Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ale pewnie M pospi do 15 bo jest po nocce i o 20 pojdzie spac bo jutro rano znow do pracy a mamusia dalej bedzie walczyc z mala pijaweczka :D a teraz korzystam z drzemki malej i moze wkoncu uda mi sie obejrzec moich chirurgow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba też wypróbuję ten krochmal. Maja Juleńka śpi, zasnęła sama w łóżeczku:) chyba dziś udało mi się wychwycić odpowiedni moment, żeby ją położyć. Tak jak piszą w "Języku niemowląt". W nocy ładnie śpi, budzi się 2 razy, ale drugi jest o 6, więc to właściwie już rano, potem śpi jeszcze z godzinę. Za to ostatnie dwa dni mieliśmy ciężkie. Wczoraj mieliśmy meega kłótnię z moim m. Mam nadzieję, że trochę go to skłoni do przemyśleń. Ale wczoraj w końcu coś zaczął robić, żeby mi pomóc, bo ostatnio nie mogłam się o nic doprosić. Ja nie wiem, jemu się wydaje, że jak pójdzie na 8 godzin do pracy, to już nic nie musi więcej robić. Tylko np. pograć sobie na komputerze. A my pracujemy 24 godziny na dobę i ich zdaniem to jest ok. A przedwczoraj Julka zasnęła chyba o 23.30. To chyba po tym szczepieniu, albo to ten skok rozwojowy. Najpierw płakała od 13.30 do 17.30, potem trochę spokoju, ale nie spała, kąpiel o 19.30 i usypianie. Cyc, przysypianie na 5-10 minut, wrzask. A ja byłam sama, mój m. na turnieju pokerowym. W końcu byłam zupełnie nieprzytomna, pościeliłam łóżko i padłam, wstając co chwilę do biedactwa mojego. Ostatnia rzecz, którą pamiętam dobrze, to telefon od A. Wysłał mi smsa, ale nie usłyszałam, choć telefon miałam koło głowy, więc zadzwonił. Była chyba 22.10. Pytał, czy ma wracać, a ja mu powiedziałam, że nie musi jeszcze, bo chyba sytuacja opanowana (Julka spała od 15 minut). Jak przez mgłę pamiętam, że jeszcze mała się obudziła i ją karmiłam. A. wrócił przed północą. Podobno z nim rozmawiałam i powiedziałam, że karmiłam małą o 23.10. Nic nie pamiętam:) na szczęście następna pobudka była o 4.10, więc już trochę mi wróciła przytomność. Ale nie pamiętam, żebym kiedykolwiek miała takie urwanie filmu, i to bez grama alkoholu! Za to na najmniejszy płacz maluszka od razu do niej pędziłam. Nawet przez sen:) ten instynkt macierzyński to jednak niezwykła rzecz. Może ta awantura następnego dnia była spowodowana moim przemęczeniem, którego faceci nie rozumieją zupełnie, im się wydaje, że my nic nie robimy. Dranie jedne! Atena, mój też przez większość czasu jest super, ale jak ma gorsze dni, to po prostu nóż mi się otwiera w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po wczorajszej wieczornej akcji mieliśmy spokojną noc. Mały spał od 10.00 do 3.30. Teraz też śpi. Cudownie słyszeć ciszę ;-) Cv mojemu te krostki pojawiają się wciąż w nowych miejscach. Tamte stare znikają i tak w kółko. Też widzę, że jest ich więcej. I nawet na klatce piersiowej się zaczęły pojawiać. Sama nie wiem co to jest. Bo już chyba wątpię w ten trądzik. Tylko nie wiem od czego zacząć żeby wyeliminować to co mu szkodzi. Wiem Cv co przeżywasz. Chyba wymyję mu buźkę w tym kalium. To są tabletki do rozpuszczenia w wodzie. Chyba Trelevina albo Penelopa ich używała. No nic lecę, bo muszę wykorzystać chwilkę. Muszę jeszcze na zakupy wyskoczyć. Męża mam w domu to zawsze trochę pomoże. Ale też się nieraz buntuje. Takie życie z chłopami, nie ma lekko. Miłego