Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

kari-niestety melodyjka jest oklepana i tylko jedna, ale mała polubiła, na początku tak 1-2 tyg temu płakała, a teraz buzia jej się śmieję i ciągle puszczamy, a jak się znudzi to z płyty jakieś piosenki wtedy dajemy i tak na zmianę Cv- ja przez tydzień kompletnie odstawiłam nabiał, nawet masło do chleba, a teraz stopniowo wprowadzam od początku, zaczęłam właśnie od masła, bo jako ostatnie odstawiłam, potem jogurty, dziś chcę jajko, jutro twarożek albo serek homogenizowany i teraz będę mniej nabiału jadła niż wcześniej, jeden produkt powiedzmy na dzień, a poźniej stopniowo będzie można zwiększać ... dzis mała mi gorzej spała, a już myślałam że ładnie się przestawiła.... nakarmiłam ją o 21 poźniej obudziła się o 1 no i o 4, teraz zjadła o 7 i ją ululałam ... a cały dzień poprzedni mi nie spała, robiła tylko b. krótkie drzemki, skąd te nasze szkraby biorą siły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaaaaaaam;)) widzę, że wiele z was zakupiło balsamy Palmers, niezłą reklamę babce zrobiłam:D ale naprawdę ja jestem zadowolona. brzuch się fajnie napina, skóra nawilżona, także poleciłam z czystym sumieniem produkty i mam nadzieję, że Wy też jesteście zadowolone :) kari86 ja już pisałam o owieczce, którą mam i z której jestem b. zadowolona. ma 4 różne melodyjki w tym właśnie szum morza! każdy z tych dźwięków przypomina te odgłosy z brzuszka 1. szum fal lub 2. morza, 3. odgłosy wiosennego deszczu lub 4. śpiew wielorybów. wybierasz konkretną melodyjkę do tego masz ustawienie głośności. naprawdę polecam!! u nas rytm w miarę się uregulował.. mały zasnął o 21 wstał po 1, potem po 4 i 6 także dobrze jest. kolki na razie też nas omijają. żadnych problemów skórnych nie ma, buźka śliczna i gładziutka :) a ja jem prawie wszystko. dziś idziemy do pediatry zważyć dupkę i poradzić się na temat szczepionek. na ost. wizycie poprosiłam o wypisanie tej maści do pupki nazywa się maść pieluszkowa czy noworodkowa jakoś tak i naprawdę jest super! jeśli tylko macie możliwość poproście o receptę.( ktoś tu o niej też wspominał cena za 200g-10zł) ja na razie jestem na pampersach mam duży zapas, kupiłam jak były promocje. miałam tez kilka huggiesów od koleżanki, ale mi nie spasowały jakieś takie twarde. chusteczki polecam bambino i dada, miałam babydream z rossmana, ale suche jak pieprz. nie polecam. na razie kąpiemy w oilatum, ale myślę o przejściu na jakiś tańszy odpowiednik bo te 400ml starczyło nam na miesiąc a butelka kosztuje prawie 50zł, a tym bardziej, że małemu nic nie ma ..przejdę chyba na coś innego- możecie coś polecić? kari- ja też zakładam po kąpieli czapkę :P:classic_cool: za to jesli na dworze jest b. ciepło i nie wieje, nie ubieram na główkę nic. pediatra pow. że jak nie wieje to nie ma sensu, tym bardziej, że maluch jest w gondoli;) kasiulaaa Ty piszesz chyba o natalii??? ad8888888 pisała na samiutkim początku potem ucichła:( zresztą sporo jest takich osób.. niestety... deeyaa ja nie wiem do jakich Ty lekarzy chodzisz;) , ale nadżerkę się usuwa. jak jest 'mała' to farmakologicznie, przy większych zmianach się wymraża, są jeszcze inne metody. nie można tego absolutnie lekceważyć! a na naukach u nas o nic nie pytali. ksiądz sobie pogadał.a w poradni kazali mi mierzyć śluz, i przynieść te wykresy na kolejny wykład, ja nic nie przyniosłam ..powiedziałam, że mam nieregularny okres i nie jestem w stanie tego pomierzyć, żeby było wiarygodnie:D a te pytania to pewnie chodzi o te zadawane w kancelarii przy spisywaniu protokołu np. czy nie ukrywamy przed sobą jakiś chorób itd :D 3maj Cie się babeczki🖐️ p.s wczoraj mały obrócił się z brzuszka na plecy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa, ja polecam hipp płyn do kąpieli. Bardzo fajny, Julci nie uczula, nie stosuję żadnych kremów, oliwek i balsamów, a skórka pięknie nawilżona. I mało się tego wlewa, ja po 6 tygodniach mam jeszcze 1/3. Kosztuje 18 zł w rossmanie czy jakoś tak (ale dokładnie nie pamiętam tej ceny, tak mi się tylko kojarzy). Pogadałam z teściową:) i mam nadzieję, że będzie dobrze:) jakoś mi się tak udało nawiązać, że wyszło naturalnie, ona się wcale nie obraziła ani nic. Wiem, że to fajna kobieta jest:) do tego dziś ma imieniny, trzeba jakoś uczcić. Trelevinaa, to chyba Twojej Alicji też są dzisiaj imieniny? Ucałuj ją od cioci z forum:) Idziemy dzisiaj na szczepienie. Zobaczymy, ile niunia waży, ciekawe, czy ładnie przytyła na mleczku mamusi. Na oko wygląda dobrze:) wczoraj moja Minichrumcia (to jest nasze przezwisko - mój m. z moimi siostrami i kuzynkami ciągle się wyzywają od świń, więc jedna z nich nazwała Julcię Minichrumcią i bardzo nam się spodobało) spała prawie cały dzień, za to dziś mieliśmy pobudkę o 5, uznała, że już jest dzień. Jest kochana, bo leżała sobie trochę w łóżeczku i dawała nam tak z pół godziny snu, potem znów trzeba było do niej wstawać, a teraz śpi. A nie, już nie śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy mnie nie straszcie z ta nadrzerka bo ja ja mam od 10 lat, ale na szczescie sie nie powieksza, na cyto zadnych zmian tez nie ma bo robilam 2 razy w roku ze wzgledu na moje maratony z cyklami. Chodzilam do 3 ginow w Poznaniu i jeszcze 2 u mojej mamy w miescie wczesniej i nikt nigdy mi nie wspomnial zebym usunela nadrzerke, dzis ide do gina na kontrole to go o to zapytam. Slyszalam tez ze nadrzerki sie nie usuwa przed pierwszym dzieckiem jezeli nic sie nie dzieje bo czasami w ciazy nadrzerka sie wchlania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anjja to ja tez sprobuje wszystko odstawic chociaz przez tydzien jak mi znikna te krosteczki to zobaczymy bede powoli wprowadzac tak jak ty.a ty smarowalas czyms ta wysypke?ze tak szybko ci zeszla czy tylko ten nabial odrzcucilas? mam pytanie jecie moze ogorki swieze?na pomidory trzeba uwazac ale na ogorki tez? penelopka ja uzywam od samego pozatku kosmetykow z nivea przez miesiac stosowalam tylko plyn do kapieli 2 in 1 z oliwka jestem z niego zadowolona.po miesiacy zaczelismy stosowac szampon 2 in 1 tez jestr fajny super sie pieni.po kapieli uzywamy aksamitne mleczko do ciala zajeb....jest skorka taka mila w dotyku ze szok:)tekze nivea u nas sie sprawdza tylko jestem niezadowolona z oliwki nie pachnie tak jak bambino uzywam jej tylko do glowki.A ta owieczka szkoda ze nie jest kolorowa melodyjki na pewno super ja mam takie w hustawce to maly szybko sie uspakaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem ogórki świeże no, ale tak jak pisałam jem prawie wszystko. więc nie będę się wypowiadać w kwestii jedzenia.;) fasolka szparagowa jest jak najbardziej dozwolona. dzięki za info. o płynach na pewno na któryś się zdecyduje. a owieczka bardziej służy jako pozytywka niż zabawka, stąd ten kolor. poza tym jakoś dziwnie by wyglądała w kolorowe ciapki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloo U nas nocka dzisiaj nie za bardzo :( Mała pierwszy raz wstawała tak często- co 1,5- 2 h i na dodatek cyca ciągnęła tylko po 3-5 min. A ma już tak, że jak sama wypluje to niestety już więcej nie chce ciągnąć. Zaciska dziąsła i tyle, aparatka jedna ;) Na dodatek miała jeszcze jedną godzinną przerwę- mąż próbował ją uspać i