mówił o konkretnej dacie, dlatego wyczekuję objawów porodu, ale nic sie nie dzieje, z USG mam datę 30 kwietnia, ale czuje że do jutra to ja niestety nie urodzę, wiec czekam po majówce i zgłoszę sie na oddział, mam nadzieje, że mnie przyjmą i umówią cc bez problemów. dzisiaj fajna data na poród :-) i jeszcze fajna w dzień beatyfikacji 1 maja :-) ech .... ciekawa jestem jak u kari :-) Najgorsze to oczekiwanie i telefony od rodziny co słychać i jak mówię nic nowego to taka głucha cisza w słuchawce a po chwili pytanie "nic"???? mam już tego dość .... Nie mogę się doczekać jak przytulę moją malutką i trochę się wystraszyłam jak pisałyście o tym sączeniu wód płodowych, bo ja mam teraz sporo wydzieliny, czy któraś z Was orientuje się ile takie testy w aptece kosztują??? bo ja słyszałam kiedyś że są baardzo drogie około 100 zł .... no ale może są jakieś tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka pisała wczoraj, że ma piersi pełne mleka :D ahh jak jej zazdroszczę ;) o matko oglądam transmisje tego całego ślubu, jaki ten William łysiejący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie mam żadnych wieści od Kari...napisałam jej smsa ,ale nie odpisuje więc na pewno jest już na porodówce:) jak ja jej zazdroszcze już bym chciała tulić swoje maleństwo... Annja tą wydzieliną się nie martw ja tez tak mam i tydzień temu o tym z lekarzem rozmawiałam i pow. mi że to normalne na koniec ciąży takie upławy...powiedziała ,że czasami w taki sposób czop odchodzi...więc to nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała jutro urodzić :) fajnie by było bo równy rok temu moja najlepsza przyjaciółka urodziła córeczkę dokładnie 30.04 więc fajnie by było jak bym urodziła tak jak ona:) A ten Willam to moim zdanie jest obrzydliwy...wygląda jak taki starszy pan z tą łysinką...nie może sobie przeszczepu włosów zrobić(tyle kasy mają:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę troszkę posprzątać bo mały bałagan w domku się zrobił:( potem zajrzę może już jakieś wieści o Kari będę miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
William nie mój typ. Nie przepadam za takimi blondasami. Ale za mundurem panny sznurem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej i ja też się melduję ;-) kari- może Tobie uda się dzisiaj urodzić. Skoro Klara nie masz od niej żadnej wiadomości to pewnie już krzyczy ;-) Mi też się dzisiaj śniło, że pojechałam do szpitala i znowu musiałam leżeć na korytarzu. I że niby byłam przygotowywana na rodzenie ;-) Mąż odebrał mi dzisiaj wyniki na paciorka- na szczęście brak tego cholerstwa ;-) jupi!! Znowu mamo masz jeszcze parę godzin do północy. Trzymamy kciuki żeby się udało. A jak nie to ten wypad do lasu super pomysł ;-) Atenko może się Mała zdecyduję do 19.00. ;-) Dziewczyny, które pisały że mają ból w kroczu jak to czujecie? Bo ja to tak czuję, jak przy zapaleniu pęcherza. Nie wiem dokładnie jak to opisać, tak jakby ktoś szpilką mnie kuł. Ja też oglądam ślub królewski. Ech.. czasem by się chciało tak przez chwilkę pożyć. Ale swojego męża na Williama bym nie zamieniła ;-) Chociaż też włosów za dużo nie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdzieś czytałam, że te testy na wykrywanie wód kosztują około 50zł za 3 szt. Ale dokładnie nie wiem. Mi też we wtorek sprawdzała stan wód, no to chyba się zna. A ja tylko nie potrzebnie panikuję. Widać, że czop mi schodzi, bo mam galaretkę na papierze toaletowym. A Kasiulce ile przed porodem zaczął ten czop odchodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u niej chyba odszedł w dniu porodu ale nie podbarwiony krwią, tylko pisała, że krwi było dużo. a to już ewidentna oznaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zupełnie zapomniałam o tym ślubie, już sobie włączam:) a tam obie moje siostry. Jedna jest w Anglii od dwóch miesięcy, bo wzięła dziekankę i nie miała co ze sobą zrobić, więc pilnuje dzieci kuzynki i uczy się języka. A druga chciała do niej polecieć po świętach, bo ma wolne i przez długi czas dziwiła się co te bilety takie drogie, ale w końcu jej się przypomniało:) a skoro już tam są, to miały sobie popatrzeć na tłum. Mam nadzieję, że dobrze się bawią! A Wy, dziewczęta z Londynu nie idziecie popatrzeć na tłum? Chociaż mi by się nie chciało. Chyba że z bardzo, bardzo daleka, żeby nikt mi dzidziusia nie zgniótł! Ja całą ciążę prawie nie miałam upławów, nawet wkładek nie nosiłam. Dopiero teraz mam troszeczkę, ale bardzo malutko. Klara, też idę sprzątać, zamówiłam sobie kartony na allegro, nawet ładne są i zamierzam poupychać w nie trochę gratów i poustawiać na szafie, bo nie mogę patrzeć na ten bałagan, który na dodatek ciągle trzeba odkurzać. A tak będzie i ładnie, i nie trzeba będzie ciągle sprzątać. Jakoś mam dużo energii, za to pustą lodówkę, więc jak tylko mąż wróci, to go wyciągnę do biedronki. I rossmanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy ja też mogę wejść na Waszą pocztę? Jeśli tak, to wyślę Wam zaraz nr gg mojego męża. Pozwolicie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero przeczytałam, jak działają te testy i zastanawiam się, czy nie lepiej kupić sobie zastaw papierków lakmusowych, zasada działania ta sama, a koszt nieporównywalnie niższy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA!!!! KARI NAPISAŁA: "ja już po !10.30 mała się urodziła!3.100 i 54cm NELA" jak na razie tylko tyle wiem:) mamy następną Kwietniówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari - GRATULACJE!!!! 🌻 ale szybciutko poszło! A ja dla odmianyspalam dzisiaj jak zabita, w ogole nie slyszalam ze m wyszedl do pracy a obudzila mnie corcia jak mi weszla do lozka i zaczela skakac...no to mi sie kochane nie zdarza zebym az tak nieprzytomnie spala! Teraz ogladam ślub Kate i Williama...i znowu mnie skurcze zaczynaja meczyc, wczoraj po poludniu to juz mnie tak zameczaly ze wzielam Nospe a tak na marginesie to dobry sposob zeby sprawdzic czy to skurcze porodowe, bo jak przejda po nospie to znaczy ze falszywy alarm. No i przeszly a teraz znowu lekko mnie mecza, kurcze jak mnie tak caly weekend beda meczyc to zwariuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny ekspresowy poród ;-) kari GRATULACJE!!! czekamy na więcej ingfo. Klara pozdrów ją od Nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!!!! super, ale szybki poród GRATULACJE Kari!!!!!!!!! no to świetnie się dzień zaczął :-)))))) to która następna :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero może Cię w końcu tak będą męczyć, że pojedziesz na porodówkę. Tego Ci życzę Kochana.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Trelevinaaa ja też mogę być następna tylko podobnie jak Ty zero objawów, czasem skurcze Braxtona Hicksa ... no cóż czekamy dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×