dnia Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A my znowu po pięknie przespanej nocce. Mała zasnęła po kapieli tzn. około 20.30 i spała do 3, jupiiii już drugi dzień z rzędu, oby już tak zostało. Później wstawała co 2 h, męczyła ją chyba kupka której nie mogła zrobić, ale rano się w końcu udało i dalej sobie śpiocha. Zaczęłam powoli wprowadzać ten plan o którym pisałyście i chyba faktycznie działa, bo wcześniej Zuzia wstawała o 24 i o 3 a teraz przesypia te pierwsze karmienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Polecam do kąpieli korę debu do kupienia w aptece do zaparzania. Zaparzyć dolać do wanny i kąpać. Wypróbowałam przy pierwszym synku , teraz nie mam z tym na razie problemu , i u nas sie najlepiej sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za nami ciężka noc .... kari - moja ma chyba też ten drugi skok rozwojowy, cały czas niespokojna, pada ze zmęczenia ale zasypia na chwilkę i budzi się z powrotem, noc była okropna, obudziła się co prawda dopiero o 3 ale juz do rana był dramat, zasnęła mojemu m. na kolanach, a jak jego obudziłam po 1h żeby odłożył małą to oczy jak 5 zł i koniec spania było ... :/ i tak cały dzień mam z nią ... Cv- u mnie też te krostki giną całkiem i co jakiś czas wychodzą .. hmm ... i też uważam nadal z nabiałem ale jem i nie widze zależności przyczynowo-skutkowej ..Emilia ma chyba dobry pomysł z tym kalium, może też kupię dziś w aptece i wypróbuję, wiem, że kiedys myłam buźkę w krochmalu i tez jakby lepiej wtedy było ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esti faceci myslą ze wychowanie maluszka to bułka z masłem. Nic bardziej mylnego. On teraz zajmuje sie duzą SHE mają sztamę - wszedzie razem i takie tam tajemnice swe. Bez sensu A ja z mała SHE no cóz....podział ról tylko jaki niesprawiedliwy. na obiadek dzi robię rybkę-leszcza - ciekawe jaka wyjdzie w smaku. nocka mineła nam szybko i na spokojnie jedno budzenie o 4,00. zasnela o 23,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMMM rybka leszczyk musi byc pycha!! a ja dzis zrobilam na obiadek krem z pieczarek i jeszcze mam zamiar zrobic na 2danie pene z grzybami i karkowka:D co do tych skokow rozwojowych to przerabane nie wiadomo co zrobic z tym dzieckiem bo nic nie pomaga!! :( no ale trzeba to przezyc!! zaraz jedziemy na spacerek do lubiaza na klasztor cystersow :D pozdrowionka dziewczynki mykam na zupke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari ale obiadek masz też superowy. mniam , karkówka mniam.... klasztor cystersów a kto to taki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari, ale Ci fajnie! My dziś byłyśmy na jagodach. Wyobraźcie sobie, że dziś już nikt nie zbiera jagód, w lesie pełne jagodowiska i nikt ich nie rusza. Jak byłam dzieckiem, to nie można było znaleźć wcale, bo od razu obrywali, a teraz nikt nie je. Ech, głupio, dzieci nie znają takich przyjemności jak jagody albo grzyby. I nie znają smaku świeżego groszku. Mój tata zaniósł do szkoły, w której pracuje całą wielką misę groszku w strączkach, dorośli się zajadali, dzieciom nie smakował. A myśmy go uwielbiali. Czuję się staro. Chyba muszę mieć szybko drugie dziecko, żeby Julcia nie została dzieckiem ery komputerów i telewizji, tylko nauczyła się zabaw i przyjemności na świeżym powietrzu. Znów usnęła pięknie sama w łóżeczku:) staram się ją uczyć, jak zalecają w "języku niemowląt". I dziś to działa. Jak do tej pory. Ale też dziś jest senny dzień, mała spała od 9.40 do 13 z przerwą na ubieranie się na spacer i znów śpi od jakichś 20 minut. Ja też bym poszła spać, ale muszę chociaż pozmywać. A nie chce mi się strasznie! No i wypróbuję ten krochmal, bo maluch ma na twarzy takie malutkie krosteczki (takie jakby pod skórą), to coś znaczy? Są głównie na skroniach. A poza tym trochę potówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobilam czytanie ale odpisac juz nie zdaze ;/ Alex ma juz dzis dokladnie 7 tyg a mi sie wydaje jakby ten skok trwal nadal, albo ujawnia sie jego charakterek albo 3 opcja znow kupa meczy bo ani wczoraj ani dzis nic nie zrobil pnie sie wygina, wrzeszczy w nieboglosy, kopie nóżkami, a mnie rece cycki opadaja ;/ obiad na palnikach mam i nie mam jak skonczyc teraz jedna reka przytrzymuje mu smoczek to sie troszke uspokaja ale tylko troszke no nic trzeba jakos przeczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja dziś ma 52 dni ale ten czas leci. Niewiem czy wasze maluchy tez tak śpią cały dzień z przerwami na jedzenie??? Dziś wieczorem robię sobie przerwę w karmieniu, mój M zrobił mi drinka dla odprężenia....achhhhh ale jak dobrze ze w takich chwilach isnieje mleko zastępcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Jak tu dziś puściutko jakoś,pewnie dlatego,że już weekend i podejrzewam ,że pogoda dopisuje:) U mnie też dziś fajnie,byliśmy w stolicy,kupiłam nowy sterylizator,wrr i tę emulsję do opalania też,mam nadzieję,że spisze sie dobrze. Odebraliśmy paszport dla małego,ale słodko wyglada zdjęcie takiego maluszka w tak poważnym dokumencie :) Wiecie co ,mam straszną ochotę dziś na piwo i nie wiem skąd mi się to wzięło ale masakra,a najgorsze jest to ,że o papierosie do tego myślę ajjjajjjajj,skąd to się wzięło,już tyle czasu nie palę ,człowiek mysli ,że się uwolnił ,a tu takie ciągotki przychodzą,uhh Penelopka tych wkładów do aspiratora jest 10,ale jeśli ten aspirator okaże się dobrym to te 10 kiedyś sie skończy bo to jednorazówki. Ale jak ja bede matę kupować(bo jeszcze nie kupiłam,czekam do przyszłego tygodnia) to zapytam o nie Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę ,że co niektórym maluszki tak rzadko do jedzonka się budzą.Ja do godz 8.00 wstaję średnio 4 razy,gdzie od 6.00 już praktycznie nie śpię,bo mały już tak stęka,że niby spi ,ale jednak nie. Jakby spał normalnie czyli rzadko wstawał to bym sobie dzis na piwko pozwoliła,a tak to niestety,po piwie i po tak długim czasie niepicie to głowa byłaby fest cięzka a wstawanie trudne:o Atenka zazdroszczę relaksu A gdzie Znów mama? Czy ja coś przegapiłam,może na jakies wakacje wyjechała? Aha miałam Was pytać o pieluszki Dada,bo je chwaliłyscie. No więc po pierwsze gdzie się je kupuje,a po drugie czy jest ich wiecej rodzai czy tylko jeden. Tu pieluszki są straszne a rodzai może trzy-pampers,libero ,a potem to już takie marketowe,których boję się kupować,bo stoją wielkimi pakami,sztuk milion w środku ,a cena maleńka,a ja nie wierze ,że za darmo mi ktoś dobrą jakość da. Pamietam,że przy Oliwce uwielbiałam pieluszki z Lidla i Huggisy,a Wy jakich używacie i jakie są w ogóle ceny pieluch? \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa Dada pieluszki są w Biedronce 78 szt za 24-26 zł. Ja je mam, ale zmiana ich jest