Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

trelevina to super ze wypadzik nad morze udany:) Teraz zrelaksowana przygotowuj sie do porodu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziękuję za wszystkie gratulacje. Gratulacje ode mnie dla ateny i Aniołka. Zosieńka urodziła się dzisiaj o 10.30, waży 3160g. Obudziłam się jak ostatnio mam w zwyczaju około 6.00. Początkowo próbowałam jeszcze poleżeć, ale było mi niewygodnie, skurcze jak wiecie męczyły mnie już od dawna, więc doszłam do wniosku, że wstanę i zrobię sobie ciepłą kąpiel, może pomoże. Jednak kąpiel nie wyciszyła skurczów, więc zadzwoniłam do położnej z informacją, że niewykluczone, że dziewczynka jednak sie zdecydowała, bo mam skurcze co pięć-siedem minut i mam wrażenie, że się nasilają. Chociaż jak wiadomo, nie ma co się do tego przywiązywać, bo Zośka kapryśną dziołchą jest i może się jeszcze rozmyślić. Położna powiedziała, że ze spokojem, jak skurcze będą co trzy-cztery minuty to mamy przyjechać, bo wtedy już nie ma na co czekać, a tymczasem mamy zjeść śniadanie i się wyluzować. Ponieważ wczoraj byliśmy na zakupach i część rzeczy została w bagażniku, musiałam iść na parking po mleko do kawy. Jak swoim zwyczajem zbiegłam po schodach z trzeciego piętra to już wiedziałam, że to już, że to dziś. Skurcze ewidentnie się nasiliły. Gdy wróciłam do domu, Krzychu już wstał, więc powiedziałam mu, żeby się szykował, bez paniki, ale po śniadaniu jedziemy do szpitala:-) Dobre sobie, bez paniki:-D Zadzwoniła do mnie siostra, rozmawiałam z nią przez 15 minut i w tym czasie miałam trzy skurcze, kiedy usłyszała: "czekaj (oddech) czekaj(oddech) o ja p...dolę, k....wa mać!" to powiedziała, "ty już może jedź do tego szpitala";-) No więc wypiliśmy po kubku Inki, zjedliśmy po bułeczce mlecznej i ruszyliśmy do szpitala. Na izbie przyjęć chciałam być zabawna i mila i powiedziałam: "dzień dobry, przyszłam urodzić dziecko", na co pani już mniej miłym tonem: "objawy porodu są?". Na co ja, że no raczej, po dopełnieniu formalności w stylu "100 pytań do..." kazano nam czekać na niebieskim krzesełku, przyjdzie doktor i zbada. No więc siedzieli i czekaliśmy, aż przyszedł miły, młody i przystojny;-) pan doktor i zbadał i zdębiał i zapytał "jak pani to zrobiła? ma pani siedem centymetrów rozwarcia i przychodzi pani z uśmiechem na ustach, nie boli panią?". Na co ja, że trochę boli, ale daję radę:-) Pan doktor zarządził biegiem na porodówkę, no to pobiegliśmy. Tam przejęła nas nasza cudowna położna. Znowu tony papierów i 100 pytań do..., zgody, niezgody, podpisy. W końcu, około 10.00 trafiamy na salę porodową. Położna podłącza KTG, na 15 minut - mówi. W tym czasie mogę chodzić na tyle, na ile pozwala długość kabli. Po drugim skurczu czuję, że główka schodząc uciska żyłę główną i robi mi się słabo. Jednak wolę siedzieć. Ale jak siadam, to z kolei ucieka tętno małej i aparatura szaleje. W takim razie kładę się na boku, z podkurczoną jedną nogą. Tak jest ok. Jeden skurcz, drugi, trzeci. Kurde, juz następny? Dopiero co się skończył jeden. Położna bada położenie główki. Pytam, czy pęcherz jest cały, bo chyba wody mi się sączą. Na co ona, że chyba jest przerwany, ale jeszcze trzyma. Odwraca się i przy kolejnym skurczy pęcherz puszcza. Wody leją się jak z nowojorskiego hydrantu w upalne lato. Skurcze się nasilają, już nie chcę leżeć, chce kucać, położna biegnie po worek sako, który gdzieś zaginął, ale wraca z pustymi rękami. Kiedy wraca, ja już się nie mogę ruszyć, czuję jak schodzi główka małej. I wtedy świat zwalnia, położna wystawia głowę z sali i coś krzyczy, pojawia się więcej osób. To wszystko dzieje się jak w zwolnionym tempie, jakby obok. Ja czuje ból, wiem, że on ma sens, przeżywam go, krzyczę, robię miny. Czuję kojący dotyk dłoni Krzysztofa, gdy głaszcze mnie po głowie, po karku. Czuję jego kojącą obecność. Kochanie, rodzę nasze dziecko, owoc naszej miłości, nasz skarb. Z tego poczucia nierealności wyrywa mnie głos naszego anioła, naszej położnej: "poprzyj między skurczami, nie przyj, oddychaj, oddychaj", ha łatwo mówić. W końcu udaje się złapać rytm, rozluźniam się, znowu stroje miny, rozciągam i ściągam usta, oddycham, dmucham i czuję pierwsza ulgę, urodziliśmy główkę. Teraz mam ochotę przeć z całych sił, niech to już się skończy, ten ogień, piekący