nic. A teraz mały brzdąc usypia, śpi po 10 min ii budzi się. I tak w kółko. Ale najważniejsze, że jest spokojna i nie płacze wówczas, tylko sobie gaworzy :) Co do zielonego ogórka to ja już jadłam kilka razy, oczywiście po kilka plasterków na kanapkę, i malutkiej nic nie było. Widzę, że oczywiście jesteście wniebowzięte z powodu nauk przedmałżeńskich ;) Nam się udało i na szczęscie nie musieliśmy chodzić. A te głupie pytania o których piszecie to pewnie chodzi o protokół- wypełnia się go przed ślubem. Ksiądz wypytuje się np. czy nie macie żadnych tajemnic, czy nie ukrywacie przed partnerem, że np jesteście alkoholikami lub osobami uzależnionymi, mówi też o zabezpieczeniach- zabronione przez kościół i takie tam podobne sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak z ta owieczka racja:) ja juz nie wiem co mylec martwie co robic zeby te krostki szybko zniknely:(podlamalam sie troche .pewnie za barrdzo panikuje:( a jeszcze moj M mnie tak wkur....ze juz niem sily na niego mam go dosc:( czepia sie mnie o byle co wyzywa nie okazuje szacunku potem jak jestem zla przymila sie caluje przeprasza.wczesniej szybko ulegalam ale nastepnego dnia bylo to samo powiedzialam sobie teraz o nie!znam swoja wartosc i kurcze nie bedzie mnie traktowal jakbym nie wiadomo kim byla. No to sie pozalilam przepraszam dziewczyny ale tak jakos lepiej mi sie odrazu zrobilo.komus musialam a ze nie mam tu nikogo padlo na was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bdziewuszki dzieki penelopko za info wlasnie czegos takiego potrzebuje!! :D spadam do mojego jamochlonka na karmienie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa w leb chyba nie pomogloby musialabym chyba calego go skopac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv- ja dostałam od pediatry receptę na taki kremik do ciałka na bazie wazeliny i parafiny, mozna go zamowic tez bez recepty za 20 zł z receptą tańszy sporo b 5 zł, ale też pediatra polecała mi kremik emolium i teraz jak się skończy ten, to kupię to emolium właśnie a moj m. też ostatnio mnie wkurza, bo się nie wysypia i wiecznie marudzi hehhh... no ale czego on oczekuje przy takiej kruszynce, a w domu też coś porobić trzeba .... ech Ci faceci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wpadam się szybciutko przywitać. jestesmy już dzisiaj po wizycie w przychodni i szczepieniach: zdecydowaliśmy się na 6w1, pneumokoki i rotawirusy. Młoda jak dostała zastrzyk tak się wydarła,i rozpłakała, że ja prawie razem z nią, oczy miałam szklanki :( Biedna moja mała królewna... ale szybko się uspokoiła i od razu zasnęła z tch emocji i stresu-kochana moja. zaczęliśmy wczoraj 7 tydzień i mała waży 4365 :D rośnie jak na drożdżach. buziaki lece odezwę się później p.s CV ta buzia wygląda bardzo podobnie jak u naszej małej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. U nas jakos czas leci Ciezko jest ale dajemy rade. Ja kazdego dnia coraz wiecej robie przy maluchach, Pokarm mi jeszcze nie zanikl ale juz od tygodnia nie musze odciagac laktatorem. Wczoraj bylismy z Jasiem na badaniu wzroku i wszystko jest ok. Dzis maz pojechal z nim do Poznania na to badanie sluchu a ja z Majka w domu bo i tak nie dalabym rady jechac. To takie smutne ze ja jako matka nie moge byc przy nim no ale pocieszam sie mysla ze maz doskonale sobie radzi i teraz pomoze mu wiecej ode mnie. Trzymajcie kciuki zeby te leki ototoksyczne ktore dostowal w szpitalu nic mu nie uszkodzily. Tak sie boje czekajac na telefon od meza co z Jasia sluchem. U nas rytm dnia wyglada tak ze dzieci jedza mleczko na zawolanie ale zazwyczaj jest to co 