konieczna juz po 2h. Przynajmniej moja SHE tego wymaga, ale podaję jej dużo wody może dlatego tak sika. uzywam tez tych typowych pampersów ale czyham na promocje bo chyba bym zbankrutowała na samych pieluchach. Słyszałam tez o pieluchach w bordowym opakowaniu z Rossmann - musze je kupić ponoć sa bardzo dobre. Moja Milena teraz juz spi i pewnie o północy pobudka bedzie bo spi od godziny. O papierosie nawet nie wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokanczam......odnosnie papieroska..... bo bym chyba sie skusiła, a nie palę od wrzesnia ur. i chyba dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa ja teraz próbuję te pieluszki dada. Od dzisiaj je zakładam więc póki co nic nie powiem o nich tylko tyle, że z wyglądu są solidne i podobne do pampersów. Oj ja też bym się napiła piwka z sokiem. Tym bardziej, że mój tata ma dzisiaj imieniny. Ale i tak skusiłam się na kawałek torta i na ciastko ze zmiksowanymi truskawkami w galaretce. Oj oj oby obyło się bez rewolucji ;-) A co do piwa to miałam ostatnio taki sen, że wypiłam dwa pod rząd i strasznie się źle z tym czułam, bo wiedziałam że karmię małego. Takie wyrzuty sumienia mnie w tym śnie dopadły. Ale ochota wieeelka.... Stylowa wrzuć na pocztę fotkę małego z tego paszportu ;-) Uciekam bo mały mnie woła. Idę go kąpać. Taką późną porę na kąpanie mamy, bo mąż wraca dopiero po 21.00 z pracy z chcę z nim to robić. Pora regularna tylko trochę późna. Ale mały jeszcze się na zegarku nie zna ;-) a tak w ogóle to mamy trochę Jaśków na naszym forum. Więc chyba mają dzisiaj imieninki? W każdym razie przesyłam życzenia od Cioci 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenka ja też nie palę od września,jakoś koło pierwszego. Pamiętam,że w sobotę robiłam test owulacyjny,bo na ciążowy było jeszcze za wcześnie i wyszedł po południu pozytywny,więc od niedzieli rana już nie paliłam i owszem też to lubię i nie wyobrażam sobie być palaczem przy takim maleństwie,a jednak widzisz naszło mnie dzis okropnie :( Emilia ja takie sny to miałam w ciąży że palę,masakra jakie wyrzuty sumienia mnie ogarniały we snie,bo się w nim orientowałam ,że przecież w ciązy jestem. Przyłączam się do życzeń dla Jasiów,pozdrowienia dla taty;) Zdjęcie wrzucę,pamietajcie ,że to dzieło mojego męża,strasznie jest dumny z tego zdjęcia-fotografia to jego roczna pasja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa zdjęcie maluszka CZADOWEEEEEEEEEEEEE. POPROSTU ZAJE-FAJNE..... JOLA1237 a Twój słodziaczek prze kochany na tych zdjęciach na naszej@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- Natanielek jest Boski na tym zdjęciu. No i wielki szacun dla męża- zdjęcie zrobione profesjonalnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż zaje-ucieszony :D:D Taka gadka mu służy :D Jakbyście potrzebowały paszportowego to wiecie gdzie uderzyć,a przy okazji fajna wycieczka bedzie,hi hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))))))) stylowa zdjęcie boskie, a mały cudny:D taki ślicznyyyy. ja też przesyłam fotki mojej pociechy :))) u nas w miarę OK, mały spał od 21 do 1, potem obudził się o 4 potem przed 7, nie ma bidy. za to kąpiele uwielbia, mógłby siedzieć w wanience pół dnia, byleby go ktoś polewał cieplutką wodą po brzuszku :D moja kumpela robi tak, że w dzień używa Dady, a na noc zawsze pampersa, bo jednak dady