Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kochane ja się czymś strułam fest. Wczoraj cały dzień przespałam a pobudki spędzałam w kibelku. Dzis trochę lepiej,ale jeszcze nie wróciłam do siebie,jak teraz piszę to poty mnie oblewają,a więc tak na szybko zdołałam przeczytać: jaTuśka mój mały mial ten problem aż płakałam nad nim i udało mi sie go rozwiązać. Chciałam kupić rumianek bo tu dziewczyny polecały,ale niestety w aptece nie było a jedyny zielarski był zamkniety,a więc doradziłam się dziewczyn z forum islandzkiego i kupiłam w aptece malt extract-tak się to nazywa . Dla pewności pytałam lekarza w aptece(bo tu każda apteka ma lekarza) i też to polecił. Wyglada to jak miód taki ciemny i jest o smaku słodko-gorzkim (o ile to możliwe) i dodaje do każdego mleka małemu po małej łyżeczce-zadziałało po kilku godzinach. Jest to produkt naturalny,bez żadnej chemi. Szukałam tego w internecie i znalazłam opis,że jest to dodatek do piwa,hmm,możliwe,na moim słoiczku pisze,że dodatek do ciast Wow,ale się umeczyłam tym krótkim postem. Dziewczyny jak dojdę do siebie to nadrobię |Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esti ja bym otwarcie z mamą porozmawiała, a jeśli nie chcesz to powiedz ze dziekujesz za pomoc ale sama sobie radzisz z własnym dzieckiem. Jak będziesz potrzebowala odciążenia to poprosisz. Wystarczy ze mama zajmuje się Kuba :P Annjaa sa na allegro te pozytywki-laleczki co napisałaś? Laleczku mojemu nie kupie ale może jakas inna co by go zajela :P podaj link jeśli jest do kupienia na necie Julietta40 na surowkie jem buraczki, marchewke surowa (bo gotowanej nie trawie), ale marchewke z jabłkiem i ostatnio zaeksperymentowalam z pomidorem i tyle. Za to jem kosmiczne ilości maslanych ciasteczek i bialej czekolady :P Emilia_83 Twój maz mial racje co do pomidora :D sparzyc i obrac DeeYaa no to zycze jutro zielonego swiatla u gina ;P Kasiulaaa s-ce Tymon wcina co 3-4h około 110-120ml mleka. jaTuska z kupka nie pomoge bo wszystko co mi przyszlo do Glowy to już napisałaś, może czeaciej go kladz na brzuszku CV oglądałam Twoje fotki i jak dla mnie to jest tradzik niemowlęcy, Tymon podobne miał choc troche mniej, teraz z dnia na dzien ma już coraz mniej ale tez jest starszy od Alexa. Justyna_87 oby Ci się już ta historia ze szpitalem nie powtórzyła 🌻 Lorien ciekawe czego Was naucza w tej poradni przedmałżeńskiej :P Stylowa no to zycze szybkiego powrotu do zdrowia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero nie mam pojecia... i nawet nie wiem po co nauki... no ale jak trzeba to trzaba. Odbębnimy i będzie spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero a ty stosowalas jakies diety w zwiazku z tym tradzikiem? justyna mam nadzieje ze juz U Was bedzie wszystko wporzadku Lorien oj te nauki sa bardzo smieszne nie pamietam jak to bylo u nas ale ksiadz zadawal takie glupie pytania ze szok heheh x a ty jak sie masz? Zniw mama co u Zosi? Stylowa dobrze ze sie odezwalas chociaz wspolczuje ci tego zatrucia oby nie wrocilo zdrowka ci zycze kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv, Atena no tak pewnie będą nas uczyć kiedy i jak możemy dzieci robić:P A co do pytań to też słyszałam że są głupie... no ale przeżyć trzeba. Swoją drogą mogliby zlikwidować te nauki, bo w sumie tylko życie utrudniają. Stylowa kuruj się szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero, chyba tak zrobię:) Stylowaa, Justyna, oby już było dobrze!!! Lorien, a ja byłam na całkiem fajnych naukach. U dominikanów, słyszeliśmy, że fajne, a że i tak trzeba, to chociaż na jakieś ciekawe. No i były spoko, ksiądz taki co wprost nam powiedział, że zdaje sobie sprawę z jakimi doświadczeniami jesteśmy i nie będzie nam mówił o rzeczach, o których wiemy:) było trochę o naturalnym planowaniu rodziny, a reszta to były warsztaty, na których rozmawialiśmy ze sobą (tzn. każda para między sobą) o różnych sprawach. My byliśmy ze sobą wtedy już 8 lat, więc o wszystkim już chyba o sobie wiedzieliśmy, ale i tak warto było pogadać. Ale były takie pary, które pierwszy raz rozmawiały o poważnych sprawach i okazywało się, że bardzo wiele ich dzieli. Polecam te kursy. Julka dziś przespała większość dnia, teraz też już śpi po kąpieli. Chociaż pewnie jeszcze się obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Milena spi od 18,00 i kąpanie przespała - ciekawe kiedy bedzie ALARMMMMMMMMM. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że coś jest w pogodzie, bo jakoś te nasze maluchy chyba wszystkie dobrze spały w nocy, nie? Moja Julka jeszcze w dzień i teraz też szybciutko zasnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas po staremu!!jedno co sie zmienilo to to ze malutka juz tak ladnie spala i budzila sie tylko raz o 3 na karmienie a cos jej sie cofnelo i budzi sie 2 razy o 24 i pozniej o 3/4!!mam nadzieje ze wroci do poprzedniego spania!! ja dzis bylam na tej kontrolnej wizycie u gina i mialam usunieta nadzerke bo zrobilo mi sie to cholerstwo w ciazy :/ ale jestem mile zaskoczona bo zabieg byl szybciutki i bezbolesny uff :) ale niestety kolejny miesiac celibatu :((((((((( u Nelki na szczęście nie ma zadnej skazy ani nic takiego czasem jej tylko pare potowek wyskoczy od czapeczki!! oki uciekam na jakas kolacyjke!!pozdrowionka dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołszki :) Nooo to mamy za soba chrzciny :) wczoraj wypedzilismy malego czorta z cialka naszej pierdzimączki :))) wszystko wypadlo ok jestesmy zadowoleni :) teraz spokoj az do pierwszych urodzin :)))) heh ktoras z Was - nie pamietam ktora pytala o to czy dzieci wrzeszcza przy przewijaniu w nocy =- musze sie pochwalic bo moja Alicja nie dosc ze uwielbia sie kaapac :P to na dodatek uwielbia zmiane pieluchy - woli wietrzenie kokochy od zabawy :)))) haha generalnie jak ma nawalone kupa w pampera to marudzi - jak tylko siuski to jej nie przeszkadzaja bo nie zapiszczy nooo ale juz przewijanki to jej ulubione :) wogole nie moge zlego slowa na Nia powiedziec bo ladnie nocki przesypia - zazwyczaj od 21-22 do 3-4 spi budzi sie na karmionko i dalej sleep do ranka :) oczywiscie ja czub wstaje czasem kolo 6, czy 7 zeby cos porobic w chacie kiedy mala spi. Teraz jestesmy od piatku u moich rodzicow - z racji organizacji chrzcin i zostaniemy jeszcze na tydzien bo rodzice jada na urlop to im chatki popilnujemy :D juuuupi w koncu bez 4pietra :D jaTUSKA _ ja z tym problemem bylam u pediatry jak mala 1dzien kupy nie zrobila i nam zalecila takie cos jak LACTORAL to sA bakterie kwasu mlekowego czy cus takiego rozpuszcza sie to w wodzie (malenkiej ilosci ) i podaje dziecku - na opakowaniu nie doczytalam ze to na zaparcia ale malej pomoglo :) Lorien- uff bejbe przeszlam z moim przez te przedmalzenskie wiraże - wymogi kosciola przed slubem sa kosmiczne - zycie i tak pokaze czy bedzie ok czy nie i nikt cie nie nauczy jak zyc z wlasnym chlopem - poza tym jestes juz zona wiec po kiego wala ci to... no ale musssssss to mussssssssss tigero witaj :)))) kasiula sce - moja wciaga do 120ml (ale potrafi nawet 150ml ale jej nie podaje bo potem problem z trawieniem ma... no i wogole wedle zalecen ona powinna 120ml 6xdziennie - tak jest na opakowaniu mleka) cv wybierz sie do lekarz nie ma na co czekac justynka 3mam za was kciuki oby wiecej nie potrzebne byly wizyty w szpitalu :( esti- wspolczuje bo przy kilku miesiecznym malcu troche mniej roboty niz przy 4latku... porozmawiaj z nia bo osiwiejesz... stylowa ty sie kuruj babo :=* emilia jak twoja duuuupcia ;) aa moja mala dzis skonczyla miesiac :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa dziewczyny po CC jak sie czujecie?? ja ogolnie dobrze aleeeeeee czasem dopadaja mnie bole brzucha - straszne po prostu nie do zniesienia trwaja kilka do kilkunastu minut ale nie jestem w stanie wtedy nic