2-3h. Pija z dnia na dzien coraz wiecej i pieknie rosna. Od kilku dni budza sie, placza, jedza o tych samych porach.Dzis nawet Jasio jadl w Poznaniu juz o 9 mleczko a Majka w domu tez o 9 sie obudzila na jedzenie:P Ciezko bedzie bo od jutra jestem z nimi sama w domu. Maz wraca do pracy. Stresuje sie i poplakuje bo nie mam jeszcze fizycznie tyle sily ale musze dac rade. Psychicznie tez troche ciezko u mnie. Nie moge dojsc do siebie po tych szpitalach, po tym wszystkim, W dodtaku pobolewa mnie brzuch i cos mi w nim"chodzi". Czytam Was regularnie ale jakos sily na pisanie brakuje. Z rzeczy ktore polecacie to ja z czystym sumieniem moge polecic oczywiscie chusteczki nawilzone Dada i Pampers Sensitive, pieluchy Dada sa swietne i Majka juz ich uzywa bo Jasio jeszcze za maly na nie. Ogolnie uzywamy piluch Pampers 2-5kg, Pampers Premium Care(tesciowa kupila ale niezbyt jak dla nas) i wlasnie Dada. Do kapieli polecam Oilatum bo nic wiecej procz tego nie trzeba uzywac. Polecam tez termometr Brauna douszny bo sprawdza sie super a dzieci nawet nie reaguja jak im sie mierzy temperature. No i swietna sprawa okazaly sie lezaczki Fisher price z wibracjami. Jasiek glownie na nim zasypia:P Majka sie budzi wiec uciekam. Dam znac pozniej co z Jasiem. Milego dnia Na poczte wrzucam zdjecia moich maluchow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :* A moja Julka miała jeść wczoraj o 22:30 ale zaspała zresztą wczoraj wam pisałam bylam pewna ze sie obudzi dopiero kolo 2 a ona sie obudziła o 4 ;) potem o 8 ;) Cv zrób tak jak piszesz i jak piszą dziewczyny co karmia piersią bo my na modyfikowanym jestesmy to też inacZej... Postaw tego chłopa do pionu bo chyba mu sie cos pomyliło... Jak w leb nie pomorze to skop ;p Tylko nie na oczach Alexa hehe Penelopko- Właśnie pisałam żebyś link podała ale doczytałam potem ;) Ja mam pozytywkę przy karuzeli w lozeczeczku (chopina mozarta itp) a mała i tak więcej czasu w stołowym leży i wtedy nie mam co jej puszczać tylko z dvd a właśnie taka przenośna super :) ...X... Z Jasiem na pewno będzie dobrze ;) To silny chłopak. a ty sobie poradzisz z Maluszkami na pewno :) Oj te bliźniaki - nawet glodne o tej samej porze, ciekawe jakie jeszcze sytuacje będziesz z nimi mieć tyle historii się słyszy na temat bliźniąt... W wolnej chwili odpisz mi na sms lub napisz e-maila bo ja nie ukrywam ale już rano wszystko przygotowałam ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majke jeszcze uspilam ale nie na dlugo:P. Przeslalam Wam jeszcze kilka fotek maluchow. Jakbyscie mogly to wrzuccie to do mojego folderu. Wlasnie zadzwonil maz. Jasio juz po badaniu:) Dostal niebieski certyfikat sluchu czyli wszystko dobrze:) Kontrola za rok. Ufff ale ulga. Kasiula- jestes niesamowita kobito. Dzieki Ci wielkie. Buziakkk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x-piekny i wzruszający widok, zwłaszcza ostatnie zdjęcie:) Kochana,napewno dasz sobie ze wszystkim radę, jesteś silna i twarda babeczka. :*Maluchy faktycznie rosną jak na drożdżach a Maja jakie ma dłuugie nogi chyba po mamusi co?? wogóle jest długa-ile mierzy?? Śliczne sa te wasze dwie pociechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anjaa A pytalas poloznej co sadzi o tych twoich krostkach czy to skaza bo z tego co wiem to mialas sie dzisiaj przy szczepieniu zapytac tak? Kasiulaa tak wlasnie zrobie od teraz odrzucam nawet maslo i mleczko do kawy i bede obserwowac. X kochana ciesze sie ze z jasia sluchem wszystko ok.I w ogole fajnie ze maluchy tak rosna widzialam fotki sa przesliczne a Majka ma superasna czuprynke.Jasio jest mniejszy od niej