Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Penelopka nie jesteś sama :) Ja też karmię cycem i mała ma ładną cerą, bez żadnych krostek. Odpukać... Czasami wyskoczy jakaś potówka, ale po krótkim czasie znika :) A powiedźcie co można kupić chrześniakowi. Bo już sama nie wiem. Mały niebawem skończy roczek. Kasy nie chcę dawać, bo wiadomo że się rozejdzie i nie będzie pamiątki- zresztą siostra mówiła, że nie chce pieniążków. Myślałam o łańcuszku i medaliku- krzyżyku i jeszcze znalazłam taką elektroniczną książkę edukacyjną dla dzieciaków. Ale sama już nie wiem. Help me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze niestety temat wysypek caly czas hmmm zgazam sie to niemozliwe by tyle dzieci mialao skaze u nas ten tradzik juz zszedl (dzieki Bogu) czasami sie cos pojawi ale zaraz znika no i potoweczki ale to nie ma tragedii kupilam mleko mm wreszcie Aptimil na kolki i zaparcia ale kurde dupa ze mnie, boje sie ze jak podam to bedzie chcial tylko butle i ze strace pokarm, a poki co trace tylko nerwy... ehh wczoraj mielismy niezbyt fajny dzien bo byla szczepionka BCG, dzis juz lepiej, chociaz nie do konca bo znow 3 dni kupy nie ma ;/ znalalzlam dzis sposob na mojego placzka - hustawka ! :D cudny wynalazek - wczesniej nie chcial w niej siedziec a teraz juz chyba ze 2 godz sie buja. obudzil sie tylko jesc i znow komaruje teraz ja biegne jesc bo ummieram z glodu, bo nie mialam czasu nic normalnego jeszcze zjesc czytam was dziewczyny czytam na biezaco - ale czasu brak na odpisywanie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esti u nas bioderka też ok. Ale z tą skazą wciąż mam pietra. Wiecie co on ma tylko lewy policzek taki zawalony,bo prawy jest dużo lepszy. Teraz rozmawiałam z koleżanką, ktora ma też małą córeczkę i mnie pocieszyła, że niby skaza może wyjść kolo 4 miesiąca a nie teraz. I że teraz to na pewno nie to. Ale wiecie co osoba to inna opinia. Wytrzymam jeszcze do jutra. My sobie teraz spacerujemy. Maly w najlepsze śpi. A ja dobrze, że mam internet w tel. To sobie do Was piszę. Atenka a Ty co nas dzisiaj zaniedbujesz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam Was troche. Oj widze ze temat krosteczek naszch dzieci ciagniety dlugo.Ja tez niestety nie wiem co u mojego malucha jest dzisiaj mu triche znowu zniknely. emilia moj Alex tez jest bardziej wysypany na jednym policzku kolezanka wspomniala ze moze przez to ze akurat na tym policzku czesciej lezy obserwowalas moze to? Kurcze wspomnialyscie o tym sluzie w kupce jak on wyglada jest bezbarwny czy jak? Bo ostatnio zauwazylam ze malego kupki sa bardziej wodniste tzn jakby zrobil kupke i do niej nasikal nie przygladalam sie blizej a moze on tez ma w kupkach sluz?? Alex tez super spi w nocy wczoraj jak zasnal o 22 to obudzil sie o 5 dopiero 7h snu bez jedzenia no szok ale za to w dzien cyca wola co 2 h. Bylam dzisiaj u mojego gin wiec moze wieczorem bedzie jakis numerek chociaz tez mam obawy hmm kurcze jak przy pierwszym razie:) x Jestes dzielna i tak sie zastanawiam co ty robisz jak twoje maluchy budza sie razem zaczynasz karmic jedno sloneczko a drugie placze caly czas czy udaje ci sie je uspokoic bo moj Alex jak glodny to wrzeszczy i nic go nie uspokoi tylko cyc:) dziekuje dziewczyny za pomysly na urlop poczytam jeszcze w necie i poogladam fotki i na pewno gdzies sie wybierzemy. trelevina chelmno miasto zakochanych nie slyszalam ale skoro polecasz swoje miasto to na pewno tam musi byc tam pieknie:) Esti to fajnie ze u Was wszystko ok mamuskamaj i jak tam kupka byla? Dziewczyny u mnie ponad 30 stopni masakra nie ma czym oddychac tak goroco ze moj maly w samym pampersie lezy teraz zasnal to go przykrylam tetrowa pieluszka ale za godzine pewnie sie obudzi jeszcze na cyca