ból w kroczu, ale znowu słyszę "oddychaj, nie przyj", skupiam się na oddechu i nagle czuję wielką ulgę. Otwieram oczy i widzę moja piękna córeczkę, jest spokojna, nie płacze, pluje wodami. Położna kładzie mi ją na brzuchu i czuję jej ciepło, jej spokojny oddech. Patrzę na Krzysztofa, ta chwila jest tylko nasza i tylko dla nas. Wszystko inne się nie liczy. Chciałam po prostu napisać jak było, ale chyba szaleje jakaś burza hormonalna i wyszedł mi elaborat:-D Pierwszy dzień za nami, Zosia je i śpi - słodziak. Mnie trochę pobolewa obkurczająca się macica, ale do zniesienia. Krocze w zasadzie nie boli. Mam lekkie pęknięcie skóry w stronę odbytu, na którym mam założony szew i małe otarcie. W porównaniu z cięciem krocza, które miałam przy poprzednich porodach to nie ma o czym mówić, w ogóle tego nie czuję. W zasadzie to mogłabym już iść do domu, ale ze względu na małą wstrzymuję się do jutra:-D Pozdrawiam. Życzę wszystkim szybkich i pięknych porodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow mama I sie poryczalam:9Tak pieknie opislas porod jak ja cie podziwia twoje opanowanie zarty podczas porodu masakra ana samym koncu nie moge normalnie wzruszylam sie . Teraz mozecie sie cieszyc swoja Zosia gratuluje jeszcze raz wspanialego porodu i malej Zosi:)trzymajcie sie zycze zdrowka dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow_mamo w momentach uśmiałam się z Twojej wypowiedzi. Dla mnie jesteś po prostu przecudowną kobitką :) Aż chce się Ciebie czytać i tak sobie myślę, że te kobiety które obawiają się porodu, po przeczytaniu Twojego posta będą spokojniejsze, hehe Jak widać uśmiech na twarzy w dniu porodu to już połowa sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow mama zazdroszcze ci!!taki cudowny szybki poród az sie popłakałam!!buziakidla Zosi!wracajcie szybko do zdrowia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mamo i ja się pobeczałam jak dziecko:)) cudowny opis:) i podziwiam Cię za opanowanie:) (szczególnie o tych 7 cm rozwarcia...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow_mamo jestes ewenementem :) pieknie to opisalas, zastanow sie nad literacka kariera... masz cos w swoich slowach co kobiety uwielbiaja czytac.. jesli cos wyellaborujesz z checia kupie :) Tymczasem wracaj do sil, cudownego macierzynstwa :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów-mama- cudownie to opisałaś!!! Gratulacje 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Atena- gratuluję i czekamy na relację i zdjęcia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Fauletka- ja też zazdroszczę Dziewczynom szybkich porodów! Nie wiem czemu, ale obawiam się, że mój znów będzie strasznie długi. Ginekolog twierdził, ze kolejne porody są szybsze, ale położna powiedziała mi, że nie ma reguły i bardzo często kolejne są dłuższe lub gorsze. Upewniła mnie w tym moja mama, która miała drugi poród dłuższy i trudniejszy...No ale mam nadzieję, że jakoś to będzie. Agnes- co do tego kłucia w pochwie, to w czwartek mam wizytę u ginekologa i dokładnie go wypytam- o ile nie urodzę do tej pory... Tigero- cieszę się, ze w końcu się wyspałaś:) W planetarium było mega ciemno, ale skurcze mam jak zwykle, bóle w kroczu też nie bardziej intensywne, więc chyba nic się nie wywołało:) X- trzymaj się tam!!! Justyna- moja pediatra twierdzi, że najnowsze badania wskazują, żeby nie odciągać napletka przed ukończeniem min.roku. Ja się posłuchałam i mój synek ma prawie 3 latka, a z siusiaczkiem nie miał nigdy żadnych problemów.Odsuwamy napletek podczas kąpieli może od 2 roku życia. Teraz będę postępować podobnie. Dziewczyny czy Wam też jest tak niedobrze?? Mi się od jakiś 2 dni chce tak wymiotować i nie wiem czy to zwiastun porodu, czy stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow_mama - no czekalam na tego posta :) az mi sie buzia usmiechnela :D Piekny porod! ...x... - no wreszcie sie odezwalas ;) Trelevinaaa - widze ze wyjazd udany ;) cv - ja czuje jakby 2 rodzaje skurczów, jedne powoduja twardnienie calego brzucha i brakuje mi jakby tchu, nie sa specjalnie bolesne tylko powoduja dyskomfort - przy takich to ja nawet śpie :P, ale mialam juz 2 akcje z takimi innymi skurczami i te juz sa gorsze bo oprocz twardnienia brzucha boli mnie podbrzusze jak na okres i krzyz - i takie ostatnio