robic :( zdarzyly mi sie juz ze 3razy makabra ;( poza tym pobolewa mnie cewka moczowa (myslalam ze od cewnika ale m-c czasu juz minal) bralam jakis zuravit bo myslalam ze moze infekcja jakas ale nie pomoglo, wizyte mam dopiero za 2tyg.. hmm? poza tym tragedia z brzuchem wyglada wstretnie :( ale to juz uroki ciazy i posiadania cudownego dzieciatka wiec z tym sie godze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien to juz wiem ze to Tobie winnam bic poklony za przepis na herbatke rumiankowa :D :D :D kari ja mam nadrzerke i mialam przed ciaza i nikt mi jej nie chcial nigdy usuwac a u niejednego gina bylam wczesniej. Zobaczymy co moj wymysli jutro. Moj M dzis dostal chrzest bojowy z mala, bo zostali sami na przeszlo 4 godziny bo ja udalam sie w koncu do fryzjera bo zapuscilam sie jak dziki agrest:) no i od razu lepiej sie czuje, lekki kolor nalozony na wlos i w koncu obciete wlosy bo juz mi za pas siegaly a przy malej raczej taka dlugosc jest uciazliwa tym bardziej ze tego tyle na glowie. Uciekam, bo M zgania z kompa. Milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa ja jestem ostrozna jesli chodzi o takie sprawy bo moja kolezanka od nadzerki zachorowala na raka!!i to u niej bardzo szybko postepowalo bo byla na wizycie cytologia wyszla jej na 2 a po 3miesiacach byla u gina i cytologia wyszla juz 5 i pozostalo jej tylko powycinac kobiece sprawy i radioterapia a teraz biedna dzieci juz nie moze miec :( tak sie o tym nie mysli puki cos zlego nie spotka kogos bliskiego!!wiec uczulam wszystkie na te sprawy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa właśnie tego nie rozmumiem jesteśmy po cywilu i oni nam jeszcze utrudniają wzięcie kościelnego przez te nauki... a dla niektórych księży Tomek nie jest moim mężem tylko narzeczonym:P:P Poprostu chyba mamy państwo w państwie... Chociaż nie wszyscy księża tacy są, bo jak dziś byłam załatwiać chrzciny to trafiłam na super księdza, mam nadzieje, że trafimy na Niego przy spisywaniu protokołu:) DeeYaa nie ma za co dziękować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorien znam ten bol!! my tez musielismy chodzic na te glupie nauki do kosciola ale malo tego musielismy jeszcze isc do poradni małżeńskiej do takiego kolesia jebnietego ze szok wymyslil sobie ze mamy prowadzic kalendarzyk i przyszly maz ma mi sluz badac i temperature :/ moj M to tak sie z niego nabijal i mu dogadywal ze koles sie az gotowal ze zlosci!!to jest chore z jednej strony ksiadz zabrania wszelakich "kontaktow" przed slubem a z drugiej strony koles z poradni (z ktorym zajecia byly tez w salce koscielnej) nas do tego namawia!! a teraz to podobno jeszcze jakis egzamin jest na koniec nauk bez ktorego ksiadz nie daje slubu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv mi się ta buźka nie podoba, ogranicz sobie białko, nie to zeby go wo gole nie jesc ale ogranicz, czyli jak zjesz jeden plasterek sera zoltego to potem juz wiecej nie. Moja polozna jak karmilam piersia a mala skazy nie miala juz mi mowila zeby nie jest zaduzo czyli np jedno jajeczko czy ser zoty , i tego dnia więcej nie, np jogurt co 3 dzień itp Nie wiem czy jasno się wyraziłam bo tak na szybko zaraz będziemy jesc :) A juz myslałam ze moja tylko tyle je ;p Moze byc ze koleżanka ma racje, ja tez o tym słyszałam lepiej mniej a czesciej... Justyna_87 oby było dobrze z Jasiem ;) Lorien ;) no widzisz ja nie w temacie ;) Ale i tak Gratuluje to terazmniejszy stresik co ?? Czy taki sam jak przed cywilnym ? No nie ma na co czekać ja po woli jestem tego samego zdania chyba.... ;p atena ja pamiętam to były początki jak zaczęłam z wami pisać, to nie była czasem ta dziewczyna co ja potem auto potraciło sprawca uciekł i się sadziła z nim bo jakas dziewczyna o tym pisała pamietam ze wlasnie po slubie byla. Stylowa - kuruj sie i wracaj do nas ;) Esti - moja cały dzien dzis spi tylko na papu sie budzi , teraz