ale jeszcze troche i nadrobi zaleglosci:)Trzymaj sie jakos i wierze ze sobie poradzisz nawet jak zostaniesz z nimi sama.Pomysl sobie ile ty przeszlas jaka dzielna bylas i silna wiec opieka nad twoimi skarbami to na pewno nic gorszego niz te szpitale.:)Jestem z toba. A moj syn obudzil sie po nocy znowu po4h zjadl i dalej spi matko tylko nawet nie mialam sumienia go budzic na zmiane pieliszki ale kupki nie czuje wiec chyba bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie annjaa tylko agnes pomylilam sie:)A wiec pytalas o ta skaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari my też mamy odbyć w sumie 3 wizyty w poradni małżeńskiej, no ale będziemy mieć tylko 1 plus warsztaty komunikacji małżeńskiej. Jakoś damy rade:) Wiesz Kari jak nam ślubu nie będzie chciał udzielić to ja się prosić nie będe bo między bogiem a prawdą mi ten papierek do życia nie jest potrzebny. Kasiulka na razie nie mam stresu, pewnie się pojawi w dniu ślubu przed ołtarzem i znów nie będe mogła przysięgi powiedzieć;p Kasiulka mój też nie chce zresztą mi też się nie chce, no ale trzeba zrobić. Trelevinaaaa ja też po cesarce czuje się dobrze, brzuch czasem pobolewa, ale jak na okres, chociaż do okresu jeszcze troszkę podobno, bo dopiero mi się pęcherzyki w jajnikach zaczynają pojawiać z tego co mówił mi gin jak byłam na wizycie. x super że z dzieciaczkami wszystko oki. No i z Jasiem też super bardzo sie cieszę:) Kochane no a my jesteśmy po wizycie u pediatry no i mały waży już 4,750g pulpecik mamusiny. Niestety nie bylismy szczepieni bo nie było pielęgniarki, bo jest na chorobowym... teraz jedziemy na usg bioderek dam znać jak wróce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien to czekamy na twoje wiesci po badaniu bioderek Dziewczyny no to namieszalam w naszej skrzynce chcialam przeniesc zdjecia naszej X do folderu zdjecia dzieci no i tworze nowy folder ale pokazal mi sie w tych glownych nie umiem go usunac teraz no i nie wiem jak wkoncu utworzyc ten folder w zdjeciach mluchow. Poprawcie moje bledy jesli umiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Wpadlam sie przywitac, bo latam miedzy przygotowaniem obiadu a usypianiem Wiktora.Prubuje go uspac bez noszenia na rekach, ale jest trudno.Inna sprawa przy piersi, tu zasypia elegancko, ale chcialabym zeby nauczyl sie sam w lozeczku.No wlasnie i placze.Lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Odpowiedzcie mi moje Drogie czy karmiąc można jeść placki ziemniaczane? Wiem, że to ziemniaki czyli generalnie ok. Ale to jest smażenie, no więc nie za ciężkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia ja mysle ze mozna jesc placki ziemniaczane fakt faktem sa smazone no ale mysle ze malemu adriankowi nie zaszkodzi:) Emilia, annjaa wy stosujecie ta diete bez bialka tak?Czy ktos jeszcze? Co wy jecie bo mi brakuje pomyslow.Wczoraj ugotowalam sobie piers do tego ryz i marchewka no ale co dalej:( fauletka trzymam kciuki za wiktorka i Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv-no niestety potwierdziła diagnozę poprzedniego lekarza:( Młoda raczej ma skazę białkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja wracam do siebie,został tylko ból głowy,ale to juz pestka w porównaniu do dwóch ostatnich dni. Nawet się dziś na spacer z dziećmi wybraliśmy,ale jak wracaliśmy to już wiatr się zerwał. Wiecie ,że mój maluch od urodzenia na spacerku wózkowym był tylko 3 razy,ponieważ takie tu wiatry ,że sie nie dało-tutaj zalecenie lekarzy to wyjście jest mozliwe ,jeśli są wiatry ,dopiero po 4 tygodniach,a Wy ciagle na spacerkach,ale my też nadrobimy wszystko za 