Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mi się w domku nie chce siedzieć- najchętniej bym pojechała gdzieś z Julką znów, ale nie ma z kim ;/ Kurcze no sama nie wiem .... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaaa lepiej idź na spacer bo jak zaraz wpadną Twoi ulubieńcy to będziesz mieć wyrzuty sumienia ześ nie uciekła. Ale masz jazdę - nieźle. Ale z tym torcikiem to super zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! Kasiula, Emilia widze ze pozniej juz same zostalyscie na placu boju ja wymieklam:) Alex tez tak spi czasami niespokojnie czasami nawet placze przez sen.Nie wiem to mozliwe ze nasze bobaski maja tez sny? Kasiula juz dawno nie jadlam takiej bulki ale smaka mi zrobilas malpo niedobra.A ten dresik naprawde sliczny jest tylko ta cena hmm ja mojemu synusiowi kupuje uzywane takie dresiki bo przeciez takie male dziecko nie zniszczy go wiec sa jak nowe.A cena duzo nizsza. A julcia przeslodka jest ten brzuszek jaki okraglutki:)A ta smietana na poliku mniam julcie bym zjadlam chyba:) Widze masz lezaczek do wanienki jestes zadowolona?Ja mam gabke ale chce ja juz wyrzucic bo troche brzydka sie zrobila no i wiadomo ze gabka do legowisko bakteri. U nas karmienie po 6 bylo potem juz po 8 domagal sie cycucha troche sie pobawil i wkoncu zasnal na raczkach przytulony bo w lozeczku sam jakos nie mogl nasz dupus zaczyna rzadzic chyba:) Biore sie za sprzatanie popoludniu chcemy jechac z Alexem i moim M zobaczyc za fotelikiem i chce kupic sobie depilator polecacie moze jakis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaaa maluszek extra z tymi uszami....buahahahha A torcik smakowicie wygląda. CV ale alex rośnie - w tej huśtawce wyglada jak półroczny dzieciaczek, a jakie fałdki ma na nóżkach. Czy on dostaje tylko mleko??? Justyna Jasiek ma spojrzenie boskiego przyszłego ROMEO. Słodki cukiereczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv odnosnie depilatora to ja mam z braun-a - i cholera z każdym razem mnie tak boli, że przeszłam na zwykłe zyletki, tak więc niewiem jak dla mnie nie jest dośc dobry, bo nie wyrywa za jednym pociągnięciem włoskow tylko czasem potrafi szarpnąc i dopiero po 2 razie wyrwie. taka moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV- Owszem cena wielka najtańszy taki znalazłam za 119,00zł ale to i tak dużo chyba ten dresik mi się podoba jeszcze od czasu jak w ciąży byłam. Ciągle mi chodzi po głowie.... aj aj. Leżaczek jak dla mnie za wysoki do wannienki, mała troszkę się z niego zsuwa ale spadać nie spada między nogami jest takie wybrzuszenie ale mam schizy że sobie dupkę obije przez nie. Ale ja myje małą sama więc dużo wygodniej niż jak ją trzymałam w rękach . Ja używam wosku tylko nie te gotowe plastry z woskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak rosnie i tylko na mleczku mamy hehe teraz mi sie przypomnialo ze tescie kazali mi stosowac diete lekka i wartosciowa zeby Alex nie mial problemow z brzuszkiem i zeby prawidlowo przybieral na wadze a ja to olalam wkoncu ja decuduje o sobie i moim dziecku.Jadlam i jem normalnie a skarbek zadnych kolek no i jaki chlop juz z niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej taki zestawik z woskiem - miodowym bo on jest najsilniejszy , bo np różany jest słaby co najwyżej włosy z rąk bym mogła nim wyrwać hehe Po za tym wosk rozgrzewa i otwierają się pory łatwiej włos wychodzi. Po depilatorze częściej włosy wrastają w skórę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ja wczoraj juz czasu nie miałam wejśc a tu tyle stron, masakra. Ale nadrobiłam Mój Matuś też ostatnio wstał o 3.30 i całą butle wciągnął, i na drugą noc to samo ale go przetrzymałam i zasnął. Wiem że wredna jestem ale jak jestem nie wyspana to strasznie wku.... chodze. A wiadomo jak mama szczęśliwa to i dziecko szczęśliwe. A i dał sobie spokój z nocnym wstawaniem. Penelopka mój też ostatnio miał kilka takich dni ale mu przeszło i teraz grzeczniusi. Kasiula ja Ci naprawdę bardzo współczuje, dobry pomysł z domofonem. Kurcze i nie wiem co miałam jeszcze napisać. A te plastry nie są na recepte. U mnie w żadnej aptece nie był i z neta zamawiałam.. Przyszły na drugi dzień. Wstawiam link http://allegro.pl/emla-plaster-znieczulajacy-2-sztuki-z-apteki-i1796575589.html No i nie wiem co jeszcze . a oglądałam zdjęcia i wszystkie słodziaki bym wycałowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula to jak tak sie napalilas na ten dresik to go kup bo oszalejesz z reszta ja jak mam cos upatrzone to predzej czy pozbiej to sobie kupuje nie zaleznie od ceny wiec ty tez pewnie tak zrobisz:) atena no wlasnie czekalam na ta opinie bo zastanawialam sie na tym depilatorem firmy brauna lece sprzatac ale bede zagladac od czasu do czasu bo ta kafe wciaga oj wciaga:) 🌼❤️Alex Nasze Szczescie❤️🌼 🌼]http://www.suwaczek.pl/cache/a302e5541b.png 🌼❤️Alex Nasze Szczescie❤️🌼 🌼]http://www.suwaczek.pl/cache/a302e5541b.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *acomitam..