tak chłonne nie są jak pampki. mimo tego, nie są dużo gorze od pampersów więc po co przepłacać?:) 3maj Cie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oj atena wiem co czujesz z tymi fajkami!!nie pale od wrzesnia i nie zamierzam do tego wracac ale taka ochota mnie czasem nachodzi ze szok!!juz pare razy mowilam do kumpeli zeby mi dala pare buchow ale na szczescie mam takie kol ktore mi na to nie pozwalaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko czy ktoras stosowala lub wie cos na temat kosmetykow ATOPERAL BABY?? bo dostalam zestaw i boje sie uzyc bo jakies takie nie znane mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Dziewczyny czy skok rozwojowy może być u niemowlaka,który dopiero jutro 5 tygodni skończy? Jest niedobrze,nie wiem o co chodzi,ale mały jest niezadowolony wiekszość dnia i mało sypia,a w nocy dziś się obudził o 1.00,potem o 3.00 i do 6.00 stękał,wyginał się,spał ociupinę,wybudzał się z krzykiem,zasnał o 6.00,pobudka o 7.00 i koniec spania ,za to znów marudzenie,a ja jestem nietomna. Czy tak zawsze bedą wygladać moje nocki??? Penelopa widzę,że u Ciebie się troche poprawiło w nocy,fajniusio Ci,mam nadzieję,że mój pójdzie sladem Twojego. Maksymilian ślicznusi,a szczególnie na tym zdjęciu w paski tak fajniusio wyglada :) Emilia widziałam Adrianka na NK,ahh sama słodycz Jola Twój z tą czuprynką przekochany Dziewczyny zauważyłyście,że te nasze pociechy wcześniej były bardzo podobne do siebie,może różniąc się kolorem włosków,a teraz każdy zaczyna nabierać takiego swoistego wygladu,ah te nasze kochane szkrabusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. KARI ja nie pomogę z tymi kosmetykami. Nie znam ich. ATENKO jak tam drink mężowi wyszedł? Zrelaksowałaś się? JA miałam taką sobie noc. Niby źle nie bylo ale przed 4. 00 sie obudził a zasnął dopiero po 6.00. Ale za to wyskoczyłam dziś do kosmetyczki na malowanie pazurków u nóg. A jak wróciłam to moi męzczyzni jeszcze spali. Cudowny widok:-) dzisiaj znajomi mieli nas odwiedzic, ale wizyta odwołana. Stylowa chetnie sie wybiorę do Was w celu zrobienia sobie zdjęcia. Tylko nie polece samolotem:-) chyba sie w zyciu nie odwaze wejść na pokład. Coś zmeczona dzisiaj jestem najchetniej bym sie położyła, ale maly jeszcze nie śpi. CV jak tam krostki Alexa? Moj ma i mega mnie to juz wkurza. Chyba jednak też sprobuję wyeliminować to białko. W środę do dermatologa na kontrolna wizytę, to zobacze co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. KARI ja nie pomogę z tymi kosmetykami. Nie znam ich. ATENKO jak tam drink mężowi wyszedł? Zrelaksowałaś się? JA miałam taką sobie noc. Niby źle nie bylo ale przed 4. 00 sie obudził a zasnął dopiero po 6.00. Ale za to wyskoczyłam dziś do kosmetyczki na malowanie pazurków u nóg. A jak wróciłam to moi męzczyzni jeszcze spali. Cudowny widok:-) dzisiaj znajomi mieli nas odwiedzic, ale wizyta odwołana. Stylowa chetnie sie wybiorę do Was w celu zrobienia sobie zdjęcia. Tylko nie polece samolotem:-) chyba sie w zyciu nie odwaze wejść na pokład. Coś zmeczona dzisiaj jestem najchetniej bym sie położyła, ale maly jeszcze nie śpi. CV jak tam krostki Alexa? Moj ma i mega mnie to juz wkurza. Chyba jednak też sprobuję wyeliminować to białko. W środę do dermatologa na kontrolna wizytę, to zobacze co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×