tylko od godziny na rekach i tak pisze jedna reka bo mi siedzi na kolanach - hmm wiec piszemy dzis obie o mało co ;p Kari86 jak jej sie robia od czapki , to może zastosuj opaski na uszka tylko. Ja stosuje jak jest ciepła pogoda, zeby tylko uszek nie przewiało... Trelevina- mój lekarz powiedział zebym nie patrzyla na to co pisze na opakowaniu jak jest glodne to mam dawac i juz zreszta pisze ze 150ml dziecko 3mies je hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esti- ech teściowe to odwieczny problem, moja potrafi robić niezapowiedziane wixzyty, a że daleko mieszka więc zostaje na parę dni i czuję się nieswojo u siebie, zwłaszcza z maluchem, jak teraz potrzebujemy spokoju, a o pomoc nie potrafię jej prosić, zresztą sama się nie garnie też, więc oby jak najdalej ..... ale może zasugeruj jej, że jest Ci ciężko jeszcze Kubusia bawić.... tigero-ja tą laleczkę pozytywkę kupiłam w sklepie mamaija ale są też na allegro właśnie znalazłam http://allegro.pl/zawieszka-do-wozka-z-pozytywka-babyono-3-wzory-i1659302843.html, dla chłopca może piesiek :-) http://allegro.pl/zawieszka-do-wozka-z-pozytywka-piesek-babyono-i1662224535.html#gallery Kasiulaaa s-ce - moja mała też wcina około 150-180 ml w ciągu dnia, albo dzieli sobie 100 ml i poźniej za godzinę 80 ml... Cv- ja myślę, że te nasze maluchy mają albo trądzik niemowlęcy, albo tak jak przypuszczam u mojej alergię na proszek, ja z powrotem powoli włączam nabiał, od 2 dni jem jogurty i małej nie wysypało, koło środy zjem troszkę twarogu może i bedę oberwować, tak na wszelki wypadek, ale utwierdzam się w tym, że to nie była skaza, tylko proszek lub trądzik :-) Trelevinaaaa- ja po cc ogolnie dobrze, czasem jak piszesz też mnie boli jeszcze brzuszek i czuję takie mrowienie, ale to jak dźwignę gondolkę z małą kilka razy, albo ogólnie się przeciążę.... a brzuszka mi jeszcze sporo zostało :-/ muszę kupić to masło kakaowe i zacząć coś robić, odstawić słodkości ...bo wyglądam gruboo jeszcze hehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam o tych naukach to juz widze mine mojego Marcina a on nerwowy i zapewne nie będzie chciał chodzić .... A o co niby pytają tak mniej wiecej bo ja słyszałam ze durne pytania ale nigdy nie przykladu a ciekawa jestem :) Jeszcze jakies egzaminy no powaliło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula ja jej zakladam opaski ale moj M to jest chory i po kapieli zaklada jej czapeczke jak mam mokre wloski i nie da mu sie tego wybic z glowy!!juz nie mam sil zeby z nim walczyc ;) ja jej ja sciagam jak tylko zasnie ale i tak czasem cos wyskoczy!!a na spacerach to czego bym jej nie zalozyla czy czapke czy opaske to ona i tak po 5 minutach sobie sciagnie artystka mala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja a ta laleczka to mam jedna melodyjke czy pare??i jaka??bo ja szukam pozytywki zeby nie miala tej jednej oklepanej melodyjki co wszystkie!!to jest wkurzajace ze wszystkie maja taka sama melodyjke i ciezko znalesc cos innego a moja malutka np wkurza sie jak slyszy ta melodyjke!!a najbardziej ja uspokaja jak jej puszczam z telefonu szum morza tylko zle mi jej tel dawac bo co zaczyna usypiac to zazwyczaj ktos do mnie zadzwoni i mala odrazu sie budzi i oczy jak 5zl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie moja zamiast jesc to mi zasneła na rekach i spi ;p anjaa moja dziś pobiła rekord zjadła 165ml Kari86 ach te chłopy moj na poczatku jak np ja kapalismy i ja ja trzymałam i mała płakała to moj mowił "ty jej krzywde robisz" albo jak ja ubierałam to ze jej raczki połamie, dopiero jak mu kazałam body ubrać to najpierw stwierdził ze sie nie da raczek włożyć hehe ale ubrał więcej juz nie mowil ze krzywdę robie ;p Moja tez ściąga jak przekręca glowa z lewej na prawa i tak w kulko najpierw ma j a na oczach a potem na szyji hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula masz racje co do chlopow ale ja nie moge nazekac bo moj M bardzo duzo robi przy Nelce!!a jak ma wolne(bo pracuje na nocki) to pozwala mi spac w 2 pokoju zebym odpoczela i sam zajmuje sie nia cala noc!!wiec po za ta czapeczka i tym ze wczoraj chcial dac malej arbuza (w ostatniej chwili weszlam do pokoju i sie wydarlam jak juz jej do buzki wkladal kawalek) to nie moge na niego narzekac!