mialam w poniedzialek co Wam pisalam ze mnie wykanczaja i to sa bole ktore moga sie rozwinac w porod. Moze ja jakas dziwna jestem ze czuje "rozne skurcze" ale poniewaz mam je juz od dawna to juz wiem czy one "pachna" i te drugie wlasnie skrociły mi szyjke, niestety rozwarcia nie spowodowały. Jutro dowcipnis mnie zawezwal na wizyte to zobaczymy co sie tam u mnie dzieje, ale spodziewam sie diagnozy jak tydzien, dwa i trzy temu czyli...nic! :D Kasiulaaaa s-ce - przystawiaj mala jak najczesciej do piersi, bo samo ssanie powoduje rozbudzenie laktacji, takie nawaly jak i braki pokarmu sa normalne zanim sie ta laktacja nie unormuje kari - Nelcia przecudowniak mały! :) Emnilia - pozdrow stylowa Pristina86 - nie ma co sie trzymac terminow bo i tak urodzisz w najmniej oczekiwanym ;) tak to juz bywa weska - no ja tez mysle ze u mnie bedzie totalne zaskoczenie z porodem, bo mlody ewidentnie olewa wszelkie wskazowki mamusi :P moj mały indywidualista ma swoja teorie na temat przyjscia na świat. A Ty jak sie czujesz? jakies objawy/przeczucia? w koncu powinnas sie rozpakowac przynajmniej w teorii przede mna ;) esti1983 - mimo zlego samopoczucia odzywaj sie przynajmniej raz dziennie bo sie tu stresujemy ;) klara_23 - ja tez coś czuje ze urodze miedzy 5 a 7 maja, dzisiaj juz napewno nie i nie sadze aby jutro takze moze razem urodzimy ;) Pozdrawiam mamusie ktorym nie odpisalam tym razem personalnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunia3 - pamietasz ze mialysmy razem rodzic? :P ja Ci powiem, ze od kilku dni tez mi niedobrze, nie zygalam ale mdli mnie strasznie. I tak jak ostatnie dwa tyg nie mialam apetytu tak teraz mam takie fale albo wilczy glod albo znow taka jedzeniowa apatia - och te hormony. Jestem ciekawa jutrzejszej wizyty ale jak sie okaze ze szyjka nadal kamien to juz przestane miec zludzenia co do szybkiego porodu bo z taka szyjka sie po prostu nie da lekko urodzic wiec kochana witaj w klubie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero- u mnie jest dokładnie tak samo z tymi 2 rodzajami skurczów: twardnienie, które jest dużym dyskomfortem, ale raczej bez bólu mam b.często, natomiast te krzyżowo-brzuszne jak na miesiączkę rozwinęły mi akcję porodową przy pierwszym dziecku, a teraz miałam je 3 razy i nic. Trelevinaaaa-wspaniale,że przed porodem mogłaś wypocząć. Na pewno dobrze Ci to zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero też tak myślę:) dlatego, torba spakowana a ja cierpliwie czekam;] będzie co będzie:) ponoć tylko 5% babeczek rodzi w terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisałam wage Zosi 🌻 NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO................. ....TERMIN/PŁEĆ 🌻 1. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 2. -KasiaGJ-..........Kasia.....22.......opolskie.............. ............03.05/ (Michaś) 3. weska.............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 4. klara_23............Magda.......23.........Warszawa.... .............05.05/ (Amelia) 5. Tula....................Asia.......32.........Poznań....... ...............05.05/ (Gabrysia) 6. tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 7. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 8. DeeYaa..........Hania.........28......wlkp.............. ..... .......08.05/ (Anastazja) 9. esti1983...........Estera......28.......Warszawa...... ............08.05/20.05 (Julia) 10.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 11.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 12.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 13.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 14.mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 15.Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 16.justz..............Justyna......26..........UK........ ...................15.05/S 17.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/ (Maja) 19.cv.................Wioleta.......24.........Niemcy.... . ................16.05/ (Alex) 20.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 21.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 22.Stylowaa............Ania.........30....Chorzów/Island ia...............21.05/ (Nataniel) 23.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 24. fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S (Wiktor) 25.