Wiecie , to mnie jakoś lepiej się zrobiło ,że nie tylko moja szaleje w nocy . W ogóle budzę się ,a ona na wspak w łóżeczku :-) Emilia bardzo zazdroszczę ,że możesz spokojnie sobie synka na matę położyc , a sama jeszcze dokimac :-) U nas niestety to już nie przejdzie . Ostatnio wyszłam z pokoju na hmm.. około 4 minutki , młoda na macie leżała , wracam - a dziedzka na macie nie ma . Boroczka pod szafką z tv leżała :-) Oczywiście nie raczkuje ,ale pełza na plecach hehehe Więc po takiej godzinie to pewno bym szukała jej gdzies w okolicach kuchni :-P Tak się zastanawiam , skoro i tak wiem jak wyglądacie i znam Was od początku , to może mogłabym do poczty dolączyc i posłac tam mojego dzieciolka ?:-) jakies pomysły na obiad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja właśnie pierwszy raz dostała jabuszko, łyżeczką już jadłyśmy. Więc jak tylko zobaczyła łyżkę otwarła buzię tak szeroko jakby chciała mnie połknąć , i oczywiście od razu ręce hop do łyżeczki ;p Pierwsza mina była taka kwaśna , jakby cytrynkę jadła ;p potem spojrzała na mnie i widać było że myślała co to jest i co ma z tym zrobić hehe Pierwszej minki nie udało mi się uchwycić aparatem , samej tak ciężko i karmić i pstrykach foty ale coś tam zrobiłam ;p Wrzucę zdjęcia na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zdjęcia Kubusia są już na naszym @ teraz idę Was poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się Wam dziewczynki pochwalić że mój Kubuś ostatnio jak gaworzył powiedział mama:):):) Wiem że to takie nieświadome ale pierwsze mama już było :):):) No i zaczyna ładnie jeść po 180ml:):) Zaczyna też przekładać zabawki z rączki do rączki:) I dosłownie wszystko wsadza do buzi więc to już na 100 % ząbki. Ciekawa jestem co tam u naszej Ani dawno nie było od Niej wiadomości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny kupiłam wczoraj dwie książki w realu za 5,99 Krówka ślicznotka i baranek czyścioszek Polecam bo są pisane takim wierszykiem super się czyta napisze wam kawałeczk: KTO TO ? POZNAJ DZIŚ BARANKA TO NIE ŻADNA PRZYTULANKA CHOĆ WYGLĄDA JAK MASKOTKA MOŻERSZ GO NA ŁĄCE SPOTKAĆ przesyłam wam link http://allegro.pl/krowka-slicznotka-urszula-kozlowska-i1795931672.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka ja kupiłam Kubie o małej żabce ale był w nia zapatrzony a w ogóle uwielbia oglądać różne reklamy ostatnio oglądał ze mną tesco i nie mógł się napatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, ale produkujecie, jak za starych dobrych brzuszkowych czasów, troszkę po łebkach ale przeczytałam co tam naskrobałyście... Ja już dzisiaj po fitnessie :) Iza ja też jestem z siebie zadowolona jak po całym dniu/często ciężkim lecę jeszcze na godzinne zajęcia :P Kasiula, też mam taką podkładke do kąpieli dla Niny i moim zdaniem rewelacja, od 3 tygodni kąpiemy ją w wannie na tej właśnie podkładce, Młoda jest zachwycona, po drugiej czy trzeciej kąpieli zorientowała się że można machać nóżkami i wtedy woda fajnie chlapie na wszystkie strony :D i każda kąpiel to przy okazji prysznic. Ale spoko, w łazience może ;) Dres jest przekozak!! boski :) Chyba spróbuję kolejnie szczepienie z tymi plastrami, może będzie lepiej, bo ten jej płacz mnie zabija poprostu :/ Czy któraś z was dziewczyny używa albo używała może krążków NuvaRing?? pytam z ciekawości, bo wczoraj