Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

atena slodki kolor wozka ;))) w koncu sie pochwalilas :) ale juz w spacerowce Milenka lezy>? nie kupowalas gondolki czy te wozki tak maja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina - właśnie ja mam na brzuchu, miałam na pośladkach i udach ale bardzo się zmniejszyły i pochowały niektóre hehe a używam też PERFECTA mama ale tylko na brzuch, a na pośladki i uda zwykłej PERFECTY na rozstępy takie zielone opakowanie i jak mówię zmniejszyły się i pochowały niektóre, pisałam wczoraj o tym że wybieram się po maść Contractubex na blizny, ponoć jest bardzo dobry i już po paru dniach blizny zanikają, ale czy to pomoże jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena35 wczoraj byłam u kumpeli pokazywała mi jak karmić:P i przy okazji dała próbkę bepanthenu powiedziała, że jak tylko będą ranki to smarowac rewelacyjnie pomaga:) ale pewnie wiesz o tym już:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina ja wlasnie mam tak.. sklonnosc do rozstepow i chocbym sie mustela i innymi drogimi smarowala to nic mi nie daloby... cala ciaze jade na oliwkach, kilka razy dziennie smaruje.. a rozstepow mam w pip - szczegolnie wyszly na przelomie 8/9 miesiaca.. atena- jestem gotowa na porodowke ale moje bejbi raczej nieeeeeeee :( uhu huh uh ile jeszcze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illayla spytam kumpelę o nazwę tego kremu, być może to właśnie ten który napisałaś:) ale pewna nie jestem:) dziś zadzwonię i się dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem Wam, że mam stare rozstępy porobione po odchudzaniu i szybkim tyciu szczególnie przy kolanach, one są już białe więc raczej nie zejdą po smarowaniu kremami żadnymi, na szczęście mało widoczne są :)) i taka prawda, że każda baba nawet super modelka ma rozstępy:) więc nie mamy się co przejmować:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny przestancie,bo sie jeszcze na koniec popieprzy,a tak fajnie tu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina - spoko czekam:) ja i tak ten Contractubex dziś kupuję, chyba że faktycznie nie wytrzymam bo coś skurcze wydaję mi się , że się zwiększyły i bardziej bolą i są częstsze... OBY !!!!!! :D a brzuchh to mnie boli jakbym naprawde miała miesiączke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka easy no stress :) nie ma takiej opcji :) przeciez bysmy bez siebie nie przezyly :) bynajmniej ja bez Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, zupełnie nie o to chodzi Pristina, czy kiedykolwiek tu na forum był przypadek alienowanie się od kogokolwiek? nie wpuszczania w "nasz krąg"? bo ja nie zauważyłam nigdy czegoś takiego! więc nie przesadzałabym z tymi osądami. a co do fajek to nie jest kwestia używania czy nieużywania kremów na rozstępy, więc nie dziwię się, że laski tak naskoczyły - i ja też. i nie mam obowiązku tolerowania tego, więc tego nie toleruję, a wręcz potępiam. Nigdy nie było żadnych nieporozumień między nami, a dziewczyny odchodziły i przychodziły nowe także bez przesady... Wydaje mi się, że jak się wchodzi w nowe grono trzeba się chociaż trochę dostosować. I weźcie pod uwagę, że jest gro osób, które zapewne nas czyta lub podczytuję, i pewnie stąd te pomarańcze. ja niczego nie ukrywam i piszę zawsze na czarno. a następna to mogę być ja :P :D::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe jezusie ja powoli zapominałam już co to bóle miesiaczkowe:P a teraz za kilka miesięcy znów mnie czekają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna to chyba będę ja.. i to chyba już dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie porobilo.YYYYYYY.Illayla no niestety musze sie zgodzic z dziewczynami, ze papierochy to nic dobrego, a juz w ciazy to wogole, a ze kekarz Ci taki tekst zaserwowal, to jestem w szoku.Toc jak dlugo zyje czegos takiego nie slyszalam.Sama musisz przyznac, ze to opinia dosc kontrowersyjna i dziwie sie, ze nie drazylas tematu dalej u innego lekarza.Choc przeciez tak na swojski rozum,to to dosc ocvzywiste, ze skoro na dorosly organizm papieros jest az taki szkodliwy, to co dopiero na taka fasolke.No ale trudno, tak czy tak jestes juz praktycznie na dniach wiec.... A my dziewczyny nie badzmy takie niegrzeczne zolzy, tylko raczej wytlumaczmy. A mi sie zrobila jakas dziwna wydzielina, taka brazowawa, niewiem moze po tym wczorajszym badaniu, dzidzius sie rusza wiec jestem spokojna w miare.A moj wlasnie dzwonil, jest w terenie, no duzo by tlumaczyc, ale to jest pole uprawne i mowi, ze widzi tam 5 bocianow, wiec porod natychmiastowy nastapi..hahhahaaa.Marzyciel....On tez sie nie moze doczekac, za kazdym razem jak wychodzi z domu, to mowi "jakby sie