11 dni :) Trelevinaa jestem w szoku ,że Ty tez masz takie bóle brzucha,bo mnie się tez one zdarzyły kilka razy aż się wystraszyłam ,że coś nie tak. Zauważyłam ,że działo mi się to po jedzeniu przeważnie po śniadaniu. Ból był tak duży jak Ty piszesz,że ja zgieta w pół,łzy w oczach,jakby mnie ktoś ciął na pół,a po kilku minutach jak ręką odjął,koniec. Fajnie się masz,że już po imprezie chrzcinowej,ja nie za bardzo lubię tego typu imprezy,tęsknię za babciami,ciociami,ale osobno,bo razem wziete potrafia być nie do zniesienia:p ..x.. Twoje dzieciaczki są przesliczne. Zdjęcie Twojej dwójki na rogalu rozczuliło mnie na maxa. Majka jest urocza z tą swoją bujną czuprynką,a mały Jasio taki maleńki słodziak,ach :) Tak się cieszę ,że badania wyszły ok :) Wierzę Ci kochana ,że się obawiasz jutra,ale wiem ile Ty potrafisz przezwycięzyć,dlatego mam pewność ,że sobie poradzisz,jestem z Tobą,jak wszystkie tutaj ;) Trzymam kciuki,powodzonka:) Emilia ja a mieszkania jestem zadowolona bardzo bardzo. Jest duże ,przestronne,jasne,moja córka z kolegami w piłkę nawet może grać,jest gdzie się wyszaleć,mąż ma swoją siłownię w jednym z pokoi,a ja duuży balkon,tylko tego roku pogody brak,ale może na przyszły będzie lepiej. Myślę,że lepiej trafić nie mogliśmy :) Jeśli chodzi o Twoje placki ziemniaczane,to pomijając to,że ja uważam ,że najlepiej jeść wszystko,to tak na ostrożnie to myślę,że powinnaś pomyśleć czy jadłaś już smażone,bo jeśli nie to może zacznij od jednego placka,bo ziemniaki są dozwolone ale ze smażonym to już inna historia,choć tu ,u mnie by Ci powiedzieli,że wolno Ci jeść. Jednak jeśli Ty jesteś na takiej dość ograniczonej diecie to Twój maluszek może mieć problem z łatwym przyswojeniem smażonego ;) Przypomniałyście mi moje nauki przedmałżeńskie,jak kobieta tłumaczyła nam,że kobiecie w małżeństwie nie wolno chodzić po domu w wałkach i w dresie przy mężu,bo kobieta musi być zawsze atrakcyjna dla męża a oprócz tego musi wykazywać się dużą dozą cierpliwości np. ona kiedy prosi męża o zawieszenie półki na ścianie to zdaje sobie sprawę ,że ta półka nie zawiśnie jutro,pojutrze,tylko za tydzień lub za miesiąc,ale wówczas ona i tak chwali swojego męża,bo tak należy żeby go nie zrazić do innych czynności domowych. Jeśli chodzi o obowiązki męża to o takich mowy nie było,o czym mąż niejednokrotnie mi przypomina ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X... Nie ma za co :* Lorien- No trzeba trzeba ... Masz racje prosić się nie trzeba. Ja się bałam ze Małej chrztu nie udziela bo my bez ślubu i wtedy sobie powiedziałam jak nie ten ksiądz to inny i już ;) (ale naszczęscie bez problemu nam dali) Agnes - to nie fajno - moja też ma skaze ale dajemy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo Zaliczyłysmy dzisiaj szczepienie wziełam to 5w1 za 130 zł noi kolejne szczepienie na żółtaczke czyli dwa kucia w obie nóżki. Skrzywiła sie mała SHE ale pierś szybko ukoiła ból. ufffffff dzielna mała. Waga 4650 pediatra wskazała na niezły dobrobyt w kuchni....hihiih dobre sobie co. Poza tym nocka taka sobie, no ale co tu sie dziwić jak mała she wczoraj spała od18,00 do 23,00 potem juz co 2h oczy jak 5 zł. szał. Ide was poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena no nieźle pediatra podsumowała wagę Twojej małej,to nie wiem co by powiedziała na to,że mój Nataniel taką wagę miał tydzień temu,a wówczas skończył 3 tygodnie :o Agnes no niefajnie,kurcze dużo tych dzieciaczków ze skazą teraz,ale nie martw się ,dziewczyny radza sobie z tym problemem całkiem nieźle tak jak Kasiulaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×