Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

do stuknij się- a może sama się stuknij ????????chyba coś ci sie pomieszało w tej pustej główce i opatrznie zrozumiałaś wpis. ja tez jestem zdania, że to rodzice pwonni się zajmować dzieckiem, ale to nie tym mowa była!!!:o naucz się czytać ze zrozumieniem małpo. a Ty sie kasiula nie tłumacz prostakowi co się wpieprza w nie swoje sprawy. dziewczyny ja już nie wiem, czy to przez te upały, czy po szczepionce (ale minął ponad tydzień)? czy to skok rozwojowy czy to pogoda? ale małego nie da się ostatnio usypiać?dwoimy się i troimy.. scenariusz zawsze ten sam 19 kąpiel, cyc i zamiast spać (dodam spał wczoraj 1.5h w dzień) jest droga przez mękę, mały je ...potem cyca wypluwa to go odkładam, odbijam, płacze znowu cyc i tak w kółko aż dochodzę do wniosku, że się najadał odbijam a ten do godziny prawie 22 zamiast spać marudzi, marudzi, marudzi..pojęczy sobie coś , zamknie oczy na na 2 minuty poczym zaraz go coś wybudzi... i tak z nim siedzimy do 22 aż zaśnie i sami idziemy się myć i spać . co to za życie?:(od w sumie 16 tez jest porażka, zje i marudzi jestem pewna, że nic go nie boli bo po wyjęciu z gondoli jest OK, ale przecież nie będę go nosic godzinami bo też chce sobie zjeśc obiad iśc do wc itd.i nie chce go do rączek za bardzo przyzwyczajać..... wprawdzie spał do 3 potem o 5 pobudka i znowu to samo!!!no biedka się męczy strasznie... tylko czemu zawsze rano regularnie ok 4-5? weska czy ten DICOFLOR 30 jest na receptę???? ja daje niby bobotic on tez jest na gazy ale nie widzę żadnej poprawy. więc może spróbuję ten DICOFLOR 30???? MAŁY jest kochany kocham go ponad wszystko, ale sama nie wiem czy jest takim egzemplarzem marudnym.. czy po prostu tak dzieci mają? Mój mówi wczoraj, synu jak dalej tak będzie.. nie będziesz mial ani siostry ani brata:o to mu mówię, że z dziećmi tak jest( chyba)? i że to się po tym 12 tyg unormuje:o powiedzcie, że się unormuje????????????????????? i jak ja mam jechać nad morze? skoro od 16 zamiast chodzić po plaży wdychać jod, będę go niańczyć na rączkach?????????????? mam depesję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopko a może klimat Twojemu maluszkowi będzie służył nad morzem, no bo wiesz szum fal, mewy...ja liczę na to ze mała moja będzie dobrze to znosić. I nie daj się depresji.....nie nie nie!!! Moja rzadko teraz ale ma swoje takie jakieś krzyczące chwile. Ale ręce naprawde pomagają. Staram się jednak już dać im luz i odkładam do łóżeczka, włańczam karuzelę i mam czas START na coś naprawde ważnego. Najgorsze jest to ze krople mi sie kończą na kolki i sab simplex chyba jeszcze zamówię - bo one naprawde działają na moją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) Penelopa dicoflor nie jest na receptę. Najlepiej kupić dla niemowląt w kapsułkach. Nie pamiętam czy karmisz cycem czy butla. Jak butla to wystarczy go w niej rozpuścić. U mnie butli nie bierze to odciągam mleko na łyżeczkę i rozpuszczam, ciężko to zrobić w małej ilości ale się da. W saszetkach nie polecam, bo za dużo tego proszku i chyba za bardzo obciążał brzuszek. Resztę popiszę później Dziewuchy bo mi Mała nad kolejnym zastojem pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.domzdrowia.pl/66427,dicoflor-30-10-kapsulek.html eee na co to jest>?? bo to mi do niczego nie pasuje aaa inna majowka polecala takie cos : http://www.domzdrowia.pl/75032,colinox-krople-doustne-20-ml.html