przed nocnym snem dziewczyny a jadlyscie moze nektarynki?Wiem ze jest pestka w nich no ale czytalam na necie ze ktos tam jadl i nic nie bylo. Aha tesciowa mi podala fajny przepis na kotleciki z kurczaka z warzywami w wolnej chwili wrzuce wam na @.Ten przepis jest super dla tych ktore stosuja diete hmm urozmaicenie male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv wrzucaj przepis, chętnie zjem coś innego. A z tym jednym polikiem to może być prawda bo mój Adrianek też częściej leży z główką skierowaną na lewo. I co by to znaczyło? Cv u nas ten sluz miał taki sam kolor jak kupka. Jak tak rozkładałam brudną pieluchę to widać było że się ciągnie. U kogo jest póki co ta skaza stwierdzona? U Julietty i u kogo jeszcze? Zjadłam na kolację chleb z wędliną z kurczaka i drugą z drzemem brzoskwiniowym. Zero białka. No właśnie Aniu jak Ty karmisz swoje bliźniaki?:-) ja też Cię podziwiam Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziołchy dzieki za mile slowa odnosnie mojej czupurki :) fakt - pozowac potrafi, pieknie potrafi skupic juz na mnie wzrok no i usmiecha sie jak do niej mowie :)))) w koncu!!!!!!!!!!! stylowa - ja nie umiem opisac tej wysypki tak jak Wy :P gapa ze mnie - wczesniej miala taka kaszke i do tego takie jakby syfeczki z biala glowka, teraz ma taaka kaszke, ladniej juz to wyglada wogole no i juz nie myje jej kalia bo dupa nic nie pomogla :-/ rodzice dzisiaj wrocili z urlopu z grecji i mowia ze malej sie skora polepszyla :) moja gwiazda juz spi - o matko ale jaki koncert dala po wyjeciu z wanny szooook :O ja nie wiem, no zeby tak lubic sie kapac to chyba u niemowlakow nie jest typowe - bo z reguly slyszalam o tym jak to maluszki nie lubia kapieli... ah juz nie wiem sama podam Wam ten przepis na te roladki ino musze dorwac go od mamci :P i przy wolnej chwili zapodam na kafeeee ;) ejj ja tez mysle o prezencie na chrzciny - bo kuzynka mnie poprosila - mala bedzie miala 7miesiecy.. no i mysle nad hustawka i nad kojcem takim do zabawy (nie lozeczko turystyczne) laski super ze z bioderkami maluszkow ok :D aaa kari a ty karmisz cyckiem czy butla ze juz mialas @?? wogole moj okres- taki inny - milo bo nie boli ale intensywny kolor taka czerwien ze hej... nie mialam tak nigdy.. no i ciekawam ile potrwa/... aa z ta wysypka na rekach (ramiona) i dekolcie chyba sie wybiore do dermatologa.. dobrej spokojnej nocki :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mam sporo do nadrobienia w czytaniu. Moze mi się uda. Penelopo ta metoda anty-baby no powiem Ci fajna, ale ja chyba poproszę o Logest, brałam go i było oki. U mnie po nocce fajnie jedno budzenie i teraz drugie. Mała dostała dmuchanego balona króy jest bardzo kolorowy i teraz czasu mam więcej. hihihii w środku HEL CIEKAWE jak długo się utrzyma. ide czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tak jak pisałam wczoraj jesteśmy po super nocce. Mała wstała dopiero o 2 a poźniej o 6, więc wypróżnienie pomogło ;) Teraz jeszcze sobie smacznie śpi, a mama korzystając z okazji nadrabia :) Trelev ja karmię piersią, ale też myślałam ostatnio że dostałam już @, mimo że dopiero teraz w czwartek mała będzie miała 6 tygodni. Jednak okazało się, że to fałszywy alarm (tak mi się zresztą zdaje). A było tak... Przez 4 tygodnie połóg wiadomo, później prawie tydzień przerwy- leciałam na wkładkach- a później normalnie szok, takie krwawienie że co chwilkę latałam do toalety. I teraz znowu spokój. Więc doszłam do wniosku, że chyba to jeszcze połóg był. A co do prezentu na chrzciny już sama nie wiem. Widziałam na allegro te srebrne grzechotki, skarbonki smoczki itp. Ale jakoś nie jestem zdecydowana. Mały ma już roczek, no sama zresztą nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas noc jak