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 26.Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 27.Emilia_83...........Emilia.......27........Wielkopolsk ie............23.05/ (Adrian) 28. em_trz.............Magda........22........Żyrardów........ ...........23.05/ ? 29.Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/ (Zuzia) 30.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 31.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 32.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 33.tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 34.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 35.Pristina86...........Natalia.....25.....Gdynia/Gdańsk ...............26.05/ (Julka) 36...x.....................Ania.......22........wlpk .........................26.05/ (Maja i Jasiu) 37. dudyska.........Justyna.........25......łódzkie........... .............28.05/ (Blanka?) 38.Justynka_87......Justyna........24......Nad morzem.................31.05/ (Jaś) ❤️ NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE ❤️ NICK .......IMIĘ.......WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...MALEŃSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.........Julia........... ...39/22.04-SN.......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wrocław....Nela.39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania.......28......Gdańsk...........Natalia... ........40/01.05-CC.......3700/60 4) Aniołek81.....Mariola....29.....łódzkie........Milena.... ........40/02.05-CC.......4000/58 5) Znów_mama....Alicja.....33........Poznań....Zosia..... .......40/03.05-SN.....3160/.. 6) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIAŁA......Milena..... ..40/03.05-SN......3000/54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie....młody mi wlasnie przebił pęcherz :D No to do uslyszenia jutro, wysle Wam sms-ka paaaa...trzymajcie ksiuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu Mamo Ty chyba chcesz, żebyśmy się wszystkie poryczały. Dziękuję Ci Kochana za Twoja przecudna opowieść z porodu. Jesteś niesamowita ;-) Jeszcze raz serdecznie Ci gratuluję. No i obyście jutro wyszły do domu ;-) Tigero, Bunia ja też mam te dwa rodzaje skurczy przepowiadających. Ale jakoś do tej pory krzyż mnie nie bolał- to chyba na szczęście, że nie bolał. X.. Cierpliwości Kochana. Wytrzymaj jeszcze trochę. My cały czas jesteśmy z Tobą. Jaś jeszcze Ci nie raz udowodni, że nie warto było się tak martwić o niego ;-) Ale wiem, łatwo się mówi. Trelevinko super, że wypad nad morze się udał. Może urodzisz po tych wrażeniach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero o kurcze co za wiadomość ;-) Trzymaj się Kochana bądź dzielna i pamiętaj rodzimy z uśmiechem na twarzy i nie dłużej niż dwie godzinki ;-) Powodzenia!!! Ale się podekscytowałam. ;-) Jesteśmy z Tobą...będzie pierwszy facet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze tigero nieźle... to powodzenia oby szybki poród był tak jak u innych mamusiek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja tigero:D powodzenia !!!!!!!!!!!!3mamy kciuki! atena gratulacje!!!! sprawnie poszło :)w końcu masz małą she przy sobie :D znów_mama łezka się uroniła, a ja raczej do takich osób nie należę...;) ehhhhh fajowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow_mamo - cudowny opis porodu... Aż chce się na porodówkę :) Tiegro - powodzenia kochana! :) Mam jakiś błogi, dobry humor po tym co napisała Znow_mama... Idę spać, czuję że będę miała dzisiaj piękne sny ;) Dobrej nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kasiula mam nadzieje ze laktacja sie poprawi i ze z nozka Julci bedzie duzo lepiej cv moj wczoraj tez chcial rancho ogladac ale zostal przeglosowany przez nas dwie ;) ...x... fajnie ze z maluchami ok, a nastepnym razem to Ty tym swoim lobuziakom wytlumacz zeby przed ktg sie uspokoily i ze dopiero po moga wojowac ;) trelevina fajnie ze wyjazd nad morze udany, mi tez by sie jakis przydal, ale sadze ze moj najblizszy wyjazd to bedzie do szpitala ;) znów_mamo az sie wzruszylam :) tigero ale nius na koniec :) pewnie ze znów_mama spotkacie sie na sali poporodowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis mam dzien leniucha - znowu :) jutro na KTG wiec moze