Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

dziewczyny czy ktoras z Was poza Atena miala nr do kropeczki?? bo ona cos dlugo sie nie odzywa... dzisiaj 4maja, wstepny termin CC chyba z tego co pamietam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero gratulacje:) Tymon całkiem spory chłopak...no to Majóweczki mamy rodzynka:) haha podziwiam was za ten spokój:) Znowu mama pięknie opisałaś poród:) nobla Ci przyznamy na kafe:) No ja dzisiaj do gina lecę na 18.20 mam wizytę i aż umieram z ciekawości co mi powie ciekawego...już się doczekać nie mogę... A dzisiaj to ja nie rodzę;) wolę 05.05 niż 04.05 hehe Ale się dzieję :) meldujcie się Mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj ja wpadam rano zobaczyć ktore jak sie trzymaja a tutaj jakie wiesci :):):) Atena, Tigero, Znow Mama, Aniolek - gratulacje 🌼 Jejku jak fajnie, no maj sie zaczal to teraz juz leeeeci :D Ide do pracy hihi to moje ostatki juz. Milego dzionka babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero wielkie gratulacje!!!mamy pierwszego chlopca!!ja tez dzisiaj na wizyte mam nadzieje ze na ostatnia.od rana nie czuje sie zbyt dobrze bol brzucha i plecow mnie neka!do tego mam dola bo moj tata po swiatecznych dwuch tygodniach odpoczynku u nas dzis odlatuje do polski!plakac mi sie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero GRATULACJE !!!!!!🌼 wysyłajcie fotki na naszego @ Waszych skarbów :D o matko, to już coraz bliżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem dlaczego tigero nie urodzila wczesniej!maly wybra swoj dzien dzisiaj sa imieniny Tymona!!ha ha maly spryciaz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero gratuluje. !!! W końcu mamy chłopaka i od razu duuuużego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa ja nr telefonu do kropeczki nie mam, zreszta do zadnej z Was nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo kobietki:) Tigero gratuluje co za porod dluzszy niz poprzednie ale chlop z tego twojego syna:)zycze zdrowka dla was.:) A ja wstalam niedawno zjadlam sniadanko i dzisiaj tez mi sie nic nie chce wczoraj mnie meczyly te skurcze przepowiadajace ale nie tak jak dzien wczesniej a w nocy mialam tylko jeden.Wiec jeszcze cisza.Ale za to strasznie nerwowa sie zrobila az sama siebie nie poznaje hehe:)ale masz 3 facetow w domu wiec mam na kim sie wyzyc:):) DeeYaa Nie masz nr do zadnej bo pewnie nie masz dostepu do naszej skrzynki co?Ja o dostepie nie decyduje ale dziewczyny mysle ze DeeYaa juz troche czasu pisze z nami prawda? Tez sie martwie kropeczka i co z KasiaGJ nie odzywaja sie juz jakis czasd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! na wstępie: Znów mama - gratulacje, jesteś moim Guru, jak czytałam twój post to ryczałam jak durna, ze wzruszenia, szczęścia i radości. Cudownie. Tigero - i to się nazywa "kawał chłopa"!! 4100 niesamowite!! dzielna kobita jesteś!!!!!!!!!!! Kari - Niunia jest piękna, ale widać że a po kim;) wyglądasz świetnie!! Bunia, ja mam dzisiaj wizytę kontrolną u mojej Gin, to też się jej zapytam o te kłucia, będziemy wówczas miałąy dwie opinie;)) U mnie kolejna noc i maraton kibelkowy. Sikam dosłownie co 2 godziny, niby nic w tym złego ale przy każdym wstawaniu z łóżka odczuwam mega dyskomfort, te zakwasy w podbrzuszu mnie kiedyś wykończą..... rano byłam już w laboratorium, oby wyniki były wszystkie ok!!! teraz przede mną wyzwanie, muszę się ogolić przed wizytą-to będzie kabaret hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevinaa a juz wrocilas do rzeczywuistosci po takim cudnym wypadzie nad morze??