byłam na wizycie u mojej gin i zdecydowałyśmy, że taki środek anty będzie dla mnie ok. Lorien, widziałam fotki- mały jest reweacyjny :) cv ty się zastanów kobieto nad sobą :D wyglądasz jak super laska, z tego co pamiętam najlepiej się zebrałyście z Kasiula do kupy po porodzie a ty tu o jakiś kg piszesz, oj ty, oj ty!! Wyglądasz kapitalnie i chętnie bym zobaczyła ten twój wieeeelki brzuchol bo coś ci średnio wierzę ;) acomitam- oczywiście z miłą chęcią możesz nam przesłać zdjęcia swojej Oliwki, ale chyba dziewczyny się ze mną zgodzą, że wyjątkowo niechętnie rozdajemy dostęp do naszej @ tak szybko... Zazwyczaj trwa to troszkę i wymaga sporego zaanażowania w pisaniu hihi :) Ale z tego co pamiętam to Kankun na początku decydowała o tym kto dostaje dostęp a póżniej pałeczkę przejęła Penelopa... Miłego dzionka i do wieczorka dobrze, że skopiowałam post, bo standardowo mi go wpierdzieliło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien ale mały już duży wowwwwwwww. Jest swietny Moja ze swoją matką chrzestną na polku sobie słonce łapie, a ja oczywiście w kuchni zapierrrrrr....z deską serów i wędlin. Napisałm do Ani - jak mi odpisze to przekaże rzecz jasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_michaliny
Czesc dziewczyny :) Jestem nowa na forum i tez jestem majowa mamusia. Michalinka urodzila sie 14 maja w 41tyg, 3,990kg i 59 cm dluga. Karmie ja tylko piersia jak na razie. Tydzien temu pokazala sie jej biala kropeczka w miejscu lewej dolnej jedynki, takze spodziewamy sie zebolka :) Michalinka jest bardzo grzeczna przesypia cale noce, jak zasnie po kapieli tak budzi sie ok. 5:00 dostaje cyca i spi dalej :) nie miala kolek :) Poprostu anioleczek :) Jesli chcecie zobaczyc moja coreczke wejdzcie tutaj : http://pl.lennylamb.com/user/show_photo/3871 . i oczywiscie poprosimy o glosik, mozna glosowac codziennie :) bedziemy czesciej tu zagladac, pozdrawiam majowe mamusie i majowczatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama michaliny zagłosowałam bo to zdjęcie naprawdę mi sie podoba. Witaj Mam wieści od ANI naszej: CZUJĘ SIĘ BARDZO SŁABA, ALE WYNIKI LEPSZE I MOŻE W PONIEDZIAŁEK DO DOMU. Tyle że czeka mnie jeszcze dalsze leczenie ale to już w Poznaniu. Psychicznie - źle. Ania jeszcze dodała na koncu ze mam wAS wszystkie pozdrowić i przekazuje ze jestesmy dla niej jak RODZINA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, że weekend zawitał, bo ruch na kafe mniejszy. Zuzia rozmawia sobie z zabawkami, to mama ma czas na pisanie :D Zaraz pewnie będzie śpiąca. Dzisiaj normalnie miała jedną drzemkę 1,5 h. Nie pamiętam kiedy ostatnio jej się taka zdarzyła, chyba z 1,5 miesiąca temu. Aż wszyscy się zdziwili, że mała tak długo śpiocha :D Atena jak będziesz coś wiedziała to koniecznie napisz. Ja też dzisiaj wyślę smsa do Ani niech wie, że jesteśmy i pamiętamy!!!!! O Zuzia już śpi grzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My Po spacerku - dobrze Ze Anie wypiszą to dobry znak. A i że leczenie w Poznaniu - tak będzie lepiej .... Musi być twarda dziewuszki :) Jak rodzina- miło słyszeć, w takich chwilach człowiek widzi dopiero jakie jesteśmy dla siebie ważne. Tak jak pisałyśmy kiedyś ze Stylową że pierwsze pytania itp kierujemy do siebie na forum a potem do lekarzy o rodziny hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×