Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziewczyny poradźcie co kupić chłopczykowi,myślę o zabawce takiej ok. 50 -70 zł bo to ma być tylko dodatek do paczki. Ja myślałam o autku na sterowanie,widziałam takie co jeździ po scianach i suficie,ale mąż twierdzi ,że mały jest jeszcze za młody na to,więc macie jakieś fajne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) atenko ja też zdecydowałam się na te 5w1 a raczej zdecydowałam za namową Pani Pediatry:) mały wazy 4300:)jest tylko na cycu więc przybiera idealnie :) na marginesie ...ja trzymam się planu jedynie co do jednego mianowicie wieczornej kąpieli musi się odbyć między 19-20 zresztą mam wrażenie, że mały zakapował, bo raczej nie zdarza, się żeby przespał te godzinki. kąpiel, ubieranie, zasłaniam rolety, puszczam kołysanki , i karmię w sypialni ( w dzień karmię w dużym pokoju) mały załapał szybko i naprawdę nie mam problemu, ale codziennie schemat jest ten sam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa, a jak wiekowy jest maluszek?:D o jejku to Mój z tą wagą to normalnie model :P ..x.. majka ma mega czuprynkę, a Jasiu to słodziak jakich mało:) a Ty masz podwójne szczęście przy sobie- nie ma nic piękniejszego;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamówiłam małemu matę edukacyjną , mam nadzieję, że jutro przyjdzie :D cieszą mnie te pierdółki pewnie bardziej niż jego, ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa wiem coś na ten temat,ja kupiłam wszystko co możliwe dla mojego dziecia,właśnie oprócz maty edukacyjnej,którą zamierzam nabyć w Polsce-cieszą mamusie te rzeczy :D :D A jaką mate kupiłaś,pokaż,bo ja co na allegro te maty ogladam to widze te modele farmy z Fisher price

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/mata-sloneczny-dzien-tiny-love-aspirator-wklady-i1660399663.html#gallery poczytałam trochę na ten temat ( sytałam o opinie kuzynkę, która ma 6 miesięcznego bobasa i na co on zwraca uwagę) i tak, ważne, żeby zabawki u góry nie były tylko plastikowe, żeby na ziemi były różne odstające elementy( nie każda mata to ma ) tu są metki, szeleszczący staw, piszczące słonko itd, bo jak malec jest na brzuszku to interesuje go bardziej 'podłoga' , a nie wiszące elementy, ważne tez jest lusterko:D noo chyba tyle;]]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa jesteś the best :D Wszystko mi się podoba,a mata jest rewelacja,moja córka ją ma i długo się nia cieszyła. Wiem natomiast ,że mały w autach siedzi,a męża zachwycił tir bardziej nić moje autko na sterowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mata wyglada na rewelacyjną,a lusterkiem to mam wrażenie ,że mój już zaczyna się interesować,bo ma w huśtawce i w aucie i czasem się wpatruje na trochę i przyglada. Nie wiem co tam widzi,może na razie to tylko jakieś słabe zarysy,a może mi się tylko wydaje,ale słyszałam ,że lusterka faktycznie dzieci lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poplatałam trochę bo mały się wybudza i się spieszę. Więc w pierwszym poście pisałam o macie wodnej,a w drugim o tej którą Ty zamówiłaś ;) A teraz lecę do małego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jedziecie z tym pisaniem ze hej. Mate kupił mój M na dzień dziecka ale mała jest jeszcze za MAŁA na nią. Poza tym jej akurat nie polecam bo za mało jest dzwiękowych zwierzątek a raczej tylko misio coś tam przygra biednie. podaje linka: http://allegro.pl/fisher-price-blekitny-tunel-mata-3w1-p5331-i1665945257.html coś w tym rodzaju. Lepiej zakupić coś takiego co proponuje penelopa. ....x....maluszki słodziaki. Jesteś silna babo - głowa do góry. Jasio ma super wyniki - ha - super. do kąpieli wlałam kiedys oliwki bambino - ojejku nie mogłam domyć rąk tak sie nawilżyły - mała She za to - nie wyglądała na zadowoloną - tak więc ten eksperyment nie przeszedł. A emulsja dermatologiczna naprawde jest za droga - chyba przeniosę się na to z ROSSMANN. Penelopo waga Twojego maluszka no super jak na samym cycku. Rewelka. Moja niestety na samym cycku popadła by w ANOREKSJĘ.....naprawde. Dzis zakupiłam juz kaszkę ryżową - po 2 m-cu odważe się jej podać w minimalnych ilosciach - Lorien juz podaje takie specyfiki itp wiec wezmę przykład. Mojej Karolinie dawałam tez juz w 2 m-cu coś na gęstsze mleko wiec ,myślę ze genetycznie się przyjmie, acz kolwiek waga Mileny jest dośc spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wasze brzdące robią zielonkawe kupki? Bo mojemu od wczoraj takie się pojawiają. Dodatkowo mają mocniejszy zapach. Czy to normalne? Niby w internecie czytam, że zielone mogą być, ale wolę się Wam zapytać. Cv ja póki co tak se zmieniłam dietę. Nie piję mleka w czystej postaci. A tak poza tym, to jem serki homogenizowane, czasem biały ser no i masłem cienko smaruję.. Czyli nie za dużo tego białka. Ale i tak Adriankowi tek se schodzą te krostki :-(jak mu nie zejdą do tej następnej wizyty u dermatologa, a ona mi znowu powie, że to normalne to też poszukam innego lekarza. Pomidory spróbowałam, ale zjadłam niestety ze skórką no i małemu wyszły nowe krostki na czole. Ale już schodzą, więc to na bank było od tego. Stylowa za późno na degustację ;-) Zjadłam chyba z 10 tych placków ziemniaczanych. Takie nie za duże były, ale jednak. Oby Nic mu nie było po tym. Wcześniej jadłam udka z kurczaka smażone, no i naleśniki ( ale nie wiem czy uznaje się, że naleśniki się smaży)?? X.. Ty jesteś dzielna Kobita bez dwóch zdań. Od jutra też na pewno dasz sobie radę. Super, że Jasio ma sprawdzony słuch i że jest ok. Chyba wszystkie z tego forum wierzyłyśmy, że tak będzie ;-) Ucałuj ode mnie swoje Maleństwa, hmm właściwie to już wcale nie takie maleństwa ;-) Gonią nasze bąki tak jak mówiłam. Za chwilę przebiją te Nasze wagowo ;-) Foteczki superowe. ;-) Mały jest na chwile u Mamy na dole. Co za ulga, chociaż na moment nie muszę się wsłuchiwać czy płacze. A powiem Wam, że dzisiaj jest okropny. Mało co śpi. Wciąż tylko marudzi i chce żebym go nosiła. Jak mu śpiewam i noszę na rękach to śpi. Po włożeniu do łóżeczka ma mnie głęboko gdzieś ;-) W nocy to samo było. Ech...ale i tak go Kocham ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze ze dzieci na forum nam rosna jak na drodzach:) Penelopka super jest ta mata chyba sama ja zakupie chrzciny juz niedlugo wiec wypadaloby jakis prezencik mu kupic:) emilia U mnie jeszcze nie bylo zielonej kupki tzn zauwazylam jeden maly skarwek tak jak szczypiorek wygladal.Moja polozna wspominala ze moga sie zdarzyc roznego koloru kupki rowniez zielone i to calkiem normalne.Tak mysle. stylowa masz brzydka pogode ale dobrze ze w mieszkaniu masz raj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia 83 spokojnie kochana nie przerażaj sie. Moja robi od 3 dni takie kupki luźne dośc, ale jakoś mnie to nie dołuje. Robi kupke co 2 dzień i jest GIT. Podaje jej duzo wody moze dlatego tak jest z tą luźną kupa, ale zielonkawa a raczej taka sraczkowata (jasny zieleń) to jest, bo popija rumianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena JESTEŚ WIELKA!!! Ja mu wczoraj dałam do wypicia trochę herbatki rumiankowej. To może być od tego. Dziękuję Ci. Co za ulga ;-) Umarła bym bez Was jak nic. 😍 A ja dzisiaj tak sobie małego zważyłam, że weszłam z nim na wagę a później sama bez niego. I niby mi wyszło, że ma już 4800? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane wpadam tylko na chwilke zobaczyc co u was!ja od tygodnia mam awarie komputera dzis dorwałam laptopa od brata wiec sie odzywam u mnie wszystko ok filipek rosnie jak na drozdzach i nie daje mi spac w nocy.przestalam juz go karmic piersia niestety.poprostu poszlam na latwizne i wstyd mi za siebie.maluch cigle siedział przy cycu i nie moglam nic zrobic a wiadomo ile obowiazków przy 2 dzici zwlaszcza jak nie ma wogole zadnej pomocy blisko!Filip budzi mi sie dalej co 2 godziny rosnie w oczach zakupilam mu mleko dla bardziej glodnych dzieci myslałam ze mu cos sie czas wydluzy przynajmiej w nocy a tu nic,ciesze sie ze u was wporzadku pozdrawiam was serdecznie i buziaki dla waszych skarbów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my już po badaniu wszystko jest w jak najlepszym porządku:):) Emilia kochana tak jak pisze atena po rumianku może być zielonkawa kupa, mój Kubus też takie robi:) Atena kochana pamiętaj tylko żeby kaszki były bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena a co to za kaszka po 2mc??jakiej firmy bo moze tez bym sie zdecydowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam na poczte zdjecia mojej Neluszki :D jutro mamy wizyte u ortopedy na usg bioderek i z ta stopka bo po masowaniu przez 1,5mc sie polepszylo ale jeszcze nie jest idealnie prosta :( mam nadzieje ze nie bedzie