jednak nie doczekam go i trafie na mojego gina na porodowce :) w sumie ten 05.05 to kazdemu u mnie na reke, bo mama idzie na zabieg tez akurat jutro i wyjdzie 7go i przyjezdza prosto do nas, wiec bede miala pomoc, a ja bym chciala trafic po prostu na mojego gina na porodowce, bo on taka ostoja spokoju wiec sadze ze i ja bym nie panikowala za ostro:) boje sie ze bede łacina rzucac jak bedzie bolalo mocno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdykam ale nam tu sie dzieje... ja od rana wyczekuje wiesci od tigero.. wczoraj jeszcze do niej pisalam, odezwala sie przed 1 w nocy, ze lezy na porodowce wod juz malutko a skurczy jeszcze nie miala porodowych, do tego maz zdezerterowal i zostala sama, ale napisala ze to moze potrwac kilkanascie godzin... na koniec dodala SPOKOJNEJ NOCY :) noooo ja ta nasza znow_mame i tigero podziwiam ;) To sa baby z jajami :)))) ja oczywiscie juz nie spie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie dobre wiadomości na początek dnia. Tigero wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka dla Was. No, no chłop jak dąb powiem... 🌼🌼🌼 A ja dzisiaj na wizytę, mam nadzieję że coś juz zaczęło się dziać i że na dniach malutka będzie z nami :) Oczywiście jak zwykle już od 6 na nogach, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO................. ....TERMIN/PŁEĆ 1. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 2. -KasiaGJ-..........Kasia.....22.......opolskie.............. ............03.05/ (Michaś) 3. weska.............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 4. klara_23............Magda.......23.........Warszawa.... .............05.05/ (Amelia) 5. Tula....................Asia.......32.........Poznań....... ...............05.05/ (Gabrysia) 6. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 7. DeeYaa..........Hania.........28......wlkp.............. ..... .......08.05/ (Anastazja) 8. esti1983...........Estera......28.......Warszawa...... ............08.05/20.05 (Julia) 9. jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 10. Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 11. Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 12. masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 13. mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 14. Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 15. justz..............Justyna......26..........UK........ ...................15.05/S 16. milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 17. k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/ (Maja) 18. cv.................Wioleta.......24.........Niemcy.... . ................16.05/ (Alex) 19. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 20. penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 21. Stylowaa............Ania.........30....Chorzów/Island ia...............21.05/ (Nataniel) 22. bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 23. fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S (Wiktor) 24. Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 25. Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 26. Emilia_83...........Emilia.......27........Wielkopolsk ie............23.05/ (Adrian) 27. em_trz.............Magda........22........Żyrardów........ ...........23.05/ ? 28. Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/ (Zuzia) 29. JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 30. majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 31. Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 32. tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 33. #stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 34. Pristina86...........Natalia.....25.....Gdynia/Gdańsk ...............26.05/ (Julka) 35. ...x.....................Ania.......22........wlpk .........................26.05/ (Maja i Jasiu) 36. dudyska.........Justyna.........25......łódzkie........... .............28.05/ (Blanka?) 37. Justynka_87......Justyna........24......Nad morzem.................31.05/ (Jaś) 🌻 NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE 🌻 NICK .......IMIĘ.......WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...MALEŃSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.........Julia........... ...39/22.04-SN.......