chyba JoLA :P ja sie chyba skusze jak to ma pomoc trawic, to moze i kolka lagodniejsza bedzie, a poza tym tez zawiera slynny symetykon ino w polaczeniu z tymi bakteriami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki u nas nocka ok karmienie o 4.30 pozniej zasnela i wstala o 8.30 wiec ok!! dzis musze zaczac pakowanie bo w niedziele z nara wyjazd a jutro caly dzien jestem sama z mala bo M do 23 w pracy wiec musze dzis wszystko spakowac!!na sama mysl juz mi sie nie chce!! :P penelopa kruz moze twoj maly ma ten skok rozwojowy albo upaly przeszkadzaja!!nie lam sie to przejdzie moja miala tak samo jak miala ten skok!!a i widze po niej ze jak jest chlodno na dworze to mala super spi i jest taka pogodna!!moj M tez mowi ze juz zadnych dzieci skoro tak to ma wygladac ;) a i ja bym sie nie nastawiala tak bardzo na ten 12tydz bo czasem moze sie przeciagnac to pare tygodni :) no ale pocieszmy sie tym ze kiedys to napewno minie!!:D kasiula nie cztaj nawet tego co pisza jakies osoby ktore potrafia tylko krytykowac bo chyba tak im sie nudzi bo brak im wlasnego zycia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevina ja juz mialam ten colinox i moim zdaniem jest do duupy nic nie pomagal!!bynajmniej u mojej malej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie wychodzimy na razie, bo jednak pogoda się psuje. O, już pada. Jula je, a ja mam wolną jedną rękę:) Penelopa, moja miała tak wczoraj, masakra:( no i dość często jej się zdarza, akurat wtedy, kiedy szykuję obiad. Ale ja mówię, że chcę, żeby była noszona, wykochana, wyprzytulana. Nie rozpieszczam jej, dziecko tego potrzebuje i teorie o przyzwyczajaniu do noszenia nic mnie nie obchodzą, wręcz przeciwnie, ja chcę, żeby się przyzwyczaiła, że może do mamy zawsze przyjść i się przytulić. Poza tym słyszałam, że dzięki noszeniu dziecko się lepiej rozwija. I samo z tego wyrośnie. No oczywiście, że czasem trzeba zostawić na chwilę ryczącego malucha, ale generalnie to ja wolę mieć w domu bałagan i szczęśliwe dziecko. A dicoflor mi położna mówiła, żeby dawać dziennie jedną kapsułkę dzidzi (rozpuszczoną tą zawartość kapsułki w małej ilości mleka, wody albo herbatki) i jedną brać sama, jeśli karmi się piersią. Ja na razie nie daję, bo jakoś lepiej z tym brzuszkiem było. No ale po wczorajszym to nie wiem, czy nie zacznę jej dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa, położna nazwała ten dicoflor takim jogurtem dla niemowląt. Podobnież pomaga na brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dokladnie co rusz do apteki - a ten sab jest jeszcze drozszy pnad 8eur za flaszke.. do tego witaminy i inne jebadla :P szook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Majoweczki! Kasiula a co Ty sie tam przejmujesz jakimis durnymi wpisami, nie reaguj i tyle.Trelavinkaa moj mial jakis miesiac temu zaczatek ciemieniuchy, postepowalam dokladnie tak jak pisala Esti i po 2, 3 razach wszystko zeszlo.Ale jak pisze to byl dopiero poczatek. Ktos pisal [przepraszam, ze niepamietam], ze oliwke powinno sie stosowac tylko przez pierwszy miesiac.Ja tez o tym slyszalam.I teraz stosuje oliwke tylko na glowke.A cialko smaruje balsamem z bephanten.Jest super i o dziwo jak przy oliwkowania mlody sie lupil, to jak go balsamuje to jest grzeczniutki.Nie moge tego pojac.Balsam jest super, tylko musze sie rozgladnac czy do kupienia w Polsce, bo nie tu kupowalam. Penelopka wspolczuje, ze malenstwo takie absorbujace.Moj