trzeba zakladac gipsu :/ trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Emilia dobrze dziewczyny mowia, ze po rumianku moze byc taka zielulyonkawa kupka.Mnie uprzedezila polozna, ze tak moze byc.Podaje mlodemu 2 razy po 50 ml i zadnej zmiany w kolorystyce, takze nie ma reguly. Dzis byla nas odwiedzic babcia Wiktorka, ktora jest pielegniarka i polecila na nasze potowki krochmal dodawac do kapieli.Slyszala ktoras z Was o takim sposobie?Ja z kolei pogrzebalam w necie troche i znalazlam, ze polecaja tez puder w plynie.Sama niewiem, sprobowac czy nie. Poki co dalej probuje uczyc Wiktorka samemu zasypiac w lozeczku w dzien.W nocy nie ma zadnego problemu, sam zasypia, badz przy cycu i tylko go wloze do lozeczka.A u Was dziewczyny jak jest z tym zasypianiem? X kochana trzymam kciuki za Ciebie i malenstwa i Was pierwszy dzien razem we trojke. Cv jak tam Twoj M poprawa jakas nastapila? Zastanawiamy sie z moim nad szczepieniami i powiem Wam, ze normalnie metlik w glowie.Dzis tesciowa powiedziala mi tak, ze ona nie poleca tych skojarzonych, ze generalnie tak do konca nie mozna powiedziec jakie beda ich skutki w dalszym terminie za 10 lat np, niby bezpieczne, ale tak naprawde wszystko wyjdzie w praniu za te 10 20 lat.Z drugiej str tyle kluc dzieciatko. I badz tu madry. Dobra ja uciekam, loporzadzic sie i wogole. Buziole i kolorowych snow.Albo raczej dlugiego snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka ja stosowalam i nadal czasem stosuje krochmal i moge polecic bo naprawde fajnie dziala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam kaszke z nestle ale ją podaje się po 4 m-cu, ale patrze teraz na skłąd o cholera jest w niej cukier. dzieki LORIEN. Wiec jaką TY kupujesz bez cukru Lorien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia jak Twój Adrianek przetrzymał naleśniki to już przetrzyma wszystko ;) Mój maluch zważony tym samym sposobem co Twój waży 5 kg,widzisz Twój maluch też ważacy nieźle ;) Cv w tym moim mieszkaniu to już kota dostaję,bo to już sie nic nie chce robić -ani sprzątać ani gotować,w takim zawieszeniu jesteśmy ,jedną nogą w Polsce,tylko o tym mysli są Lorien gratuluję dobrych wyników:) kari daj znać jutro co ortopeda powiedział,mam nadzieje,że usłyszysz tylko dobre wiadomości ;) fauletka ja o krochmalu słyszałam dobre rzeczy wiec śmiało,tak samo jak o mące ziemniaczanej na pupę-to takie dobre naturalne sposoby A ja dopiero od teraz mam zacząć małemu wit. d 3 podawać i boję się ulewania,mam nadzieję,że mały dobrze jednak ją zniesie. Nie wiem co to jest ale mały od wczoraj ma wieczorem takie coś,że zasypia,a za parę sekund wybudza się z krzykiem,myślę sobie ,że głodny,on do jedzenia jak nie wiem co a za moment płacz przy tym jedzeniu,jakby jednak mu nie pasowało,no to podaję smoka do którego aż się wyrywa ,po czym za moment z rykiem go wypluwa i tak w kółko. Widać ,że śpiący,jakby aż za bardzo i tak jakby usnąć nie mógł i z tego powodu te nerwy,wczoraj się przestraszyłam fest,ale potem zasnął w końcu na mojej klatce piersiowej leżąc na brzuszku ,jednak trwało to naprawdę długo,a on podczas zasypiania kilkakrotnie się wybudzał z krzykiem i dopiero po moim łagodnym uspakajaniu znów zamykał oczka. Znacie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za info o tym rumianku. Wczoraj dałam mu zaledwie parę ml, no ale może tak na niego to podziałało. Zobaczymy co będzie dalej. Ale generalnie taka zielonkawa kupka przy karmieniu piersią może być, tak?? Stylowa mój to dzisiaj na maxa wariuje. I też mało co śpi. Budzi się z wielkim rykiem, chociaż wiem, że jest najedzony. Ale jak go przytulę i ponoszę to raz dwa zasypia. ale też błędne koło się z tego dzisiaj robiło. No i najada się w 5 minut i to mu na godzinkę wystarcza. Jakaś masakra dzisiaj jest ;-( uciekam spać, bo nie wiem jaka mnie noc czeka :-( a jeszcze ta boląca dooopa wszystko mi utrudnia :-(Do juterka.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia witaj w klubie noszenia i usypiania maluszka na rękach. Gdyby sie od tego chudło - znikłabym z powierzchni mapy. hihihiih dpbranoc mamuski. Moja she juz przesypia 2h ciekawe kiedy zgłodnieje. Stawiam na 3,00 - wczesniej chyba nie wstanę - papapapapa oglądne tylko do konca Kubę wojewódzkiego - niezły odcinek dzis z tancerzami i Mają......... paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×