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wrocław....Nela.39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania.......28......Gdańsk...........Natalia... ........40/01.05-CC.......3700/60 4) Aniołek81.....Mariola....29.....łódzkie........Milena.... ........40/02.05-CC.......4000/58 5) Znów_mama....Alicja.....33........Poznań....Zosia..... .......40/03.05-SN.....3160/.. 6) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIAŁA...Milena......40/03.05-SN......3000/54 7) Tigero.Natalia33.PoznańTymon40/04.05-SN.4100/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiększa nam się ta tabelka :) Jestem ciekawa która teraz następna? Są jakieś chętne na dziś? hehe Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO................. ....TERMIN/PŁEĆ 1. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 2. -KasiaGJ-..........Kasia.....22.......opolskie.............. ............03.05/ (Michaś) 3. weska.............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 4. klara_23............Magda.......23.........Warszawa.... .............05.05/ (Amelia) 5. Tula....................Asia.......32.........Poznań....... ...............05.05/ (Gabrysia) 6. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 7. DeeYaa..........Hania.........28......wlkp.............. ..... .......08.05/ (Anastazja) 8. esti1983...........Estera......28.......Warszawa...... ............08.05/20.05 (Julia) 9. jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 10. Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 11. Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 12. masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 13. mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 14. Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 15. justz..............Justyna......26..........UK........ ...................15.05/S 16. milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 17. k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/ (Maja) 18. cv.................Wioleta.......24.........Niemcy.... . ................16.05/ (Alex) 19. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 20. penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 21. Stylowaa............Ania.........30....Chorzów/Island ia...............21.05/ (Nataniel) 22. bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 23. fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S (Wiktor) 24. Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 25. Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 26. Emilia_83...........Emilia.......27........Wielkopolsk ie............23.05/ (Adrian) 27. em_trz.............Magda........22........Żyrardów........ ...........23.05/ ? 28. Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/ (Zuzia) 29. JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 30. majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 31. Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 32. tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 33. #stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 34. Pristina86...........Natalia.....25.....Gdynia/Gdańsk ...............26.05/ (Julka) 35. ...x.....................Ania.......22........wlpk .........................26.05/ (Maja i Jasiu) 36. dudyska.........Justyna.........25......łódzkie........... .............28.05/ (Blanka?) 37. Justynka_87......Justyna........24......Nad morzem.................31.05/ (Jaś) 🌻 ❤️ NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE ❤️ 🌻 NICK .......IMIĘ.......WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...MALEŃSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.........Julia........... ...39/22.04-SN.......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wrocław....Nela.39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania.......28......Gdańsk...........Natalia... ........40/01.05-CC.......3700/60 4) Aniołek81.....Mariola....29.....łódzkie........Milena.... ........40/02.05-CC.......4000/58 5) Znów_mama....Alicja.....33........Poznań....Zosia..... .......40/03.05-SN.....3160/.. 6) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIAŁA...Milena......40/03.05-SN......3000/54 7) Tigero.....Natalia.....33.......Poznań.......Tymon........40/04.05-SN......4100/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×