marzenie. Julka przespała 9 godzin:) zasnęła o 20.30, obudziła się o 5.30. Potem trochę pomarudziła i wstała o 7.30. Teraz leży w łóżeczku, a ja idę myć głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek U nas nocka też ok. Widzę, że małemu się regulują pory snu i jedzenia. Ostatnie jedzonko o 22.00. Później po 2.00 i po 6.00. Ale przy tej ostatniej pobudce zasnąć nie chciał, więc znowu łażenie na rękach do 7.00 ;-( teraz smacznie śpi. Mówię Wam dziewczyny jak ja się dzisiaj tym dermatologiem stresuję. Już normalnie słyszę co mi powie. Niestety to SKAZA!! Jedziemy na 12.00, to później dam Wam znać. Aha wiem, że mnie chyba skopiecie po tyłku, bo tyle razy już o tym mowa była, ale zdecydowałam się kupić Adriankowi tą matę edukacyjną. Podacie mi jeszcze raz swoje linki?? Plisssss ;-) 🌼 😍 Miłego dnia Kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie jak zwykle co 2 godziny pobudka, a o 4 rozbudził się na dobre i do 6 nie spał. Matko, jak wy to robicie, że te dzieciątka tak długo śpią. Miałam podać mleko modyfikowane, ale nie chciał go pić. Mam pytanie. Jak podajecie rumianek, to znaczy czy taki normalny z Herbapolu, czy specjalny dla dzieci. Jeżeli normalny to rozrzedzacie wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol julietta ja podaje malemu z hipa taki granulowany.maly pije bardzo chetnie. emilka nie stresuj sie, co ma byc to bedzie, grunt to zeby wiedziec co dolega maluszkowi i wtedy mozna przeciwdzialac. po wczorajszej wizycie poloznej - wiktor wazy 4,8 kg. takze jestesmy mega zadowoleni. dziewczyny mam pytanie . zazywacie jakies preparaty dla karmiacych? bo ja dostalam niby zaleccenie jak wychodzilam ze szpitala zeby brac omega med, ale to mi sie wydaje przegiecie troche, bo wychodzi 80 zeta na miesiac. a wy co bierzecie? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol julietta ja podaje malemu z hipa taki granulowany.maly pije bardzo chetnie. emilka nie stresuj sie, co ma byc to bedzie, grunt to zeby wiedziec co dolega maluszkowi i wtedy mozna przeciwdzialac. po wczorajszej wizycie poloznej - wiktor wazy 4,8 kg. takze jestesmy mega zadowoleni. dziewczyny mam pytanie . zazywacie jakies preparaty dla karmiacych? bo ja dostalam niby zaleccenie jak wychodzilam ze szpitala zeby brac omega med, ale to mi sie wydaje przegiecie troche, bo wychodzi 80 zeta na miesiac. a wy co bierzecie? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fauletka ja biorę prenatal. Kupiłam 90 tabletek za 38zł. To chyba dobra cena. Wiem, że za dużo panikuję. Ale taka głupkowata już jestem. masz rację, że najważniejsze to prawidłowo stwierdzić od czego ma te krostki. Dzięki Kochana ;-) Trzymajcie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta, a może to przez tę dietę? Mi lekarka kazała jeść dużo, tzn. śniadanie, 2. śniadanie, obiad dwudaniowy (powinna też wspomnieć o deserze:) ), podwieczorek, kolacja i coś w nocy. Mleka mało, jeden jogurt, 100 g sera albo kefir dziennie, za to mięcha 400 g. Ja nie lubię za bardzo mięsa i się zastanawiam, co tu zrobić. Wstrząchnęłam kiełbachę na śniadanie, ale dalej nie mam ochoty na mięso. Ale trzeba. Bo wtedy jest wartościowy pokarm dla dzidzi, a jak nie jest, to dziecko wisi ciągle na cycu. Poza tym dużo spać, jak tylko dziecko daje i wychodzić na powietrze. I co lekarz, to inna teoria. Ta lekarka twierdzi, że dziecko się najada w 5 minut (wg "języka niemowląt" minimum to 15 minut), a potem to już potrzeba bycia z mamą. Patrząc na Julcię, to bardziej bym się skłaniała ku tej pięciominutowej teorii. No i jak ona tyle śpi bez jedzenia, to potem w dzień nadrabia, więc może jeść częściej. A, i herbatki na laktację działają na ilość, a nie na jakość pokarmu. Nie musi go być bardzo dużo, ważne, żeby był