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari się uśmiałam z tym arbuzem ;) To tylko świadczy o ich troskę o dziecko. Nie dadzą krzywdy zrobić ;) Ja tez nie narzekam ;) Za to mój dziadek tzn mój Tata masakra jest taki nad opiekuńczy ze nawet moja Matka z niego leje ze mu odbiło na starość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula z tym twoim tata to tez rozumiem bo moj odkąd dowiedzial sie ze jestem w ciazy dostal przezwisko aniol bo najchetniej to by ciagle za mna chodzil zeby mi sie czasem nic zlego nie stalo a jak sie mala urdzila to juz wogule mu odbija ;D mojej mamie to nawet nie da wozka popchac na spacerze no i oczywiscie wedlug niego tylko on potrafi ja uspokoic ukolysac itp.... hihihi chlopy to chlopy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewuszki ide spać bo wszystko wskazuje na to że Moja glizda teraz juz jeść nie będzie a powinna była jeść o 22:30 Wiec zapewne się obudzi dopiero koło 2 wiec idę lulu ;) dobranoc i niech wasze szkraby śpią jak najdłużej do juterka Mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm dziewczyny:) Jestem mamą 3-miesięcznego szkrabka i 5-letniej łobuziary. Mam do sprzedania naprawdę super ciuszki po moich dzieciach. Póki co małe rozmiary, ale z czasem, jak tylko znajdę czas wrzucę coś więcej:) Zapraszam, jesli znajdziecie troszkę czasu. Pozdrawiam. http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=497294

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv faktycznie Alex ma sporo tych krostek. Ciężko stwierdzić co to dokładnie jest. Ale ja bym chyba na Twoim miejscu poszukała jakiegoś innego specjalisty. A póki co tak jak Kasia pisze, ogranicz troche nabiał. Stylowa współczuje choróbska. Zdrowiej Kochana. A powiedz jak Wam się mieszka na nowym? Jestescie zadowoleni z wyboru? Kasiula ta dziewczyna co miala wypadek to Natalia. Faktycznie już później się do nas nie odezwała. Ciekawe co u niej. A add8 brała w grudniu ślub, miała mało czasu bo jeszcze sie przeprowadzała. Trelevinko gratuluję udanej imprezki. Fajnie że jesteście już po. My planujemy chrzcić Małego pod koniec lipca. A pupciaaa jeszcze boli. To jest w okolicach kosci ogonowej. Gorzej boli jak po cesarce. Myślicie że mogę smarować jakimiś masciami to miejsce? Jak wstaję to boli strasznie. Trelevinko ja po cc czuję sie bardzo dobrze. Nic mnie nie boli, tylko wkurza mnie ten martwy kawałek brzucha. Nic uciekam, bo Adrianek spi, a po 2 pobudka. Do juterka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula sc Tak mimo wszystko ograniczylam bialko.Myslisz ze jak codziennie wleje sobie 2 razy na dzien do kawy mleko to zaszkodzi? I cienko maselkie posmaruje 4 kromki 2 rano i 2 wieczorem to nie bedzie za duzo?Chcialabym sprawdzic czy to wlasnie ta skaza. anjaa Ty zastosowalas diete nie jadlas kompletni nic co zwiazane z bialkiem?Po ilu u ciebie zniknela wysypka? emilia ehh sama nie wiem slucham sie lekarza nie bede szla do innego bo za wariatke mnie uznaja ale moze jak pojade na te chrzciny do PL 17.07 to pojde gdzies z malym w PL maja inne podejscie lekarze. Fajne te zawieszki chyba sama sie skusze bo moj synus teraz tak juz patrz i oglada caly swiat.Emilia i jak probowalas pomidorow?Malego wysypalo? A moj syn dzisiaj przesadzil ze spaniem wyobrazcie sobie ze nakarmilam go tak o 21 ok 22 zasnal i spal do 4:30 nakarmilam go i spi juz 3h.Pewnie w dzien znowu w ogole nie bedzie spal no ale coz najwyzej nic nie zrobie tylko bede sie cieszyc synkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×