Wiktorek w sumie grzeczny, ale w dzien to on niespi.Juz sie z tym zaczynam godzic, taki jego urok. Atena a nie myslalas czy by nie odstawic tych kropelek?Ja od 3 dni nie podaje i jest naprawde dobrze.Moze sprobuj? AAaaa i slyszalam, ze dobrze jest nosic malca, jak ktos tu juz wczesniej napisal na samolocik, ze wtedy samoczynnie masuje sie mu brzuszek.Ja czasem tak robie.W sumie dla mojego kazda pozycja moze byc, byleby niezadlugo, trzeba mu zmieniac. Emilia ja zastanawialam sie nad strojem do chrztu i gajerek mi sie podoba, ale niewiem czy chce na te goraca Wiktorka pakowac w to.Mam fajne spodnie takie w kantke i moze kupie koszzule, moze muche czy cos podobnego i wystarczy.Nie chce zeby maly sie upocil, zwlaszcza, ze ma tendencje do potowek.Myslicie, ze takie niebiesciutkie spodnie{jasne] mogly by byc? A u mnie dzis pogoda do dupy.Zachmurzone.Chyba nici ze spaceru. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja pisałam o tym colonixie u nas się super sprawdził żadne inne nie pomagała albO tylko trochę albo były jakieś skutki uboczne typu ulewanie. W zasadzie to trzeba próbować bo na każde dzieciątku co innego działa mimo prawie identycznego składu.Próbowałam dicoflor ale ten w saszetkach i też nie polecam ból brzucha był po nim okropny. Mój mały spał od 20.30 do 5.30 a później do 9.00 od kilku dni tak ma i mam nadzieje że mu tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dostanę od szwagierki dziś sam simplex bo zostało jej jeszcze trochę zobaczymy. aha tak na marginesie mały śpi od 7.30... dodam, że dziś u mnie chłodno.. czyżby faktycznie pogoda była winowajcą wczorajszego marudzenia.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopka gadasz.. spi :D no to ladnie ;) niech sie wyspi chlopak :))))) moja usypia.. po raz 2! wczesniejsza drzemka ino 20min trwala, zobaczymy jak teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapomnialam jeszcze dodac,ze maly wazy 5,200 a glowka ma 43. No duma mnie rozpiea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestraszny nam deszcz, idziemy wydawać pieniądze:) jak wrócę, to Wam napiszę po ile u mnie ten dicoflor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka tak zrobię. Dziś jej już nie podam tych kropel. Dostała rano 5 kropelek i koniec. Zobacze jak sie bedzie sprawować. Może juz dośc ich podawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny biore sie za siebie!!bo juz ladnie mi waga schodzila i znow rosnie bo chyba za duzo sie objadam!! od dzis chlebek to tylko wasa zadnego masla chude serki i biale wedlinki!!trzeba cos ze soba zrobic!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fauletka ja myślę, że niebieski dla chłopaka będzie spoko ;) Będzie wyglądał jak mały aniołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari . wiesz kilka lat temu jak myślałam o dziecku to chciałam dziewczynce dac na imię Nela własnie :) potem w tv zczęła pojawiać się Pani Rokitowa i mi przeszło:P potem miała być Laura, no, ale wyszły jajca:P jak będzie dziewczynka mooooooooooooże kiedyś... imienia nie zmienie już :) a wagą dziołcha to Ty się nie przejmuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga to mi mniej przeszkadza bardziej wkurza mnie brzuch ktory ciagle stoi w miejscu!! a imie Nela wybral moj M bo brdzo lubie hele w opałach i tam wlasnie jest ta mała Nela:D a rokita to Nelli nie Nela na szczescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×