cos dzialo to dzwon".A ja nie dzwonie.Ale ten nie moze wytrzymac i sam mnie naparza telefonami.Ze juz nie wspomne o jego kumplach, ktorzy mi ciagle wroza kiedy porod. Ale mam tu pychote mowie WamZaserwowalam sobie truskawki z kefirem i cukrem zmiksowane i na to posypalam pokruszonymi bezami....Pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illayla moja coreczka 2 lata temu miaa wypadek tzn .tak udezyla w kant sciany a naroznik by metalowy ze przeciela czolo idealnie na srodku.miala 3 szwy!!blizne smarowalam jej contratubexem pomogl rewelacyjnie a blizna byla naprawde gleboka.moj brat mial blizny po tradziku tez rewelacyjnie sie sprawdzil.mala tubka kosztuje ok 30.zl.ale naprawde pomaga.a i mam nadzieje ze dzis wylondujesz na porodowce tego ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no idę pod prysznic jak nie przejdzie po prysznicu to chyba jadę na szpital no i przedewszystkim zjem jakiś obiad w razie w !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelev......kochana - no w spacerówce już lezy sobie bo gondoli nie kupowaliśmy. Koszt ok 3,000 zwaliłby mnie zupewłnie z nóg, a gondolka tak naprawde tylko krótki okres czasu jest nam potrzebna. Mi sprzedawca poradził inne rozwiązanie. Otóż do tego wóżka producent przewidział zamiast gondoli taką przedłużkę spacerówki. Czekam na nią bo własnie zamówiłam do 20 czerwca mam ją mieć. I ona po założeniu daje wrazenie gondoli. Więc póki co SHE śpi na twardej trawie (podkład) i chyba jej dobrze bo śpi jak suseł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka- nie drążyłam żle zrobiłam, trudno. czasu nie cofnę a jest już za póżno. mogę tylko powiedzieć tyle co pisałam wcześniej, że przy kolejnym bejbi napewno nie popełnię już tego błędu. justz- właśnie czytałam parę opini na temat tej maści i dużo osób sobie chwali, a taka mała tubka na ile wystarczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę Was zostawić to już amba,nadrabiania że łohoho :D A ja rozwiązywałam śmieszny problem,mianowicie dostałam dzisiaj decyzję o przyznaniu wcześniejszego macierzyńskiego od dnia 13 marzec, w zwiazku z tym wypłacono mi ogromna sumę pieniązków za czas od tego 13 marca i wszystko byłoby fajnie i miło gdybym nie pobierała do tej pory pieniędzy ze związków zawodowych,a nie wolno pobierać pieniędzy z dwóch tych instytucji jednocześnie. No wiec muszę oddać jedne z tych pieniażków albo nie oddawać i liczyc na to że nikt się nie zorientuję,ale że ja należę do cykorów wiec się przyznałam i sprawę odkrecamy a ja bedę musiała oddać pieniażki. I szlak mnie trafia teraz bo znajac islandzkich urzędników to nie bedą oni potrafili tej sprawy odkręcić tak żebym nie miała problemów,a zdrugiej strony śmieszne jest to ,że człowiek ma problem związany z nadmiarem gotówki:D Lecę zaraz do dentysty z moja córką,trzymajcie kciuki bo ja jestem bardziej przerażona niż ona:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz - i dziękii , ale to jest bardziej niż pewne że wyląduje dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mój niepokorny synuś u dziadków, mąż w pracy, córeczka śpi, a ja właśnie nałożyłam sobie maseczkę na twarz :) Normalnie bajka :) Wczoraj zamówiłam sobie w sklepie internetowym peeling do ciała i krem ujędrniający, bo widzę, że moja skóra już zaczyna odreagowywać po ciąży i porodzie i robi się bardzo sucha - nie mówiąc już o brzuszku-flaczku ;) Atena - ja jeszcze ani razu nie odciągałam mleka i nie planuję tego, chyba że będę musiała wyjść gdzieś bez Gabrysi. Sutki bolały mnie przez pierwsze kilka dni, ale Bepanthen bardzo pomógł i teraz nie są już takie wrażliwe. Zazdroszczę Ci tego tarasu. Ja mieszkam w bloku, a na spacer jeszcze nie mam siły. Jak jestem za długo na nogach to odczuwam silny ból tam gdzie byłam szyta, dlatego jeszcze na kilka dni sobie odpuszczę. Widzę, że najbardziej aktywne są te z nas, które jeszcze czekają na swoje maleństwa :) Mam nadzieję, że nowe mamusie wkrótce do nas wrócą i podzielą się swoimi wrażeniami z pierwszych dni macierzyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena rozumiem rozumiem :) nooo teutonia jest bardzo drogim wozkiem.. jejku wezcie zrobcie cos przewincie czas juz na koncowke maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illayla ona miala taka ranke na ok 3-4 cm wiec wystarczalo na dlugo ale mysle ze na rostepy to pojdzie raz dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słyszałam też że Cepan jest identycznego składu jak Contractubex i że jest tańszy, wiesz coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelooooooopka nooooooooo!!!!!!Ja tez uwielbiam!No to zapraszam, wpadnij, to Ci zaserwuje kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×