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv - oczywiscie ze juz zeszlam na ziemie i ciagle mysle o porodzie :P morze- morzem teraz mysle tylko o jednym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes 71 Powodzeie z wynikami i na wizycie a z tym goleniem to uwazaj kurcze ja ostatnio sie golilam to tak sie zacielam ze szok nawet nie czulam moglam merza poprosic ale jego to chyba bardzioej bym sie bala:) A jeszcze raz na pewno bede musiala sie golic albo na porod albo na wizyte 12.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevina juz prawie wszystkie myslimy tylko o porodzie ale tylko mi sie wciskac w kolejke ja musze wczesniej urodzic niz ty:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv tak, nie mam dostepu do Waszej skrzynki. Bylambym chetna, ale decyzja nalezy do Was:) Tobie to dobrze, 3 chlopow w domu :) a ja znowu dzis sama, juz bym chcialabyc po wszystkim... agnes71 ja tez siqam co chwile, zwlaszcza jak mala postanawia zrobic sobie skakanke z mojego pecherza:) na szczescie zakwasow nie mam takich o jakich piszesz, jedynie wczoraj wieczorem pojawilo mi sie delikatne klucie w kroczu i lekki bol pachwin, a wlasciwie to takie uczucie jakbym miala nadciagniete miesnie. Trzymam kcuki za dobre wyniki i zebys sie nie pozacinala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv haha ty jestes przede mną no ale zobaczymy ktora bedzie pierwsza :P nie zebym sie jakos mega pchala na porodowke ale z checia poznam tą istotke ktora z mojego brzucha zrobila sobie worek treningowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tym dostępem do skrzynki napisalysmy zeby zdjecia wyslac na maila w ciazy, samego brzuszka, nie muszą byc w calej okazalosci zrozumcie ze tam są nasze dane i musimy sie upewnic ze nikt nie robi nas w tzw "CZŁONA" jesli zalezy Wam na dostepie do skrzynki majowki2011@o2.pl to my czekamy na zdjecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa rozumiem i zaraz dostosuje sie do pocztowego regulaminu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, 3mam kciuki za wyniki:) no właśnie, evelina ma rację. my tam ślemy nasze fotki od samego początku istnienia tematu. także podchodzimy z rezerwą do każdej. więc jeśli chcecie dostęp, poślijcie coś też.i czekajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevina ja tez chetnie poznam juz mojego synka ty masz corcie wiec moze akurat wczesniej bedzie chciala wyjsc wczesniej. U mnie w domu jak tylko stekam i lapie sie za brzuchol to odrazuj pytanie rodze??Jedziemy??Kurcze jak mnie denerwuja z tym ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelope kruz ja Was doskonale rozumiem z ta ostroznoscia, dlatego wyslalam zdjecie :) Mine mam nieciekawa, ale najwazniejsze ze brzuchol widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znajde jakies wczesniejsze to tez przesle, tylko ze ja raczej w ciazy sie nie fotografuje bo wygladam jak wielka orka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol Majoweczki!!!! Tigero no to poszlas na calosc, pracowita nocka byla, ale chlop jakby moja mama powiedziala jak smok.Gratuluje Kochana!!!! Znow mamo w Tobie faktycznie drzemie ukryty talent literacki.Gratuluje i dzidziusia i talentu. Ja dzis bylam jeszcze w laboratorium zrobic ostatnie badania, jutro wyniki, mam nadzieje, ze dobre i w poniedzialek do szpitala tym razem do mojej p gin na ktg i wogole ogledziny.Dobrze, ze tym razem w szpitalu, bo ogladne sobie wszystko i ewentualnie popytam co niewiem. Kasiula mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze z nozka coreczki, no i z laktacja tez.Z tego co czytalam to sposobem na to jest przystawianie do piersi i karmienie, karmienie...No ale to teoria. Trelavinka no zrelaksowalas sie kobitko, to teraz sie wez do roboty. Tak wlasnie mowi mi moj M :moze bys sie wziela w koncu za rodzenie.Wkurza mnie to niesamowicie, bo jaki moge miec wplyw na to.A wczoraj sie pyta czy sobie moze zrobic drinka, czy bede rodzic?No rece opdadaja.Wiec mu odpowiedzialam, ze moze mam mu dac na pismie kiedy urodze.No ogolnie od kilku dni jestem taka nabuzowana na niego, ze szok.Niewiem czy to hormony czy tez ....A moze lepiej sie nad tym nie zastanawiac. Pogoda sie jeszcze do tego wszystkiego zepsula i zimno u mnie, ze szok.No poprostu chandre mam i tyle. Ide sie zabrac za jakas robote, bo to mi zawsze pomaga na taki humorek.... Pozdrawiam serdecznie... A wlasnie juz jestem 23 w kolejce....A tu nic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka co do pogody to zapraszam do Poznania, piekne slonko u nas i niebo bez chmur :) moze sie nastroj poprawi. Dla pocieszenia napisze ze nie Ty jedna nakrecona na swojego M :) i moj tez podobnie jak Twoj pyta czy moze sie drinka albo piwa napic, albo jak juz to robi to zazwyczaj latwi zeby ktos jeszcze na wrazie cos byc :) jak nie moja mama to jego siostra :) u mnie obstawiaja zakladami kiedy bede rodzic (bo moj M to hazardzista), narazie przoduje 5 maj i 8 maj egzekwo :) ehhh te ich pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa - no no moja droga, ja tam podobieństwa do Orki nie widzę żadnego, chyba, że u siebie- no to co innego. :D apropos sikania, to czasami się zastanawiam, czy nie założyć sobie pampersa hehe. Ale koniec końców wytrwale wędruję do kibelka;) Cv też myślałam, żeby poprosić męża, ale obawiam się, że mogłoby się to źle skończyć... dałam radę sama!!! Trelevinaaaa - ja też już nie myślę o niczym innym tylko o porodzie. Marzę o takim szybkim i łatwym jak u naszych dziewczyn.... Powiedzcie mi jak to u was jest z terminem porodu, którym się bardziej sugerujecie?? wg OM czy wg USG. u mnie wg OM - 15.05 USG - 22.05 i ciekawa jestem jak to u mnie będzie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka czytalam o objawach przepowidajacych porod no i jednym z objawow jest zmiana nastroju :) wiec moze mamy ten objaw i porod juz tuz tuz ale poki co trzeba cierpliwie czekac. ja na mojego sie troszke wkurzylam bo jak sie zacznie porod to on tak daleko w pracy 45min ma zeby dojechal do domu no a potem 45min musimy jechac do szpitala :( wiem ze porod nie trwa 5min ale jak ja np nie wyczuje ze to skurcze tzn wyczuje ale stwierdze ze sa slabe i ze to nie to a po chwili gwaltownie sie nasila hmm ehh nie chce o tym myslec.A jak wspomnialam ze sie boje bo kto mnie zawiezie wtedy to powiedzial ze nie mam panikowac.Musze z nim pogadac zeby jezdzil do pracy tu blisko bo oszaleje.Jakby do szpitala bylo blisko to taxi i jade a tak?hmm w PL mam znajomych ktorzy mogliby mnei zawiezc a tu nikogo:(No w sumie jedna osobe ale ja nie chcialabym prosic o nic.ehh kobietki ci faceci nas dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71 moze bede miala okazje zobaczyc w niedlugim czasie:) prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku ;) Co do terminu to ja z miesiaczki mialam na 30kwietnia, z usg na 8 maja, a wg mnie to 7 maja bedzie rowne 40tc, bo ja dokladnie wiem kiedy zaszlam w ciaze :) testy owu itp :) wiec obstaje przy tym 7-8 maja, bo usg niewiele sie pomylilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×