wartościowy. Ja się nie znam za bardzo, ale piszę Wam, co mi mówiła lekarka, co o tym myślicie? Ja musiałam dziś 2 razy ściągać mleko w trakcie tych 9 godzin, ale to już naprawdę bardzo dużo czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/mata-sloneczny-dzien-tiny-love-aspirator-wklady-i1660399663.html emilia tu ta mata, która kupiłam ja, i chyba stylowa???? u nas nocka ok, ale mały zasnął dop. o 22.30 masssakraaa, po kąpielu najadł się, opróznił dwa cyce:P o dziwo i sobie patrzał, a mnie tak głowa bolała już się modliłam, żeby usnął bo chciałam się połozyć, udało się dop. o 22.30;/ spał do 3, potem do 6 więc git. o 6.30 znowu zasnął spał do 9, i teraz znowu przysypia, ogólnie jest mega grzeczny i nawet w huśtwce 10 min wytrzymałł huuuuuuuuuRRRRRaaa!:) a co z kropeczą? na nk widzę aktywna:P do nas słowa mała gizda nie napiszę:P i znów_mama co z Wami????:) czy wasze maluchy też tak odginają główkę do tyłu. to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czytam, że to jakiś zespół napięcia mięsniowego, na szczęście większośc objawów nie pasuje, tylko ta główka do tyłu. nie robi tak często, ale zdarza się, nie wiem czy mam się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Julietta nie jesteś sama ,ja dziś wstawałam co 1,5 godziny,od 6.00 mały już wcale nie chciał spać,ale jakoś go udobruchałam i przed siódmą zasnęliśmy,ale przed ósmą mały znów głodny,a ja nietomna,więc nakarmiłam go i wsadziłam do hustawki a sama zaciągnęłam bety do salony i patrząc na bujajaca się hustawkę usnęłam chyba pierwsza ,a potem mały hi hi. Ostateczna pobudka po 10.00,a mały jeszcze śpi Dziewczyny dałam wczoraj małemu pierwszy raz wit. D,bo tutaj się nie podaje od urodzenia ponieważ lekarze sa zdania ,że to powoduje ulewanie i faktycznie -Natanielowi się ulało pierwszy raz po beknięciu,a ja się aż wystraszyłam bo to dla mnie nowość ,a potem jego kupa pierwszy raz od smółki była zielona,więc podejrzewam,że to też przez tę witaminkę. Powiedzcie czy Wasze dzieci ulewają? Agnes ta grzechotka super,a mój mąż zostaje chrzestnym podczas pobytu w Polsce i ta grzechotka bądź smoczek strasznie mu się spodobały, w sumie jest zdecydowany na kupno ,także dzieki za linka:) Penelopa ta metoda antykoncepcji wydaje się ciekawa i ponoć niedroga,no juz czas nad czymś takim pomysleć. Matę edukacyjną kupuje w piatek ,bo aukcje wystawiaja cały czas i sama sobie odbiore po weekendzie,a matę wodną już kupiłam. A dziś mam zamiar kupić te ramki do odbijania stópek i rączek i to aż trzy,bo dwie na prezent,powiedz czy Ty już to robiłaś małemu i które kupiłaś? Emilia no stres,bedzie dobrze,zobaczysz;) Daj nam znać,a o której idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam u tego sprzedawcy od maty edukacyjnej bo akurat ją posiadał no i jedna wysyłka:) już dawno chciałam to kupić, ale jakoś nie wiedziałam co wybrać. ta moja ma szklaną ramkę. http://allegro.pl/potrojna-ramka-zachowaj-wspomnienia-odcisk-dloni-i1684643009.html no, ale swoje kosztuje, a jak chcecie kupić 3 sztuki to troszkę kasy wyjdzie.wydaje mi się, że wszystkie działają na podobnej zasadzie.ze stopką nie było problemów, ale z rączką?haahaa nagralismy na kamerkę to, a potem zrywalismy boki. na szczescie mozna próbować,aż do skutku;) sorry za brak polskich znaków, ssak w akcji;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedna rzecz mi chodzi po głowie, którą chciałam kupić, taki album-pamiętnik gdzie wpisuje się datę i np pierwszy uśmiech, ząbek, słowo mama itd. bo potem jak przyjdzie człowiekowi przypomnieć sobie ile miał maluszek to cięzko. http://allegro.pl/album-dziecka-pamietnik-prezent-chrzest-narodziny-i1685067050.html coś takiego. chyba zaraz to kupię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×